Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hej a fene egye meg.........Szomorú vagyok !
Nem tudom kinek szurkoljak Macikat és Turboment szeretem nagyon ! De hát Pizsama pajtás meg ugyebár a mi kutyánk kölke a csoportban szóval !!!!! (Meg még a szomszédban is lakik )
Szóval győzzön a Jobbik csapat !
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Nagyon várom ezt a Rams ellenit. Szerintem egy nagyon kiélezett meccsen legyűrjük a kosokat...
Tomcsik
Én is várom. És tartok is a Bears-től. A Rams-nek egy csomó meccsen szerencséje is volt (pl. Packers elleni), szóval simán állhatnának ők is 'csak' 8-4-gyel. És igen, végre egy igazi erőfelmérő a Rams-nek is. A Saints offense ellen elvéreztek, a Chiefs secondary-jét megverték, de kérdés mire mennek a Bears védelme ellen. Győzzön a jobbik csapat!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 916
A hírek szerint Trubisky egyre jobban van, és elvileg a mai edzésen sok fog múlni abból a szempontból, hogy eldöntsék végül kezdjen-e a Rams ellen vasárnap. Őszintén mondom én örülnék neki, ha ő kezdene, mert az sokkal több mindent elárulna a Rams védelemről, ami ugye több sebből vérzik. A Giants ellenitek és a Rams Lions ellenije alapján szoros, küzdős meccsre számítok.
Pizsama
A Giants elleni meccset egyáltalán nem tartom mérvadónak semmilyen szempontból. A védelem a végén egyre többet volt fent a pályán és nem volt egy lélegzetvételnyi ideje sem pihenni. Amikor volt idejük fújni a srácoknak egyet...mert az O többet volt fent a pályán, az meg is látszott,mert lényegesen jobb is volt utána a védelem.
Trubiskynek kezdenie kell az elmondottak alapján. Remélem jó meccs kerekedik ki ebből a párosításból. Go Bears!
Süsü
Én úgy értettem, hogyha csere irányítóval 10 pontos hátrányból képesek voltatok visszajönni, azért az nagy fegyvertény. A Rams ellen meg úgyse lesz fenn sokat a védelmetek, mert a Rams nem nyújta el nagyon a támadásait. Ha halad, akkor halad. Ha nem, akkor punt.
A másik meccsen meg a Rams ugye elég gyengén muzsikált a Lions ellen, ergo a sokkal jobb Bears ellen a Lions elleni játék kevés lesz. Emiatt mondom azt, hogy szoros meccset várok.
Pizsama
Ráadásul sok ember nyomatja hogy ezt a szar Giantset így meg úgy verni kellett volna. Az óriások messze nem annyira rosszak, mint azt a mérlegük mutatja. Barkley és OBJ személyében 2 szupersztár van a támadó egységben. Az összes meccsüket 1TD vagy annál kisebb különbséggel vesztették el. Egy kis szerencsével és kevesebb edzői balfaszkodással PO-ért küzdene ez a Giants. Emelett idegenben játszottunk csere irányítóval. A meccset egy pick6-el kezdtük... Úgy mentettünk döntetlenre a meccset hogy Daniels dobott 2 intet, az egyik pick6 a másik ha 10 centivel magasabban dobja, ahogy kelett volna az egy sima Cohen TD...Emelett 4!!! fumblit is sikerült összehozni, az egyiket a saját end zoneban... Ezek után még sokat fikázták a D-t hogy szarul játszottak. A 27 pontból 7 a pick6 volt meg 3 a fumbli miatt... Ergo a D 17 pontot kapott...Ok az OBJ TD-t rondán benéztük, meg Barkleyn volt pár miss tackle ez tény. Úgy érzem hogy a Rams ellen nagyon felkészülünk. Ez egy igazi erő felmérő lesz, egy amolyan igazi statement meccs. Szerintem ha nagyon muszály lett volna Trubisky kezdhetett volna múlt héten is. Nagy nagyon helyesen nem rizikózta meg, ha nem volt 100%-os akkor ne erőltessük...Nagyon várom ezt a Rams ellenit. Szerintem egy nagyon kiélezett meccsen legyűrjük a kosokat...

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
A hírek szerint Trubisky egyre jobban van, és elvileg a mai edzésen sok fog múlni abból a szempontból, hogy eldöntsék végül kezdjen-e a Rams ellen vasárnap. Őszintén mondom én örülnék neki, ha ő kezdene, mert az sokkal több mindent elárulna a Rams védelemről, ami ugye több sebből vérzik. A Giants ellenitek és a Rams Lions ellenije alapján szoros, küzdős meccsre számítok.
Pizsama
A Giants elleni meccset egyáltalán nem tartom mérvadónak semmilyen szempontból. A védelem a végén egyre többet volt fent a pályán és nem volt egy lélegzetvételnyi ideje sem pihenni. Amikor volt idejük fújni a srácoknak egyet...mert az O többet volt fent a pályán, az meg is látszott,mert lényegesen jobb is volt utána a védelem.
Trubiskynek kezdenie kell az elmondottak alapján. Remélem jó meccs kerekedik ki ebből a párosításból. Go Bears!
Süsü
Én úgy értettem, hogyha csere irányítóval 10 pontos hátrányból képesek voltatok visszajönni, azért az nagy fegyvertény. A Rams ellen meg úgyse lesz fenn sokat a védelmetek, mert a Rams nem nyújta el nagyon a támadásait. Ha halad, akkor halad. Ha nem, akkor punt.
A másik meccsen meg a Rams ugye elég gyengén muzsikált a Lions ellen, ergo a sokkal jobb Bears ellen a Lions elleni játék kevés lesz. Emiatt mondom azt, hogy szoros meccset várok.
több mint 5 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A hírek szerint Trubisky egyre jobban van, és elvileg a mai edzésen sok fog múlni abból a szempontból, hogy eldöntsék végül kezdjen-e a Rams ellen vasárnap. Őszintén mondom én örülnék neki, ha ő kezdene, mert az sokkal több mindent elárulna a Rams védelemről, ami ugye több sebből vérzik. A Giants ellenitek és a Rams Lions ellenije alapján szoros, küzdős meccsre számítok.
Pizsama
A Giants elleni meccset egyáltalán nem tartom mérvadónak semmilyen szempontból. A védelem a végén egyre többet volt fent a pályán és nem volt egy lélegzetvételnyi ideje sem pihenni. Amikor volt idejük fújni a srácoknak egyet...mert az O többet volt fent a pályán, az meg is látszott,mert lényegesen jobb is volt utána a védelem.
Trubiskynek kezdenie kell az elmondottak alapján. Remélem jó meccs kerekedik ki ebből a párosításból. Go Bears!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
A hírek szerint Trubisky egyre jobban van, és elvileg a mai edzésen sok fog múlni abból a szempontból, hogy eldöntsék végül kezdjen-e a Rams ellen vasárnap. Őszintén mondom én örülnék neki, ha ő kezdene, mert az sokkal több mindent elárulna a Rams védelemről, ami ugye több sebből vérzik. A Giants ellenitek és a Rams Lions ellenije alapján szoros, küzdős meccsre számítok.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 144
Tipikus Bears drukkerek, rohadt negatívak vagyunk megint...A csapat hatalmasat küzdött és felálltak onnan ahonnan nem sok csapat tud. Csere QB-val idegenben, ráadásul a Giants közel sem olyan szar mint azt a mérlegük mutatja. OBJ és Barkley elit játékosok. A meccseik zömét 1TD vagy annál kisebb különbséggel vesztették el. Úgy látszik ha a D nem szerez vagy 3 labdát meg egy pick6-et akkor már szarul játszik. Ne feledjük hogy 20 pontot hagyott a D a másik 10 egy pick6 és egy fumbli miatt jött. Így nézve azért kicsit más a dolog. A leginkább idegesítő tán az volt amikor az első félidő legvégén nem koncentráltak és a semmibő szerzett a Giants egy FG-t...Alapvetően azt azonban nem mondanám hogy szarul játszott a D. Az O a 2 int a fumblik stb inkább tehet erről, bár nem tudok rájuk haragudni mert mindent megtettek a végén. Nem hinném hogy Nagy rossz meccset hívott volna. Amit ott 3 mp-el a vége előtt neghívott ahhoz azért kellenek tökök. Kűzdöttünk, hajtottunk nem jött össze. Van ilyen is. Legalább mindenki más is kiszopott a csoportban. Hogy Trubiskyt mennyire pihentették azt nem tudom, de nekem eddig tetszett ahogy kezeltük a sérüléseket. Ha úgy ítélték meg hogy nem 100% -os akkor pihentessük. Jobb mint amikor Fox kinyírta a játékosokat. Szerencsétlen McPheet fél lábbal is játszatták, nem hiába végezte a fél csapat ÍR-en. Persze jó lett volna nyerni, de ez van. Nagyon kíváncsi leszek a D mit tud majd kezdeni a Rams támadó gépezetével, azt hiszem az a meccs nagy szintfelmérő lesz...
Tomcsik
QB nélkül játszani nagy dolog, és ti tudtok. (lehet van edzőtök)
jó az irány... szvsz
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 916
Tipikus Bears drukkerek, rohadt negatívak vagyunk megint...A csapat hatalmasat küzdött és felálltak onnan ahonnan nem sok csapat tud. Csere QB-val idegenben, ráadásul a Giants közel sem olyan szar mint azt a mérlegük mutatja. OBJ és Barkley elit játékosok. A meccseik zömét 1TD vagy annál kisebb különbséggel vesztették el. Úgy látszik ha a D nem szerez vagy 3 labdát meg egy pick6-et akkor már szarul játszik. Ne feledjük hogy 20 pontot hagyott a D a másik 10 egy pick6 és egy fumbli miatt jött. Így nézve azért kicsit más a dolog. A leginkább idegesítő tán az volt amikor az első félidő legvégén nem koncentráltak és a semmibő szerzett a Giants egy FG-t...Alapvetően azt azonban nem mondanám hogy szarul játszott a D. Az O a 2 int a fumblik stb inkább tehet erről, bár nem tudok rájuk haragudni mert mindent megtettek a végén. Nem hinném hogy Nagy rossz meccset hívott volna. Amit ott 3 mp-el a vége előtt neghívott ahhoz azért kellenek tökök. Kűzdöttünk, hajtottunk nem jött össze. Van ilyen is. Legalább mindenki más is kiszopott a csoportban. Hogy Trubiskyt mennyire pihentették azt nem tudom, de nekem eddig tetszett ahogy kezeltük a sérüléseket. Ha úgy ítélték meg hogy nem 100% -os akkor pihentessük. Jobb mint amikor Fox kinyírta a játékosokat. Szerencsétlen McPheet fél lábbal is játszatták, nem hiába végezte a fél csapat ÍR-en. Persze jó lett volna nyerni, de ez van. Nagyon kíváncsi leszek a D mit tud majd kezdeni a Rams támadó gépezetével, azt hiszem az a meccs nagy szintfelmérő lesz...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább ezt a Vikings-részt abszolváltuk nektek

több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Ismét egy olyan vereség - a Miami elleni fiaskó után -, amely még fájdalmat okozhat az utolsó négy mérkőzés előtt. Ezt a Giantset ütni kellett volna izomból. Sajnos jól videóztak, hiszen Daniel játéka meg se közelítette a Lions ellenit. Igazi csere qb a srác, ezt most igazolta is. Hihetetlen, hogy néha mennyire ügyetlenül, idegenül mozgott a zsebben. Sajnos Nagy is hibázott, de a szerencsének köszönhetően ezt a csorbát a mérkőzés végi jó hívásaival még sikerült kiköszörülni. Aztán a hosszabbításban jött a három fumble... Örülhetünk, hogy a GB is elbalfaszkodta a mérkőzését egy Arizona ellen... Reméljük a Vikings is bukik... Ennek ellenére úgy érzem, kell egy bravúr a hátralévő meccseink egyikén, hogy meglegyen a rájátszás.

Ma már volt egy Liverpool-Everton mérkőzésem, amely infarktus közeli állapotba hozott, nem gondoltam, hogy a mi meccsünk után szükség lesz egy vérnyomáscsökkentő bevételére... 😡
több mint 5 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Trubisky-t a Rams ellen tartogatjuk, a Giants ellen nyerni kellene nélküle is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mérlege

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 916
Egyre inkább úgy fest hogy ismét Daniel kezd a Giants ellen. Felvetődik a kérdés hogy Trubisky sérülése komolyabb mint mondták? Vagy inkább elővigyázatosság, mint ahogy azt tették Mack és Robinson esetében? Esetleg van benne egy pihentetés? Bár ezt nem hiszem azért még nem vagyunk 100% PO résztvevők...A Giant a rekordja ellenére azért nem olyan csapat amit csak úgy fél válról lehetne venni. Remélem a D meg tudja fogni OBJ-t és Barkleyt...

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 274 — Invisible man
Ha a Bears veri a 49ers és a Giants csapatát akkor Playoff résztvevő. 😊
KeyG
Akkor lesz ám csöcscunami 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ha a Bears veri a 49ers és a Giants csapatát akkor Playoff résztvevő. 😊
KeyG
Mind a két mérkőzésen ők az esélytelenek úgy gondolom☝☝☝☝ 😜
Szóval nem lesz itt semmiféle rájátszás 😃
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 902
Ha a Bears veri a 49ers és a Giants csapatát akkor Playoff résztvevő. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/kulfold/2018/11/26/kansasban_rendkivuli_allapot_van_a_hoviharok_miatt/amp

ITT A HÓ MACIK 😊😊😊😊☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝☝
VÉGRE LESZNEK JÓ KIS HAVAS DERBIK !!!!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 289 — Így remélem megfelelek nektek.....
Basszus Macik!!
Ma miért nem játszotok ?? Vagy legalább hétfőn vagy kedden ??🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Nem is értem az NFL-t🤔.....Biztos lenne olyan mérkőzés amit el lehetett volna cserélni rátok !!!!!!
Szóval szemét NFL hogy se ma, se holnap,se holnaputan,nem látunk csöcsöket ☝☝☝☝☝☝Ez nem igazság!!!!!!!!!!!
😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😄😄😄😄😄😄
Rózsa Sándor (betyár)
Bundi itt Bundi ott Bundi everywhere 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 274 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 916
Kibrusztoltuk ezt a mait is. Kezdő QB nèlkül alig pár nap pihenővel egy kemény Vikes elleni meccs után idegenben. Elkezdtünk olyan meccseket nyerni amiket előtte nem. Végre jó érzés újra Bears fannak lenni. Lehet most már megint megengedi az asszony hogy hordjam a Bearses cuccaimat 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 735 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy a különbség.
 twitter.com/TomFornelli/status/1065707447678062592
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Ajjaj...
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
25m25 minutes ago
More
Not that there was much question but Bears’ QB Chase Daniel officially will start today vs. Lions, per source.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 533 — Vikings fan
Trubisky dobó vàlla sérült, de azt mondják játszani fog. Shaheen és Lynch agyrázkódás és szerintem nem fogják erőltetni őket. Kemény meccs lesz ez a csütörtöki főleg a kevés pihenés miatt. Amúgy a Vikes elleni meccsre visszatérve Trubisky nem volt tökéletes, de annyira rossz se mint ahogy a statok mutatják. A Vikes D-be nálla sokkal jobb és tapasztaltabb QB-k bicskája is beletört már. Az első félidőben kifejezetten tetszett és a futásaira nagyon oda kell figyelni. A LAR elleni meccsre nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyire tudja őket megfogni a D. Nagyon beteg volt a tegnapi KC elleni meccsük.
Tomcsik
Nem értek egyet, de amit a 2. Félidőben leművelt az botrány. Az első félidőben is azért a full üres elkapot túl / alul dobta sokszor de a másodikban az valami botrány.
Köszönje meg a vedelemnek ( meg Cousins - DeFilippo duónak ), hogy ez nem egy oltári nagy chocker meccs lett mintahogy ha rajta múlik kinézett volna.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 916
Ezt azért így jó látni...

 mobile.twitter.com/adamjahns/status/1064932180839858176/photo/1

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 320
Trubisky dobó vàlla sérült, de azt mondják játszani fog. Shaheen és Lynch agyrázkódás és szerintem nem fogják erőltetni őket. Kemény meccs lesz ez a csütörtöki főleg a kevés pihenés miatt. Amúgy a Vikes elleni meccsre visszatérve Trubisky nem volt tökéletes, de annyira rossz se mint ahogy a statok mutatják. A Vikes D-be nálla sokkal jobb és tapasztaltabb QB-k bicskája is beletört már. Az első félidőben kifejezetten tetszett és a futásaira nagyon oda kell figyelni. A LAR elleni meccsre nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyire tudja őket megfogni a D. Nagyon beteg volt a tegnapi KC elleni meccsük.
Tomcsik
Sérült?? és?? akkor csak fút.. Lamar Jacks is igynyert a hetvege
ricsiii83
a liga legszarabb védelme ellen
empty taxi
ne vesszetek el a részletekbe