Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/47695419_2197958670523801_1408778504635416576_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=iBWp-x0Bmq8AX_Wusxd&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDcNSfeZu1Z0IwjtIWcl4lD33mFa46HS0nv7y4FQIlH3A&oe=66029657
Bears Celebrate in Club Dub | The Chicago Bears took us into Club Dub after they secured the NFC North throne 🙌 (via The Checkdown) 📹 created using Galaxy Note9 (by Samsung) | By NFLFacebook
The Chicago Bears took us into Club Dub after they secured the NFC North throne 🙌 (via The Checkdown) 📹 created using Galaxy Note9 (by Samsung)
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Mióta vártam erre...
PO ✔
NFC Észak ✔
GB ellen győzelem ✔
Innentől kezdve bármi lesz, nem érdekel (na jó, azért 15-20+ pontos előnyből ne szopjunk ki) 😊
Csapat hatalmas gratulációt érdemel, Fuller minden penny-t megért egyelőre, Jackson-ban ott a potenciál h a liga következő korszakos söprögetője legyen, Mack meg... sztem ő még Kratost is 1v1-ben lezúzná 😀 Pace-t sokat szidtam, de be kell ismernem tévedtem, többek közt a Mack trade-del kapcsolatban, Nagy meg az év edzője nálam... hiába magyar névvel/felmenőkkel csak sikeres lehet ennél a franchise-nál... hm... írni kéne majd egy petíciót, h ha már van Rooney-szabály, legyen egy külön Halas-szabály is nálunk, ergó edzőkeresésnél, aki a Kárpát-medencéből származik, az már előnyből induljon 😀
Még Trubómenről szeretnék pár gondolatot megosztani... sokat támadtam joggal, még mindig nagyon inkonzisztens és simán esélyes h 3-4 év múlva már az AFL-ben vagy az XFL-ben fog passzolgatni... de idén sokat fejlődött, látom rajta h akar, nem az a szarok bele mentalitás, mint jó pár QB-nál + nagyon lojálisnak érzem a csapathoz, tiszteli hagyományokat stb. Ez nekem sokat számít, h mennyire kedvelek egy adott játékost. Szóval szurkolok neki, h ez az év számára ne a csúcs legyen egyéni teljesítményben, hanem vminek kezdete...

Szívem szerint, most (ha megengeditek h vulgáris legyek) beb@sznák mint dédapáink azt a ólajtót, csak hát hét kövi 2-3 napban még nem lehet... de ami késik nem múlik 😀 BearDown

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Valaki fikázza már kicsit Trubot. Imádom azt olvasni 😉
Klaci79
Első félidőben fos volt, a másodikra hasonlított egy irányítóra.....Kellett nagyon!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Valaki fikázza már kicsit Trubot. Imádom azt olvasni 😉
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
NFC North 1. hely. Valahogy behúztuk. Az a tény, hogy a Packers ellen jött össze most, az csak emeli az est fényét! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula srácok, hosszú volt a böjt. Sok sikert a PO-ban, ez a def karistolni fog.

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Kibekkeltétek a negatív szezonokat. A jobb csapat nyert és megérdemelten van a PO-ban.
Jövőre megpróbáljuk csökkenteni a csöcs-erdőt...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez igen, PO-ban a Bears..Jöhet a csöcscunami
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Gratt Srácok itt is , megérdemelt siker , sok sikert Pohoz 😊 Jövöre visszavágunk 😛
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Rams topicból loptam. Érdemes megnézni.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
6 év után először pozitív szezon! Bár se a csoport se a PO nincs még meg, azért ez már jól hangzik!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
A védelem részéről tökéletes mérkőzést játszottunk tegnap, Nagy TD hívása egyszerűen fantasztikus, de Trubisky... ahogy kezdett az tetszett, szépen mozgott a zsebben, hozta a yardokat. Aztàn egy teljesen tiszta célpontot úgy dobott át... Kész. Rendkívül szélsőséges a teljesítménye. Ellenben én még emlékszem a 2007-es menetelésünkre. Akkor egy elit védelem vitt minket be az SB-ba, az irànyítónkat pedig Rex Grossmannak hívták... Tőle azért Trubi jobbnak tűnik.
Sfefe77
Hello!

Nagyon tetszik a védelmetek, nektek fogok szurkolni a PO-ban. A védelem stabil lesz, a támadósor hektikus marad.

De a 2007-esből nem érdemes kiindulni sztem. Akkor a támadósorok többségénél nulláztad a futást, nyert ügyed volt, kb, mert megállt az élet. Most mindkét szegmensben erős támadógépezetek vannak. Azt nem látom még, hogy 3x vagy 4x egymás után minden Off mindkét részét radírozzátok. Ahhoz, hogy meneteljetek Trub-éktól is kellene segítség: 20 pont feletti teljesítmény. De várom!
Fast Willie
Így van. Jó óvatosságra intő példa a tavalyi Vikes akinek ràadásul a bitang, hasonlóan erős védelme mellett a tietekénél jobb Oja volt. Aztán jött a NO, ott majdnem, ellenünk pedig végképp betliztek.

Trubitól nem kevéssel, sokkal több kell vagy a Dteknek még több pontot szerezni meg az STnek.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
A védelem részéről tökéletes mérkőzést játszottunk tegnap, Nagy TD hívása egyszerűen fantasztikus, de Trubisky... ahogy kezdett az tetszett, szépen mozgott a zsebben, hozta a yardokat. Aztàn egy teljesen tiszta célpontot úgy dobott át... Kész. Rendkívül szélsőséges a teljesítménye. Ellenben én még emlékszem a 2007-es menetelésünkre. Akkor egy elit védelem vitt minket be az SB-ba, az irànyítónkat pedig Rex Grossmannak hívták... Tőle azért Trubi jobbnak tűnik.
Sfefe77
Hello!

Nagyon tetszik a védelmetek, nektek fogok szurkolni a PO-ban. A védelem stabil lesz, a támadósor hektikus marad.

De a 2007-esből nem érdemes kiindulni sztem. Akkor a támadósorok többségénél nulláztad a futást, nyert ügyed volt, kb, mert megállt az élet. Most mindkét szegmensben erős támadógépezetek vannak. Azt nem látom még, hogy 3x vagy 4x egymás után minden Off mindkét részét radírozzátok. Ahhoz, hogy meneteljetek Trub-éktól is kellene segítség: 20 pont feletti teljesítmény. De várom!
több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
A védelem részéről tökéletes mérkőzést játszottunk tegnap, Nagy TD hívása egyszerűen fantasztikus, de Trubisky... ahogy kezdett az tetszett, szépen mozgott a zsebben, hozta a yardokat. Aztàn egy teljesen tiszta célpontot úgy dobott át... Kész. Rendkívül szélsőséges a teljesítménye. Ellenben én még emlékszem a 2007-es menetelésünkre. Akkor egy elit védelem vitt minket be az SB-ba, az irànyítónkat pedig Rex Grossmannak hívták... Tőle azért Trubi jobbnak tűnik.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
szerintem ez a Chicago a tavalyi Jags-hez hasonló pályát képes lesz bejárni a PO-ban vagy még jobbat egy konzisztens Trubiskyval, illetvei tt a coaching is jobb, szóval szerintem bárkit meglephettek.
12th member
Én nem látom ezt, a mai meccset vegyük külön, a Rams offense betlizett, McVay feladta a futást hamar, úgy zusammen nem ment nekik semmi, hideg is volt, idegenben is voltak. Mégegyszer nem tudnak így játszani, s a védelmünktől ez egy gyakorlatilag hibátlan teljesítmény volt. Ez a csapat 10-ből 3-szor nyer itthon a Saints és a Rams ellen, ha szar az idő tán többször, de idegenben hát nem tudom. Tudjuk hol a helyünk, nagyjából ott ahol most vagyunk.
kőkemény ez a védelem. meg hogy kb 4 all-prot fog adni. Mack, Hicks, Fuller, Jackson.
braxa88
Mindegyik a posztja legjobbjai közt van. De szerintem itt a fontos láncszem a belső ILB duó, akik végzik a piszkos melót nagy hatékonysággal. S Floyd az elmúlt meccseken ha sackekben nem is, de minden másban igen magas szinten focizik.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
A realitás az, hogy ez a csapat most megnyeri a csoportot és egy szoros meccsen nyeri itthon a WC meccset legyen az a Vikings vagy a Hawks. A Siants és a Rams idegenben nagy falat, elég megnézni, hogy idegenben hogy teljesít a csapat, meg itthon. Viszont ha netán egyszerre összeállna a védelem, meg a támadósor is, s az ellenfél sem játszik elit szinten, akkor jelenleg ott tartunk, hogy bárki ellen bárhol. Az más kérdés, hogy összeáll-e, nem valószínű, bár talán a Bucs és a Lions elleni hazai egy közeli példa volt. Mindegyik meccs 25 perc alatt eldőlt.
tüsi91
szerintem ez a Chicago a tavalyi Jags-hez hasonló pályát képes lesz bejárni a PO-ban vagy még jobbat egy konzisztens Trubiskyval, illetvei tt a coaching is jobb, szóval szerintem bárkit meglephettek.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kőkemény ez a védelem. meg hogy kb 4 all-prot fog adni. Mack, Hicks, Fuller, Jackson.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A realitás az, hogy ez a csapat most megnyeri a csoportot és egy szoros meccsen nyeri itthon a WC meccset legyen az a Vikings vagy a Hawks. A Siants és a Rams idegenben nagy falat, elég megnézni, hogy idegenben hogy teljesít a csapat, meg itthon. Viszont ha netán egyszerre összeállna a védelem, meg a támadósor is, s az ellenfél sem játszik elit szinten, akkor jelenleg ott tartunk, hogy bárki ellen bárhol. Az más kérdés, hogy összeáll-e, nem valószínű, bár talán a Bucs és a Lions elleni hazai egy közeli példa volt. Mindegyik meccs 25 perc alatt eldőlt.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem a közvélemény már hetek óta megegyezik abban, hogy igen ez a liga legjobb védelme és van annyira jó, hogy egyáltalán nem túlzó a SB-ig menni vele. A Denver is elment.
Viszont nem lehet valóban top csapatok ellen 4 meccsen keresztül mindig az extraklasszist várni a védőktől. Vagyis lehet, de nem biztos, hogy mindig jönni fog.
Csak épp a konf döntőben teszem azt a Saints ellen hoznak egy jó teljesítményt, akkor Breesben benne van, hogy a fala nagyjából megvédi és 20-28 pontot a táblára rak.
Akkor Trubisky egy szintén nem kutya védelem ellen képes lesz-e meccset nyerni.
dave remekül mondta, ez a csapat bőven van olyan jó, hogy egy fiatalkori Cutlerrer nagyjából első számú SB esélyessé is előléphetne.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Egész évben azt halottuk hogy jó a Chicago meg minden DE... Aztán a Vikes ellen jött az úgymond statement meccs és még mindig jött a DE...Azt hiszem ez a tegnapi egy igazi statement meccs volt ahol megmutattuk hogy ez egy igenis PO mi több SB contender csapat. Ez a Rams nem csinált idén 23 pontnál kevesebbet, mi több mindössze 2x maradt 30 pont alatt. Mi tegnap nem engedtünk nekik egy TD-t sem... A D szuper klasszis teljesítménye mellett az O falat mindenképp ki kell emelni. Gyönyörűen tartották a Donald-Suh párost. Azt hiszem meccs vége felé kiírták hogy Donaldnak tán 3 QB pressure volt. Emelett idén a legjobb teljesítményt nyújtották futás blokkolásban is. Howard több esélyt is kapott és idén először meg is lett a 100 yardja. Külön kiemelném a rookie Danielst aki hétről-hétre egyre jobb és tegnap hibátlanul játszott. Persze volt hogy duplázták meg triplázták Donaldot, de egy az egyben is megállta a helyét. Amúgy Nagy szerintem jó meccset hívott a játékok ott voltak, de Trubisky teljesen ki volt esve a ritmusból, totàl üres elkapókat dobott túl méterekkel. Az igazán aggasztó hogy nagyon fasza pass prot van előtte, szép tiszta zsebben rengeteg ideje van és így enged el ilyen dobásokat. Az is bántó hogy mennyire first read QB. Talán egy meccset láttam eddig ahol szépen pásztázta a célpontjait. Ha az első readet elveszik akkor bajban van. Nekem a trükkös TD kifejezetten tetszett, jó látni hogy a Nagy milyen kreatív. Szóval szetintem ez egy jó meccs volt Nagytól, inkább Trubisky volt a kerékkötő. Reméljük hogy a Packers ellen azért jobb formában lesz. Ha azt a meccset nem nyerjük meg akkor egy esetleges PO esetén is hiányérzetem lenne...

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Gratula a győzelemhez! Nem semmi D-tek van. Kár hogy az Offense-tek nem túl acélos. Fangio jól megtalálta McVay ellenszerét, teljesen levettétek a Rams O-t a pályáról.
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Trubiskyt rossz meccsbe bele tudjuk kényszeríteni jövőhéten, de hogy a védelmet mivel fogjuk feltörni az erős kérdőjel.
Ha kikapunk ha nyerünk nem sok esély van a PO-unkra, de a rájátszásra igazán odaadnám ebbe a csapatba AR-t.
Nem gondolnám, hogy egy ilyen kooperáció gyűrű nélkül maradhatna bárhogy.
alatriste
Ha a 10 évvel ezelőtti Cutlert berakod lehet akkor sem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Trubiskyt rossz meccsbe bele tudjuk kényszeríteni jövőhéten, de hogy a védelmet mivel fogjuk feltörni az erős kérdőjel.
Ha kikapunk ha nyerünk nem sok esély van a PO-unkra, de a rájátszásra igazán odaadnám ebbe a csapatba AR-t.
Nem gondolnám, hogy egy ilyen kooperáció gyűrű nélkül maradhatna bárhogy.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


Na jó ez a győzelem többet is megér:
 i.imgur.com/BKpDgzS.gif

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.