Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Gondoltam írok pár sort a draftunkról és az UDFA classról. Csapjunk is bele a lecsóba.

3/73 David Montgomery RB Iowa State

 cdn.herosports.com/upload/post/manual/05_18/4/david-montgomery-iowa-state-1525449391.jpeg


Ahogy Pace is mondta ő egy tick all the box guy. Egy igazi 3 down RB. Fizikális és rendkívül elusive. Az elmúlt 2 évben a legtöbb miss tackle ellene történt. De ha az elmúlt 5 évet nézzük akkor is 2. helyen áll.

 mobile.twitter.com/PFF_College/status/930142495664730112/photo/1

Bár nem sokat használták elkapásoknàl, viszont jó keze van és Nagy rendszerében majd meg is mutathatja ezt. Az idei RB prospectek közül szinte minden szakértőnél top5 RB volt, sőt volt olyan aki egyenesen azt mondta hogy ő a legjobb. Remek pass blokkban is, jól fut középre és outside zone futásoknál is használható. A legnagyobb erőssége a contact ballance és hogy remekül lát a pályán. Hihetetlen irányváltásokra képes. Bár nem a leggyorsabb RB de a laterális sebessége a legjobb az idei RB classban. Nem gondoltam volna hogy bennt lesz 3. körben, szinte minden big boardon 2. körös volt. Nagyon jó kis RB lesz aki remek fit Nagy rendszerébe. Emellett tipikus Pace pick a pályán kívül is. Csapat kapitány volt és mindenki felnézett rá, igazi leader karakter. Gyermek kórházakba jár és sokat segít a közösségnek. Nagyon jó a munkamorálja is. A harmadik körben remek érték volt az egyetlen dolog ami rontja a varázsát hogy fel kellett menni érte. Azt azonban tudjuk hogy ha meg van Pace embere akkor nem hezitál hogy megszerezze. Abban is biztos vagyok hogy jövőre az egyik 2. körösünkkel le fog tradelni hogy vissza szerezze az itt elveszített pickeket.

Itt egy remek elemzés róla:

 www.windycitygridiron.com/platform/amp/2019/4/27/18519397/chicago-bears-draft-2019-breaking-down-david-montgomery-nfl-iowa-state-third-round-day-two-2?utm_campaign=wiltfongjr&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true



4/126 Riley Ridley WR Georgia
 mobile.twitter.com/HogsHaven/status/1085932289224257537/photo/1


Bár a WR közel sem volt a legnagyobb needek közt ez egy tisztán BPA húzás volt. A legtöbb szakértőnél 2. körös húzás így a 4. körben ez remek érték. Emberünk Calvin Ridley tesója. A legfőbb erőssége hogy remek route futó, az idei drafton tán ő volt ebben a legjobb és tudjuk hogy ez Nagy rendszerébe nagyon fontos. Emellett remekül követi a mély labdákat és képes nagyon akrobatikus elkapásokra is. Jó kezei vannak, ritkán droppol. Állítólag akkor tetszett meg nagyon Pacenak amikor beszélgettek hogy milyen jó a 50:50 jump balloknál, mire Ridley azt mondta hogy ez nem igaz mert számára nincs 50:50 labda mert ő szedi le mindet. Remekül illik Nagy rendszerébe. Bár szerintem már idén is szóhoz fog jutni ő inkább a jövő pickje. Pace gondol arra hogy mi lesz ha meg kell vállni valakitől a cap space miatt. Emelett sosem árt a minőségi depth.

 m.youtube.com/watch?v=a-qWeiCGWRc

6/206 Duke Shelley CB Kansas State

 mobile.twitter.com/KStateFB/status/1067883777244975104/photo/1


Ő amolyan radar alatti játékos, bevallom róla nem tudtam sokat, de azóta jobban utánna jártam. Sokaknál 4-5. körös pick volt amíg meg nem sérült a lábújja ami miatt ki kelett hagynia a szezon utolsó 5 meccsét és nem tudott részt venni a combineon sem. A pro dayen viszont remek számokat hozott. Ami miatt idáig csúszott az a mérete. Mindössze 5.9 magas és 180 font. Viszont sokkal fizikálisabban játszik annál mint azt a mérete predesztinálná. Nagyon gyors, a pro dayen repesztett egy 4.46-os időt. Egy agresszív nagyon kompetitív játékos jó munka morállal. Remek labda érzéke van és jó coverben.

 mobile.twitter.com/PFF_Bears/status/1122237961477730304/photo/1

Remek kis slot CB lehet belőle. Nincs sok CB depth illetve Skrine nekem nem életbiztosítás így nem tartom kizártnak hogy 1-2 éven belül átveheti a helyét. Az a kérdés hogy a nagyobb, fizikális slot WR-t illetve TE-t mennyire tudja majd megoldani. És egy plussz 5-10 font izom elférne rajta. Összességében 6. körben szerintem ez is remek húzás.

 m.youtube.com/watch?v=a83RkDWwZOE

7/222 Kerrith Whyte, RB, Florida Atlantic

 cmgpbpfaufocus.files.wordpress.com/2018/07/kerrith-whyte.jpg

Ő volt annak a Singleterynek a cseréje akiről sokan azt gondokták hogy ő lesz az elsődleges RB célpontunk. Egy nagyon gyors RB, robbanékony és ha open fielden megkapja a labdát akkor szinte lehetetlen megfogni. Ő igazából Cohen kicsit nagyobb kiadásban azt leszámítva hogy laterális sebességben kicsit lassabb. Ezzel biztos hogy a Mizzel projektet elfeledjük hála istennek. Ami segíthet neki abban hogy meg ragadjon a roosteren az az ST értéke. Remek opció lehet visszahordásoknál.

 m.youtube.com/watch?v=v5n0OWHEyz0

7/238 Stephen Denmark, CB, Valdosta State

 mobile.twitter.com/Steelersdepot/status/1109794630831353857/photo/1

Hát róla absolut semmit nem tudtam, a suliról sem nagyon halottam még. Eddig összesen 4 játékost draftoltak az egyetemről egész története alatt. Ahogy utánna olvastam azt kell tudni a srácról hogy remek méretekkel rendelkező, nagyon atletikus játékos. Kb ezek miatt húzol ki valakit a 7. körben. A karrierje kezdetén WR volt és csak egy éve váltott CB -re szóval ő egy igazi project akivel játszhat Pagano. 6-3 magas 225 font és 4.46 alatt futotta a 40 yardot. Nagyon hosszú karokkal rendelkezik. Egy igazi athletic freak. Páran már pedzegették hogy a méretei miatt lehet S be is kipróbálják. Egy igazi project playa akiben hatalmas upside van, de nagyon nyers... A draft ezen szakaszában már minden lottószelvény, reméljük ő egy nyerő fajta...

Összességében szerintem Pace kihozta a maximumot a rendelkezésre álló lehetőségekből. Igazából egy edge rushert hiányoltam még, de az nem jött. Úgy látszik Pace bízik benne hogy nem lesznek sérülések és Fitts meg Irving fejlődik valamit. Mondjuk pénz még van így lehet majd jön még egy cutolt veterán. Ha úgy vesszük hogy 1/24-en húztunk egy Macket a 2. körben meg egy Millert akkor ez egy A+++ draft...Ha lesz egy kis időm megint akkor megemlékezek majd pár UDFA igazolásunkról is mert van 4-5 érdekes név aki esetleg megcsíphet helyeket...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ha lesz egy kis időm írok egy hosszabbat. Az UDFA- class elég jó lett lehet pár ember aki megragadhat...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
2019 Draft Class

3/73 David Montgomery, RB, Iowa State
4/126 Riley Ridley, WR, Georgia
6/205 Duke Shelley, CB, Kansas State
7/222 Kerrith Whyte, RB, Florida
7/238 Stephen Denmark, CB, Valdosta State

Idén szokásosnál is kevesebbet töltöttem a college játékosok szemezgetésével, köszönhetően az időhiányomnak + kevés draft cetlink miatt. Akiket behúztunk, mind elkerülte a radarom, szóval konkrétan rájuk, mint prospectek nem is szeretnék kitérni. Viszont posztonként, hát... a 2 DB-t megértem, mert itt hátul ha csak egyik bejön már jó arány és ott ránk fér a fiatalítás + remélhetőleg Monty is beválik, de a +1RB ill megint WR draft sztem felesleges volt, én egy pass rushernek és/vagy egy falembernek jobban örültem volna.
+Pace teljesen beleb*zult a Georgia programjába
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Sziasztok
Régóta olvasom a fórumot eddig nem érzetem úgy hogy hozza kellene szólnom van itt aki sokkal jobban ért hozzá.
A RB húzás tetszik még akkor is ha drága volt.
De kellett nekünk ez a WR?!
Itlosz
Értékben itt jó volt. Szerintem majd talán Gabriel helyettese lehet később ha cap okokból megvállnánk tőle. Az ide classból ő volt az egyik legjobb route futó ami Nagy rendszerében sokat számít. Nem volt nagy need a WR, de BPA alapon szerintem jó húzás...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Itlosz Chicago Bears 7
Sziasztok
Régóta olvasom a fórumot eddig nem érzetem úgy hogy hozza kellene szólnom van itt aki sokkal jobban ért hozzá.
A RB húzás tetszik még akkor is ha drága volt.
De kellett nekünk ez a WR?!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Semmi reakció? Maga a pick nekem tetszik. Jacobs után Sanders és Montgomery volt a legjobb RB a classban szerintem. Nem is hittem volna hogy bennt lesz 3. körben. Viszont a tény hogy feltradeltünk egy RB miatt az annyira nem tetszik. Persze Pace és Nagy nagyon kitanulmányozta az RB classt és úgy érezték hogy jönni kellett.
Tomcsik
Hajnalban már elég kába voltam, inkább aludtam rá egyet. A srácról nem sokat tudok, a poszt maga viszont tetszik (ha már Howardot kipaterolták). Negatívumként ugyanazt tudom felhozni mint te, h feltrade + a csere árát is sokkalom picit (nem állunk jól pickekkel sem az idei, sem a jövőévi játékosbörzén). Reméljük betyár barátunknak igaza lesz jóslatával kapcsolatban.
Tito05
Ha ez jobban megnyugtat R.Baggio is nagyon kedveli a srácot 😊😜
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Semmi reakció? Maga a pick nekem tetszik. Jacobs után Sanders és Montgomery volt a legjobb RB a classban szerintem. Nem is hittem volna hogy bennt lesz 3. körben. Viszont a tény hogy feltradeltünk egy RB miatt az annyira nem tetszik. Persze Pace és Nagy nagyon kitanulmányozta az RB classt és úgy érezték hogy jönni kellett.
Tomcsik
Hajnalban már elég kába voltam, inkább aludtam rá egyet. A srácról nem sokat tudok, a poszt maga viszont tetszik (ha már Howardot kipaterolták). Negatívumként ugyanazt tudom felhozni mint te, h feltrade + a csere árát is sokkalom picit (nem állunk jól pickekkel sem az idei, sem a jövőévi játékosbörzén). Reméljük betyár barátunknak igaza lesz jóslatával kapcsolatban.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Semmi reakció? Maga a pick nekem tetszik. Jacobs után Sanders és Montgomery volt a legjobb RB a classban szerintem. Nem is hittem volna hogy bennt lesz 3. körben. Viszont a tény hogy feltradeltünk egy RB miatt az annyira nem tetszik. Persze Pace és Nagy nagyon kitanulmányozta az RB classt és úgy érezték hogy jönni kellett.
Tomcsik
Én személy szerint nagyon örülök hogy hozzátok került David.Macikat szeretem nagyon.
Nekem ő volt a kedvenc játékosom idén.Tavaly csak miatta nézetem rengeteg Iowa State mérkőzést.
Szerintem jó playmaker válik belőle nálatok.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Semmi reakció? Maga a pick nekem tetszik. Jacobs után Sanders és Montgomery volt a legjobb RB a classban szerintem. Nem is hittem volna hogy bennt lesz 3. körben. Viszont a tény hogy feltradeltünk egy RB miatt az annyira nem tetszik. Persze Pace és Nagy nagyon kitanulmányozta az RB classt és úgy érezték hogy jönni kellett.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Srácok tudom hogy most nem olyan érdekes a draft számunkra mint álltalában, de ki mit vár? Én azt mondom ha lesz valaki aki csúszik és Pace nagyon kedveli akkor be fogunk tradelni a 2. körbe. Ha maradunk a helyünkön akkor lehet meglepő de én edge playát vagy DB-t várok, de TE-n se lepődnék meg. RB szerintem a 4-5 kör környéken jön majd.
Tomcsik
Se az edge se a DB plays nem. meglepő, Floyd es Mack utana űr msjd Lynch es csa. DBknel ugyan ez
ricsiii83
Nekünk nem meglepő de a közvélemény 90%-ra RB-t mond. 😊

több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Srácok tudom hogy most nem olyan érdekes a draft számunkra mint álltalában, de ki mit vár? Én azt mondom ha lesz valaki aki csúszik és Pace nagyon kedveli akkor be fogunk tradelni a 2. körbe. Ha maradunk a helyünkön akkor lehet meglepő de én edge playát vagy DB-t várok, de TE-n se lepődnék meg. RB szerintem a 4-5 kör környéken jön majd.
Tomcsik
Se az edge se a DB plays nem. meglepő, Floyd es Mack utana űr msjd Lynch es csa. DBknel ugyan ez

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Srácok tudom hogy most nem olyan érdekes a draft számunkra mint álltalában, de ki mit vár? Én azt mondom ha lesz valaki aki csúszik és Pace nagyon kedveli akkor be fogunk tradelni a 2. körbe. Ha maradunk a helyünkön akkor lehet meglepő de én edge playát vagy DB-t várok, de TE-n se lepődnék meg. RB szerintem a 4-5 kör környéken jön majd.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 az az ÖT prime time meccset kapott idén Mackófalva.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Megvannak a londoni meccsek időpontjai! Az új Tottenham stadionban játszunk!!! Yeyeyeee

 www.nfl.com/uk?campaign=sp-uk-uk-em-em-1307316

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Várható volt:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/56631894_2262422450463865_5862419298096659300_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_WwJDKso7tYAb4a8y9x&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBPz9X68PnBk23pZKJK6Q49R36LTuQ7pxE8Y_7pYNku9A&oe=6623BC56
Zach Miller on Instagram: "• To the city of Chicago, my beloved bears fans and NFL fans everywhere... The time has come to move on from playing the game of football. It has been an incredible journey for myself and my entire family and we can’t thank you enough for your continued support. I would love more than anything to step on Soldier Field one last time but I physically cannot give the game and our fans what they deserve. It’s difficult to find words to express my love and gratitude to every single person that has cheered my name, picked me up and stood strong with me throughout my time in this league. I am forever grateful. To the McCaskey Family and the entire Bears organization, THANK YOU for changing my life! To my Family, teammates and coaches, I value nothing more than the friendships and love I have gained from this game! I love you all! And to everyone else chasing a dream... never stop, never settle! • -Z"
32K likes, 2,169 comments - zmiller86April 16, 2019 on : "• To the city of Chicago, my beloved bears fans and NFL fans everywhere... The time has come to move on from playing the game of footba..."


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blast from the past 😊 😊 😊
 twitter.com/ParkerMolloy/status/1116521268998750209
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Egy nagyon jó kis elemzés hogy miért is cseréltünk el Howardot. Eddig ez a legjobb amit láttam.

 twitter.com/aaronlemingnfl/status/1115433804498259968?s=21

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
AZ igen Lynch nagyon occsó volt. Még mindig van dúrván 16 milla a capben. Whitehair hosszabítása simán belefér...

 twitter.com/bradotc/status/1114165181792256008

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Érdekes draft lesz, hogy érzitek
k? 3- RB 4-Cb 5-OLB 7- Kicker meg egy WR vagy töltelék falember
ricsiii83
Ha lesz olyan prospect aki csúszik és Pace nagyon szereti akkor fel fog mozogni 2. körbe. Jövőre lesz 9-10 pickünk szóval lesz rá muníció. RB az szinte tuti kérdés ki és melyik körben. Nekem személy szerint Darrell Henderson vagy Miles Sanders a kedvencem ( azok közül akik reálisan elérhetőek lehetnek) Sanders valszeg 2. körös Hendersont 2-3 körbe várják. CB, S , OL és OLB amit én várnék, de remélem Pace BPA -ni fog. Én szinte tuti biztos vagyok benne hogy Pace fel fog menni a 2. körbe felhasználva az egyik jövő évi 2. és 5. körünket...
Tomcsik
Akkor remélm, hogy lecsuszik a 3. körig a kiválasztottuk és nem tradel fel a 2. korbe.. elso kor híján jo a 2 masodik kor a haznal.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Érdekes draft lesz, hogy érzitek
k? 3- RB 4-Cb 5-OLB 7- Kicker meg egy WR vagy töltelék falember
ricsiii83
Ha lesz olyan prospect aki csúszik és Pace nagyon szereti akkor fel fog mozogni 2. körbe. Jövőre lesz 9-10 pickünk szóval lesz rá muníció. RB az szinte tuti kérdés ki és melyik körben. Nekem személy szerint Darrell Henderson vagy Miles Sanders a kedvencem ( azok közül akik reálisan elérhetőek lehetnek) Sanders valszeg 2. körös Hendersont 2-3 körbe várják. CB, S , OL és OLB amit én várnék, de remélem Pace BPA -ni fog. Én szinte tuti biztos vagyok benne hogy Pace fel fog menni a 2. körbe felhasználva az egyik jövő évi 2. és 5. körünket...

több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Érdekes draft lesz, hogy érzitek
k? 3- RB 4-Cb 5-OLB 7- Kicker meg egy WR vagy töltelék falember

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.
Janek
Valszeg Pace és Nagy megtalálták az emberük/embereiket különben nem tradelték volna el Howardot ilyen serényen..
Tomcsik
Duke Johnson Brownsbol Nagy alatt szerintem nagy király lehetne.
Mondjuk ahogy leírtam realizaltam hogy Cohen melle meg full felesleg. 😀

Azért se törlöm a hszt 😀
Toca
Hozzuk FA-n Davist így nem hiszem hogy áldoznánk picket egy cserére, meg ugye az megint több pénz lenne mint egy rookie. Biztos megvan Nagyék embere az a kérdés hogy melyik körben ...

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.
Janek
Valszeg Pace és Nagy megtalálták az emberük/embereiket különben nem tradelték volna el Howardot ilyen serényen..
Tomcsik
Duke Johnson Brownsbol Nagy alatt szerintem nagy király lehetne.
Mondjuk ahogy leírtam realizaltam hogy Cohen melle meg full felesleg. 😀

Azért se törlöm a hszt 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.
Janek
Valszeg Pace és Nagy megtalálták az emberük/embereiket különben nem tradelték volna el Howardot ilyen serényen..

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Mély az rb class de nem sok igazán jó procpect van.