Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Van mar kicker?
Janek
Hát Eddy Pineiro edzéseken 90-95% teljesít lassan tegnap előtt 63ról id bevágta
ricsiii83
Eddig Fry és Pineiro is jól nyomja. Fry 52 yardosat tolt be a szakadó esőben és a 60 yardosa jó lett volna messzebbről is. A legtöbb rúgása szinte mértanilag középre ment. Ha jól tudom mind a 2 kicker egyet hibázott eddig. Meglátjuk mi lesz de érdekes versenyfutásnak ígérkezik. Nagy mondta hogy próbál nagy nyomást helyezni rájuk. És a 8800 néző aki kilátogatott az edzésre remek eszköz ehhez.

több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Van mar kicker?
Janek
Hát Eddy Pineiro edzéseken 90-95% teljesít lassan tegnap előtt 63ról id bevágta

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Van mar kicker?

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Gould.... pedig már titkon reménykedtem, hogy a Pace-nek megjön az esze és egy hátsó körösért hazahozza 😕
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Az egyik legjobb elemzo megprobalta kideriteni, hogy akkor Trub kiraly QB vagy sem.

| minden snap atnezese utan sem tudta eldonteni 😀 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Én Jamarcus Webb-el találkoztam anno a Trafalgaron (régi motorosoknak ismerős a neve, egykori "kiváló" OL-ünk) , én 180cm vagyok de 120kg minimum, na én konkrétan megijedtem tőle. Brutális méreteik vannak ezeknek a játékosoknak, tvn ez fel sem tűnik.
davemayer
Mondjuk volt olyan is aki viszont sokkal kisebb mint gondoltam volna. DJ Chalk meg Whitehead pl. Whitehead pl. kb. akkora mint én... Na jó kicsit kockásabb a hasa 😊. Cameron Brate se volt olyan hatalmas TE létére. Hicks viszont egy hegyomlás 😊 Olyan vastag egy lába mint az én derekam. Amúgy nagyon jó fej. Dumálgattam vele egy jó 8-10 percet. Már mindenki más elhúzott ő még mindig ott maradt fotózkodni meg aláírni. Lehet benne leszek majd a Bears TV-ben 😀 Elmagyaráztam neki hogyan is kéne kimondani Nagy nevét. Aztán mondta hogy ő ezt nem bírja kiejteni, aztán odahívta a Bears stábját a kamerával hogy akkor üzenjem meg az edzőnek a dolgot 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Az a vicc hogy jómagam is 185cm és 100 kiló vagyok és úgy nézek ki Hicks melett mint egy kerti törpe 😀
Tomcsik
Pedig már épp kérdezni akartam, mióta növeszted a szakálladat...........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Én Jamarcus Webb-el találkoztam anno a Trafalgaron (régi motorosoknak ismerős a neve, egykori "kiváló" OL-ünk) , én 180cm vagyok de 120kg minimum, na én konkrétan megijedtem tőle. Brutális méreteik vannak ezeknek a játékosoknak, tvn ez fel sem tűnik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Az a vicc hogy jómagam is 185cm és 100 kiló vagyok és úgy nézek ki Hicks melett mint egy kerti törpe 😀

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Tegnapi NFL UK live eventről 😊

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1146153086219632640

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1146153322707132419


 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1146153511400460288

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
15 pontot sikerült felrakni egy playoff meccsen otthon. Ha Parkey berúgja 18-at. Lehet erről kellene inkább beszélgetni.
tüsi91
indokolatlanul alulértékelt komment.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
15 pontot sikerült felrakni egy playoff meccsen otthon. Ha Parkey berúgja 18-at. Lehet erről kellene inkább beszélgetni.
tüsi91
Jó persze, de 13 ponttal meg SB-t lehetett nyerni.....😊

Értem,miről beszélsz, a kedves irányítónkról felidézett emlékképeim főként a futásaiból merítkezik, a passzai kevésbé ragadtak meg. Attól tartok, hogy hoz egy középszar szezont (értsd, nem ad el meccsenként 1-2 labdánál többet, a védelem meg megoldja) és itt nyűglődünk még vele évekig, amíg a védelem szétesik és kezdhetjük elölről.......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
15 pontot sikerült felrakni egy playoff meccsen otthon. Ha Parkey berúgja 18-at. Lehet erről kellene inkább beszélgetni.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Ok, csak ott van egy automattic aki még 43 évesen is full stabil 50 yardról télben-vízben-fagyban is és beszélgetünk kb 3 millió dollárról egy kimondva contender csapatnál.
peach
Mondjuk az ok hogy 3 milla csakhogy Parkeynak is adnunk kell még 4 misit mert az garantált volt az úgy már 7 milla elbaszva kickerre... De ha kell hát kell mert ha így megyünk neki a szezonnak még az extra pontoknál is tövig rágós majd a körmöm...

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Kabaré ami a rugókkal megy. Berdnarsky vagy ki a tököm volt a legjobb a tryouton neki nem adtak szerződést. Blewit a nevéből adódóan elkúrta. Maradt ez a 2 madár akiknél már öröm és bodottá ha 40 yardról sikerül megoldani. Olyannyira hogy tegnap mind a kettő sikeresen megoldotta ezt a bonyolult feladatot így elmaradt az erőnléti futás...Pedig felvettünk valami csókát aki “rugó tanácsadó” vagy mi fene. Bevetünk mindenféle fondorlatos trükköt pl aréna foci póznákat használunk meg ilyenek. Én már azon a ponton vagyok hogy adjunk valamit Gouldért vagy próbáljuk neg Bryantet mert ez valami siralom. Ha megint a K poszton úszik Ollel a szezon Pace nyomhat egy harakirit...
Tomcsik
Így rácsavarodni erre a témára. Nyilván fájdalmas volt, de hiába találnak most ki bármit a playoff drukkot úgyse tudják szimulálni. Moslj meg egy dupla kapufa miatt szegény rúgókra nagyobb figyelem hárul a TC alatt, mint P Trubiskyre.
Matthew99
Sajnos rá kell csavarodni mert amióta Pace kitette Gouldot ez egy megoldatlan kérdés. Egy vagon pénzt beleöltünk a pozícióba és 3 éve nem sikerül megoldást találni. Egy csapat ami jelenleg az egyik legmélyebb kerettel rendelkezik és esélyes egy SB runra az nem engedheti meg magának hogy a kickeren menjen el a szezon. Láttuk tavaly hogy mi múlik rajta. Parkey a dupla kapufán kívül is szar volt. Lehet hogy rá vagyunk csavarodva de akármilyen furcsán is hangzik jelenleg ez a csapat legnagyobb problémája...

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Ok, csak ott van egy automattic aki még 43 évesen is full stabil 50 yardról télben-vízben-fagyban is és beszélgetünk kb 3 millió dollárról egy kimondva contender csapatnál.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Kabaré ami a rugókkal megy. Berdnarsky vagy ki a tököm volt a legjobb a tryouton neki nem adtak szerződést. Blewit a nevéből adódóan elkúrta. Maradt ez a 2 madár akiknél már öröm és bodottá ha 40 yardról sikerül megoldani. Olyannyira hogy tegnap mind a kettő sikeresen megoldotta ezt a bonyolult feladatot így elmaradt az erőnléti futás...Pedig felvettünk valami csókát aki “rugó tanácsadó” vagy mi fene. Bevetünk mindenféle fondorlatos trükköt pl aréna foci póznákat használunk meg ilyenek. Én már azon a ponton vagyok hogy adjunk valamit Gouldért vagy próbáljuk neg Bryantet mert ez valami siralom. Ha megint a K poszton úszik el a szezon Pace nyomhat egy harakirit...
Tomcsik
Így rácsavarodni erre a témára. Nyilván fájdalmas volt, de hiába találnak most ki bármit a playoff drukkot úgyse tudják szimulálni. Most meg egy dupla kapufa miatt szegény rúgókra nagyobb figyelem hárul a TC alatt, mint Trubiskyre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Kabaré ami a rugókkal megy. Berdnarsky vagy ki a tököm volt a legjobb a tryouton neki nem adtak szerződést. Blewit a nevéből adódóan elkúrta. Maradt ez a 2 madár akiknél már öröm és bodottá ha 40 yardról sikerül megoldani. Olyannyira hogy tegnap mind a kettő sikeresen megoldotta ezt a bonyolult feladatot így elmaradt az erőnléti futás...Pedig felvettünk valami csókát aki “rugó tanácsadó” vagy mi fene. Bevetünk mindenféle fondorlatos trükköt pl aréna foci póznákat használunk meg ilyenek. Én már azon a ponton vagyok hogy adjunk valamit Gouldért vagy próbáljuk neg Bryantet mert ez valami siralom. Ha megint a K poszton úszik el a szezon Pace nyomhat egy harakirit...

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Itt a centenáriumi mezünk. Az 1936-os mezre épül, az eredeti sisakkal és zoknival nekem kifejezetten tetszik.

 mobile.twitter.com/bradbiggs/status/1137189622562328581

 mobile.twitter.com/nfl/status/1137183977758965760
Tomcsik
Őszintén mondom ez a mez nagyon baszó lett, eléggé bejövős.
Magunknak is akarok egy hasonlót csak más színekbe 😀
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Itt a centenáriumi mezünk. Az 1936-os mezre épül, az eredeti sisakkal és zoknival nekem kifejezetten tetszik.

 mobile.twitter.com/bradbiggs/status/1137189622562328581

 mobile.twitter.com/nfl/status/1137183977758965760

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Rendes jól néz ki:
 twitter.com/UNISWAG/status/1135189638950334466
Matthew99
Az eredeti 36-os navy/orange csíkos zoknival és csíkos sisakkal menő lenne.

 mobile.twitter.com/uniwatch/status/1134951384963592193

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Rendes jól néz ki:
 twitter.com/UNISWAG/status/1135189638950334466


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Közben a mi fiaink megmutatták Arodnak hogy kell sört vedelni. 😀

 mobile.twitter.com/ky1elong/status/1134649646494732289

 mobile.twitter.com/whitesox/status/1134648309623283712

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Mack is szerepel az új Nike reklámban. Elég fasza lett 😊

 mobile.twitter.com/usnikefootball/status/1134164683701678080

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Néhány érdekesebb hír. Sowell TE lett míg Mizzelt WR-é convertáltuk. Mizzel amúgy sem lesz rosteren, de a Sowell project érdekes.