Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.
Bazzani
Aztán kire cserélik ? 🤔
Tavaly mikor sérült volt lehetett látni nélküle még ennyire se haladt az Offens mint vele!
Szóval amit mondasz az szerintem esélytelen.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.
Bazzani
Ne hidd! Ez a Bears....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Engem az zavar, hogy mire egymással játszunk addigra Trubisky már a közelében nem lesz a kezdőnek.
Kb a 3.-4.hétre cserélve lesz.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Pfff jó ég. Nagy válasza hogy miért ment neki 4&10-re.

 mobile.twitter.com/dickersonespn/status/1170023942389739520

Baszki ha szeptemberben nem mersz nekimenni egy 51 yardos FG-nek. Akkor mi lesz később a szélbe, hóba, fagyba? Ez most komoly???

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pagano nagyjából hozott egy tavalyi Rams vagy Vikings elleni hazai teljesítményt. Csak Rodgers nem Goff és végképp nem Cousins. Nem fog labdákat odaszórni neked, de 10 pontra limitálni...26 pontot kaptunk az elmúlt két meccsen, egy valamire való támadósor ezt 60 perc alatt fölé lövi. Burton nélkül Nagy meg van lőve, Shaheen alkalmatlan bármire is, nincs TE játék, jönnek a kényszermegoldások, s egy ilyen QB-val, ilyen rossz támadófal teljesítménnyel, ilyen rossz playcall-lal, ez ezt vonja maga után, s persze nem elvéve az érdemet a Packers védelmétől.

Trubiskyt el kell engedni. Azt a pénzt adják oda Trevethannek még 2 évre, adják oda Robertson-Harrisnek, adják oda Floydnak vagy hozzanak piacról egy használható tight endet.
Idén marad a gyerek, valószínűleg jövőre is, szóval 2 év, a védelem legjobb évei mennek a levesbe. Drafton lehet QB-kat húzni. Ameddig Rodgers itt van a csoportban mindig hatalmas hendikeppel indulunk. Talán a Cutler esetből tanulva felesleges a középszerrel küzdeni. Nem mintha Trubisky középszerű QB lenne.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Honnan lehetne letölteni angolul a meccset?
tüsi91
 www.sport-video.org.ua/

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Honnan lehetne letölteni angolul a meccset?
tüsi91
Biztos szeretnéd látni? Ncoreon csak magyarul van fennt?

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Honnan lehetne letölteni angolul a meccset?
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Igazából ez az ami igazán elszomorító. Ez a Greenbay simán egy kalap szar volt. Ha csak a statisztikákat nézzük az ARod vezette O igazából még a miénknél is szarabb volt és így sikerült kikapni...

As awful as the Bears offense was, they still had more total yards than Green Bay (254 to 213), and a better 3rd down conversion percentage (20% to 17%), and were slightly better in yards per play (3.9 to 3.7).

Egy Rodgers villanáson kívül sehol nem volt a sajtok támadó sora. Ha nincs az az egy játék kb Rodgers statjai gyengébbek lettek volna az amúgy igen szarul játszó Trubiskyénél. Ebből is látszik hogy nyírtuk ki saját magunkat a sok hülye hívással, büntetéssel és Trubisky inkompetenciájával.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A 4&10 az priceless volt
gabokocka
Ott volt a drive elejen egy delay of game. 1*15. Aztan 3&5-nel meg egy, Ez botranyos. Egesz mas helyzet. De egy TDvel fordtani lehetett volna. Csak megint a fal megolte Trubit. Na ,mindegy, mar megszoktam, hogy en maskent latom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
1-2 érdekesebb adalék a sajtótájékoztatóról. Nagy talán először ha burkoltan is, de hivatalosan ekézte egy kicsit Trubiskyt.

 mobile.twitter.com/adamhoge/status/1170037210139283457

Magyarán voltak RPO hívások ( run pass option ha valaki nem tudná) ahol sok néző azt látta hogy passzt hívott holott az futás hívás volt passz opcióval. Tehát burkoltan Mitch szarul vitelezte ki ezeket a játékokat és sok esetben a passz opciót választotta a futás helyett. Mondjuk erre azt tudom mondani hogy akkor ne hívj RPO-t hanem mondd azt hogy most letoljuk a torkukon a lasztit és futunk bazd meg!

Egy másik érdekes dolog.

 mobile.twitter.com/wiltfongjr/status/1170033369679368192

Cohennel konkrétan slot WR-t játszhatott Nagy. Gondoltam hogy idén többet használjuk elkapásoknál. De Cohenben pont az a veszélyes hogy a backfieldről option routokat fut az LB-k ellen. Így tud miss matcheket kialakítani. Ha Cohent folyamat WR-ként használod azzal pont kiszámítható leszel, ergo azt mutatod hogy nem RB. Nem véletlen hogy a Packers nagy részt 6 DB-el állt fel. Cohen egy RB aki tud elkapni is, nem pedig egy el WR aki néha tud futni is. ( Az ilyesmire ott van Patterson) Cohen akkor a legnagyobb miss match ha a backfieldről indul. Ilyenkor futóként és WR-ként is respektálni kell őt. Valahogy az az érzésem támadt hogy Nagy most már mindent megkapott amit akart. A rendszerbe illő RB-et. Pattersont a gadget trükkős játékokhoz. És mintha a bőség zavarával küzdene és nem igazán tudja mit is kezdjen velük. Aztán megpróbál túl okoskodni mindenkit még saját magát is. Nem mondom kell a trükkös játék meg az RPO meg a pre snap motion, de azért néha kell pár egyszerű játék. Egy jó kis szájba verős erőfutás , 1-2 slant a cula WR-eknek vagy TE-nek. Egy pár crossing route hogy bejátszd a pálya közepét. Play action ( csak ahhoz persze néha napján futni is kéne)

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A vedelem nagyon jo volt. Foleg, mig birtak levegovel.
Troubadour akkor volt jo, mikor a jatek ult elsore. Megvolt a mondjuk masodik, harmadik utemben. Amint elhuzodott, a fal sem tartott, es donteni kellett (nem ment automatikusan a felrajzolt play), az szegyen volt. Foleg, hogy ettol (nem adott idot a fal) elkezdett Trubi kapkodni, az aztan vegleg nem mukodott.
A playhivas jo lett volna szvsz. Amikor elsore felalltak T formacioban, na ott mosolyogtam, 100 eves tradicio. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Turbómen....olyan jó volt ,mint az a Swarci film...
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Megvan, ez volt a harmadik heti előszezon meccsünk. Ahhoz képest nem is voltak rosszak a kezdők......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Turbómen azon kevés játékos közé tartozik, akinek a pályáját volt szerencsét végig követni, mint Tar Heels playa. Éppen ezért nem is értettem a draft körüli hype-ot vele kapcsolatban. Nyilván minden meccsen nem lesz ennyire szar, de azok a balfaszságok, amik már college-ben jellemezték, most is ugyanúgy benne vannak a játékában. Megcsinálja a felrajzolt játékot, sokszor azt is pontatlanul, de védelmet olvasni, vagy dönteni, azt soha nem fog.

Ellenben negi hatalnas csalódás, ő sztem még nála is szarabb volt. A 4&10 az priceless volt, illetve, hogy a végén miért akartak minden áron a 2 minute warning előtt TD-t szerezni, azt csak ő tudja.
gabokocka
Anno még Stezzel csináltam egy beszélgetést a QB draft kapcsán. Akkor nekem Mahomes volt a nagy favoritom, de Trubiskyt nem szerettem volna. Megkaptuk...Ezt a szezont még megvárom, de kezdem elveszíteni a hitem. Egyedül az vigasztal hogy egy játékot leszámítva ARod se nézett ki sokkal jobban 😀

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Turbómen azon kevés játékos közé tartozik, akinek a pályáját volt szerencsét végig követni, mint Tar Heels playa. Éppen ezért nem is értettem a draft körüli hype-ot vele kapcsolatban. Nyilván minden meccsen nem lesz ennyire szar, de azok a balfaszságok, amik már college-ben jellemezték, most is ugyanúgy benne vannak a játékában. Megcsinálja a felrajzolt játékot, sokszor azt is pontatlanul, de védelmet olvasni, vagy dönteni, azt soha nem fog.

Ellenben negi hatalnas csalódás, ő sztem még nála is szarabb volt. A 4&10 az priceless volt, illetve, hogy a végén miért akartak minden áron a 2 minute warning előtt TD-t szerezni, azt csak ő tudja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Great! Meg sem kell néznem a meccset. 😊
Na így egy kis alvás után hosszabban is belemennék ebbe a förmedvénybe. Szóval a centenáriumi nyitó meccs hazai pályán az ősi rivális ellen. Az első csapat már hetek óta erre a meccsre készült erre letesszük ezt a szart az asztalra. Egy teljesen érthetetlen, értelmezhetetlen támadó játékot. Én is úgy voltam vele hogy ne játszanak a kezdők értelmetlen pre season meccseket, de lehet ezt revizionálnom kell. Az egész meccsen nem volt meg a ritmus illetve olyan érzése volt az embernek mintha most játszana először együtt ez a támadó egység. Trubisky szar volt, de Nagy olyan hihetetlen gyengén meccselt hogy ez a szerencsétlen dupla olyan fosnak nézett ki. Csak néhány egész hihetetlen adat amit szerintem még sosem láttam egy NFL meccsen sem. Nagy a 3. negyed 10. percében hívta az utolsó futójátékot. Ezután 33! passz játék jött egymás után. (Ebből 3-at visszahívtak büntik miatt).

 mobile.twitter.com/wiltfongjr/status/1169858772187017217

Összesen 54 passz játékot hívtunk 12 futás mellett. Szóval hogy egy dimenziós volt a támadó sor az nem kifejezés. Montgomery egy kísérletet kapott a második félidőben, még Cohennek nem volt snappje a backfieldről.

 mobile.twitter.com/adamhoge/status/1169827276986306561

TE játék nem létezett úgy látszik ha nincs Burton akkor kurva nagy gondban vagyunk ez látszott már a Phily elleni PO meccsen is és tegnap is.

Az első félidőben egy olyan passz kísérletünk volt ami 10 yardnál messzebbre ment... Egyáltalán nem volt vertikális támadójátékunk.

Itt egy érdekes kép a Trubisky interception előtt. Bocsi a rajzolásért telefonon csináltam, de a lényeg látszik.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169952226095312896

Trubisky nagyon szarul olvasta a játékot. Az a corner route soha nem volt ott. Már a snap előtt eldöntötte hogy Robinsonra dobja. Ahogy berajzoltam hatalmas terület volt a pálya közepén üresen amit sosem használtunk ki. Arról nem is beszélve hogy itt még több mint 2 perc volt hátra a játékból nem értem miért nem a 1st downra mentünk. Ha itt még meg is csináljuk a TD-t hagyunk több mint 2 percet ARodnak hogy elmenjenek FG rangeig. Nagyon rossz time management amit már nem először látunk Nagytól. Amúgy Cohen itt simán megjátszható lett volna egy 1st downért.

 twitter.com/bearsbarroom/status/1169785760809197569

Itt megint egy nagyon szar read Trubiskytől. Volt vagy 5-6 dobása aminél a mázlin múlt hogy nem lett int. A bal oldalon ott volt a tök üres WR Trubisky meg bedobja a double coverbe.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169974255938932736

Érdekesen játszott a GB D tegnap. Tudtuk hogy az ILB soruk támadható. Igazából nagyon sok snapben egy extra falemberrel vagy 6 DB-el játszottak és egy S-t toltak feljebb és Martinez volt az egyedüli ILB a pályán.Ez néha hatalmas területeket hagyott a pálya közepén amiket Nagy nem vett észre és persze Trubisky sem. Holott itt van rá a példa hogy gyors rövid play action passzokkal ki lehetett volna használni a pálya közepét. Tudjuk hogy Cohen egy match up nightmare LB-k ellen.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169977104806621185

Amiben tavaly nagyon jók voltunk hogy a kritikus 3rd downokat jó %-al oldottuk meg.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169964584901500929

Itt van pl. egy kritikus 3rd down. 3&1 persze futni azt minek. Van egy atletikus QB-d aki legalább lábon jó de QB sneak az minek. Inkább dobjuk egy slopy TE screent amit GB védelem könyvből olvasott. Ismét látható volt hogy mekkora szabad terület volt középen amit meg se próbáltunk bejátszani...De már említettük a fussunk Pattersonnal 3&1 okosságot is. Néha kell egy jó kis szájbaverős izom foci amit elfelejtettünk tegnap.

Az amúgy elképesztő hogy Trubisky néha hogy nem lát a pányán.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169984572509032448

Robinson 10 yardos is körzetében nincs senki. 2 kezét feltéve integet, még ugrál is egy kicsit hogy hahó itt vagyok . Itt a teljes videó a játékról. Rá néz az emberünk, hogy nem lehet ezt észrevenni???

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169985617951936512

Ugyancsak érdekes hogy ahogy említettem korábban a Packers sokszor 6 DB-el játszott ergo dime felálkásban és mégse tudtuk/akartuk beröffenteni a futást.

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1169975875535872000

Tavaly nagyon jók voltunk büntetések terén. Na hát tegnap volt minden. Rengeteg büntetés. Egy driveon belül 2x futottunk ki az időből. Nevetséges és amatőr hibák. Tudom márírtam, de ez nagyon megmaradt. Szerintem sosem láttam még olyat egy NFL meccsen hogy 1&40 pedig már láttam egy párat... Ezt is említettük már, de érthetetlen hogy ilyen szoros meccsen ilyen szar támadó játék mellett 4&10-re nekimész ahelyett hogy megpróbálj egy 51 yardos FG-t. Ez persze azt az üzenetet küldi az új rugódnak hogy nem bízok benned, ami nem a legjobb pedagógia.

 mobile.twitter.com/mattschneidman/status/1169833117286195202

Ez meg hab a tortán hogy Tramon ilyet benyög hogy tudtuk hogy úgy van esélyünk ha Trubisky QB-t kell hogy játszon.

Az O line is megérne egy misét de az még egy külön elemzés lenne éstöbbet már nem szeretném nézegetni ezt a meccset...

Hogy legyen egy hangyapöcsnyi pozitívum a D jó volt. Labdát nem szereztek, de az nem is elvárható hogy olyan számokat hozzanak mint tavaly. Rodgers nyomás alatt volt végig. A futást öltük (2.1yard/carry) . 10 pontot engedtünk amivel normális esetben meccset kell nyerni. Még azért egy videót itt hagyok. Nevetséges hogy tavaly egyszer dobtak holdingot a Macket blokkoló O line emberekre. Úgy látszik ez idén se változik.

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1169983038094282754

Persze ne értsetek félre ez nem a bírókon múlt. Sőt...

Leszarom hogyha jövő héten javítanak, ez az a meccs volt amit nehezen bocsát meg az ember. Az a félelmetes hogy ez a Packers nem jó csapat és kb. azon az egy ARod varázslaton kívül semmit nem csináltak és így is sikerült otthon kikapni.

Bocsi a telón szerkeztettem nem néztem milyen hozzászólások születtek közben, remélem senki nem volt olyan mazoista mint én hogy ilyen mélyen belemenjen 😊
Tomcsik
több mint 4 éve
Fefe77 Chicago Bears 78
Tomcsik nagyon korrekt elemzést tolt. Én többetekhez képest csak ugatom ezt a sportot, de amit ma láttam az rémisztő volt.

Azt gondoltam, hogy a tavalyi idény után egy határozotabb, pontosabb QB-t kapunt, aki Nagy szárnyai alatt sokat fejlődik. Ehelyett visszakaptuk azt az embert, aki ha pályára lép rettegsz, hogy mikor adja el a labdát. Nem az a kérdés, hogy eladja-e, hanem az, hogy mikor. Tegnap erre egyszer került sor, de ez elsősorban nem neki köszönhető, lehetett volna négy-öt alkalom még. Trubisky képes óriási, 10-20 yardot átívelő pontos passzokra is, azonban többségében még egy 5 yardos passz is kihívások elé állítja. Erre tegnap is volt példa...

Nagy és a stáb tavaly valami újat hozott a Soldier gyepére, a csapathoz. Nagyon vártuk!
Tegnap? Néztem ki a fejemből, hogy de most mit, miért, mit akar?

Persze ki lehet kapni, lehet rossz napunk, de ma inkább tanácstalanságot láttam, amire senki nem tudta a választ.

Halkan teszem hozzá, hogy mindezt az ellen a GB ellen, akitől mint a Vikings, mint pedig a Lions erősebbnek tűnik. Ez a GB szerintem még nagyon nincs kész.

Meglátjuk mit hoz a szezon, de ezt a tegnapi fiaskót nehéz lesz megemészteni. Főleg annak függvényében, hogy Nagy se ad rá értelmes magyarázatot...
több mint 4 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Egyre inkább úgy tűnik, hogy Trubisky bust lesz...


DE...

A kinti újságírók, mock draftok Őt írták be, mondták a legígéretesebb QB-nek a classban, mindegyiknék előzte Watsont és Mahomest, tehát Trubisky kiválasztása védhető, viszont NEM JÓ QB, ezt látjuk.
Gondolom azzal mindenki egyetért, hogy a kinti újságírók , szakemberek "kicsit" jobban értenek ehhez a sporthoz, mint mi, így ha Ők is (mind) tévedhetnek, akkor ezt el kell fogadni.

Mivel Ő most nem visz el sok pénzt a sapkából, ezért lehet ilyen erős D-nk (az éjjeli sem volt rossz, de nem kiemelkedő). Még van 2 éve az újonc szerződéséből (a mostanival együtt), ezért a 2021. tavaszi drafton akár hozhatunk újból egy viszonylag olcsó első körös QB-t (csak NE tradeljünk felé érte), és így marad pénz a többiekre.

A lényeg, hogy ilyen teljesítmény mellett NE ADJUNK NEKI SOK PÉNZT, ha hosszabbítanánk Vele. Én speciel ezzel a teljesítménnyel a 4. éve végén elengedném.

DE...

Nagyon remélem, hogy felfelé ível a pályáfutása mostantól, DE ehhez kisebb csoda kellene, DE miért ne bízhatnánk benne, valamiben hinni kell. 😉
Tud ügyesen és jól játszani, de nem konzisztensen. Vannak nagyon rossz meccsei és nem a jók vannak túlsúlyban, sajnos.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na így egy kis alvás után hosszabban is belemennék ebbe a förmedvénybe. Szóval a centenáriumi nyitó meccs hazai pályán az ősi rivális ellen. Az első csapat már hetek óta erre a meccsre készült erre letesszük ezt a szart az asztalra. Egy teljesen érthetetlen, értelmezhetetlen támadó játékot. Én is úgy voltam vele hogy ne játszanak a kezdők értelmetlen pre season meccseket, de lehet ezt revizionálnom kell. Az egész meccsen nem volt meg a ritmus illetve olyan érzése volt az embernek mintha most játszana először együtt ez a támadó egység. Trubisky szar volt, de Nagy olyan hihetetlen gyengén meccselt hogy ez a szerencsétlen dupla olyan fosnak nézett ki. Csak néhány egész hihetetlen adat amit szerintem még sosem láttam egy NFL meccsen sem. Nagy a 3. negyed 10. percében hívta az utolsó futójátékot. Ezután 33! passz játék jött egymás után. (Ebből 3-at visszahívtak büntik miatt).

 mobile.twitter.com/wiltfongjr/status/1169858772187017217

Összesen 54 passz játékot hívtunk 12 futás mellett. Szóval hogy egy dimenziós volt a támadó sor az nem kifejezés. Montgomery egy kísérletet kapott a második félidőben, még Cohennek nem volt snappje a backfieldről.

 mobile.twitter.com/adamhoge/status/1169827276986306561

TE játék nem létezett úgy látszik ha nincs Burton akkor kurva nagy gondban vagyunk ez látszott már a Phily elleni PO meccsen is és tegnap is.

Az első félidőben egy olyan passz kísérletünk volt ami 10 yardnál messzebbre ment... Egyáltalán nem volt vertikális támadójátékunk.

Itt egy érdekes kép a Trubisky interception előtt. Bocsi a rajzolásért telefonon csináltam, de a lényeg látszik.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169952226095312896

Trubisky nagyon szarul olvasta a játékot. Az a corner route soha nem volt ott. Már a snap előtt eldöntötte hogy Robinsonra dobja. Ahogy berajzoltam hatalmas terület volt a pálya közepén üresen amit sosem használtunk ki. Arról nem is beszélve hogy itt még több mint 2 perc volt hátra a játékból nem értem miért nem a 1st downra mentünk. Ha itt még meg is csináljuk a TD-t hagyunk több mint 2 percet ARodnak hogy elmenjenek FG rangeig. Nagyon rossz time management amit már nem először látunk Nagytól. Amúgy Cohen itt simán megjátszható lett volna egy 1st downért.

 twitter.com/bearsbarroom/status/1169785760809197569

Itt megint egy nagyon szar read Trubiskytől. Volt vagy 5-6 dobása aminél a mázlin múlt hogy nem lett int. A bal oldalon ott volt a tök üres WR Trubisky meg bedobja a double coverbe.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169974255938932736

Érdekesen játszott a GB D tegnap. Tudtuk hogy az ILB soruk támadható. Igazából nagyon sok snapben egy extra falemberrel vagy 6 DB-el játszottak és egy S-t toltak feljebb és Martinez volt az egyedüli ILB a pályán.Ez néha hatalmas területeket hagyott a pálya közepén amiket Nagy nem vett észre és persze Trubisky sem. Holott itt van rá a példa hogy gyors rövid play action passzokkal ki lehetett volna használni a pálya közepét. Tudjuk hogy Cohen egy match up nightmare LB-k ellen.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169977104806621185

Amiben tavaly nagyon jók voltunk hogy a kritikus 3rd downokat jó %-al oldottuk meg.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169964584901500929

Itt van pl. egy kritikus 3rd down. 3&1 persze futni azt minek. Van egy atletikus QB-d aki legalább lábon jó de QB sneak az minek. Inkább dobjuk egy slopy TE screent amit GB védelem könyvből olvasott. Ismét látható volt hogy mekkora szabad terület volt középen amit meg se próbáltunk bejátszani...De már említettük a fussunk Pattersonnal 3&1 okosságot is. Néha kell egy jó kis szájbaverős izom foci amit elfelejtettünk tegnap.

Az amúgy elképesztő hogy Trubisky néha hogy nem lát a pányán.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169984572509032448

Robinson 10 yardos is körzetében nincs senki. 2 kezét feltéve integet, még ugrál is egy kicsit hogy hahó itt vagyok . Itt a teljes videó a játékról. Rá néz az emberünk, hogy nem lehet ezt észrevenni???

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169985617951936512

Ugyancsak érdekes hogy ahogy említettem korábban a Packers sokszor 6 DB-el játszott ergo dime felálkásban és mégse tudtuk/akartuk beröffenteni a futást.

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1169975875535872000

Tavaly nagyon jók voltunk büntetések terén. Na hát tegnap volt minden. Rengeteg büntetés. Egy driveon belül 2x futottunk ki az időből. Nevetséges és amatőr hibák. Tudom márírtam, de ez nagyon megmaradt. Szerintem sosem láttam még olyat egy NFL meccsen hogy 1&40 pedig már láttam egy párat... Ezt is említettük már, de érthetetlen hogy ilyen szoros meccsen ilyen szar támadó játék mellett 4&10-re nekimész ahelyett hogy megpróbálj egy 51 yardos FG-t. Ez persze azt az üzenetet küldi az új rugódnak hogy nem bízok benned, ami nem a legjobb pedagógia.

 mobile.twitter.com/mattschneidman/status/1169833117286195202

Ez meg hab a tortán hogy Tramon ilyet benyög hogy tudtuk hogy úgy van esélyünk ha Trubisky QB-t kell hogy játszon.

Az O line is megérne egy misét de az még egy külön elemzés lenne éstöbbet már nem szeretném nézegetni ezt a meccset...

Hogy legyen egy hangyapöcsnyi pozitívum a D jó volt. Labdát nem szereztek, de az nem is elvárható hogy olyan számokat hozzanak mint tavaly. Rodgers nyomás alatt volt végig. A futást öltük (2.1yard/carry) . 10 pontot engedtünk amivel normális esetben meccset kell nyerni. Még azért egy videót itt hagyok. Nevetséges hogy tavaly egyszer dobtak holdingot a Macket blokkoló O line emberekre. Úgy látszik ez idén se változik.

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1169983038094282754

Persze ne értsetek félre ez nem a bírókon múlt. Sőt...

Leszarom hogyha jövő héten javítanak, ez az a meccs volt amit nehezen bocsát meg az ember. Az a félelmetes hogy ez a Packers nem jó csapat és kb. azon az egy ARod varázslaton kívül semmit nem csináltak és így is sikerült otthon kikapni.

Bocsi a telón szerkeztettem nem néztem milyen hozzászólások születtek közben, remélem senki nem volt olyan mazoista mint én hogy ilyen mélyen belemenjen 😊
Tomcsik
Nagyon jó összefoglaló😉

Csak annyit szeretnék hozzá szólni hogy épp napokban mondták az FK-s fiúk hogy ha tehetné szinte mindenki csak passzt hívna és hogy a futás a szükséges rossz.
Szóval emiatt nagyon örülök ennek merkozesnek mert tiszta bizonyíték volt arra hogy futás nélkül egyszerűen nincs konzisztens pass játék.És ameddig lesz amerikai foci addig Igen is van letjogosultsaga a futasnak.És igen is sok esetben sokkal hasznosabb lesz mint a passz.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Na így egy kis alvás után hosszabban is belemennék ebbe a förmedvénybe. Szóval a centenáriumi nyitó meccs hazai pályán az ősi rivális ellen. Az első csapat már hetek óta erre a meccsre készült erre letesszük ezt a szart az asztalra. Egy teljesen érthetetlen, értelmezhetetlen támadó játékot. Én is úgy voltam vele hogy ne játszanak a kezdők értelmetlen pre season meccseket, de lehet ezt revizionálnom kell. Az egész meccsen nem volt meg a ritmus illetve olyan érzése volt az embernek mintha most játszana először együtt ez a támadó egység. Trubisky szar volt, de Nagy olyan hihetetlen gyengén meccselt hogy ez a szerencsétlen dupla olyan fosnak nézett ki. Csak néhány egész hihetetlen adat amit szerintem még sosem láttam egy NFL meccsen sem. Nagy a 3. negyed 10. percében hívta az utolsó futójátékot. Ezután 33! passz játék jött egymás után. (Ebből 3-at visszahívtak büntik miatt).

 mobile.twitter.com/wiltfongjr/status/1169858772187017217

Összesen 54 passz játékot hívtunk 12 futás mellett. Szóval hogy egy dimenziós volt a támadó sor az nem kifejezés. Montgomery egy kísérletet kapott a második félidőben, még Cohennek nem volt snappje a backfieldről.

 mobile.twitter.com/adamhoge/status/1169827276986306561

TE játék nem létezett úgy látszik ha nincs Burton akkor kurva nagy gondban vagyunk ez látszott már a Phily elleni PO meccsen is és tegnap is.

Az első félidőben egy olyan passz kísérletünk volt ami 10 yardnál messzebbre ment... Egyáltalán nem volt vertikális támadójátékunk.

Itt egy érdekes kép a Trubisky interception előtt. Bocsi a rajzolásért telefonon csináltam, de a lényeg látszik.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169952226095312896

Trubisky nagyon szarul olvasta a játékot. Az a corner route soha nem volt ott. Már a snap előtt eldöntötte hogy Robinsonra dobja. Ahogy berajzoltam hatalmas terület volt a pálya közepén üresen amit sosem használtunk ki. Arról nem is beszélve hogy itt még több mint 2 perc volt hátra a játékból nem értem miért nem a 1st downra mentünk. Ha itt még meg is csináljuk a TD-t hagyunk több mint 2 percet ARodnak hogy elmenjenek FG rangeig. Nagyon rossz time management amit már nem először látunk Nagytól. Amúgy Cohen itt simán megjátszható lett volna egy 1st downért.

 twitter.com/bearsbarroom/status/1169785760809197569

Itt megint egy nagyon szar read Trubiskytől. Volt vagy 5-6 dobása aminél a mázlin múlt hogy nem lett int. A bal oldalon ott volt a tök üres WR Trubisky meg bedobja a double coverbe.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169974255938932736

Érdekesen játszott a GB D tegnap. Tudtuk hogy az ILB soruk támadható. Igazából nagyon sok snapben egy extra falemberrel vagy 6 DB-el játszottak és egy S-t toltak feljebb és Martinez volt az egyedüli ILB a pályán.Ez néha hatalmas területeket hagyott a pálya közepén amiket Nagy nem vett észre és persze Trubisky sem. Holott itt van rá a példa hogy gyors rövid play action passzokkal ki lehetett volna használni a pálya közepét. Tudjuk hogy Cohen egy match up nightmare LB-k ellen.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169977104806621185

Amiben tavaly nagyon jók voltunk hogy a kritikus 3rd downokat jó %-al oldottuk meg.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169964584901500929

Itt van pl. egy kritikus 3rd down. 3&1 persze futni azt minek. Van egy atletikus QB-d aki legalább lábon jó de QB sneak az minek. Inkább dobjuk egy slopy TE screent amit GB védelem könyvből olvasott. Ismét látható volt hogy mekkora szabad terület volt középen amit meg se próbáltunk bejátszani...De már említettük a fussunk Pattersonnal 3&1 okosságot is. Néha kell egy jó kis szájbaverős izom foci amit elfelejtettünk tegnap.

Az amúgy elképesztő hogy Trubisky néha hogy nem lát a pányán.

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169984572509032448

Robinson 10 yardos is körzetében nincs senki. 2 kezét feltéve integet, még ugrál is egy kicsit hogy hahó itt vagyok . Itt a teljes videó a játékról. Rá néz az emberünk, hogy nem lehet ezt észrevenni???

 mobile.twitter.com/nolltamas/status/1169985617951936512

Ugyancsak érdekes hogy ahogy említettem korábban a Packers sokszor 6 DB-el játszott ergo dime felálkásban és mégse tudtuk/akartuk beröffenteni a futást.

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1169975875535872000

Tavaly nagyon jók voltunk büntetések terén. Na hát tegnap volt minden. Rengeteg büntetés. Egy driveon belül 2x futottunk ki az időből. Nevetséges és amatőr hibák. Tudom márírtam, de ez nagyon megmaradt. Szerintem sosem láttam még olyat egy NFL meccsen hogy 1&40 pedig már láttam egy párat... Ezt is említettük már, de érthetetlen hogy ilyen szoros meccsen ilyen szar támadó játék mellett 4&10-re nekimész ahelyett hogy megpróbálj egy 51 yardos FG-t. Ez persze azt az üzenetet küldi az új rugódnak hogy nem bízok benned, ami nem a legjobb pedagógia.

 mobile.twitter.com/mattschneidman/status/1169833117286195202

Ez meg hab a tortán hogy Tramon ilyet benyög hogy tudtuk hogy úgy van esélyünk ha Trubisky QB-t kell hogy játszon.

Az O line is megérne egy misét de az még egy külön elemzés lenne éstöbbet már nem szeretném nézegetni ezt a meccset...

Hogy legyen egy hangyapöcsnyi pozitívum a D jó volt. Labdát nem szereztek, de az nem is elvárható hogy olyan számokat hozzanak mint tavaly. Rodgers nyomás alatt volt végig. A futást öltük (2.1yard/carry) . 10 pontot engedtünk amivel normális esetben meccset kell nyerni. Még azért egy videót itt hagyok. Nevetséges hogy tavaly egyszer dobtak holdingot a Macket blokkoló O line emberekre. Úgy látszik ez idén se változik.

 mobile.twitter.com/johnathan_wood1/status/1169983038094282754

Persze ne értsetek félre ez nem a bírókon múlt. Sőt...

Leszarom hogyha jövő héten javítanak, ez az a meccs volt amit nehezen bocsát meg az ember. Az a félelmetes hogy ez a Packers nem jó csapat és kb. azon az egy ARod varázslaton kívül semmit nem csináltak és így is sikerült otthon kikapni.

Bocsi a telón szerkeztettem nem néztem milyen hozzászólások születtek közben, remélem senki nem volt olyan mazoista mint én hogy ilyen mélyen belemenjen 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Szerintem pedig igen. Még kb 4-6meccs és, ha Trubi nem javul, kénytelenek lesznek feladni a projektet. Belátni, hogy tévedtek vele kapcsolatban.

Inkább, mint megadják a nagy pénzt. Persze, egy Sexy Rexyvel is el lehet SBig jutni, de ez ahhoz is gyenge. Félszemmel/félálomba láttam csak most a meccset, de az is elég volt.

Muszáj lesz vkit szerezni, mert túl értékes ez a D, hogy így elpazarolják a pályájukat.

Miattuk is remélem kicsit javul a srác.
dande
Mondom, én nem lepődnék meg, ha Rosen jövőre (vagy drasztikus esetben akár már az idén Traubiszodáért cserébe) itt osztogatná a zsugát.
iktriad
Imádnám. Már egyetemi évei alatt is ő volt az egyik kedvencem, tökéletes házasság lenne mindkét fél számára. De hogy ez bekövetkezzen, arra kb 1% esélyt látok (kedvenceim sose kerülnek ide), ha viszont mégis itt kötne ki, tuti folytatná a Bears irányítók hagyományát 😛

Trubiskyt picit megvédném. Tavaly is borzalmas volt az első 3-4 meccsen, én már akkor lemondtam róla, de utána összeszedte magát és egy korrektnek mondható évet hozott. Egyértelmű javulást várok tőle még ahogy halad előre szezon, de sajna neki nincs magasan a plafonja. Ő nem alkamas egy playoffs menetelésre. Abban az önellentmondásban vagyok jelenleg, hogy nem tudom minek szurkoljak. Hogy minél trágyább legyen, ami miatt az FO akár már idén belátja hogy ez a projekt kuka vagy hogy hozzon egy korai Flacco szintet (természetesen SB előtti évekre gondolok), amivel még a rájátszás is meglehet, de ezzel évekre bebetonozhatja magát.

BTW Macknek emiatt nem tudtam anno örülni, mert Paceék mindent feltettek Turbóra és hát nagyon úgy nézki, hogy mellélőttek.

Szerkesztette: Tito05
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Amikor ennyire jó az edzői stáb, és ennyire jó roster van egy irányító körül, akkor elég árulkodóak az ilyen teljesítmények a valódi képességeiről. Ez azért bőven egy team to beat csapat lehetne akár csak egy közepesnél jobb QB-val. Nyilván első forduló meg minden, de a Packs védelme PO-szinten működött, és hát ilyenkor kéne megmutatni. Ha ilyenkor nem megy, éles PO-meccsen sem fog. Simán 5 inttel zárhatott volna, ha a Packers védői ügyesebben szedik le a rossz dobásait.
Cruyffista
én most azt a jó edzői stábot nem láttam. borzasztóan meccseltek és túl sokat akartak trubytól. mindenki tudja mire képes, miért nem próbálták futással kisegíteni?
gedam
Mert a Packers végig ketyegtette az órát, pontosan tudták, hogy ha ők is elkezdik járatni az időt, a végén 1-2 drive-val kevesebb lehetőségük lesz.
több mint 4 éve
gedam 5 692
Amikor ennyire jó az edzői stáb, és ennyire jó roster van egy irányító körül, akkor elég árulkodóak az ilyen teljesítmények a valódi képességeiről. Ez azért bőven egy team to beat csapat lehetne akár csak egy közepesnél jobb QB-val. Nyilván első forduló meg minden, de a Packs védelme PO-szinten működött, és hát ilyenkor kéne megmutatni. Ha ilyenkor nem megy, éles PO-meccsen sem fog. Simán 5 inttel zárhatott volna, ha a Packers védői ügyesebben szedik le a rossz dobásait.
Cruyffista
én most azt a jó edzői stábot nem láttam. borzasztóan meccseltek és túl sokat akartak trubytól. mindenki tudja mire képes, miért nem próbálták futással kisegíteni?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Sajnáltam, mert jó lett volna egy kis pénzt keresni a kevés pontos hazai győzelemmel, de ez a QB teljesítmény most tényleg gyenge volt...innen remelem tényleg felfelé vezet az út...
 twitter.com/nfl_memes/status/1169812566241099776?s=21