Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
😊
Mondtam, hogy ellenünk bárki sztár lehet.
Bazzani
Trubisky ma is szar volt. Egy ócska védelem ellen nyertünk kínkeservesen. Stafforddal nyeritek ezt a meccset. Amúgy ki gondolta hogy Nick Williams lesz a sack leader 9 meccs után? Mack sérült vagy mi meccse óta alig van megmozdulása. Mind egy a W az W még ha szar meccs is volt...

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
😊
Mondtam, hogy ellenünk bárki sztár lehet.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Attól tartok, ha jó számokat hoz, akkor megint az lesz, hogy tud ő játszani, csak rossz az edző, blabla és nem vágjuk ki korán, hanem szenvedünk vele tovább, még egy évet mondjuk.......
csi77
De szép is lenne.
Ennyit megér nekünk is.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Attól tartok, ha jó számokat hoz, akkor megint az lesz, hogy tud ő játszani, csak rossz az edző, blabla és nem vágjuk ki korán, hanem szenvedünk vele tovább, még egy évet mondjuk.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Lions ellen ettől még a legtöbb irányító jobban néz ki, mint a legszebb napjain. Nagyobb baj lesz, ha Stafford valóban nem tud játszani

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
Miért? Nem léptek pályára?
csi77
A védelmünk nem szokott.
Hát illetve nincs is védelmünk.
Bazzani
Trubisky úgy is tud INT dobni.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
Miért? Nem léptek pályára?
csi77
A védelmünk nem szokott.
Hát illetve nincs is védelmünk.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
Miért? Nem léptek pályára?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
Te láttad az elmúlt 8 meccsüket? 😀
Tomcsik
Előkerül a 2.0-ás playbook.
Bazzani már tud valamit.
Ki a tégla? 😀
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
Te láttad az elmúlt 8 meccsüket? 😀

több mint 4 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.
Bazzani
Úgy legyen!
😀
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma lesz a nap amikor Trubisky Manning és Brady szerelemgyerekének fog látszani.
300yard 3TD.

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Csak kivágták Davist így elvileg jön egy 4. körös komp pick...

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Az a helyzet hogyha cutolnánk Davist akkor megkapnák a 4. körös comp picket Amos után. Davis és a 2 carry/ game 1.8 YPC átlaggal még mindig roosteren van. Tehát Howardot elherdáltad egy 5. körért mert nem illik Nagy 202. fantasztikus O rendszerébe. De Davist aki szart se csinál konkrétan nem cutolod egy 4. körért. Komolyan kezdek aggódni az FO mentális helyzete miatt... Mondjuk szombaton van a deadline...

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Mit gondolnátok Minshawrol? Ha Foles egészséges marad, lehetséges, hogy a Jaguars elengedné, nekem szimpatikus a srác, mobilis a karja sem rossz, én megprobalnám elhozni.
hpeter93
Szimpatikus a gyerek voltak is jó dolgai, de hát láttunk már olyat hogy egy QB jó volt 4-5 meccsen aztán sehol nem volt. A jobb csapatok elleni meccseket (Texans, Saints, Phanters) bukták vele. Engem 5-6 meccs még nem biztos hogy meggyőz, na de ha Trubisky a QB-m akkor lehet ennyi is elég. Eddig nem volt túl sok film róla, nem tudtak annyira készülni rá. Egy próbát megérhet, de ahogy itt mondták is nem biztos hogy mozdítható lesz...
Tomcsik
ha mozdítható lesz akkor sem kellene, közepes védelemmel, egy normális futójátékkal (egy extra teljesítményű futóval) és 0 nyomással is nagyon rossz volt most Londonban. Meg kell nézni mit játszik nehezebb szituációkban és jó csapatok ellen. Nem véletlen hogy egyből kijelentették hogy Foles a kezdő sajnos, reméltem hogy kitart a hype a szezon végéig.
Ha Foles sem lesz elérhető akkor vagy szerzünk trade-del első pickeket, vagy alsóbb pickkel húz Nagy magának valakit aki tetszik neki és jöhet megint a lutri.

Nálam sem Mariota sem Bridgewater nem lenne megoldás, az első max egy kicsit jobb mint Trubi a másikat most értékén felül lehetne csak elhozni a Saintstől+ az ottani rendszer és társak miatt tudott ő most így játszani, nálunk ezeket a segítségeket nem kapná meg. Camet szóba hozni is felesleges.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Mit gondolnátok Minshawrol? Ha Foles egészséges marad, lehetséges, hogy a Jaguars elengedné, nekem szimpatikus a srác, mobilis a karja sem rossz, én megprobalnám elhozni.
hpeter93
Szimpatikus a gyerek voltak is jó dolgai, de hát láttunk már olyat hogy egy QB jó volt 4-5 meccsen aztán sehol nem volt. A jobb csapatok elleni meccseket (Texans, Saints, Phanters) bukták vele. Engem 5-6 meccs még nem biztos hogy meggyőz, na de ha Trubisky a QB-m akkor lehet ennyi is elég. Eddig nem volt túl sok film róla, nem tudtak annyira készülni rá. Egy próbát megérhet, de ahogy itt mondták is nem biztos hogy mozdítható lesz...

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Hát nagy butaság volna szerintem a részükről.
gabokocka
ha van elbaszott franchise az NFL-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Hát nagy butaság volna szerintem a részükről.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mit gondolnátok Minshawrol? Ha Foles egészséges marad, lehetséges, hogy a Jaguars elengedné, nekem szimpatikus a srác, mobilis a karja sem rossz, én megprobalnám elhozni.
hpeter93
Miért engedné el?
gabokocka
2. Körért

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Mit gondolnátok Minshawrol? Ha Foles egészséges marad, lehetséges, hogy a Jaguars elengedné, nekem szimpatikus a srác, mobilis a karja sem rossz, én megprobalnám elhozni.
hpeter93
Miért engedné el? Még három évig keres minimumot, biztos hogy ott marad legrosszabb esetben cserének.
Minshew még jó ideig ott marad, ő nem mozdítható, Foles inkább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mit gondolnátok Minshawrol? Ha Foles egészséges marad, lehetséges, hogy a Jaguars elengedné, nekem szimpatikus a srác, mobilis a karja sem rossz, én megprobalnám elhozni.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 4 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mariota is szabad lesz, ehhez a védelemhez tökéletes lenne.
Én a vezetők helyébe hoznám Mariotát, draftolnék valakit a középső körökben, akár 2 QB-t is, aztán valamelyik csak beválik. Ide nem csoda QB kell, hanem valaki, aki nem bassza el a többiek játékát. Sztem már egy Kyle Allen is plusz 2-3 győzelmet jelentene turbómenhez képest.
gabokocka
sőt, még Newton is elérhető lesz.
Amadeus
miért érzem úgy hogy te nem ennek a franchise-nak az érdekei szerint ajánlgatsz...

Mariota sem sokkal jobb mint Trubi, Foles kb az egyetlen akit érdemes lehet hozni.
Bridgewater nem tudom elérhetővé válik-e de őt nem is tudom hogy jó lenne-e nálunk.

Ami a lényeg hogy jelen pillanatban én a D miatt most nem draftról hoznék QB-t hanem mindenképp FA/trade-ről egy kipróbált, jó játékost aki illik Nagy-hoz.
davemayer
nahh, nekem csak idén számít, hogy mit mentek, utána felőlem Super Bowlt is nyerhettek. Hogy lásd, nem vagyok 100% bears hater: Teddy Bridgewater. Kár, hogy soha nem engedi el a Saints, mivel képes átvenni Brees helyét hosszabb távon SP rendszerében.
Amadeus
Nálam sokkal inkább Mariota, mint Hídvíz, láttuk őt évekig a Vikings-ben hát nem voltam tőle elájulva, most éppen jó formában van, de ez sokkal inkább az edző és a rendszer miatt van, nem azért, mert ő akkora talentum lenne. A Vikes mindent megtett, hogy megszabaduljon tőle, kétlem, hogy mostantól MVP lett a srác. Mariota pont az ellentéte, egy jó képességű játékos, rossz rendszerben, minden évben új OC, rengeteg új játékos rossz edző, rossz csapat. Neki pont megfelelő lenne Chicago, ahol van egy erős védelem, egy közepes futójáték és kész.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Mariota is szabad lesz, ehhez a védelemhez tökéletes lenne.
Én a vezetők helyébe hoznám Mariotát, draftolnék valakit a középső körökben, akár 2 QB-t is, aztán valamelyik csak beválik. Ide nem csoda QB kell, hanem valaki, aki nem bassza el a többiek játékát. Sztem már egy Kyle Allen is plusz 2-3 győzelmet jelentene turbómenhez képest.
gabokocka
sőt, még Newton is elérhető lesz.
Amadeus
miért érzem úgy hogy te nem ennek a franchise-nak az érdekei szerint ajánlgatsz...

Mariota sem sokkal jobb mint Trubi, Foles kb az egyetlen akit érdemes lehet hozni.
Bridgewater nem tudom elérhetővé válik-e de őt nem is tudom hogy jó lenne-e nálunk.

Ami a lényeg hogy jelen pillanatban én a D miatt most nem draftról hoznék QB-t hanem mindenképp FA/trade-ről egy kipróbált, jó játékost aki illik Nagy-hoz.
davemayer
nahh, nekem csak idén számít, hogy mit mentek, utána felőlem Super Bowlt is nyerhettek. Hogy lásd, nem vagyok 100% bears hater: Teddy Bridgewater. Kár, hogy soha nem engedi el a Saints, mivel képes átvenni Brees helyét hosszabb távon SP rendszerében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nos ez az egész ki hova várt minket dolog érdekes. Vegasban mi voltunk az egyik legnagyobb favoritok a SB-ra. Sok szaki azt várta hogy ez egy SB contender csapat. Persze voltak akik regressziót jósoltak, de ezt inkább a védelem esetében várták főleg Fangio, Amos és Callahan távozása miatt. Nos a tavalyi számokat várhatóan nem lehetett fenntartani, legalábbis ami a szerzett labdákat és a D által szerzett pontokat illeti. Mondhatjuk hogy visszalépett a D, mert most nem a legjobbak csak a 7. legerősebb össz D-ben. Gyanítom Hicksel ez még mindig egy top5 egység ami azért nem rossz. A O-tol mindenki pont azt várta hogy ők viszont előre lépnek. Azzal volt tele a Bears média hogy a Reid féle rendszerekben a QB-k mekkorát fejlődnek a 2. évben meg hogy most aztán már megvannak Nagy rendszeréhez a megfelelő játékosok főleg ugye a rendszer fit RB-k. Ezt persze sokan bekajáltuk. Nagy volt a hype a tavalyi év miatt, ugye Nagy lett a COTY, no1 D. 100. Bears season. Mégis hogy történhetne itt bármi rossz? Az biztos hogy még aki várt is visszaesést az sem ilyen gyökeres pálfordulást jósolt...Amadeus élete végéig ugrálni fog ezen a Mack traden. Abban az esetben az FO úgy gondolta papíron megvan a QB egy hatalmas needeünk volt azt pedig orvosolták. Kockáztattak Trubiskyvel, nem jött be. Attól függetlenül adott helyzetben ez egy remek trade volt és most sem érzem azt hogy hiba lett volna. Amúgy ok szarrá szapuljuk Trubiskyt, valóban nem jó. Nagyot és a játékhívásokat már kiveséztük. Azonban miért nem beszélünk Helfrichről vagy Ragoneról? Az OC és a QB coach még is mi a faszt csinál? Az ok hogy Trubisky szar és nem fejlődik, de hogy ilyen szintre lesüllyed az már komoly edzői kérdéseket is felvet. Az hogy a 3. évében még mindig mechanikai meg láb munka problémái vannak és ezen semmit nem sikerült javítani az bizony edzői hiba is. Azt is értem hogy Nagy idejött egy vizióval, de egy jó edző adaptálódik és belátja ha valami nem megy. Nagy csökönyösen ragaszkodik a BE YOU mantrájához. Szinte mindent kivett az O-ból ami tavaly jó volt. A fegyelemről és a dekoncentráltságról ne is beszéljünk. Hosszú egy szezon lesz ez így. Sajnos nem tudom mi a megoldás. Foles nem tudom tolt -e valaha egy full szezont, Mariotát leültette egy Tannehill. Newton ki tudja kiheveri-e valaha a sérüléseit. Bridgewater lenne még tán a legjobb , de sokba fog kerülni a Saintses széria miatt... Eleve remélem Pace be tudja ismerni hogy hibázott és hoznak valakit...

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Mariota is szabad lesz, ehhez a védelemhez tökéletes lenne.
Én a vezetők helyébe hoznám Mariotát, draftolnék valakit a középső körökben, akár 2 QB-t is, aztán valamelyik csak beválik. Ide nem csoda QB kell, hanem valaki, aki nem bassza el a többiek játékát. Sztem már egy Kyle Allen is plusz 2-3 győzelmet jelentene turbómenhez képest.
gabokocka
sőt, még Newton is elérhető lesz.
Amadeus
Sztem ő visszavonul
gabokocka
éveket szenvedhetne még, majd utána még évekig lehetne milliókért második számú QB. Nem kell neki már a pénz?
davemayer
Ha egy QB-t kell mondani, aki nem a pénzért, hanem a játék élményéért csinálja, az Cam.
Ha nem fogja élvezni, nem fog focizni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.