Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
 www.ninersnation.com/platform/amp/2020/2/6/21123570/tom-brady-free-agency-rumors-jimmy-garoppolo-nfl

Jimmy G-t elküldheti a Frisco, sztem ő pont illene Nagy keze alá. Kb olyan QB mint Alex Smith volt fénykorába és vele dolgozott évekig. Trubnál sokkal jobb és megbizhatóbb lenne. Fizujába meg kevés a garantált így simán beférne a sapka alá.
Hightower94
Gerappának nagyon örülnék. Azon kívül h Trubynál mérföldekkel jobb, helyi srác. Nem messze Chicagótól született, ott is nőtt fel és az egyik Illinois-i egyetemre járt. Szóval ha úgy adódik, sztem mi jó eséllyel indulnánk nála.
Tito05
Szerintem vele se lennénk annyira kint a vízből. Szerintem pont hogy Garoppolo rohadtul nem illik Nagy rendszerébe. Nézzétek már meg mit játszott a 49-ers idén. Brutális futójáték egy erős O fal mögött, egy elkapni és blokkolni is tudó TE-el megtámogatva. Erre épült a play action... A Frisco egy run first beálítottságú csapat. Na most Nagy a pass first híve. Nincs jó futójátékunk, nincs is hozzá izom támadófal, a TE posztról nem is beszélve. Ja és akkor a FB-t még ki is hagytam ami nagyon lényeges elem volt a 9-ers futójátékában és Nagy rendszerében meg nem létező poszt. Tehát nem tudom ezt honnan vettétek hogy milyen jól illene ide mert szerintem meg pont hogy nem. Az megint egy más kérdés hogy Jimmy G a szememben az egyik legtúlértékeltebb QB a ligában, és valszeg a kis Shany sem véletlen szabadulna tőle. Nekem ez egy hard pass...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
 www.ninersnation.com/platform/amp/2020/2/6/21123570/tom-brady-free-agency-rumors-jimmy-garoppolo-nfl

Jimmy G-t elküldheti a Frisco, sztem ő pont illene Nagy keze alá. Kb olyan QB mint Alex Smith volt fénykorába és vele dolgozott évekig. Trubnál sokkal jobb és megbizhatóbb lenne. Fizujába meg kevés a garantált így simán beférne a sapka alá.
Hightower94
Gerappának nagyon örülnék. Azon kívül h Trubynál mérföldekkel jobb, helyi srác. Nem messze Chicagótól született, ott is nőtt fel és az egyik Illinois-i egyetemre járt. Szóval ha úgy adódik, sztem mi jó eséllyel indulnánk nála.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
 www.ninersnation.com/platform/amp/2020/2/6/21123570/tom-brady-free-agency-rumors-jimmy-garoppolo-nfl

Jimmy G-t elküldheti a Frisco, sztem ő pont illene Nagy keze alá. Kb olyan QB mint Alex Smith volt fénykorába és vele dolgozott évekig. Trubnál sokkal jobb és megbizhatóbb lenne. Fizujába meg kevés a garantált így simán beférne a sapka alá.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a legkevésbé sem rágódnék ezen a Mahomes-témán, utólag rohadt okos mindenki. Ha jól emlékszem talán a 15. pickre tradelt fel érte a KC, előtte másik 13 csapat is passzolta Mahomest a Bearsen kívül. Jól emlékszem hogy sokan eleve hogy meglepődtek hogy Reidnek ennyire kell Mahomes, hiszen ott volt Smith, egy dolgot ismert el már akkor mindenki: ahhoz hogy Mahomes tartósan sikeres legyen az NFL-ben pont erre a "házasságra" volt szüksége, nem sok másik franchise van ahol ennyire be tudott volna robbanni.

Trubi egy szar pick a Mahomes-szal való összehasonlítás nélkül is, nekem ez a véleményem.
davemayer
Szerencsére ez visszakereshető 😊

1/10-re a feltrade-nél a legtöbben Watsont várták 😊


több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Én a legkevésbé sem rágódnék ezen a Mahomes-témán, utólag rohadt okos mindenki. Ha jól emlékszem talán a 15. pickre tradelt fel érte a KC, előtte másik 13 csapat is passzolta Mahomest a Bearsen kívül. Jól emlékszem hogy sokan eleve hogy meglepődtek hogy Reidnek ennyire kell Mahomes, hiszen ott volt Smith, egy dolgot ismert el már akkor mindenki: ahhoz hogy Mahomes tartósan sikeres legyen az NFL-ben pont erre a "házasságra" volt szüksége, nem sok másik franchise van ahol ennyire be tudott volna robbanni.

Trubi egy szar pick a Mahomes-szal való összehasonlítás nélkül is, nekem ez a véleményem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Szimpatikus fiú...

 sports.theonion.com/victorious-patrick-mahomes-thanks-bears-for-drafting-mi-1841420779?utm_source=Facebook&utm_content=Main&utm_campaign=SF&utm_medium=SocialMarketing&fbclid=IwAR2j5o54oqpnxzMU27p0ZSJQbvtAr4k-Ierm0bYIU64RLbC0hFIEE1XRU6I
proki79
A hírcsárda mit írt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 95
Szimpatikus fiú...

 sports.theonion.com/victorious-patrick-mahomes-thanks-bears-for-drafting-mi-1841420779?utm_source=Facebook&utm_content=Main&utm_campaign=SF&utm_medium=SocialMarketing&fbclid=IwAR2j5o54oqpnxzMU27p0ZSJQbvtAr4k-Ierm0bYIU64RLbC0hFIEE1XRU6I
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Trubisky szar, Mahomes nem.
Ez nem coaching, ez tehetség.
tüsi91
Turbo az a Mahomes*, aki nem kapott jó edzőt és egy jó veterán qb-t, aki mögött 1 tanulás mehetett volna. Kurva sok múlik ám a szervezeti kultúrán és a koncepción.

Ld milyen kurva jó volt itt a védelem Vic alatt. Mindenki tudta mit kell tennie, mindenki passzolt a puzzlebe és az egész élén volt egy pali, aki tudta irányítani őket. Na ez nincs meg a támadóknál szerintem Turbo legnagyobb bánatára.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trubisky szar, Mahomes nem.
Ez nem coaching, ez tehetség.
több mint 4 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Ezzel a sb győztes qbt passzolt el Pace olyan vicces.... itt nem úgy lett volna felépítve mint KCba... itt nem is lesz epeszű qb amíg nem jön 1 Reid féle guru... Nagyra kiváncsi leszek. Kapni fog szerintem egy rookie qbt és akkor kiderül jó HCe vagy sem.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Egy Super Bowl győztes irányítót sikerült passzolni.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Ne felejtsd el,akkor még John Fox volt a HC, szerintem ő úgy megutáltatta volna vele a focit, hogy egy baptista szeretetotthonban önkéntesként kenné a mogyoróvajas kenyeret, közben ismeretlen kínai költő versét mormolgatva, visszafelé, indián dialektusban........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy Super Bowl győztes irányítót sikerült passzolni.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Nálatok nem lett volna (jó eséllyel) SB győztes. Ehhez csak kellett Andy Reid.
Amadeus
Igaz, de Trubinal meg egy nem optimalis edzoi stabbal es diszfunkcionalis FO-val is jobb lett volna 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Egy Super Bowl győztes irányítót sikerült passzolni.
Good job Mr. Pace.
tüsi91
Nálatok nem lett volna (jó eséllyel) SB győztes. Ehhez csak kellett Andy Reid.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy Super Bowl győztes irányítót sikerült passzolni.
Good job Mr. Pace.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1222339452233768960

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát tegnap a 49-ers befűzött egy oktató filmet arról hogy hogyan kell rommá verni a Packerst. Segítek, nem úgy hogy 50+ passz kísérlete van Trubiskynek...
Tomcsik
Ahhoz nem árt azért
a) Egy jó támadófal
b) Olyan QB aki bár nem passzol, azért nem is csak kuncognak a CB-k amikor véletlenül nem adja át a hand-off-ot.
c) Olyan elkapó(+TE)szekció, akit ha nem fogsz le akkor a ~8 yardos futásátlag helyett jött volna a ~15 yardos elkapási átlag.
d) Olyan edző, aki tudja, hogy mi az ellen gyengesége és ott és úgy fut, ahogyan kell és nem csak "na adjuk az RB-nek a labdát aztán good luck".

Ha ez mind meglesz akkor már kész is a sikerrecpet. (Nálatok kb a c és a d pont van meg fél-fél értékben).
alatriste
Ez természetesen így van. Szoktam is röhögni amikor néhàny fórumon ekéznek minket hogy elengedtük Mostert ( 2 éve s mi PS-ből vitte el a Niners) Csakhogy nálunk az előbb említettek hiánya miatt ugyanúgy neve sincs játékos lenne mint 2 éve volt...

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát tegnap a 49-ers befűzött egy oktató filmet arról hogy hogyan kell rommá verni a Packerst. Segítek, nem úgy hogy 50+ passz kísérlete van Trubiskynek...
Tomcsik
Ahhoz nem árt azért
a) Egy jó támadófal
b) Olyan QB aki bár nem passzol, azért nem is csak kuncognak a CB-k amikor véletlenül nem adja át a hand-off-ot.
c) Olyan elkapó(+TE)szekció, akit ha nem fogsz le akkor a ~8 yardos futásátlag helyett jött volna a ~15 yardos elkapási átlag.
d) Olyan edző, aki tudja, hogy mi az ellen gyengesége és ott és úgy fut, ahogyan kell és nem csak "na adjuk az RB-nek a labdát aztán good luck".

Ha ez mind meglesz akkor már kész is a sikerrecpet. (Nálatok kb a c és a d pont van meg fél-fél értékben).


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát tegnap a 49-ers befűzött egy oktató filmet arról hogy hogyan kell rommá verni a Packerst. Segítek, nem úgy hogy 50+ passz kísérlete van Trubiskynek...

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Vagy, ha malacotok van rivers miami felé veszi az irányt ( állítólag floridába költözik) így fitzmagic bears játékos lesz, chicago pedig megőrül akkora fun szezonotok lesz. És eredményes is 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Hát Philybe letett valamit az asztalra. Csereként csodát csinált. Azt se feledjük hogy Wentz tette lehetővé azt a csodát... A csodákkal az a baj hogy nem túl gyakoriak és nem tartanak sokáig. Tebow is nyert PO meccset kiejtve a favorit Steelerst, de attól még nem jó QB. A Ramsben és a Jagsben is megégett kezdőként. Az a helyzet hogy Philyben jó az edzői stáb és idén is az utcáról behívott WR- ékkel is bejutottak a PO-ba. Mondjuk hogy milyen csoportból azt most ne firtassuk... Az tény hogy egy jó edzői stábbal, jó game plannel és remek O line játékkal 3-4 meccsen Foles meccsben tud tartani, de kb. ennyi. Erre építeni nem túl bíztató. Az hogy jövőre jó a QB class az minden évben elhangzik... Mindig a jövő évi a jobb...Ha jól rémlik arra a classra ahonnan kikerült Mahomes meg Watson azt mondták hogy minden idők egyik leg gyengébb QB classa. Ki látta előre hogy Burrow minden idők legjobb szezonját hozza idén? Ha hozzuk Folest azzal ugyanúgy elvesztegetsz egy évet csak utánna a szerződése miatt nagyobb szarba leszel mintha maradna Trubisky ...
Tomcsik
Mi a garancia arra hogy Burrow jó lesz az NFL-ben? Az a baj hogy az összes ilyennek felülsz és nem tanulsz a történelemből, nagyon sok ilyen NCAA-védelmek elleni szupersztárt láttunk már megégni az NFL-ben.
Az igazság az hogy minden QB lutri, van aki kevésbé van aki jobban ez tény és abban igazad van hogy a QB classt megítélni pláne egy év távlatából igencsak nehézkes, azt hogy jobb én arra alapozom hogy nagyobb lesz a merítés (és ezzel együtt az esély vki jót húzni).

Felőlem legyen ahogy szeretnétek de hogy így jövőre ugyanígy fogunk gépelgetni a semmiről az tuti.

Amúgy tüsi úgy hozod Foles mellé a Flaccos "one year wonder" párhuzamot mintha nem láttad volna azt a playoffot holott teljesen biztos vagyok hogy emlékszel milyen ordas nagy mákjai voltak ha más nem a Denver elleni főcsoport döntőben (feldobott labda az égbe a legvégén amit elcsesz a safety, na az 100ból max 1x ha megtörténik).
Javaslom hogy azért gondoljátok át hogy Folesnak milyen szerepe volt abban a Phillyben mert elég elkeserítő amit írtok róla, olyan mintha csak a Jagses időszakából indulnátok ki. Nézzétek újra azt a Philly PO-t meg a SB-t szvsz.

Ha lenyomjuk a következő évet Trubival, tegyük fel lesz egy 9-7 természetesen PO nélkül, majd elkönyvelik hogy a Trubi projekt kuka és húznak egy új rookie QBt akivel Nagy megint csak nem tudna előre lépni akkor ti kitennétek Nagyot? Az elég bizonyosság arra hogy az ő rendszere nem működik Chicagoban? Nálam ez úgy hangzik hogy a jövő évi első körös választásán múlik a HC sorsa, ami elég hálátlan mivel Trubit ő megörökölte, az ő teljesítménye nem az ő sara (a szezon előtti felmagasztalása annál inkább).
Én ezért használnám ki mindenképp ezt az évet egy kísérletre ami legalább a lehetséges jelöltek közül a lehető legjobbal történjen. Ez nálam Foles, ezek szerint tüsi nálad Mariota - ez végképp értelmezhetetlen a számomra. Folesnál azzal érvelsz hogy az első Jagses évében a sérülése után padon maradt (nem sokáig amúgy olyan vállalhatatlan volt Minshew) egy 6. körös rookie miatt de Mariotának ok hogy olyan zuhanórepülést művel az utolsó 2 évében hogy egy Tannenhill kiszorította simán. A mi identitásunkhoz elég közel áll a mai Titans játéka, gondolj bele ha erre a faék egyszerűségű játékra nem képes Mariota akkor Nagynál jó lenne? Milyen információt szűrnél le Nagyról ha Mariota nálunk köt ki és vállalhatatlan lesz? mert nekem az csak azt mondja hogy Mariota szar. Ha Foles jönne legalább lenne összehasonlítási alapunk a Phillyvel (akinek a stílusa közelebb áll a mai Bearshez mint a Titansé).

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Foles Philadelphián kívül csak 2 helyen égett meg.
Indokolatlanul sokat keres.
S még draft cetlit is kellene adni.

Kihagytam valamit?
tüsi91
Igaz hogy máshol megégett, de Phillyben letett valamit az asztalra - biztos hogy vele van a probléma? Akár most a jagsnél is, ha megfigyeled ez az O nem volt vmi acélos Minshew-val sem, pláne amikor már volt róla elég filmanyag. Egy megfelelő O-ben nem lenne ő még olyan rossz, kérdés mennyi motivációja maradt, felpörög-e még.
Az hogy indokolatlanul sokat keres miért szempont? Ezt sosem értettem, ha 10M helyett 30-at kap akkor érteném, de a mai cap nagyságokhoz mérten mit jelent 22M? Ha 15-öt keresne az rendben lenne például? Akkor most ne szerződtessünk valakit mert 7M-val többet kellene neki adni? értem én hogy nem kevés, de a mai cap szintjé nézve nem is sok. A jagnek is az a baja vele hogy egy padon lévő játékosnak nem akarnak ennyit adni, ami természetesen érthető, de ha jól használnák és jól játszana a kutyát nem érdekelné hogy 22M-t keres.

Mivel Trubi még rookie szerződésen van ezért most lenne értelme hozni elé/mellé egy jó irányítót, mert muszáj letesztelni Nagy rendszerét hogy mással működik-e. Ha nem hoznak senki olyat aki kellő tudással rendelkezik ahhoz hogy megfelelő indikátora legyen ennek (Mariota sem az szvsz) akkor könnyen beleeshetünk abba a hibába hogy mindent Trubira hárítva egyszerűen kitesszük őt (vagy kap egy második számú QBt megillető szerződést) és draftolunk egy újabb első számú QBt egy titkon nem megfelelő rendszerbe.

Viszont ha jön egy megfelelő QB most és vele is megég Nagy el lehet gondolkodni az ő sorsáról is, ha nem is jövő év végén de 2 év múlva (pl ha jön Foles akkor első évben Foles+Trubi, második évben Foles+ új rookie QB).
davemayer
Kezdjük a pénzügyi tényekkel. Foles 15 milliót keresne, ha idetradelnék, azaz Turbó fizetésével együtt lenne 25 millió a két QB gázsija 2020-ban. 2021-ben aktív lenne az 5 milliós roster bónusza, egyéb DM nincs, ergó kirúghatod 1 év után is 5M dead moneyval.

Foles kapcsán még a Chip Kelly érás 27-2-t elfeledik, de ha tekintjük az elmúlt éveket. Végig vitt egy PO runt, aka Joe Flacco. És? Ha idehozzuk és nyom egy full közepes évet, akkor mit tudunk meg? Hogy Nagy rendszere nem működik vagy hogy Nick Foles csak Nick Foles és nem Brady, Watson, Manning, Mahomes, Brees, Wilson ésatöbbi? Nekem a baj ott van, hogy van egy QB barát hely Philadelphia, ahol értenek az irányítókhoz ott Foles jól funkcionált, persze ott egyszer 2015-ben gondolták azt, hogy nem ő az emberük, s megnézték mit tudnak Sam Bradforddal, majd rá 2 évre rá egy sikertelen St. Louis kitérő és egy Kansas csere év után visszament cserének, ahol beugorva jól funkcionált, majd elment egy szintén nem QB friendly helyre, ahol megsérült, aztán egy 6. körös rookie kiszorította. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy Nick Foles egy prémium csereirányító, aki pár meccsen át egy jó közegben nem csak életben tartja a csapatot, hanem hozzá is tesz. De nem több. Vannak nála rosszabb kezdők is a ligában ez sem vitatható és az sem vitatható, hogy Trubiskynál jobb játékos. Mennyibe kerülne? 4-5. kört persze megérné, csak én nem hiszek benne Chicagoban.

Mibe lenne jobb Andy Dalton? Szerintem semmiben. Dalton és Foles két tök ugyanolyan kaliberű irányító, utóbbi jó helyen volt jókor.
Daltonért csapat nem cserélne a jelenlegi kondíciókkal (17,5 M , 0 dead money), viszont ha a Bengals hisz a Burrow projektban, akkor Daltont elengedik, piacról pedig lényegesen előnyösebb kondíciókkal tudnád szerződtetni.
Mariota? Neki hogy siklott félre ennyire a karrierje? Ha az lenne a kérdésetek, hogy mondjuk a Dalton, Foles, Keenum, Mariota 4-esből kiket próbálnák meg, akkor nekem a válaszom Mariota.

A lényeg nálam. Volt 3 év championship window, ami a Trubisky pickkel bezárult, be is szögelték. Ha Watson, akkor lehetett volna nyerni, ha Mahomes szintén. Liga alja QB-val nem. Lehet jó rostered irányító nélkül, az épp olyan, mintha vennél egy Porschet 1,4-es szívó benzines motorral.

A továbbiakban azt hiszem elég egyértelmű, hogy 2021-ben sanszos az 1. körös QB, de az igazság az, hogy próbálkozni kell. Az nem kérdés, hogy jön a piacról valaki, de ha van valaki, aki tetszik az FO-nak idén, akkor meg kell próbálni.

S amiért ezt mondom, nem látom, hogy Pace&Nagy repülne, ha ilyen semmire sem jó 8-8 körül lenne a csapat. Nyilván egy 3-5 győzelem esetén más lenne, de ha szigorúan nézzük 20-12 az elmúlt két év, nyilván semmire nem mentünk vele.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Hát Philybe letett valamit az asztalra. Csereként csodát csinált. Azt se feledjük hogy Wentz tette lehetővé azt a csodát... A csodákkal az a baj hogy nem túl gyakoriak és nem tartanak sokáig. Tebow is nyert PO meccset kiejtve a favorit Steelerst, de attól még nem jó QB. A Ramsben és a Jagsben is megégett kezdőként. Az a helyzet hogy Philyben jó az edzői stáb és idén is az utcáról behívott WR- ékkel is bejutottak a PO-ba. Mondjuk hogy milyen csoportból azt most ne firtassuk... Az tény hogy egy jó edzői stábbal, jó game plannel és remek O line játékkal 3-4 meccsen Foles meccsben tud tartani, de kb. ennyi. Erre építeni nem túl bíztató. Az hogy jövőre jó a QB class az minden évben elhangzik... Mindig a jövő évi a jobb...Ha jól rémlik arra a classra ahonnan kikerült Mahomes meg Watson azt mondták hogy minden idők egyik leg gyengébb QB classa. Ki látta előre hogy Burrow minden idők legjobb szezonját hozza idén? Ha hozzuk Folest azzal ugyanúgy elvesztegetsz egy évet csak utánna a szerződése miatt nagyobb szarba leszel mintha maradna Trubisky ...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Én azt mondom maradjon Trubisky, aztán jövőre QB draft, valószínűleg top 10-es húzással.
proki79
érthető, de közben egy évet kidobsz a kukába pusztán a qb miatt, és ezt nem szabad. Közben öregednek a kulcsjátékosaid, ez a keret nem úgy van felépítve hogy csak úgy megvárja hogy elteljen 2-3 év, ez a Mack trade-del eldőlt.

Minden évben az kellene hogy legyen a cél hogy mindig jobb legyél mint tavaly, vagy ha tudod hogy nincs rendben valami és mégsem változtatsz semmit akkor viseld a következményeit. Szerintem egy ugyanilyen kvázi blamát nem engedhet meg magának Nagy mint ami idén volt, ez könnyen az állásába is kerülhet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 95
Én azt mondom maradjon Trubisky, aztán jövőre QB draft, valószínűleg top 10-es húzással.