Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Ami a mait illeti. Az egyik legnagyobb kérdés, hogy az Atlanta elleni bíráskodásnak lesz-e foganatja. Nem is a Robinson elvett TD-re gondolok, mert az izlések és pofonok, bár nem lépett még, hogy Jerome Boger azt a Falconsnak adta. Hanem arra, hogy számíthatunk-e arra, hogy az ellenfél támadófalára repül-e zászló? Mert amit a Falcons támadófal megengedhetett magának büntetlenül azt csak nagyon különleges csapat(ok) engedhetik meg.
Mackre meccsenként teljesen tiszta holdingból (és nem a minden playben van kis holding) kb 6-7 eset van, s idén eddig talán 1 zászlót dobtak belőle be.
tüsi91
Idénre a holdingot elfelejtették a sporik, negyedére estek a büntetések a teljes ligára nézve, szóval a Mack-kel való bánásmód sajnos ligaszinten jelentkezik. Ki is herélték a passrusht, ezzel leértékelve az erre épülő posztokat, vicc az egész. Gondolom ezzel akarják elkerülni hogy megint flagfoci legyen. Engem nem zavar csak akkor jelentsék be előre mert a mi védelmünk igazi fegyverét kb meg is ölték ezzel, senki sem fog komoly pénzt ölni passrushba ha nincs eredménye. Amúgy érdekes lenne, nagyon meghallgatnék egy ilyen beszélgetést hogy elhangzik-e az hogy "ok srácok, csak minden negyedik holdingot dobjátok be" vagy hogy terjedhet szét egy ilyen info? Kis borítékban kapják? Netán kengurun lovagló ürgék hátszőrébe rejtett palackpostán?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ami a mait illeti. Az egyik legnagyobb kérdés, hogy az Atlanta elleni bíráskodásnak lesz-e foganatja. Nem is a Robinson elvett TD-re gondolok, mert az izlések és pofonok, bár nem lépett még, hogy Jerome Boger azt a Falconsnak adta. Hanem arra, hogy számíthatunk-e arra, hogy az ellenfél támadófalára repül-e zászló? Mert amit a Falcons támadófal megengedhetett magának büntetlenül azt csak nagyon különleges csapat(ok) engedhetik meg.
Mackre meccsenként teljesen tiszta holdingból (és nem a minden playben van kis holding) kb 6-7 eset van, s idén eddig talán 1 zászlót dobtak belőle be.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trubiskyt biztosan lehetne coachingolni jobban, de aki ennyire nem NFL szint agyilag, ennyire szét tud esni a lábmunkája abból sokat sehol és senki nem hoz ki.
Szezon végén távozik, valahol kap majd pár milliót, de ennyi. Még komp pick sem jönne utána, szóval ha most tradelne valaki érte egy 5. körért még jól is járnánk.

Veszélyes helyzetben van amúgy a Bears. Mert 4 nap alatt esetlegesen két rossz eredménnyel - s legyünk őszinték simán lehet -, netán ha Foles sem játszik majd jól, azért gyorsan kapnánk egy gyomrost. S itt Trubiskynek nincs már visszaút.

Ami kérdés már most, hogy mi lesz jövőre? A csapat öreg. Ha idén esetleg minden jól megy, akkor 20 és tán azon kívül draftolnánk, bár én reálisabbnak érzem a 3 meccs alapján, hogy valahol 14-20 közt fogunk húzni.
Ha Foles nem lesz jó, akkor van egy csere QB-d, de kell akasztani kezdőt. Lehet kell feltrade, miközben a csapat egyre öregebb. (Hicks 31, Mack 30, Quinn 31, Trevathan 30 jövő ilyenkor).
Ha Foles olyan közepes lesz, akkor is kell valaki.
Ha Foles adja ég jó lesz, akkor simán mondatja azt, hogy ő ugyan ennyiért nem játszik és kilép a szerződésből. Megfizeted?

A lényeg, hogy ha előretekintünk én azt látom, hogy bármi történik a szezonban van egy bizonytalan QB helyzet, s a veterán sztárok mögött senki. Miközben a két OT jövőre majd 20 milliót keresne, ami ezért a teljesítményért sok.
Ryan Pace...
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Pats tradelni akar állitólag Trubiért. Alapból az volt bennem hogy BB szemez vele és ha FA lesz tuti rápróbál (mint tette azt Tebow-val is anno), gondolom most így a Caaaam szituval sürgősebbé válhatott a helyzet.
davemayer
Ebbe mi a ráció de komolyan ?
Van egy tök jó QB juk Cam személyében minek kéne Trubi ?
Josh Allen
A Pats playoffra hajt, Newton pedig éppen covid listára került. A helyettese Stidham egy teljesen más stílusú irányító, mint Newton. Trubisky viszont hasonló. Messze nem olyan jó, de stílusban hasonló. Lehet, hogy JMD több fantáziát lát benne, mint Nagy lát(ott).

Én is inkább arra hajlok, hogy a hír kacsa, de lehet találni nem nonszensz indokot arra is, hogy nem.
peterk2005
Hát ha kapunk érte egy marok szotyinál többet már megéri... Mondjuk magunkat ismerve Trubisky hirtelen elit QB lesz BB alatt aztán megint ő lesz a császár hogy de faszán megoldotta 😊

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pats tradelni akar állitólag Trubiért. Alapból az volt bennem hogy BB szemez vele és ha FA lesz tuti rápróbál (mint tette azt Tebow-val is anno), gondolom most így a Caaaam szituval sürgősebbé válhatott a helyzet.
davemayer
Ebbe mi a ráció de komolyan ?
Van egy tök jó QB juk Cam személyében minek kéne Trubi ?
Josh Allen
A Pats playoffra hajt, Newton pedig éppen covid listára került. A helyettese Stidham egy teljesen más stílusú irányító, mint Newton. Trubisky viszont hasonló. Messze nem olyan jó, de stílusban hasonló. Lehet, hogy JMD több fantáziát lát benne, mint Nagy lát(ott).

Én is inkább arra hajlok, hogy a hír kacsa, de lehet találni nem nonszensz indokot arra is, hogy nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pats tradelni akar állitólag Trubiért. Alapból az volt bennem hogy BB szemez vele és ha FA lesz tuti rápróbál (mint tette azt Tebow-val is anno), gondolom most így a Caaaam szituval sürgősebbé válhatott a helyzet.
davemayer
Ebbe mi a ráció de komolyan ?
Van egy tök jó QB juk Cam személyében minek kéne Trubi ?
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Pats tradelni akar állitólag Trubiért. Alapból az volt bennem hogy BB szemez vele és ha FA lesz tuti rápróbál (mint tette azt Tebow-val is anno), gondolom most így a Caaaam szituval sürgősebbé válhatott a helyzet.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Viccnek gondoltam a nekem volt igazam dolgot. Nem jött át úgy látom.

Foles. Sose tudjuk meg, de hogy ítélnénk meg ha nincs a két jó meccse a Vikings és a Pats ellen? Joe Flacconak volt egy jó postseasonje, kapott is egy valag pénzt, pedig se előtt, se utána nem tűnt ki.
De itt most 13 meccsről kell beszélni nem 2-ről vagy 4-ről. Kis minta alapján, amit Foles csak és kizárólag Phillyben mutatott meg jó. Nagy minta alapján, nos nem az. Nick Folesnak 13 meccset kell most lehoznia. Én azért szkeptikus vagyok még mindig. Nem azt várom, hogy elit szint legyen, de ha annyira system QB, akkor egy Alex Smith féle szezon szerintem mindannyiunk számára megfelelő lenne.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Dave.

Ezt a Foles kérdést már lejatszottuk. Csak úgy mint a Pace kérdést, utóbbinál nekem van igazam (meg úgy általában mindenben, anyukám szerint is nagyon okos vagyok 😁).
Foles a ligában van 2012 óta, most egyrészt ilyen-olyan okokból egy szezont nem játszott végig. Másrészt talán 5 szezonját kezdte második irányítóként, legalább 2 csapatnál már le is cserélték. Nincs 32 kezdő szintű QB a ligában. Ezért térnek vissza kísérteni az ilyen Ryan Fitzpatrick kaliberű csávó is. Foles is épp ilyen. Talán jobb picit, a lényeg, hogy nem azért játszik itt, mert ő a jó NFL irányítók közé tartozik, hanem mert 1. szar volt az előtte játszó, 2. vállalható teljesítményre képes.

Ami a támadósort illeti. A QB erősen meghatározta eddig. De mondj még egy játékost, aki stabilan tud magas szinten játszani? Én hiszek tényleg abban, hogy a jobb QB játék (nincs magasan a léc) mindenkit felfelé húz, de aki eddig megbízhatatlan volt (pl. Miller) nem látom mitől lesz most konzisztens. S akkor jön a támadófal kérdése. Trubisky pocket presence is kalap szar volt, Foles ebbe segíthet a falnak, főleg ha az értelmetlen sackek helyett netán csekkol pozitív yardért, de atletikus képességekben a hatarban nincs Trubiskyhez képest. S Leno-Massie, de főleg előbbi idén is rossz, holott az eddigi ellenfeleink nem rendelkeztek liga jó passrushsal.

Meglátjuk mi lesz, én azért sokat nem várok továbbra sem az offensetől. A védelemnek kellene meccsenként nem max két félidőt játszani, hanem egy teljes meccset.
tüsi91
Attól hogy egy dologban igazat adok neked nem jelenti azt hogy automatikusan el kell hinnem azt amit mással kapcsolatban állítassz.

Ez az a sport amiben tényleg minden mindennel összefügg, ezért is jó.
Lehetsz szkeptikus Foles-szal kapcsolatban, de azt azért nem ártana tisztázni hogy a jelen helyzetben mi lenne az a teljesítmény amire meg azt mondanád hogy nekem volt igazam.
Fitzmagichez meg egyáltalán nem jó hasonlítani sztem, Folesra sokkal inkább bíznám a O-t mint rá vagy pl Winstonra, ennek az oka pedig az hogy utóbbi kettő rengeteg turnovert csinál. Lehet hogy nálad egy polcon van ezekkel én nem hinném hogy bármelyik másik megnyert volna egy olyan SBt a Pats ellen ahol ha egyszer hibáztál volna már azzal bukta. Nagyon lenézitek Folest, nem franchise QB de nem is backup csak, nekem tipikus system qb, kb mint Smith volt (kicsit kisebb tehetséggel). Nálam ezen a polcon van, nem a Fitzmagic-félékkel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Konkrétan max a liga felének (szigorún nézve még kevesebbnek) van virtigli kezdő irányítója. További 10 rendelkezik egy jó sémában, edzővel, csapattal együtt jó QB -val (lásd pl Tannehill), a maradék csereirányító, kényszerből kezdő, mert nincs jobb, ha jól menedzselik, talán nem veszti el a meccset.
Foles a középső csoport alján helyezkedik el szerintem. Trubisky pedig tudjuk, hová tartozik.....
Jó, hogy említetted Fitzmagicet, ő olyan, mint én a gurulós fociban, szeret játszani, de nem tud. A lelkesedéséből, meg a szorgalmából viszont kiszalad egy-egy eredmény.....

Nagy a felelősége Nagy-nek (nomen est omen 😊 ), hogy ki tud e találni valamit Folesnak vagy sem.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave.

Ezt a Foles kérdést már lejatszottuk. Csak úgy mint a Pace kérdést, utóbbinál nekem van igazam (meg úgy általában mindenben, anyukám szerint is nagyon okos vagyok 😁).
Foles a ligában van 2012 óta, most egyrészt ilyen-olyan okokból egy szezont nem játszott végig. Másrészt talán 5 szezonját kezdte második irányítóként, legalább 2 csapatnál már le is cserélték. Nincs 32 kezdő szintű QB a ligában. Ezért térnek vissza kísérteni az ilyen Ryan Fitzpatrick kaliberű csávó is. Foles is épp ilyen. Talán jobb picit, a lényeg, hogy nem azért játszik itt, mert ő a jó NFL irányítók közé tartozik, hanem mert 1. szar volt az előtte játszó, 2. vállalható teljesítményre képes.

Ami a támadósort illeti. A QB erősen meghatározta eddig. De mondj még egy játékost, aki stabilan tud magas szinten játszani? Én hiszek tényleg abban, hogy a jobb QB játék (nincs magasan a léc) mindenkit felfelé húz, de aki eddig megbízhatatlan volt (pl. Miller) nem látom mitől lesz most konzisztens. S akkor jön a támadófal kérdése. Trubisky pocket presence is kalap szar volt, Foles ebbe segíthet a falnak, főleg ha az értelmetlen sackek helyett netán csekkol pozitív yardért, de atletikus képességekben a hatarban nincs Trubiskyhez képest. S Leno-Massie, de főleg előbbi idén is rossz, holott az eddigi ellenfeleink nem rendelkeztek liga jó passrushsal.

Meglátjuk mi lesz, én azért sokat nem várok továbbra sem az offensetől. A védelemnek kellene meccsenként nem max két félidőt játszani, hanem egy teljes meccset.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
 bleacherreport.com/articles/2911595-why-how-the-bears-trubisky-and-the-fateful-2017-nfl-draft

Érdekes írás arról, hogy hogy került ide Mitch
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Miért kell egy képekkel teletűzdelt hosszú hozzászólást még 4-szer beidézni?


Ami Folest illeti. Picit úgy érzem sokan úgy vannak vele, hogy most az ereje teljében lévő Peyton Manning ugrott be irányítani. Nem így van. Egy olyan csávóról van szó, akit eddig ha kezdő volt mindig lecserélték vagy találtak nála jobbat, vagy alapban nem is kezdőnek szánták. Foles egy csere QB, abból a fajtából talán a legjobb a ligában. Az, hogy mi nálunk egy Trubisky kaliberű srác irányított nem jelenti, hogy Foles jobb játékos lenne. Nem csak Trubisky miatt volt inkonzisztens ez az offense. Nagy váltás nem lesz, továbbra is megy a futás alapú offense. Foles tud stabilan 23-24 pontokat szerezni? Ez a kérdés. Meg a védelem, de az nagyon.
tüsi91
Első mondatodra biglájk.

Foles-szal kapcsolatban nem értünk egyet, ő nem csere-qb kaliber. Ott ahol volt mellé csapat és ésszerűen használták a tehetségét ott elég jó volt ahhoz hogy a csapata nyerő legyen.
A következő 2-3 meccs jó fokmérője lesz neki is de legfőképp Nagy rendszerének - ezzel kapcsolatban is már most előre kifejted a véleményed, mire alapozod?
A védelemnél jó jel talán hogy amikor stabilan tudott haladni az O attól kezdve 0 pontot kaptak, meglátjuk, én javulást várok tőlük, talán a turnoverek is elindulnak igazán ha közben tudnak pihenni is.

Valamiért azt érzem hogy megverjük a Coltsot, fogni kell a futásukat és akkor meglesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Miért kell egy képekkel teletűzdelt hosszú hozzászólást még 4-szer beidézni?


Ami Folest illeti. Picit úgy érzem sokan úgy vannak vele, hogy most az ereje teljében lévő Peyton Manning ugrott be irányítani. Nem így van. Egy olyan csávóról van szó, akit eddig ha kezdő volt mindig lecserélték vagy találtak nála jobbat, vagy alapban nem is kezdőnek szánták. Foles egy csere QB, abból a fajtából talán a legjobb a ligában. Az, hogy mi nálunk egy Trubisky kaliberű srác irányított nem jelenti, hogy Foles jobb játékos lenne. Nem csak Trubisky miatt volt inkonzisztens ez az offense. Nagy váltás nem lesz, továbbra is megy a futás alapú offense. Foles tud stabilan 23-24 pontokat szerezni? Ez a kérdés. Meg a védelem, de az nagyon.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Tomcsik:
Szép és jó amit leírtál, de ilyen feltételek mellett szinte mindenki jó QB 😊
aranytöküJimmy
Nem Trubisky nem az 😊 Meg ugye ott van pl Wilson aki előtt évek óta nincs normális fal mégis extra klasszis. Vagy ott van Rodgers akit pl nem érdekel van -e TE a pályán van nincs. Az valóban igaz hogy a legtöbb QB bizonyos feltételek mellett nagyon jó.
Tomcsik
Trubisky akkor se lenne jó hogy nem állna vele szemben D. 😅
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Tomcsik:
Szép és jó amit leírtál, de ilyen feltételek mellett szinte mindenki jó QB 😊
aranytöküJimmy
Nem Trubisky nem az 😊 Meg ugye ott van pl Wilson aki előtt évek óta nincs normális fal mégis extra klasszis. Vagy ott van Rodgers akit pl nem érdekel van -e TE a pályán van nincs. Az valóban igaz hogy a legtöbb QB bizonyos feltételek mellett nagyon jó.

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Tomcsik:
Szép és jó amit leírtál, de ilyen feltételek mellett szinte mindenki jó QB 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nehogy ez után a lelkesedés után besüljön, én ezért drukkolok 😛
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
picksix
Nem kizárt hogy jobban járatok volna ha Folest tartjátok meg Wentz helyett...Mostanában nem annyira megy neki. Folessal kapcsolatban többször mondtuk hogy több csapatban is megégett kezdőként. Az valóban igaz hogy nem a legjobb edzők alatt dolgozott ès nem a legjobb rendszerben. Ezért is nehéz megítélni hogy ki is az igazi Foles? A SB MVP aki rekordokat tart vagy az akit egy 100. körös rookie QB kijátszik a csapatból. Én azt mondom valahol fél úton van az igazság. Ami biztos hogy tud elit szinten is játszani, hiszen láttuk. Hogy ehhez mi kell? 1. Normális edző megfelelő rendszerrel. ( hogy ez megvan-e az most ki fog derülni és végre pontot tehetünk arra hogy Nagy és a rendszer miatt szar az O vagy csak Trubisky fogott mindent vissza ennyire) 2 Normális O fal. Az Foles eddigi pályafutása alatt jól látszott hogy akkor nagyon effektív ha jól megvédik. Nem egy mobilis QB ő inkább amolyan tipikus pocket passer. Megvan ez nállunk ? Ha nem is elit, de eddig idén nem rossz az O line. Mondhatjuk hogy talán elég lehet. 3 normális fegyverek a passz játékban, különösen a TE poszton. Az ugye köztudott hogy a Reid féle rendszerekben a TE hatalmas szerepet kap. Philyben ugye Ertz KC-ben pedig Kelce fókusz pontja az O-nak. Foles játszott mindkettővel... Megvan-e ez itt? Graham szerződtetése miatt sokan sírtunk. Nos ha eddig nem is a Saintses elit önmaga azért mondhatjuk hogy jó formában játszik. Gondolom több Kmetet és Harrist is látunk majd. 4 speedster mélységi célpont aki megnyújtja a pályát. Ugye a Reid féle wco egyik alapja hogy felnyissa a védelmeket a hosszú játékhoz. És itt jött Trubisky egyik legnagyobb hibája. Bármi ami 15+ yard az nagy valószínűséggel nem fog az elkapóhoz menni. Mélységi labdáknál Trubisky az egyik legrosszabb QB volt az egész ligában. Hányszor vertük a fejünket a falba amikor méterekkel alul vagy túl dobta a teljesen üres elkapókat akik előtt csak a zöld fű és az end zone volt. Ha Foles ezeknek csak a felét megdobja már jók leszünk. Ha Folessal SB-t nyerünk akkor beszerzem az összes mezét minden csapatból ahol eddig játszott 😊

Szerkesztette: r.baggio

több mint 3 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sziasztok! Azzal, hogy Foles lesz a kezdő, engem megnyertetek. Szívből kívánom, hogy beváljon és sok örömet szerezzen nektek. Egy igazi kőkemény csávó, akinek a szíve is abszolút a helyén van. Ha az edzőktől megkapja a megfelelő támogatást, tud elit szinten játszani ellenben ha elhanyagolják és ilyen Jeff Fisherek kezébe kerül, akkor lehet nagyon gyenge, de akkor is mindig kőkeményen oda teszi magát.
Tudjátok, hogy...
...ki valójában a jó öreg Napoleon Dynamite?

...ugyanabba a középsuliba járt, mint Drew Brees és megdöntötte számos rekordját?

...holtversenyben tartja az egy meccsen dobott TD passzok rekordját? (7) (bár a nyakába ott "lohol" Trubisky másodikként.) Abban az évben 27TD/2INT mutatóval zárta az alapszakaszt.

...visszavonulása után lelkész szeretne lenni?

...az LII Super Bowlban a 3TD passz mellett volt egy elkapott TD-je is, minden idők egyik legnagyobb trükkös játéka során (Philly Special), aminek a behívását ő maga kezdeményezte Doug Pedersonnál. Ezt a jelenetet már szobor is megörökít Philadelphiában.


Ezek után ne csodálkozzon senki, hogy egyik beceneve Big Dick Nick


Egy igazi Eagles legenda, akinek a nevét az Eagles szurkolók imáikba foglalják. Ahol ő a pályán van, annak a csapatnak én csupaszív szurkolója vagyok (kivéve DAL, WAS, NYG). Az ő története egy igazi tündérmese, mekkora lenne, ha csereirányítóként 2 csapattal is tudna Super Bowlt nyerni? Fogadom, ha megtörténik a sasos Foles mezem mellé beszerzek egy macisat is. HAJRÁ!

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊
Tomcsik
Sajnos ez benne van. Jetsnél dolgozó idióták majd bepróbálkoznak vele, vagy megsérül ismét Foles.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊
Tomcsik
Backup QB-nak jobban szeretik azokat, akik fejben NFL-szintek, fizikailag nem. Szal nem vagyok benne biztos h van Mitch-nek 10+ éve a ligában mint backup QB.
empty taxi
Én azt mondom hogy 2 variáció lehetséges: vagy aláír ide backup qb-nak kevés pénzért vagy mint Tebow elmegy még 1-2 csapathoz próbálkozni (BB 100% hogy rápróbálna szvsz) de rövid úton ki fog kopni a ligából pont amiatt amit te is írtál.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊
Tomcsik
Backup QB-nak jobban szeretik azokat, akik fejben NFL-szintek, fizikailag nem. Szal nem vagyok benne biztos h van Mitch-nek 10+ éve a ligában mint backup QB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN
aranytöküJimmy
Biztos hogy nem. Lesz egy Chase Daniel szerű back up QB pályafutása. Több pénze lesz még mindig mint nekünk valaha 😊

több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
hálisten ez volt Trubisky utolsó meccse az NFL-BEN