Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy, ezzel csak előkészítettétek, hogy megy cserébe Wilsonért :d

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Adam Schefter
@AdamSchefter
·
51s
Bears placed franchise tag on WR Allen Robinson, per source.
Klaci79
Es akkor hogyan is ferunk be a cap ala? Lesz itt meg par dolog nalunk
Toto21
Sok-sok szerződés módosítás. Mack, Jackson, Whitehair, Leno, Fuller, Hicks, Quinn. Graham.

Aztán QB nincs.

Kyle Long valóban visszatér?
mortirolo
UFA, valahol majd játszik. Vagy legalábbis megpróbálja. (Nem Chicagóban).

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter
@AdamSchefter
·
51s
Bears placed franchise tag on WR Allen Robinson, per source.
Klaci79
Es akkor hogyan is ferunk be a cap ala? Lesz itt meg par dolog nalunk
Toto21
No meg Robinson mennyire fog örülni a tagnek.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Adam Schefter
@AdamSchefter
·
51s
Bears placed franchise tag on WR Allen Robinson, per source.
Klaci79
Es akkor hogyan is ferunk be a cap ala? Lesz itt meg par dolog nalunk
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Kyle Long valóban visszatér?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
Adam Schefter
@AdamSchefter
·
51s
Bears placed franchise tag on WR Allen Robinson, per source.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 957
A jelenlegi TOP10 irányítók közül hány volt TOP10-ben a drafton? Szerintem nem olyan sok, hogy érdemes lenne onnan QB-t húzni.

mortirolo
Csak Neked csak ma, az előző szezon TOP10 QB-ja a mindenható PFF-nél:
A-Rod 1/29
Brady 6/199
Watson 1/12
Mahomes 1/10
Tannehill 1/8
DangeRUSS 3/75
Josh Allen 1/7
Mayfield 1/1
Prescott 4/135
Carr 2/36

Just 4 fun ugyanitt a bottom10:
Haskins 1/15
Hurts 2/53
Mullens UDFA
Darnold 1/3
Turbómen 1/2
Lock 2/42
Wentz 1/2
Tua 1/5
Kovács Sanyi 1/1
Teddy 1/32

Aki ebben trendet lát, annak javaslom h álljon le a hallucinogénnel 😀
empty taxi
Köszönöm szépen!
Átküldjem Pace-nek? 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
A jelenlegi TOP10 irányítók közül hány volt TOP10-ben a drafton? Szerintem nem olyan sok, hogy érdemes lenne onnan QB-t húzni.

mortirolo
Csak Neked csak ma, az előző szezon TOP10 QB-ja a mindenható PFF-nél:
A-Rod 1/29
Brady 6/199
Watson 1/12
Mahomes 1/10
Tannehill 1/8
DangeRUSS 3/75
Josh Allen 1/7
Mayfield 1/1
Prescott 4/135
Carr 2/36

Just 4 fun ugyanitt a bottom10:
Haskins 1/15
Hurts 2/53
Mullens UDFA
Darnold 1/3
Turbómen 1/2
Lock 2/42
Wentz 1/2
Tua 1/5
Kovács Sanyi 1/1
Teddy 1/32

Aki ebben trendet lát, annak javaslom h álljon le a hallucinogénnel 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 957
A Dallas egy negyedik körös irányítónak adott 4 éves 160 milliós szerződést, ami 33%-ra növelte az esélyünket Wilsonra, amennyiben tényleg távozik a csapatától. Ezzel kapcsolatban több dolog is felmerült bennem: Wilson jobb, mint Prescott. Wilson nem drága. Wilson harmadik körös volt, tehát nem muszáj első körben QB-t húzni.
mortirolo
Nyílván vannak későbbi körökben is gyémántok lásd Brady 6. kör, Prescott vagy akár ugye Carr is 2. körös volt. Sőt Kurt Warner meg undrafted volt... Azonban arra hogy ilyet találj az esély kb 0.1%... Persze nem kell az első körben QB-t húzni csak úgy exponenciálisan kisebb lesz az esélye hogy találsz egy frenchise QB-t...Aztán ugye azt se feledjük hogy ezeket a srácokat alapból nem kezdőnek húzták... A Hawks abban az évben szerződtette Matt Flynnt aki csoda módon szállt be Rodgers sérülése miatt csak hát kiderült hogy ő is ilyen 2 napos csoda volt...Warner undraftedként nyilván nem kezdőbe szánták. Szóval ezekben az esetekben irdatlan nagy mákkal bele trafáltak a jóba. Az is igaz hogy nem minden első körös megoldás onnan is fel lehet sorolni jó néhány bustot mint azt mi közelről is megtapasztalhattuk, de a legnagyobb esélyed arra hogy elit QB találj nyílván az első kör top10 környékén van...Gondolod Pace és Nagy úgy akarja megmenteni az állását hogy ráböknek valami 3-4 körös QB-ra??? Ugye ezt te sem érzed megoldásnak...
Tomcsik
A jelenlegi TOP10 irányítók közül hány volt TOP10-ben a drafton? Szerintem nem olyan sok, hogy érdemes lenne onnan QB-t húzni.

Megoldás az az, ha elhozzuk Wilson-t, (esetleg Watson-t). Jelenleg ez az egyetlen opció, de ha ez nincs akkor a mi helyzetünkben nincs értelme az első körös QB húzásnak, felcserével meg pláne nem. Kitúrhatunk még valakit a kukából: Winston, Darnold, Mariota vagy hozhatunk valakit, aki legalább szórakoztató (Fitzpatrick). Én azért tartom jobbnak, ha "ráböknek valami 3-4 körös QB-ra", mert most nincs előttem a táblázat, de az I/20 kb. 5-6 db 3-4 kört ér, így sokkal nagyobb lenne az esély onnan TOP10 QB-t szerezni. Tudom, hogy nehezen tudná ezt az utat kommunikálni Pace és nincs is rá ideje.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
A Dallas egy negyedik körös irányítónak adott 4 éves 160 milliós szerződést, ami 33%-ra növelte az esélyünket Wilsonra, amennyiben tényleg távozik a csapatától. Ezzel kapcsolatban több dolog is felmerült bennem: Wilson jobb, mint Prescott. Wilson nem drága. Wilson harmadik körös volt, tehát nem muszáj első körben QB-t húzni.
mortirolo
Nyílván vannak későbbi körökben is gyémántok lásd Brady 6. kör, Prescott vagy akár ugye Carr is 2. körös volt. Sőt Kurt Warner meg undrafted volt... Azonban arra hogy ilyet találj az esély kb 0.1%... Persze nem kell az első körben QB-t húzni csak úgy exponenciálisan kisebb lesz az esélye hogy találsz egy frenchise QB-t...Aztán ugye azt se feledjük hogy ezeket a srácokat alapból nem kezdőnek húzták... A Hawks abban az évben szerződtette Matt Flynnt aki csoda módon szállt be Rodgers sérülése miatt csak hát kiderült hogy ő is ilyen 2 napos csoda volt...Warner undraftedként nyilván nem kezdőbe szánták. Szóval ezekben az esetekben irdatlan nagy mákkal bele trafáltak a jóba. Az is igaz hogy nem minden első körös megoldás onnan is fel lehet sorolni jó néhány bustot mint azt mi közelről is megtapasztalhattuk, de a legnagyobb esélyed arra hogy elit QB találj nyílván az első kör top10 környékén van...Gondolod Pace és Nagy úgy akarja megmenteni az állását hogy ráböknek valami 3-4 körös QB-ra??? Ugye ezt te sem érzed megoldásnak...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 957
A Dallas egy negyedik körös irányítónak adott 4 éves 160 milliós szerződést, ami 33%-ra növelte az esélyünket Wilsonra, amennyiben tényleg távozik a csapatától. Ezzel kapcsolatban több dolog is felmerült bennem: Wilson jobb, mint Prescott. Wilson nem drága. Wilson harmadik körös volt, tehát nem muszáj első körben QB-t húzni.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Ahogy várható volt Massietől elköszönünk ezzel 5 millió dollárt felszabadítva.
tüsi91
Remélem felkészül Graham is.
Toto21
8 TD, köztük az elmúlt szezon legemlékezetesebb jelenete (egykezes stadionelhagyós), de tényleg túl sokba kerül.
mortirolo
Azért kerül sokba, mert a Red zonen kívül nem használható.
Meg a szezon vége felé 50 százalékban volt csak pályán.
Vagy cut vagy alapfizetes garantálttá alakítása void évekkel. Ez a 2 lehetőség van.
tüsi91
Nem ironizáltam, én is úgy gondolom, hogy túl sokba kerül. Érdemei elismerése mellett, sem ér meg ennyit.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy várható volt Massietől elköszönünk ezzel 5 millió dollárt felszabadítva.
tüsi91
Remélem felkészül Graham is.
Toto21
8 TD, köztük az elmúlt szezon legemlékezetesebb jelenete (egykezes stadionelhagyós), de tényleg túl sokba kerül.
mortirolo
Azért kerül sokba, mert a Red zonen kívül nem használható.
Meg a szezon vége felé 50 százalékban volt csak pályán.
Vagy cut vagy alapfizetes garantálttá alakítása void évekkel. Ez a 2 lehetőség van.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Bedobom az első nevet aki reálisan 1/20-on elérhető lehet és akit szeretnék itt látni.

OT - Christian Darrisow - Virginia Tech

Zone run scheme-be mondják hasznosnak. Szerintem ez jól illene a tavalyi év végén elkezdett run heavy offense-nek. Kell egy LT, mert Leno nem megoldás. Most lehet videokat nézni elemezgetni, de szerintem ő impact upgrade lenne.

Titkos 3. körös favoritom pedig Shaun Wade, hozzuk el 3. körben mindenképp. Hibrid Nickel Corner és SS poszton is bevethető hibrid játékos. Fuller, Johnson, Wade 3-as szerintem adna elég időt a pass rush-nak odaérni az irányítóra.

De ki hogy látja a dolgokat? Első körös tipp és titkos favorit Nagyon korai és nagyon bold, de csinálhatunk egyet FA előtt és utána.
Toto21
Nem szívesen megyek bele ebbe a játékba, mert ezzel azt is feltételezed, hogy meglesz még az I/20-as cetlink, tehát nem hoztuk el Wilson-t vagy Watson-t. Ebben az esetben az a lényeg hogy ne cseréljünk felfelé (inkább darabszámért lefelé), építsünk falat, majd a 3-4 körben 2 db QB, 5-6 kör elkapó.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Bedobom az első nevet aki reálisan 1/20-on elérhető lehet és akit szeretnék itt látni.

OT - Christian Darrisow - Virginia Tech

Zone run scheme-be mondják hasznosnak. Szerintem ez jól illene a tavalyi év végén elkezdett run heavy offense-nek. Kell egy LT, mert Leno nem megoldás. Most lehet videokat nézni elemezgetni, de szerintem ő impact upgrade lenne.

Titkos 3. körös favoritom pedig Shaun Wade, hozzuk el 3. körben mindenképp. Hibrid Nickel Corner és SS poszton is bevethető hibrid játékos. Fuller, Johnson, Wade 3-as szerintem adna elég időt a pass rush-nak odaérni az irányítóra.

De ki hogy látja a dolgokat? Első körös tipp és titkos favorit Nagyon korai és nagyon bold, de csinálhatunk egyet FA előtt és utána.
több mint 3 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Ahogy várható volt Massietől elköszönünk ezzel 5 millió dollárt felszabadítva.
tüsi91
Remélem felkészül Graham is.
Toto21
8 TD, köztük az elmúlt szezon legemlékezetesebb jelenete (egykezes stadionelhagyós), de tényleg túl sokba kerül.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Ahogy várható volt Massietől elköszönünk ezzel 5 millió dollárt felszabadítva.
tüsi91
Remélem felkészül Graham is.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ahogy várható volt Massietől elköszönünk ezzel 5 millió dollárt felszabadítva.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó lenne találni egy Wilsont, Prescottot.
De jó lenne találni csak egy Minshewt, egy Cousinst a drafton.
Ő velük olyan messze nem jutsz majd, de használhatóak. Mondani egyszerűbb. De azért még áldozni sem kell sokat, maximum nem jön be. Jobb esetben van egy jó cseréd, legjobb esetben egy gyengébb kezdőd.

A Glennon-Foles hasonlat nem áll messze a valóságtól. Senki nem akarta az egyiket, a másikat meg most nem. Nem kellene elkövetni azt a bravúrt, hogy a 3. hazai meccsen üres legyen a stadion 2021-ben.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Cutler került két első körbe, egy harmadikba és Ortonba.
Wilson és Watson ára sokkal több.

Alex Smith karrierje már olyan fázisban van, hogy hiába lehet 108 különböző cikket lehozni arról, hogy mennyire jóban van Nagyvel nincs értelme idehozni, főleg úgy hogy Foles itt van.

Nem hiszem, hogy Watson és Wilson reális lehetőség lenne.
tüsi91
Ok, de akkor marad amit irtam, vagyis bivaly OL+ Foles. Vagy draft első körben valaki? A feltrade sem lenne sokkal olcsóbb mint a 2 másik qb, és akkor már inkább áldoznék többet egy olyanra akit ismerek mint valakire aki zsákbamacska.
davemayer
A Pace-Nagy-Foles szerelmi háromszög tavaly eljátszotta az esélyeit. Ez csak a Te vágy álmodban él.


tüsi91
Én sem feltétlenül akarom ezt, de ha a Wilson/Watson nem jön össze akkor a legjobb opció ami marad
davemayer
Attól függ kinek? Ez gyakorlatilag 2021-es szezon feladása. Amivel nincs baj nekem, csak akkor más offseason kellene, mint ami jönni fog. Erre jó lenne Foles, de akkor meg minek ne próbálnánk ki inkább pár fiatalt? Foles nem opció semmikor sem, maximum egy Glennon szerepre, akit már az offseasonben kikiabáltak a csapatból.
tüsi91
Fiatalt akkor tudsz csak kipróbálni az OL erősítése mellett ha bemákolsz egy Wilsont a harmadik körben (az ő sztorija is pont igy indult). Királyság lenne, de nem látom jönni. 2 jó qb-n kívül még Darnoldra lenne érdemes lecserélni Folest, a többi már nem adna akkora pluszt amiért megérné nem feltölteni annyi újjal az OL-t amennyivel csak lehet.

Kicsit nekem erős a Glennonos hasonlatod, azért na. Elhiszem hogy te őt nem akarod már a pályán látni és ideális esetben örülnék is ha igy lenne de ez ami most van kegyetlen messze van az ideálistól, FA és draft szempontból egyaránt. Igazi értéket csak túlárazva tudsz beszerezni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler került két első körbe, egy harmadikba és Ortonba.
Wilson és Watson ára sokkal több.

Alex Smith karrierje már olyan fázisban van, hogy hiába lehet 108 különböző cikket lehozni arról, hogy mennyire jóban van Nagyvel nincs értelme idehozni, főleg úgy hogy Foles itt van.

Nem hiszem, hogy Watson és Wilson reális lehetőség lenne.
tüsi91
Ok, de akkor marad amit irtam, vagyis bivaly OL+ Foles. Vagy draft első körben valaki? A feltrade sem lenne sokkal olcsóbb mint a 2 másik qb, és akkor már inkább áldoznék többet egy olyanra akit ismerek mint valakire aki zsákbamacska.
davemayer
A Pace-Nagy-Foles szerelmi háromszög tavaly eljátszotta az esélyeit. Ez csak a Te vágy álmodban él.


tüsi91
Én sem feltétlenül akarom ezt, de ha a Wilson/Watson nem jön össze akkor a legjobb opció ami marad
davemayer
Attól függ kinek? Ez gyakorlatilag 2021-es szezon feladása. Amivel nincs baj nekem, csak akkor más offseason kellene, mint ami jönni fog. Erre jó lenne Foles, de akkor meg minek ne próbálnánk ki inkább pár fiatalt? Foles nem opció semmikor sem, maximum egy Glennon szerepre, akit már az offseasonben kikiabáltak a csapatból.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Cutler került két első körbe, egy harmadikba és Ortonba.
Wilson és Watson ára sokkal több.

Alex Smith karrierje már olyan fázisban van, hogy hiába lehet 108 különböző cikket lehozni arról, hogy mennyire jóban van Nagyvel nincs értelme idehozni, főleg úgy hogy Foles itt van.

Nem hiszem, hogy Watson és Wilson reális lehetőség lenne.
tüsi91
Ok, de akkor marad amit irtam, vagyis bivaly OL+ Foles. Vagy draft első körben valaki? A feltrade sem lenne sokkal olcsóbb mint a 2 másik qb, és akkor már inkább áldoznék többet egy olyanra akit ismerek mint valakire aki zsákbamacska.
davemayer
A Pace-Nagy-Foles szerelmi háromszög tavaly eljátszotta az esélyeit. Ez csak a Te vágy álmodban él.


tüsi91
Én sem feltétlenül akarom ezt, de ha a Wilson/Watson nem jön össze akkor a legjobb opció ami marad

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Ok, itt az ideje, hogy esetleg tippeljünk a nemsokára aktuális QB ügyben:

A: Elhozzuk a két nagymenő egyikét, a vezetőségnek ez lenne az álomopció. Esély erre 0,5-2 %. Feladott évek 1. körös pickjei valószínűleg 21-23+ egy jó játékos
B: Elhozunk valaki kevésbé menőt pl, Garoppolo - Ez még mindig tetszetős lehet a vezetőségnek, esély is több van rá, lehetséges egy rövidebb-hosszabb fellángolás, amivel prolongáljuk a szart. Esély 8-18 % Sokba kerülne ez is, nem sokkal kevesebbe sajnos, mint az A opció.
C: Valaki olyat hoznak, aki csak szerintük előrelépés. Ez a szezon közepi kirúgásnak szurkoló szurkolóknak tökéletes variáció. Esély rá 5-15%. Cserébe talán nem kell a jövő éveket is odaadni. Talán
D: Erős felfelé trédelés a drafton. A két, azonnali előrelépést jelentő irányítóra esély sincs, szakértők szerint a következő 3 egyikére esetleg. Ellenünk szól, hogy több OB needes csapat is van előttünk, a semmire nem jó 8-8-cal (és kínos kieséssel párosuló) elért PO miatt az alkupoziciónk gyenge, illetve a cserepartnereink által ismert tény, hogy az FO szarban van és kell az irányító, a seggberúgás bármikor bekövetkezhet. Esély 25-35%. Itt lehet kiválasztani a jövő Trubiskiját, de Mahomes-át is. Az ár sajnos itt is nagyon magas lehet ((ha nem is az A variánssal egyenértékű) és a B verzió mellett itt lehet elkúrni a következő 2-3 évet....Ettől függetlenül a jelenlegi vezetés legvalószínűbb lehetősége (??)
E: A Dave által említett opció, Foles, pickek a falba és a leeső újonc irányító. Ez lenne a korrekt tőlük, de ez sajnos nem egy utolsó szalmaszába kapaszkodó menedzsment lehetősége. Esély ettől függetlenül 10-20%. A legolcsóbb ez lenne és adna esélyt egy következő vezetésnek.


Aminek örülnék: A

Ami lesz: D

Szerintetek mi lesz?

Ha van még tippetek, írjátok le!
csi77
Ugyanannyiba kerülne mint az A opció? Garoppoloért egy 3. de számotokra legrosszabb esetben egy 2.kör is elég lenne.
Hope
Nyilván túloztam, de egy szarban lévő, kétségbeesett csapatnak könnyebb a szart is eladni aranyáron
csi77
Wentz lett volna az egyetlen aki miatt nagyon megszívjátok. A többiek szerintem már nem okozhatnak akkora gondot, gondolok itt JG, Darnold, Mariota trióra.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler került két első körbe, egy harmadikba és Ortonba.
Wilson és Watson ára sokkal több.

Alex Smith karrierje már olyan fázisban van, hogy hiába lehet 108 különböző cikket lehozni arról, hogy mennyire jóban van Nagyvel nincs értelme idehozni, főleg úgy hogy Foles itt van.

Nem hiszem, hogy Watson és Wilson reális lehetőség lenne.
tüsi91
Ok, de akkor marad amit irtam, vagyis bivaly OL+ Foles. Vagy draft első körben valaki? A feltrade sem lenne sokkal olcsóbb mint a 2 másik qb, és akkor már inkább áldoznék többet egy olyanra akit ismerek mint valakire aki zsákbamacska.
davemayer
A Pace-Nagy-Foles szerelmi háromszög tavaly eljátszotta az esélyeit. Ez csak a Te vágy álmodban él.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ok, itt az ideje, hogy esetleg tippeljünk a nemsokára aktuális QB ügyben:

A: Elhozzuk a két nagymenő egyikét, a vezetőségnek ez lenne az álomopció. Esély erre 0,5-2 %. Feladott évek 1. körös pickjei valószínűleg 21-23+ egy jó játékos
B: Elhozunk valaki kevésbé menőt pl, Garoppolo - Ez még mindig tetszetős lehet a vezetőségnek, esély is több van rá, lehetséges egy rövidebb-hosszabb fellángolás, amivel prolongáljuk a szart. Esély 8-18 % Sokba kerülne ez is, nem sokkal kevesebbe sajnos, mint az A opció.
C: Valaki olyat hoznak, aki csak szerintük előrelépés. Ez a szezon közepi kirúgásnak szurkoló szurkolóknak tökéletes variáció. Esély rá 5-15%. Cserébe talán nem kell a jövő éveket is odaadni. Talán
D: Erős felfelé trédelés a drafton. A két, azonnali előrelépést jelentő irányítóra esély sincs, szakértők szerint a következő 3 egyikére esetleg. Ellenünk szól, hogy több OB needes csapat is van előttünk, a semmire nem jó 8-8-cal (és kínos kieséssel párosuló) elért PO miatt az alkupoziciónk gyenge, illetve a cserepartnereink által ismert tény, hogy az FO szarban van és kell az irányító, a seggberúgás bármikor bekövetkezhet. Esély 25-35%. Itt lehet kiválasztani a jövő Trubiskiját, de Mahomes-át is. Az ár sajnos itt is nagyon magas lehet ((ha nem is az A variánssal egyenértékű) és a B verzió mellett itt lehet elkúrni a következő 2-3 évet....Ettől függetlenül a jelenlegi vezetés legvalószínűbb lehetősége (??)
E: A Dave által említett opció, Foles, pickek a falba és a leeső újonc irányító. Ez lenne a korrekt tőlük, de ez sajnos nem egy utolsó szalmaszába kapaszkodó menedzsment lehetősége. Esély ettől függetlenül 10-20%. A legolcsóbb ez lenne és adna esélyt egy következő vezetésnek.


Aminek örülnék: A

Ami lesz: D

Szerintetek mi lesz?

Ha van még tippetek, írjátok le!
csi77
Ugyanannyiba kerülne mint az A opció? Garoppoloért egy 3. de számotokra legrosszabb esetben egy 2.kör is elég lenne.
Hope
Nyilván túloztam, de egy szarban lévő, kétségbeesett csapatnak könnyebb a szart is eladni aranyáron

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png