Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
1/20 Christian Darrishaw OT, Virginia Tech
No brainer volt, szerintem hamarabb kimegy valóságban (pl Minnesota), de itt már ez kihagyhatatlan volt. Lenot leakarja cserélni mindenki, Darrishawban benne lehet egy évtized a vak oldalon. Lenot akár ki is rúghatjuk TC után, meg is tarthatjuk.


3/83 Davis Mills QB, Stanford
Ha egy GM egy QB-t szeret, akkor igyekszik megszerezni. Én kedvelem Millst, szóval itt el sem gondolkodtam a legjobb benn lévő prospecten. Valóságban szerintem 1 körrel korábban már nem lesz benn.

.........
tüsi91
Rendben, legyen. A kérdés az, hogy egy sérült térdű, zsebirányítónak megfelelő falat tudnánk-e kiállítani? Vagy lehentelik a második héten? Sajnos ez utóbbira tippelnék jelenleg....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Csináltam PFF draft szimulátorban egy mockot.
Próbáltam nem elrugaszkodni a valóságtól, ezért nem tradeltem össze-vissza.

1/20 Christian Darrishaw OT, Virginia Tech
No brainer volt, szerintem hamarabb kimegy valóságban (pl Minnesota), de itt már ez kihagyhatatlan volt. Lenot leakarja cserélni mindenki, Darrishawban benne lehet egy évtized a vak oldalon. Lenot akár ki is rúghatjuk TC után, meg is tarthatjuk.

2/52 Kelvin Joseph CB, Kentucky
Hamár Tomcsik kedvence, akkor value pick volt már itt, legalábbis az alapján, ahogy a boardokon mászik fel. Ha Trufant egészséges lesz nem is kell egyből mélyvízbe dobni. Ennyire csekély tapasztalattal ez egy rizikós választás, de ha azt nézzük,hogy az az 1 év, amiben játszott milyen volt, akkor a potenciál miatt védhető.

3/83 Davis Mills QB, Stanford
Ha egy GM egy QB-t szeret, akkor igyekszik megszerezni. Én kedvelem Millst, szóval itt el sem gondolkodtam a legjobb benn lévő prospecten. Valóságban szerintem 1 körrel korábban már nem lesz benn.

TRADE. Bears 164 , 221 <---> Ravens 171, 184
7 helyes lemozgásért visszajöttem az egyik 6. körös pickkel az 5. kör végére.

TRADE. Bears 171, 228 <---> Packers 173, 220
2 helyes lemozgásért az 5. kör közepén, 8 helyes fellépés a 6. körben.

5/173 Jaelon Darden WR, North Texas
Mivel továbbra is azt tartom, hogy ez az offense lassú és nem dinamikus, ezért választottam. Az más kérdés, hogy ezzel az alkattal lehet-e sikeres, bár Mooneynál is ezek kérdések voltak, aztán egész szépen alakult.

5/184 Cornell Powell WR, Clemson
Nem feltétlenül vagyok oda az 1 évben kiugróan teljesítő, de előtte évekig a kispadot koptató játékosokért. Valami oka van annak, hogy évekig nem fért a kezdő közelébe. Az 5. kör utolsó pickjével azért szerintem nem vétség már megpróbálni. A Riley Ridley projektet illendő volna elengedni.

6/204 Jaylon Moore OL, Western Michigan
Néhány helyen 3-4. körbe várják. Én annyira nem vagyok tőle elragadtatva, nekem Charles Leno jut eszembe róla, főleg futásnál. Nem volt olyan edge vagy más poszt, aki itt tetszett volna (egy valakit leszámítva lásd következő), s a támadófal mélyítő picket sosem lehet kritizálni.

6/208 Shakur Brown CB, Michigan State
Mivel a fizikai felmérői és a mérete nem kiemelkedő, ezért a tudásánál hátrébb fog véleményem szerint elkelni. Vele együtt a legutóbbi 2 drafton összesen 4 corner érkezne (Johnson, Vildor, Joseph, Brown), ami soknak tűnhet, de ha feltételezzük, hogy Trufant nem hosszútávú megoldás, akkor védhető. Kint, bent tud játszani, maximum Shelleynek egy kis konkurencia.

6/220 Isaiah McDuffie ILB, Boston College
Jones 1 évre jött, az Iyiegbuniwe projekt nem sikerült. Kell valaki aki 4 évig egy jó ILB depthet nyújthat és az ST-ben kapitány lehet. McDuffie kicsi, igazi energiabomba, remek sebességgel. Rögtön rookieként átveheti a 4. helyet a depth charton és az ST-ben minden playnél hasznos lehet, aztán hátha sikerül felfejleszteni többre.


Talán annyira nem elrugaszkodott draft ez. BPA alapon is azt hiszem az első 3 kör rendben lenne. Ha így alakulna a történet, akkor Millert megtartanám még és a Wims-Ridley duóról mondanék le.
tüsi91
Ha ez lenne a draftunk minden további nélkül aláírnám. Én csináltam egy nem ennyire realisztikus agyon tradelőset viccből 😊
1/5 Trey Lance QB North Dakota State.

Pace felmegy a jövő nagy QB igéretéért. Ha meg akarj tartani az állását villantani kell valamit QB poszton. 1/20, 3/83, 2022/1 és 2022/4 ment a Bengalsnak.

TRADE Bears get 2/57, 3/103 —> Rams get 2/52

2/57 Jelen Mayfield T Michigan
Itt érkezik a segítség az O falba. Remek felépítésű atletikus játékos. Ami miatt 2. körös az az hogy 15 meccsen volt kezdő és mindössze 2 meccset játszott 2021-ben. Valszeg egyből kezdhetne RT-ben de idővel átmehet LT-be

TRADE Chicago get 3/108,5/183 —>Atlanta gets 3/103

3/108 Jaleon Darden WR North Texas, egy véznább felépítésű WR aki villám gyors, ellúzív, rengeteg yardot szerez elkapás után és kick returnerként is veszélyes lehet. Egy nagyon veszélyes slot fegyver Lancenak 😊

TRADE Chicago gets 4/120—>Pats gets 6/208, 6/228

TRADE Chicago gets 4/123, 5/189 —> Phily gets 4/120

4/123 Kelvin Joseph CB Kentucky
Egy nagyon tehetséges srác, jó felépítésű, agresszív játékos remek ösztönökkel. Az hogy itt bent vokt no brainer. Nagy kedvencem aki megoldás lehet a CB posztra hosszabb távon. Ami miatt még itt bent lehet az az hogy a 2019 -és szezont ki kellett ülnie az NCAA transzfer szabályok miatt.

TRADE Bears gets 4/128 —>Steelers gets 5/163, 6/221

Trade Bears Gets 4/136, 5/174 —> KC gets 4/128

4/136 Milton Williams DL Louisiana Tech
Nem értettem hogy lehetett még itt bent. Szerintem kb az 5-6. legjobb DL. Nagyon atletikus a pro dayén fantasztikus számokat hozott. Azonban ő nem csak ilyen pro day Work out hero hanem valóban produktív is volt. 10 sack, 19TFL és 30 QB pressure 23 meccsen nem rossz

TRADE Bears Gets 5/141–> Rams gets 175, 204

4/141 Dax Milne WR BYU
Zach Wilson elsődleges célpontjáról van szó. 6 meccsen is 100 yard felett végzett. Jó keze van. Az elkapási 73%-a 1st down lett. Nem a legnagyobb vagy leggyorsabb WR, de a nehéz pillanatokban a helyén van a feje és a keze.

5/182 Quintin Morris TE Bowling Green
Jó felépítésű, remek kezű TE. Fantasztikus pro day számokat hozott. Graham nem lesz itt örökké. Morris tanulhatná tőle a trükköket elsősorban elkapó “U”TE . Blokkolás ban van hova fejlődnie.

6/189 Josh Imatorbhebhe WR Illinois
Atlétikai szempontból nincs párja. Gyors, magasat ugrik, remek felépítésű. Nagyon nyers játékos de iszonyat potenciál van benne az atlétikai képességei miatt. A draft ezen szakaszán nyugodt szívvel rá lehet próbálni. Igazi low risk high reward...

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csináltam PFF draft szimulátorban egy mockot.
Próbáltam nem elrugaszkodni a valóságtól, ezért nem tradeltem össze-vissza.

1/20 Christian Darrishaw OT, Virginia Tech
No brainer volt, szerintem hamarabb kimegy valóságban (pl Minnesota), de itt már ez kihagyhatatlan volt. Lenot leakarja cserélni mindenki, Darrishawban benne lehet egy évtized a vak oldalon. Lenot akár ki is rúghatjuk TC után, meg is tarthatjuk.

2/52 Kelvin Joseph CB, Kentucky
Hamár Tomcsik kedvence, akkor value pick volt már itt, legalábbis az alapján, ahogy a boardokon mászik fel. Ha Trufant egészséges lesz nem is kell egyből mélyvízbe dobni. Ennyire csekély tapasztalattal ez egy rizikós választás, de ha azt nézzük,hogy az az 1 év, amiben játszott milyen volt, akkor a potenciál miatt védhető.

3/83 Davis Mills QB, Stanford
Ha egy GM egy QB-t szeret, akkor igyekszik megszerezni. Én kedvelem Millst, szóval itt el sem gondolkodtam a legjobb benn lévő prospecten. Valóságban szerintem 1 körrel korábban már nem lesz benn.

TRADE. Bears 164 , 221 <---> Ravens 171, 184
7 helyes lemozgásért visszajöttem az egyik 6. körös pickkel az 5. kör végére.

TRADE. Bears 171, 228 <---> Packers 173, 220
2 helyes lemozgásért az 5. kör közepén, 8 helyes fellépés a 6. körben.

5/173 Jaelon Darden WR, North Texas
Mivel továbbra is azt tartom, hogy ez az offense lassú és nem dinamikus, ezért választottam. Az más kérdés, hogy ezzel az alkattal lehet-e sikeres, bár Mooneynál is ezek kérdések voltak, aztán egész szépen alakult.

5/184 Cornell Powell WR, Clemson
Nem feltétlenül vagyok oda az 1 évben kiugróan teljesítő, de előtte évekig a kispadot koptató játékosokért. Valami oka van annak, hogy évekig nem fért a kezdő közelébe. Az 5. kör utolsó pickjével azért szerintem nem vétség már megpróbálni. A Riley Ridley projektet illendő volna elengedni.

6/204 Jaylon Moore OL, Western Michigan
Néhány helyen 3-4. körbe várják. Én annyira nem vagyok tőle elragadtatva, nekem Charles Leno jut eszembe róla, főleg futásnál. Nem volt olyan edge vagy más poszt, aki itt tetszett volna (egy valakit leszámítva lásd következő), s a támadófal mélyítő picket sosem lehet kritizálni.

6/208 Shakur Brown CB, Michigan State
Mivel a fizikai felmérői és a mérete nem kiemelkedő, ezért a tudásánál hátrébb fog véleményem szerint elkelni. Vele együtt a legutóbbi 2 drafton összesen 4 corner érkezne (Johnson, Vildor, Joseph, Brown), ami soknak tűnhet, de ha feltételezzük, hogy Trufant nem hosszútávú megoldás, akkor védhető. Kint, bent tud játszani, maximum Shelleynek egy kis konkurencia.

6/220 Isaiah McDuffie ILB, Boston College
Jones 1 évre jött, az Iyiegbuniwe projekt nem sikerült. Kell valaki aki 4 évig egy jó ILB depthet nyújthat és az ST-ben kapitány lehet. McDuffie kicsi, igazi energiabomba, remek sebességgel. Rögtön rookieként átveheti a 4. helyet a depth charton és az ST-ben minden playnél hasznos lehet, aztán hátha sikerül felfejleszteni többre.


Talán annyira nem elrugaszkodott draft ez. BPA alapon is azt hiszem az első 3 kör rendben lenne. Ha így alakulna a történet, akkor Millert megtartanám még és a Wims-Ridley duóról mondanék le.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha megnézed a keretet akkor azt tudod mondani, hogy 2021-re a kezdőd megvan. Kicsit szedett-vedett, távol a jótól, gyengülve 2020-hoz képest, de akik akkor kezdtek, azok mind vissza is tértek, leszámítva Fullert. Alapjaiban véve adott minden egy feltradehez, amitől én egyre jobban tartok. Ez az 1/20 a legrosszabb hely. Igazi talent már nincs, felfelé nagyon drága menni, lefelé már nem annyira. QB jönni fog.

Ha nem lépünk fel QB-ért, netán még sikerül lejjebb menni, akkor nagyjából 3 esélyes van, akit valamikor az elején a posztra húzzunk. Kyle Trask, Davis Mills, Kellen Mond. Előbbit nem igazán izgattuk. Utóbbiról nekem ritka rossz véleményem van, ahogy már írtam korábban is.

Davis Mills (Stanford)

Minden tekintetben megfelel a tipikus jó kiállású, fehér, zsebirányítónak, akiből minden évben van egy, akit a kelleténél sokkal jobban felszopnak. Mills is ennek köszönheti, hogy ma már az sem lenne egetverő meglepetés, hogy ha valaki az első nap végén vagy a második elején elvinné. Egy ideális világban egy ilyen srác 3. körnél többe nem kerülne.

Nézzük a negatívumokat.
- 11 college meccsen kezdtett. Ez kevesebb, mint amit Trubisky felmutatott. Ez rettentő kevés anyag, rettentő kevés dropback, hogy valakit megfelelően ki lehessen elemezni.
- 23 éves sincs még, de már túl van 4 térdműtéten, legutóbbi 2018-ban
- nem volt túlságosan effektív a pályán --- 11 meccs 18 TD, ez collegeban nagyon vérszegény
- nyomás alatt képes szétesni és nem beleállva, kapkodva dobni. Lásd 2019 USC, ami mondjuk a 2. kezdő meccse volt.
- amikor kiforgatták zsebből vagy menekülés közben kellett passzolni mozgásból nem tűnt komfortosnak
- kevés mélységi labdát eresztett el
- hajlamos hamar csekkolni, mintsem időt nyerni
- nem alkalmas dual-threat játékokra, a mai trendek NFL QB-jának nem felel meg
- futás után rendszerint fejjel vetődik előre - nem tudom, hogy ez a térdsérülésének okai-e , de ez nagyon veszélyes, nekem valahogy mindig Eli Manning jut róla eszembe, ahogy fejjel ugrik előre

Pozitívumok.
- ha megnézed a tapeket (idei meccseiből aki az Oregon State elleni meccs vágott verzióját tudja hol elérni, az ne tartsa magába), akkor ez a srác nem úgy játszik, mint egy tapasztalatlan QB
- okos, intelligens QB, még akkor is, ha időnként ő is képes leragadni az első elkapójánál és nem tovább olvasni a pályát
- pro offenset futtat, van center alóli tapasztalata
- nincs egy Mahomeshoz, Rodgershez fogható ágyúkarja, de minden dobásra képes és jó sebességei vannak a labdáinak --- ami alatt azt értem, hogy nem kell fújni a labdáit, hogy a vonal mellé kiérjenek
- NFL szintű passzokat dobál a zsebből. Vonal mellé, pálya közepére, linebackerek és a safetyk közé, külső vállra vonal mellett. Könnyed mozdulat, szép spirál, tudja mikor kell inkább csak ívelni, vagy erőből egyenesen dobni. Könnyen elkapható, jól helyezett labdái vannak többnyire, s ami nekem különösen imponált, hogy középtávoli passzoknál hatékony
- play action játékra kifejezetten alkalmas
- bár nem túl mobilis, de kellően képes meghosszabbítani a játékot. Egy Stafford kaliberű mobilisság van benne így videók alapján, ami Trubiskyhez képest sokkal gyengébb, Foleshoz képest sokkal jobb

Nem úgy alakult a stanfordi pályafutása, ahogy azt mondjuk mikor odament elképzelte. Elég nagy red flag a térdsérülései, elég nagy red flag, hogy kevés mérkőzés van a háta mögött - mint anno Trubiskynek. Ezenkívül mint gyakorlatilag minden college QB-nak vannak hibái, amik papíron javíthatóak, aztán még sem sikerül többeknek. Viszont, amit tud azt nem lehet tanítani, nagyon sok olyan passza, olyan játéka volt, ami tényleg NFL kaliberű zsebirányító passzok voltak, s ha red flag a kevés tapasztalat, akkor ugyanannyira lehet potenciál, hogy ennyi tapasztalattal rendszeresen megoldott olyan passzokat, amelyek csak a jobb NFL QB-knál alap. Ami a mentális képességeket illeti, egyrészt a Stanford mint egyetem bizakodásra ad okot, a másik, hogy ennyi kálvária és gyakorlatilag a 2016-tól 2019-ig tartó sérülések megedzik az embert, szóval talán nem lenne annyira 0 fejben, mint Trubisky volt. Nekem Mills tipikusan az az irányító, akit ha beteszed Mac Jones helyére ő lenne top10-es kandidáns.
Nálam azért sokkal jobb prospect, mint Mond, mert messze kevesebb tapasztalattal messze több potenciált mutatott. Millsbe bele tudom látni, hogy zsebből tud nyerni, s hiába trendik most a dual-threat QB-k a ligában, aki nem tud a zsebből játszani az hosszútávon nem lesz sikeres, ha csak nincsen olyan atletikus adottsága, mint Jackson ak. Nem tartom Millst első és második kört érő QB-nak jelenleg, de ha Mond 2. körös játékos, akkor Mills minden további nélkül első kör vége.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Attól, hogy valaki gyors még nem lesz jó visszahordó. Ahhoz kell a jó blokkolvasási képesség, iranyváltási képesség, stb. Meg leginkább ösztönök.

Az idei Ted Ginn Jr.
tüsi91
Ok, nyilvánvaló, de a 49-ersben is használták arra. mi pedig elengedtük a | kicsorbult | "svájci bicskánkat".
csi77
Mai nflben mar nem szamit a visszahordas. Par év es a passrush sem fog annyira mint 3-5 évvel ezelőtt volt (ha igy fújják az O holdingot továbbra is).
Nincs mese, O-t kell építeni egy sikeres nfl csapathoz, skandallum...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Attól, hogy valaki gyors még nem lesz jó visszahordó. Ahhoz kell a jó blokkolvasási képesség, iranyváltási képesség, stb. Meg leginkább ösztönök.

Az idei Ted Ginn Jr.
tüsi91
Ok, nyilvánvaló, de a 49-ersben is használták arra. mi pedig elengedtük a | kicsorbult | "svájci bicskánkat".

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tashaun Gipson aláírt egy évre. Okos lépés. Egy needdel kevesebb.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Attól, hogy valaki gyors még nem lesz jó visszahordó. Ahhoz kell a jó blokkolvasási képesség, iranyváltási képesség, stb. Meg leginkább ösztönök.

Az idei Ted Ginn Jr.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Cordarrelle Patterson alaírt Atlantába. 1 év 3 millió.
Érdemei elismerése mellett az offenseben nem sem futónak, sem elkapónak nem használható. Mint KR remek játékos, megannyi kiváló visszahordással, amikor is 40 yard környékéről indulhatott az offense és még több olyannal, amikor a 20 yardosról vagy hátrébbról.
Kell majd valahonnan hozni egy returnert, de ennyi.

Marquise Goodwin érkezett az elkapó sort mélyíteni. Maximum kirúgják majd TC előtt.
tüsi91
Volt egy '17-es szezonja, ahol jóformán annyit kapott el, mint az összes többi szezonjában (6) összesen. Gyors, atléta volt, nem lehetne visszahordó?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cordarrelle Patterson alaírt Atlantába. 1 év 3 millió.
Érdemei elismerése mellett az offenseben nem sem futónak, sem elkapónak nem használható. Mint KR remek játékos, megannyi kiváló visszahordással, amikor is 40 yard környékéről indulhatott az offense és még több olyannal, amikor a 20 yardosról vagy hátrébbról.
Kell majd valahonnan hozni egy returnert, de ennyi.

Marquise Goodwin érkezett az elkapó sort mélyíteni. Maximum kirúgják majd TC előtt.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Engem rohadtul idegesít, hogy a harmadik és rövidet nem tudjuk megcsinálni. Van az idei drafton Welker, Amendola, Edelman típusú, ha öt méterről, izomból hátba dobnak, akkor is elkapom (lehetőleg 7. körös) játékos?
mortirolo
Igen, van



| Whop Philyor |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 953
Engem rohadtul idegesít, hogy a harmadik és rövidet nem tudjuk megcsinálni. Van az idei drafton Welker, Amendola, Edelman típusú, ha öt méterről, izomból hátba dobnak, akkor is elkapom (lehetőleg 7. körös) játékos?

Szerkesztette: mortirolo
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
topin utólagos engedelmével lopom:

 thedraftnetwork.com/articles/justin-fields-progressions-first-read-analysis

Ha ezek után a Frisco Mac Jones-ra lő, én nem tudom, hogy Shanahan mit lát a csávóban.

Edit: nem ide akartam, bocs!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Kellen Mond
tüsi91
Igen én is 3. kör körül húznám Mondot. Egyértelműen nem kezdő NFL szint még, viszont arra pont jó hogy Dalton mögött tanuljon egy évet. Amúgy ha elolvasod Mahomes scouting reportot pont ugyan ezek voltak a gondjai. Most nem azt mondom hogy Mond egy Mahomes de szerintem megvannak az adottságai hogy jó legyen. A legszebb mély labdákat Mond adja az egész draft classból. Atletikus ami az új QB trendek akapján már szinte elvárás egy QB-tól. Én nem látom azt hogy ő egy one read QB lenne. Az edzője pont azt mondta hogy nagyon intelligens és a kezdetektől rábízza a játék áthívásokat a protection elosztását stb. Azt se feledjük hogy erős konferenciában játszott elit első körbe várt játékosok ellen. Ha jó edzők kezei közé kerül és tanul egy évet szerintem lehet benne franchise QB potenciál. Na de itt jönne a “Nagy” kérdés ... Van e nekünk megfelelő edzői stáb hogy kihozzák belőle a maximumot?
Tomcsik
Ha van időd ne scouting reportot olvass, hanem YouTubeon, vagy bárhol videót nézz, mert Mahomesban látható volt a kétségek ellenére, hogy a srácban olyan extra van, amit ritkán látni. Mondban? Ne vicceljünk.
4. szezonjában nem tudott konzisztens lenni, legalább 3 közepesnél rosszabb meccse volt (LSU, Mississippi State, Vanderbilt). Na most én eddig 7 meccsen vagyok túl. Lehet, hogy a legszebb labdákat dobja mélyre, bar ezt eddig én nem véltem felfedezni, nem tudom ezt hol láttad. Nagyot dob az biztos, meg szép spiralokat is ezt nehéz elvitatni. Mond egy olyan futásorientalt rendszerben játszott, ahol nagyon sok egy olvasásos play volt, sok RPO. S igen one read, mert ha nézel videót nem sok passz van, ahol tovább ment a progressen, nyilván ha az első read üres nem is kell tovabbmenni, de ha nem, akkor jött a pánik vagy az uzsgyi. Ez tényleg Colin Kaeparnick volt az NFL-ben, de Mond mobilitása nagyon messze van attól. Melyik edző nem színezi ki a saját játékosát? Mondtól nem kértek sokat, 4 évig nem, s 4 év alatt nem ő rá építették az offenset. Szerintem nem véletlenül.
tüsi91
Nem csak scout reportokat nézek hanem én is megnéztem pár meccsét még a szezonban, láttam minden pro day videóját. Nem ő lenne a kedvenc sexy pickem de ha későbbi körökben (3+) talán rá lehetne próbálni. Amúgy ha vissza emlékszel Stezzel csináltam anno egy QBs beszélgetést és nekem Mahomes volt a kedvencem pedig sok embernél akkor 2. körös grade volt rajta.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 947
Elso olvasasok valasztasa es sikeres passz szazalekok ebbol

 thedraftnetwork.com/articles/justin-fields-progressions-first-read-analysis

Erdekes szamokat latni, amik onmagukban nem mervadoak nyilvan.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kellen Mond
tüsi91
Igen én is 3. kör körül húznám Mondot. Egyértelműen nem kezdő NFL szint még, viszont arra pont jó hogy Dalton mögött tanuljon egy évet. Amúgy ha elolvasod Mahomes scouting reportot pont ugyan ezek voltak a gondjai. Most nem azt mondom hogy Mond egy Mahomes de szerintem megvannak az adottságai hogy jó legyen. A legszebb mély labdákat Mond adja az egész draft classból. Atletikus ami az új QB trendek akapján már szinte elvárás egy QB-tól. Én nem látom azt hogy ő egy one read QB lenne. Az edzője pont azt mondta hogy nagyon intelligens és a kezdetektől rábízza a játék áthívásokat a protection elosztását stb. Azt se feledjük hogy erős konferenciában játszott elit első körbe várt játékosok ellen. Ha jó edzők kezei közé kerül és tanul egy évet szerintem lehet benne franchise QB potenciál. Na de itt jönne a “Nagy” kérdés ... Van e nekünk megfelelő edzői stáb hogy kihozzák belőle a maximumot?
Tomcsik
Ha van időd ne scouting reportot olvass, hanem YouTubeon, vagy bárhol videót nézz, mert Mahomesban látható volt a kétségek ellenére, hogy a srácban olyan extra van, amit ritkán látni. Mondban? Ne vicceljünk.
4. szezonjában nem tudott konzisztens lenni, legalább 3 közepesnél rosszabb meccse volt (LSU, Mississippi State, Vanderbilt). Na most én eddig 7 meccsen vagyok túl. Lehet, hogy a legszebb labdákat dobja mélyre, bar ezt eddig én nem véltem felfedezni, nem tudom ezt hol láttad. Nagyot dob az biztos, meg szép spiralokat is ezt nehéz elvitatni. Mond egy olyan futásorientalt rendszerben játszott, ahol nagyon sok egy olvasásos play volt, sok RPO. S igen one read, mert ha nézel videót nem sok passz van, ahol tovább ment a progressen, nyilván ha az első read üres nem is kell tovabbmenni, de ha nem, akkor jött a pánik vagy az uzsgyi. Ez tényleg Colin Kaeparnick volt az NFL-ben, de Mond mobilitása nagyon messze van attól. Melyik edző nem színezi ki a saját játékosát? Mondtól nem kértek sokat, 4 évig nem, s 4 év alatt nem ő rá építették az offenset. Szerintem nem véletlenül.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Igazából a QB-beválási kérdés is olyan, mint a többi poszt, csak mivel kvázi a legfontosabb játékos, a legtöbbet keresi illetve normál esetben egy van belőle a pályán (a Saints-et hagyjuk), ezért sokkal szembetűnőbb, ha valaki bust lesz.
De semmiben nem különbözik ebből a szempontból mondjuk egy első körös OL vagy WR-től. Bármi okból félremehet egy karrier, amit a messze földön híres szkánting guruk még csak meg se tudnak jósolni (magánélet, lelki problémák stb).
Már ahol vannak ilyenek, mert nálunk pl még ilyenek se nagyon vannak 😀

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Mac Jones 6. kör? Tua meg top 5. Oké

Igazságot a lassú, nem gyúrós, fehér embereknek 😕
Wyatt
Nem én draftoltam a top5-ben Tuát, de ha egy év után nem arról pletykálnanak, hogy le kellene őt cserélni, még érteném is az iróniát
r.baggio
Lehet, hogy rosszul rémlik, hogy ő mennyire nagyon fel volt dicsérve
Wyatt
Kb a szezon feléig 1/1-re értékelték......
csi77
de nem a szezon felétől kezdett?
Amadeus
NCAA szezon feléig.
Aztán megsérült.
Bazzani
Így-így, bár mintha már a sérülése előtt is kezdte volna lehagyni őt Burrow . Off vége

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Mac Jones 6. kör? Tua meg top 5. Oké

Igazságot a lassú, nem gyúrós, fehér embereknek 😕
Wyatt
Nem én draftoltam a top5-ben Tuát, de ha egy év után nem arról pletykálnanak, hogy le kellene őt cserélni, még érteném is az iróniát
r.baggio
Lehet, hogy rosszul rémlik, hogy ő mennyire nagyon fel volt dicsérve
Wyatt
Kb a szezon feléig 1/1-re értékelték......
csi77
de nem a szezon felétől kezdett?
Amadeus
NCAA szezon feléig.
Aztán megsérült.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 858
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Mac Jones 6. kör? Tua meg top 5. Oké

Igazságot a lassú, nem gyúrós, fehér embereknek 😕
Wyatt
Nem én draftoltam a top5-ben Tuát, de ha egy év után nem arról pletykálnanak, hogy le kellene őt cserélni, még érteném is az iróniát
r.baggio
Lehet, hogy rosszul rémlik, hogy ő mennyire nagyon fel volt dicsérve
Wyatt
Kb a szezon feléig 1/1-re értékelték......
csi77
de nem a szezon felétől kezdett?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Mac Jones 6. kör? Tua meg top 5. Oké

Igazságot a lassú, nem gyúrós, fehér embereknek 😕
Wyatt
Nem én draftoltam a top5-ben Tuát, de ha egy év után nem arról pletykálnanak, hogy le kellene őt cserélni, még érteném is az iróniát
r.baggio
Lehet, hogy rosszul rémlik, hogy ő mennyire nagyon fel volt dicsérve
Wyatt
Kb a szezon feléig 1/1-re értékelték......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 858
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Mond még átképezhető WR-nek.
Amadeus
azt MONDod h qb-ként draftolják, de wr lesz belőle? 😆
steelwolf
igen, tight endnek kicsi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Mond még átképezhető WR-nek.
Amadeus
azt MONDod h qb-ként draftolják, de wr lesz belőle? 😆
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 858
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Mond még átképezhető WR-nek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Mac Jones és Mond hájpolása után én már végleg elengedtem, hogy megértsem, milyen alapon megy a jövendőbeli profi qb-k megítélése

Ilyen irányítóknak a draft 6-7. körében kellene kimenniük, egy pickkel sem előbb
r.baggio
Ja aztán lehet a kis Shany kihúzza 3. helyen ha igazak a pletykák 😊 Bár szerintem ez smoke screen. Érdekes lenne ha Fields/Lance duó helyett Jonest vinnék...