Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Igen, alapvetően annak aki 0ról indul annak tényleg nem elég 1 offseason megtanulni a D olvasást. Megnéztem jópár elemzést a college- teljesítményéről és nagyon úgy tűnik hogy ő tudatosan készült ebben is a profi karrierre. Persze az nfl tényleg más szint, de ez a tulajdonság pont az amit nem lehet feltétlenül a padról megtanulni.
Számomra az a kérdés hogy megengedheti-e magának Nagy és Pace hogy elbukja a schedule elején levő meccseket Daltonnal amikről utólag kiderülhet hogy Fields-cel lehetséges lett volna megnyerni? Ha ez nem gond, nincs rajtuk nyomás akkor ok, de a chiefst vizionálni ebbe (Smith jó teljesítménnyel POt csinál, Mahomes végig a padon) elég best case scenario nálam.
Ha stabilan Daltonnal kezdik el a szezont akkor abból jó eséllyel nem lesz PO - megengedhetik ők ezt maguknak? Vagy az első nagy bukta után (idegenben rams ugye...) mindenki azt fogja követelni hogy jöjjön Fields?! Nem köcsögség ez Daltonnal? Én tuti nem tenném ki ennek, ő ebből jól nem kerülhet ki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért érdekel a preseason meccs, mert pl Turbón lehetett látni, hogy amikor benn volt a zsebben akkor úgy nézett ki, mint egy rakás szerencsétlen, s ebben nem is fejlődött sokat.


Szeretném látni, hogy Fields mit tud. S el nem tudod képzelni mennyire szeretném látni és várom. Védelmet olvasni megtanulni nem egy preseason, ebben remélem megegyezünk. Valakinek soha nem sikerül.
Fieldsnek nem a karjával lesz gond, nem is a lábával. Én csak addig nem mondok ki semmit, ameddig egy snapet nem láttam tőle. Reméljük premeccseken nagyon jó lesz, onnantól nehéz lesz Daltont benn tartani, bár továbbra is úgy vélem, hogy Dalton fog kezdeni.

Tomcsik, valószínűleg ugyanazokat az embereket követed, melyik írta h Fieldsnek kell kezdenie? Mert Biggs, Jahns, Hoge meg a többi közül én egyet nem láttam. Ami biztos, hogy ők is Fieldsre kíváncsiak, a tweetekből ítélve Fieldsnek van több wow passza, nyilván arm talentben Fields>Dalton és ezt nem lehet tanítani. Daltonrol csak annyit írnak, hogy úgy néz ki, úgy játszik edzésen (nem meccsen, edzésen), mint egy NFL irányító, és ezt az adalék anyagot az elmúlt évek irányítói nyomokban sem tartalmazták. Ez mondjuk az elmúlt évek felhozatalát minősíti.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Féloff, érdemes felvésni ezt is a focinaptárakba



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Tüsi amíg az edzők Daltont nevezik qb1-nek addig a többiek sem mondhatnak róla semmi rosszat. Nem nagyon tudom elhinni látva azt mit tud Fields és pl a tavalyi Dalton hogy igaz lenne ez, tipikus TC bullshitelés, pont addig fog tartani amíg le nem cserélik, sok ilyet láttunk már. Fieldsről nincs túl sok info az tény, de ha nem lenne jó valójában valószínűleg nem dícsérné mindenki aki látta, max pár elejtett lózungot hallanánk ami fenntartja az érdeklődést.
Egyetlen dologban lehet előrébb Dalton és az a védelmek olvasása, de az ő szintjét szvsz Fields simán elérheti már az preseason végére. Amúgy téged a preseason meccsek ennyire befolyásolnának hogy az alapján döntenél? Szerintem abból nem lehet sok mindent látni, maximum azt hogy milyen egy felforgatott, másodosztályú védelem ellen - azt meg azért sejtjük/reméljük...
davemayer
Hát ahogy én követem az emberkéket a Twitteren a legtöbb azt írja Fieldsnek kéne kezdenie. Az igaz, hogy azt is elismerik Dalton is jó eddig. Azt azonban ne feledjük hogy Fields jobbára a második egységgel dolgozik és többen kiemelték hogy olyan emberkék néznek ki mellette szupersztárnak mint Rodney Adams vagy Jon’Vea Jhonson. Mondjuk lehet kevesebbet is játszik az első számú D ellen. Mondjuk nekünk az csak jó ha mindkét QB jól mutat.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Tüsi amíg az edzők Daltont nevezik qb1-nek addig a többiek sem mondhatnak róla semmi rosszat. Nem nagyon tudom elhinni látva azt mit tud Fields és pl a tavalyi Dalton hogy igaz lenne ez, tipikus TC bullshitelés, pont addig fog tartani amíg le nem cserélik, sok ilyet láttunk már. Fieldsről nincs túl sok info az tény, de ha nem lenne jó valójában valószínűleg nem dícsérné mindenki aki látta, max pár elejtett lózungot hallanánk ami fenntartja az érdeklődést.
Egyetlen dologban lehet előrébb Dalton és az a védelmek olvasása, de az ő szintjét szvsz Fields simán elérheti már az preseason végére. Amúgy téged a preseason meccsek ennyire befolyásolnának hogy az alapján döntenél? Szerintem abból nem lehet sok mindent látni, maximum azt hogy milyen egy felforgatott, másodosztályú védelem ellen - azt meg azért sejtjük/reméljük...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Még ha netán most week 1 ready legalább a preseason meccsekből a szombatit megvárhatnánk, mielőtt kijelentjük, hogy már most jobb, mint Dalton. A srácot 10 másodperces Twitter videókon kívül nem láttuk játszani.

Ha követed a Tc-t, akkor azt is olvashatod, hogy az összes ott lévő szerint Dalton a jobb QB eddig. Ami nem meglepő, legalábbis nekem, nem azért mert Daltontól oly sokat várnék, hanem mert Fields mögött van összvissz kb 10 edzés meg 3 OTA eddig. Lehet ez augusztus végére megvaltozik, ha nem az sem baj.

Ogletree olyan szempontból meglep, hogy én azt gondoltam az ő karrierjének vége. Passz ellen fenykoraban is top LB volt, neki mindig a futás elleni védekezés volt a gyengéje, s amennyire a TC-t lehet ismerni, ha nem cuccban edzenek, de talán ha abban is, azért nem ugyanaz edzésen védekezni futás ellen, mint élesben. Ilyen tekintetben egy TC-ben az ő erősségei markánsabban kijönnek.
Mindenesetre sem Woodsból, sem Iyiegbuniweből nem lesz semmi sem, tehát rosteren kérdés nélkül ott lehet.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Érkezett Alec Ogletree linebacker.
Azt mondjuk nem tudom hova.
tüsi91
Amúgy eddig elég jól teljesít a campben. 6 picket szedett le eddig. Normális védelemben még nem sokat játszott lehet nem olyan szar ha vannak körülötte tehetséges játékosok…

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
"A jövőtök reménnyel teljes, ha majd én leszek a vezér."

iktriad
(Nem ez az 1 videó győzött meg róla, követem nagyjából a TC-t.)
Nem tudom mitől nem kész ez a srác qb1nek, 100%-ig biztos vagyok benne hogy így rookie-ként már jobb teljesítményt fog nyújtani mint a mostani Dalton. Én ezt nem értem komolyan, miért kell "elpazarolni" 4-5 meccset valakire aki tuti szarabb és pláne nem a jövő...?! A szezon eleje a PO-ba kerülhet simán.

Nagyon remélem hogy a training camp után bejelentik hogy megnyerte Fields magának a kezdőt, ha egy Wilsont be mertek dobni a mélyvízbe őt is simán be lehetne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A jövőtök reménnyel teljes, ha majd én leszek a vezér."
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Érkezett Alec Ogletree linebacker.
Azt mondjuk nem tudom hova.
tüsi91
Jones is lesérült lehet komolyabb…

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érkezett Alec Ogletree linebacker.
Azt mondjuk nem tudom hova.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát eddig hullunk mint a legyek. James Daniels nem tudta befejezni az edzést comb sérülés miatt. Goldman Covid/reserve list, Wilkinson és Jenkins már napok óra sérült, Jenkinsnek a hátával vannak bajok. Ifedi ugyancsak sérült tehát jelenleg a top3 Tacke mindegyike sérült. Cohen felépülése sem úgy megy mint várták és Nagy azt mondta hetek de akár hónapok is kelhetnek mire 100% os lesz. Remélem a szezon kezdetére mindenki rendben lesz…
Tomcsik
Viszont végre QB 1 (ejtsd van). 😊
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Hát eddig hullunk mint a legyek. James Daniels nem tudta befejezni az edzést comb sérülés miatt. Goldman Covid/reserve list, Wilkinson és Jenkins már napok óra sérült, Jenkinsnek a hátával vannak bajok. Ifedi ugyancsak sérült tehát jelenleg a top3 Tacke mindegyike sérült. Cohen felépülése sem úgy megy mint várták és Nagy azt mondta hetek de akár hónapok is kelhetnek mire 100% os lesz. Remélem a szezon kezdetére mindenki rendben lesz…

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Lehet be kellene ajánlani a Coltsnak Folest, így hogy Wentz megsérült. Igaz hogy a phillyben akkor már a keretben volt Nick de akkor is, hátha jó ómen 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Márcsak Folest kellene eladni.
Millerért is nagy bravúr az ár, mert kimondva kimondatlanul fél éve árultuk, ahhoz képest ez egy jó deal.

De Millerbe még talán belelátom, hogy egy más közegben, talán.

Foles nehezebb lesz, ahol nem is az ellenérték ami számít, hanem hogy 4 milliót spórolna franchise. Egy 2023 sosem teljesülő kondíciós 7. kör is óriási üzlet lenne.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
A csere részletei.

iktriad
Ez több lett mint vártam, azt hittem max 6.kört tudunk kisajtolni bárkiből is.

7+miller=5 sztem ez jó deal ha onnan nézzük hogy írhattam volna azt is hogy 7.kör közepe-vége + szemét= 5.kör legeleje 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A csere részletei.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kellet már egy TE nagyon.
Bazzani
3. TE-nek jött veteránminumért.
J. P. Holtz volt eddig a depth chart harmadik helyén. Nála jobb jatekos. Szóval igen kellett már egy TE nagyon.

Kezdődik a TC, csak ne legyen sérülés.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kellet már egy TE nagyon.

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Nála sem a tehetség a probléma, mint sokaknál. Ritka az olyan, aki nem csak az edzőknél, hanem a tulajdonosnal vágja el magát.

Anthony Miller két 2. körbe került.
tüsi91
Nagyon örültem anno mikor draftoltuk. Az egyik kedvenc WR-em volt abban a classban. Az a baj hogy a pofázás fontosabb volt neki mint a koncentrálás. Abban a pillanatban mikor kiküldték a Saints ellen ott elvágta magát Georgenál. Több edző is mondta hogy direkt külön beszéltek vele erről és csak nem bírta megállni hogy ne legyen hülye. Nagy kár érte azért megnéztem volna mit tud egy igazi QB-val.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nála sem a tehetség a probléma, mint sokaknál. Ritka az olyan, aki nem csak az edzőknél, hanem a tulajdonosnal vágja el magát.

Anthony Miller két 2. körbe került.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Trade!

iktriad
Fuckyeah!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trade!


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
PRban már ígéretes a srác, a pályán majd kiderül 😊
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Allen Robinson, tag alatt kap $18 milliót idén. Jövőre 22-ért lehetne megtartani. Hosszútávú szerződést és 20 milliót kért évente. Pace 16-ot ajánlott neki, miközben Amari Cooper és Keenan Allen már most kb. 20-at kap...
mortirolo
Nem a franchise és Pace védelmében.
Mennyi garantáltat ajánlottak?
Jah hogy azt nem tudjuk.
tüsi91
Ezt a vitát 1-2M dolláron sosem fogom megérteni. Itt egy wr aki kb top5 a posztján, pláne ha esetleg jó qbja lesz, tipikus első számú wr. Erre itt baszakodunk pár millió dolláron amikor jövőre kb rekorddal fog nőni a cap. Dalton kellett de fuller nem és melle meg baszakodunk Robinsonnal "fillerekről", tuti megéri...
davemayer
Meglátásom szerint a top 5 wr kicsit erős, de valóban klasszis.
PatrickSKOL
Ami felé megy az jó, arról nem ő tehetett hogy eddig szar qbjai voltak. Remelhetőleg Fields-cel fogod latni miért hivtam top5-nek.
davemayer
Még Daltonnal is..........😊
csi77
Erre azért nem tennék komolyabb összeget, nem tudom láttad-e a cowboysban mit alkotott. Én tőle egy számokban átlagos, szemre bitang rossz teljesítményt várok. És leginkább azt hogy az első meccs félidejében cserét kér, aztán Fields meg megfordítja 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal