Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Tudom, tudom… hagyomány, hogy szezon közben nem vágunk ki Hct…hagyomány??? Probáltuk a védelemről elhíresült franchiset offenzív beállitottságura megcsinálni.. sikerült a liga egyik legjobb védelmét összehozni ÍGY..!! Mikor draftoltuni az első körökbe qbkat??? Elmúlt 4 évben 2x is…. El akarják költöztetni Arlingtonba a Soldierről a csapatot… ennél nagyobb hagyomás törést nem tudnak csinálni… tehát adott a választás.. basszák már ki a picsába ezt a faszt….. Pace felőlem maradhat, csak tegyenek lakatot a pénztárcára… de Nagyot el kell üldözni!!!
ricsiii83
Ha nem vertek volna meg már 3 csapatot idén akkor létre is jöhetne amit szeretnél, így sajnos annak az eselye hogy a kirugás szezon közben létrejöjjön 0.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Tudom, tudom… hagyomány, hogy szezon közben nem vágunk ki Hct…hagyomány??? Probáltuk a védelemről elhíresült franchiset offenzív beállitottságura megcsinálni.. sikerült a liga egyik legjobb védelmét összehozni ÍGY..!! Mikor draftoltuni az első körökbe qbkat??? Elmúlt 4 évben 2x is…. El akarják költöztetni Arlingtonba a Soldierről a csapatot… ennél nagyobb hagyomás törést nem tudnak csinálni… tehát adott a választás.. basszák már ki a picsába ezt a faszt….. Pace felőlem maradhat, csak tegyenek lakatot a pénztárcára… de Nagyot el kell üldözni!!!

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Jó lesz ez a szezon innentől, még a vereségnek sem lehet szurkolni mert nincs első körünk jövőre.

Remélem sikerül annyira leégetni magunkat hogy tényleg kitegyenek mindenkit. Ideje új alapokra helyezni a csapatot, el kell tradelni a védelemből akit lehet, szopni még egy évet aztán utána felépíteni valamit Fieldsnek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Caleb Johnson is COVID lista. Kezd aggasztó lenni nekem, hogy rövid időn belül ő a 4. játékosunk, plusz edzői stábban is volt pozitív eset.

Remélem Williams nem vesz el Herberttől jelentős snap számot, és Herbert kapja a cipelések nagy részét.

Tök sima meccset várhatunk, de olyan szempontból jó, hogy van csomó fiatal, akit ma élesben is láthatunk, hogy egy top csapat ellen mit tud.

Szerk. : Elijah Wilkinson is COVID. Ez kezd nagyon komoly probléma lenni. Simmons kezd életében először vagy Bars lesz az RT.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Huuh, Fuller mit csinál Denverben?? Pace lehet mégiscsak egy géniusz xddd
ricsiii83
ne is mondd. nem ő játszana -20 pontot kaptunk volna a szezonban...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 110
Hicks nem jatszik, Williams lejott a Covid listarol!
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Huuh, Fuller mit csinál Denverben?? Pace lehet mégiscsak egy géniusz xddd

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Graham is COVID IR. A harmadik Williams és Quinn után.
Mivel Quinn oltott és szerdán lett pozitív tesztje, ezért gyanítom hogy nem lesz két negatív tesztje.
Graham is oltott, de neki sem lesz két negatív tesztje vasárnapig.
Williamsről még ennyi infó sincs.

Tashaun Gipson out, nem fog hiányozni a játéka. Mivel Bush IR, ezért Houston-Carson kezd. Remélem Christian azért nem fog játszani.
tüsi91
Amúgy mi ez a slendrián fegyelmezettlenség?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Graham is COVID IR. A harmadik Williams és Quinn után.
Mivel Quinn oltott és szerdán lett pozitív tesztje, ezért gyanítom hogy nem lesz két negatív tesztje.
Graham is oltott, de neki sem lesz két negatív tesztje vasárnapig.
Williamsről még ennyi infó sincs.

Tashaun Gipson out, nem fog hiányozni a játéka. Mivel Bush IR, ezért Houston-Carson kezd. Remélem Christian azért nem fog játszani.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Inkább beszéljünk arról, hogy Ti Vildort hogyan látjátok?
Sokszor nem célozzák meg, ami azt jelenti, hogy pozícióban van, viszont az a kevés ami felé száll az szinte minden elkapás.
Hétvégén jön neki egy Evans, Goodwin, Brown 3-as, nagyon kíváncsi vagyok erre. Ha Brady sem pécizi ki az legalább annyit jelent, hogy vannak nála komolyabb gondok is pass coverageben. Meglátjuk. Mindenesetre nem ő egyelőre a passz védekezésünk szabotőre.
tüsi91
Én kevésbé... 😊

Nagy mészárlás lesz.
davemayer
Miért bántanák a HC-t?
csi77
Közkívánatra.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Inkább beszéljünk arról, hogy Ti Vildort hogyan látjátok?
Sokszor nem célozzák meg, ami azt jelenti, hogy pozícióban van, viszont az a kevés ami felé száll az szinte minden elkapás.
Hétvégén jön neki egy Evans, Goodwin, Brown 3-as, nagyon kíváncsi vagyok erre. Ha Brady sem pécizi ki az legalább annyit jelent, hogy vannak nála komolyabb gondok is pass coverageben. Meglátjuk. Mindenesetre nem ő egyelőre a passz védekezésünk szabotőre.
tüsi91
Én kevésbé... 😊

Nagy mészárlás lesz.
davemayer
Miért bántanák a HC-t?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Inkább beszéljünk arról, hogy Ti Vildort hogyan látjátok?
Sokszor nem célozzák meg, ami azt jelenti, hogy pozícióban van, viszont az a kevés ami felé száll az szinte minden elkapás.
Hétvégén jön neki egy Evans, Goodwin, Brown 3-as, nagyon kíváncsi vagyok erre. Ha Brady sem pécizi ki az legalább annyit jelent, hogy vannak nála komolyabb gondok is pass coverageben. Meglátjuk. Mindenesetre nem ő egyelőre a passz védekezésünk szabotőre.
tüsi91
Én kevésbé... 😊

Nagy mészárlás lesz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
Egyébként Rodgers esete nem minősül a nézők provokálásának? Vannak olyan helyek Borsodban ahol leszúrták volna ezért.
Én nem csodálkoztam volna ha beugrik pár szurkoló elgyepálni.
KeyG
Pont ez jutott eszembe amúgy a meccs közben, hogy most a legújabb a taunting büntetése ami azt is jelenti hogy nyíltan tiszteletlen vagy egy játékostársaddal szemben. Rodgers ugyanúgy tiszteletlen volt a nézőkkel szemben, jól láthatóan és hallhatóan.
davemayer
Ha egy Bearses csinálta volna ő lenne nálatok a legnagyobb király. Ennyi trash talk belefér.
Heisman
Pont hogy nem, ez a fajta paraszt megnyilvánulás nem fér, nem férhet bele. Bárki csinálja az paraszt, nem hiába próbált utána azzal mentegetőzni hogy "tudatállapotba vót".
davemayer
Sok minden belefér, de ha az ellenfeled fölött nem fölényeskedhetsz akkor a nézők felett végképp nem. Tahó megmozdulás volt , de a karma dolgozik. Viszont Madden-be átvettem ezt a szöveget tőle. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Inkább beszéljünk arról, hogy Ti Vildort hogyan látjátok?
Sokszor nem célozzák meg, ami azt jelenti, hogy pozícióban van, viszont az a kevés ami felé száll az szinte minden elkapás.
Hétvégén jön neki egy Evans, Goodwin, Brown 3-as, nagyon kíváncsi vagyok erre. Ha Brady sem pécizi ki az legalább annyit jelent, hogy vannak nála komolyabb gondok is pass coverageben. Meglátjuk. Mindenesetre nem ő egyelőre a passz védekezésünk szabotőre.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Egyébként Rodgers esete nem minősül a nézők provokálásának? Vannak olyan helyek Borsodban ahol leszúrták volna ezért.
Én nem csodálkoztam volna ha beugrik pár szurkoló elgyepálni.
KeyG
Pont ez jutott eszembe amúgy a meccs közben, hogy most a legújabb a taunting büntetése ami azt is jelenti hogy nyíltan tiszteletlen vagy egy játékostársaddal szemben. Rodgers ugyanúgy tiszteletlen volt a nézőkkel szemben, jól láthatóan és hallhatóan.
davemayer
Ha egy Bearses csinálta volna ő lenne nálatok a legnagyobb király. Ennyi trash talk belefér.
Heisman
Pont hogy nem, ez a fajta paraszt megnyilvánulás nem fér, nem férhet bele. Bárki csinálja az paraszt, nem hiába próbált utána azzal mentegetőzni hogy "tudatállapotba vót".

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyébként Rodgers esete nem minősül a nézők provokálásának? Vannak olyan helyek Borsodban ahol leszúrták volna ezért.
Én nem csodálkoztam volna ha beugrik pár szurkoló elgyepálni.
KeyG
Pont ez jutott eszembe amúgy a meccs közben, hogy most a legújabb a taunting büntetése ami azt is jelenti hogy nyíltan tiszteletlen vagy egy játékostársaddal szemben. Rodgers ugyanúgy tiszteletlen volt a nézőkkel szemben, jól láthatóan és hallhatóan.
davemayer
Ha egy Bearses csinálta volna ő lenne nálatok a legnagyobb király. Ennyi trash talk belefér.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Quinn Covid lista. Pozitív teszt. Quinn oltva van, két negatív teszt után visszatérhet.
Bush IR, combsérülés. Tippre pár hét. Helyette Teez Tabor lett aktiválva. Egykori Lions 2. körös CB, aki itt safetynek lett átkepezve.
tüsi91
Nem mintha bármi elváràs lenne a bajnok otthonában akár full csapattal is...
davemayer
Egyértelműen.
Ettől függetlenül Quinn olyan szinten játszik, hogy már belegondoltam abba is, hogy mi van, ha nem rúgják ki. Mert egy ilyen Robert Quinn jelenleg kirúghatatlan, még akkor is, hogy én fenntartom a véleményem, hogy jövőre a minta alapján rossz szezonja lesz.

Ez a Bucs meccs azért jó, mert Fields sokat fog passzolni. Az oka, hogy ha kiteszed a relációt a Vita Vea - Sam Mustipher párharcba, akkor középen nagyon meglepne ha Herbertet nem pofoznák sokat a LOS mögött. Bowles (Bucs DC) egy blitz heavy védelmet üzemeltet, s hát rookie QB, gyenge edzői munka, bizonytalan OL elég rossz kombináció ez ellen. A lényeg, hogy Fields ez ellen is mutasson jó dolgokat. Ha megteszi akkor megint léptünk előre.
Én azt remélem, hogy a szezon vége felé már lesznek komplett meccsei, amikor nem követ 2 jó játékot 1 rookie hiba, hanem konstansan tud jó döntéseket hozni.
A hétvégi meccs már egy lépés volt, hogy több passzt kellett elengednie.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Egyébként Rodgers esete nem minősül a nézők provokálásának? Vannak olyan helyek Borsodban ahol leszúrták volna ezért.
Én nem csodálkoztam volna ha beugrik pár szurkoló elgyepálni.
KeyG
Pont ez jutott eszembe amúgy a meccs közben, hogy most a legújabb a taunting büntetése ami azt is jelenti hogy nyíltan tiszteletlen vagy egy játékostársaddal szemben. Rodgers ugyanúgy tiszteletlen volt a nézőkkel szemben, jól láthatóan és hallhatóan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
Egyébként Rodgers esete nem minősül a nézők provokálásának? Vannak olyan helyek Borsodban ahol leszúrták volna ezért.
Én nem csodálkoztam volna ha beugrik pár szurkoló elgyepálni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kicsit provokatív:


csi77
Ja ez volt előző héten a kezdő képernyőm.

Kicsit reméltem hogy a tdjénél a magyarázása miatt odamegy valaki és lever neki egy hatalmasat, de sajnos már nincsenek nálunk igazi chicagoi ikonok. Merte volna ezt 2010 előtt/körül...
davemayer
Kár volt cutolni A.Millert, ő arra jó lett volna 😄
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Quinn Covid lista. Pozitív teszt. Quinn oltva van, két negatív teszt után visszatérhet.
Bush IR, combsérülés. Tippre pár hét. Helyette Teez Tabor lett aktiválva. Egykori Lions 2. körös CB, aki itt safetynek lett átkepezve.
tüsi91
Nem mintha bármi elváràs lenne a bajnok otthonában akár full csapattal is...

Sajnos innentől ez a szezon nem sok jóval kecsegtet már, ha most nyertünk volna a gb ellen akkor az hozhatott volna egy pozitív töltetet, így innen a csoportharmadik pozició néz ki. Ha vhogy megvernénk a friscot akkor még érdekes lesz majd a vikes ellen a párharc a másodikért, ha az sem jön össze akkor ennek kb reszeltek.

3-3ról a tippem 7-10, ha hozzuk a friscot, a lions idegenbelit és a vikes otthonit + talán lesz még egy meglepetésünk a steelers vagy a seattle ellen idegenben. Amúgy ki játszik a seattle ellen amikor Wilson még sérült? Naná hogy a pacskerek.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Quinn Covid lista. Pozitív teszt. Quinn oltva van, két negatív teszt után visszatérhet.
Bush IR, combsérülés. Tippre pár hét. Helyette Teez Tabor lett aktiválva. Egykori Lions 2. körös CB, aki itt safetynek lett átkepezve.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Arról van infó, hogy Jenkins és Borom mikor jön vissza?
Proki_
Utóbbi akkor ha túl sokat piáltál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 95
Arról van infó, hogy Jenkins és Borom mikor jön vissza?
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
 bearswire.usatoday.com/2021/10/18/bears-packers-aaron-rodgers-i-still-own-you-olin-kreutz-reaction/

Pontosan ugyanez jutott eszembe nekem is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal