Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
 twitter.com/mikegarafolo/status/1484943533689786369?s=21

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Chiefs’ executive director of player personnel Ryan Poles, one of two finalists for the Vikings’ GM job, now is being asked to interview a second time for the Bears’ GM job
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Az első dominó eldőlt. Innen lesz érdekesebb. Bár továbbra sem gondolom, hogy kapkodni kellene.
tüsi91
Kérdés hogy ez automatikusan azt jelenti-e hogy Daboll/Fraiser megy vele…

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Az első dominó eldőlt. Innen lesz érdekesebb. Bár továbbra sem gondolom, hogy kapkodni kellene.
tüsi91
Főleg, hogy Schoen-en kívül hány jelölt volt még nálatok interjún.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az első dominó eldőlt. Innen lesz érdekesebb. Bár továbbra sem gondolom, hogy kapkodni kellene.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Újabb HC jelölt:
Dennis Allen (New Orleans Saints DC )
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Menetrend:
Soldier Field: Packers, Lions, Vikings, Bills, Dolphins, Eagles, WFT, Texans, 49ers
Idegenben: Packers, Lions, Vikings, Cowboys, Giants, Patriots, Jets, Falcons
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Aki itt volt 15ben, Dave, csi vagy valaki.
Paceről volt szó, hogy interjúzott? Mert itt gyanítom, hogy néhány jelölt interjúját nem osztják meg a külvilággal most.

Nem tudom ezt a sok jelöltet hova tenni, ennyit felesleges meginterjúvolni, hacsak tényleg nem az van, hogy nem egyet akarunk kinevezni, hanem 2 személyt is. (igen tudom, hogy George mit mondott, de simán lehet egy GM, asst. GM kinevezés is).
tüsi91
Nagyon radar alatt repült, még a nevéről sem hallottunk. Teljesen más tűnt befutónak még az utolsó pillanatban is. Aztán jött Fox is.

Régi szép idők.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Illetve simán lehet, hogy vki elsore szar hc volt, utana fejlodott, tanult a hibaibol, masodjara meg bevalik.
Tovabbra is tartom, ez az egesz hc/gm kereses egy kibaszott nagy lutri, a csapatok is vaktaban lovoldoznek, igy aztan mi, szurkolok meg annyira se vagyunk kepben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Jövő héten Dennis Allen is érkezik interjúra, szenzációs lenne őt Reggie-vel együtt kinevezni
r.baggio
Mack milyen boldog lenne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jövő héten Dennis Allen is érkezik interjúra, szenzációs lenne őt Reggie-vel együtt kinevezni
r.baggio
Allen munkája a Saintsnél egészen kiváló volt. Oké a Raidersnél az ő regnálása nem volt sikeres, ami nem tudom mennyire róható fel neki.
Viszont a munkája alapján legalább annyira megérdemel egy interjút, mint a top HC jelöltek az offensive oldalról. (s egyébként Frazierrel is így vagyok, még ha nyilván nem is lenne top opció, mint HC).
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Jövő héten Dennis Allen is érkezik interjúra, szenzációs lenne őt Reggie-vel együtt kinevezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyébként miért gondolja azt bárki, hogy ez gyorsasági verseny?
Pace és Nagy is, de utóbbi biztosan az első volt az adott éves kinevezések közül. A jó embert kell megtalálni, nem pedig a leggyorsabban választani.
Senkiről nem fogunk lemaradni ezt is higgyétek el. A háttérben mennek dolgok, amikről fogalmunk sincs. Aki ideakar jönni az vár, és pl nem fog elmenni a Giantshez. Szóval nyugi van.
Ettől persze lehet szarul választani ismét.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Aki itt volt 15ben, Dave, csi vagy valaki.
Paceről volt szó, hogy interjúzott? Mert itt gyanítom, hogy néhány jelölt interjúját nem osztják meg a külvilággal most.

Nem tudom ezt a sok jelöltet hova tenni, ennyit felesleges meginterjúvolni, hacsak tényleg nem az van, hogy nem egyet akarunk kinevezni, hanem 2 személyt is. (igen tudom, hogy George mit mondott, de simán lehet egy GM, asst. GM kinevezés is).
tüsi91
Igen, emlékszem hogy szinte a semmiből jött, néztünk hogy ki ez. Aztán rögtön az interjúja után jött a hír hogy elájultak tőle, nem sokkal utána ki is nevezték.

Nekem gyanús ez hogy eltelt ennyi idő és szinte semmi konkrét info, bár máshol sincs sok előrelépés de ez így is fura. Pláne hogy ha GM kell előbb, mert a hétvégén lehet hogy már ki fog esni olyan akinek a koordinátora célpont lenne és gondolom eleve az új GM fogja kinevezni a HC-unkat, ha nem sietünk lemaradunk.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 957
George már akkor sem értett hozzá, így rábízta Ted Phillips-re, aki szintén nem ért hozzá, ezért megbízott egy külsőst, Ernie Accorsi-t, aki mint látjuk szintén nem értett hozzá...

4 GM jelölt volt:
Tudjuki a Saints-től...
és
Chris Ballard (Chiefs)
Brian Gaine (Texans)
Lake Dawson (Titans)

Most Polian az új Accorsi, az eredmény pedig...
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Aki itt volt 15ben, Dave, csi vagy valaki.
Paceről volt szó, hogy interjúzott? Mert itt gyanítom, hogy néhány jelölt interjúját nem osztják meg a külvilággal most.

Nem tudom ezt a sok jelöltet hova tenni, ennyit felesleges meginterjúvolni, hacsak tényleg nem az van, hogy nem egyet akarunk kinevezni, hanem 2 személyt is. (igen tudom, hogy George mit mondott, de simán lehet egy GM, asst. GM kinevezés is).
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
Beki
Fura, hogy a faszi harmadik GM megkeresést is visszamondja.

Eberflus jön majd második kanyarra.
tüsi91
Lényegében akkor maradni akar Coltsnál vagy vmelyik melót ennyire biztosnak érzi?
Beki
2 valid forgatókönyv:
1. Megkereste a Raiders, az ottani FO-nál kezdte pályafutását, bejátszhat a szentimentalizmus.
2. McCaskey-éknek sikerült rendkívül unszimpatikussá válni az 1. interjú alatt.
empty taxi
1. kieg: Al Davis felfedezett embere volt hajdanán.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
Beki
Fura, hogy a faszi harmadik GM megkeresést is visszamondja.

Eberflus jön majd második kanyarra.
tüsi91
Lényegében akkor maradni akar Coltsnál vagy vmelyik melót ennyire biztosnak érzi?
Beki
2 valid forgatókönyv:
1. Megkereste a Raiders, az ottani FO-nál kezdte pályafutását, bejátszhat a szentimentalizmus.
2. McCaskey-éknek sikerült rendkívül unszimpatikussá válni az 1. interjú alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
Beki
Fura, hogy a faszi harmadik GM megkeresést is visszamondja.

Eberflus jön majd második kanyarra.
tüsi91
Lényegében akkor maradni akar Coltsnál vagy vmelyik melót ennyire biztosnak érzi?
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
Beki
Fura, hogy a faszi harmadik GM megkeresést is visszamondja.

Eberflus jön majd második kanyarra.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Mennyire lehetünk vonzóak?
Az interjúk számából ítélve nagyon. 😊
Pozitívum pedig nem sok van: Szabad kéz a GM-nek és fiatal irányító a HC-nak.
Nem gondoltam volna, hogy ennyi GM jelöltet tartanak majd alkalmasnak.
Lassan többen lesznek már, mint ahány NFL csapat van.

HC keresés:
Szerintem egy HC akkor érezheti magát biztonságban, ha van egy Top10-es QB-ja, de azoknál a csapatoknál éppen ezért általában nincs is szabad HC pozíció.
Előny lehet, hogy az idei drafton nincs Fields-nél ígéretesebb QB. A jelenlegiek közül pedig egyedül Carr az, aki valamennyire biztos pont lehet egy edző számára. Olyan HC kell, aki tényleg látja a fantáziát Fields-ben és akiről elhihető, hogy a segítségével elit irányító lesz. Szerintem a személyes interjún már inkább Fields-nek kellene ott ülnie és nem a kisebbségi biztos hölgynek.
mortirolo
Na végre... köszönöm 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Mennyire lehetünk vonzóak?
Az interjúk számából ítélve nagyon. 😊
Pozitívum pedig nem sok van: Szabad kéz a GM-nek és fiatal irányító a HC-nak.
Nem gondoltam volna, hogy ennyi GM jelöltet tartanak majd alkalmasnak.
Lassan többen lesznek már, mint ahány NFL csapat van.

HC keresés:
Szerintem egy HC akkor érezheti magát biztonságban, ha van egy Top10-es QB-ja, de azoknál a csapatoknál éppen ezért általában nincs is szabad HC pozíció.
Előny lehet, hogy az idei drafton nincs Fields-nél ígéretesebb QB. A jelenlegiek közül pedig egyedül Carr az, aki valamennyire biztos pont lehet egy edző számára. Olyan HC kell, aki tényleg látja a fantáziát Fields-ben és akiről elhihető, hogy a segítségével elit irányító lesz. Szerintem a személyes interjún már inkább Fields-nek kellene ott ülnie és nem a kisebbségi biztos hölgynek.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Instan jonnek mennek a hírek, ha igaz. Harbaught fel hivták, hogy lenne e kesve nosztalgiázni. via 670 the score (blik)

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 957
Sean Desai intetjú a Seahawks-nál.