Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Teljesen mindegy hogy éppen hogy áll a két csapat, ez az A meccs, ahol a halottak is feltámadnak. Üzletileg és érzelmileg sem lehet megtenni, hogy amennyiben az lehetséges ne Fields és AR kezdjen. Ha nyernénk (nem fogunk), akkor sem lenne nagy probléma, mert miért játszik a Bears, ha nem azért, hogy megverje a GB-t? A SB az meg mi?
mortirolo
Veled értek egyet kivéve abban, hogy mi nyerünk.
Ez az a meccs, ahol nem számít semmi csak a W. Tök mindegy, hogy állnak a csapatok, hogy egy győzelemmel mennyivel csúszik a drafton a csapat, kit mennyi dróttal kell összebarkácsolni. Az a két nap, amikor egymás ellen játszanak, mindkét csapatnál pirossal van beírva a naptárba.
Lófasz lesz itt nem győztes kultúra ha egy ilyen meccsen a draft sorrend a legfontosabb szempont, főleg Arod tavalyi beszólása után. Ha a Bears nem tesz meg mindent, hogy tálcán szolgálja fel a fejét a hazai közönségnek, akkor jobb ha mindenki szögre akasztja a cipőt.
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Az elmúlt 10 évben amikor igazán kellett volna, akkor tán csak 2018ban nyertünk a Packers ellen. Szép ez az emocionális megközelítés, meg hergelni a nagy rivális ellen, de mit is nyernénk a mai győzelemmel? Nem bravúr győzelmek kellenek szökőévente, hanem konstans győzelmek. Az meg talán 2023-ban kezdődhet.

A jobb roster építéséért pedig kellene a minél magasabb draft pick. Ideális lenne a 2., de ahhoz még egy Rams és Broncos győzelem is kellene. Egyelőre úgy áll a helyzet, hogy a Lions trade nélkül húzhat irányítót No. 2-vel.

Én nem győzelmet akarok ma, hanem azt, hogy Fields játsszon jól, Claypool legyen bevonva, Velus legyen bevonva. Sanbornnak legyen jó meccse.
tüsi91
brutal Fields produkció, és over 70 pont, 1-5 pontos vereséggel. Legjobb forgatókönyv

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az elmúlt 10 évben amikor igazán kellett volna, akkor tán csak 2018ban nyertünk a Packers ellen. Szép ez az emocionális megközelítés, meg hergelni a nagy rivális ellen, de mit is nyernénk a mai győzelemmel? Nem bravúr győzelmek kellenek szökőévente, hanem konstans győzelmek. Az meg talán 2023-ban kezdődhet.

A jobb roster építéséért pedig kellene a minél magasabb draft pick. Ideális lenne a 2., de ahhoz még egy Rams és Broncos győzelem is kellene. Egyelőre úgy áll a helyzet, hogy a Lions trade nélkül húzhat irányítót No. 2-vel.

Én nem győzelmet akarok ma, hanem azt, hogy Fields játsszon jól, Claypool legyen bevonva, Velus legyen bevonva. Sanbornnak legyen jó meccse.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Teljesen mindegy hogy éppen hogy áll a két csapat, ez az A meccs, ahol a halottak is feltámadnak. Üzletileg és érzelmileg sem lehet megtenni, hogy amennyiben az lehetséges ne Fields és AR kezdjen. Ha nyernénk (nem fogunk), akkor sem lenne nagy probléma, mert miért játszik a Bears, ha nem azért, hogy megverje a GB-t? A SB az meg mi?
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Fields kezd.
Gordon, Brisker, Borom out. Érdekes lesz ez a secondary. Rodgersnek reméljük utoljára lehet egy nagy meccse ellenünk.
Remélem, hogy Fieldset nem fogjuk futtatni sokat. Inkább legyen egy rossz meccse a zsebben, de ne üssék.
Herbert és Mooney kevés NFL szintű játékosaink az offenseből. De ha a Packers elveszi Claypoolt (és miért ne tenné)...
tüsi91
Ilyen OL-nál szinte mind1 hogy zseben kívül vagy belül ütik. Sztem még jobb is ha futunk, lehet mozgásban kevesebb eséllyel ütik meg veszélyesen mint ha egy helyben álldogál.
Ki akarunk kapni, de kezdetjük, nem értem... még ha a csapat egészséges lenne körülötte megértem talán, de így felesleges játszatni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fields kezd.
Gordon, Brisker, Borom out. Érdekes lesz ez a secondary. Rodgersnek reméljük utoljára lehet egy nagy meccse ellenünk.
Remélem, hogy Fieldset nem fogjuk futtatni sokat. Inkább legyen egy rossz meccse a zsebben, de ne üssék.
Herbert és Mooney kevés NFL szintű játékosaink az offenseből. De ha a Packers elveszi Claypoolt (és miért ne tenné)...
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Cruikshank IR.
Tim Boyle QB érkezett a Lions PS-ből.
Fieldset én is kiültetném a Packers meccsre. Értem azt is hogy Packers meccs, és jó lenne végre nem kikapni, de utána bye week, szóval van idő gyógyulni. Ugyanez Brisker és Gordon is. Bár ha Natham Peterman kezd az elég zord lesz, de még egy Rodgers elleni vereséget szerintem elviselünk már.
Jött egy Andrew Brown nevű DT is a Cardinals PSből.
tüsi91
Elég egyértelmű hogy mi már idén nem akarunk meccset nyerni.
davemayer
De miért kockáztatnánk egy komolyabb sérülést egy roncsderbi miatt, amin azért jó eséllyel vele is kikapunk?
csi77
Nem mondtam hogy kockáztassunk. A legjobb összeállításunkkal talán verhetnénk ezt a mostani gbt, de teljesen kiürült a csapat amúgy is, én sem kockáztatnék. Nem is akarnának nyerni már, ha játszana akkor sem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Cruikshank IR.
Tim Boyle QB érkezett a Lions PS-ből.
Fieldset én is kiültetném a Packers meccsre. Értem azt is hogy Packers meccs, és jó lenne végre nem kikapni, de utána bye week, szóval van idő gyógyulni. Ugyanez Brisker és Gordon is. Bár ha Natham Peterman kezd az elég zord lesz, de még egy Rodgers elleni vereséget szerintem elviselünk már.
Jött egy Andrew Brown nevű DT is a Cardinals PSből.
tüsi91
Elég egyértelmű hogy mi már idén nem akarunk meccset nyerni.
davemayer
De miért kockáztatnánk egy komolyabb sérülést egy roncsderbi miatt, amin azért jó eséllyel vele is kikapunk?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Cruikshank IR.
Tim Boyle QB érkezett a Lions PS-ből.
Fieldset én is kiültetném a Packers meccsre. Értem azt is hogy Packers meccs, és jó lenne végre nem kikapni, de utána bye week, szóval van idő gyógyulni. Ugyanez Brisker és Gordon is. Bár ha Natham Peterman kezd az elég zord lesz, de még egy Rodgers elleni vereséget szerintem elviselünk már.
Jött egy Andrew Brown nevű DT is a Cardinals PSből.
tüsi91
Köszönjük szépen.
Nem tudok elég hálás lenni, hogy elvittétekezt a félkegyelműt.
Bazzani
Majd beáll ellenetek a Ford fielden és hengerel - ja, nem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Cruikshank IR.
Tim Boyle QB érkezett a Lions PS-ből.
Fieldset én is kiültetném a Packers meccsre. Értem azt is hogy Packers meccs, és jó lenne végre nem kikapni, de utána bye week, szóval van idő gyógyulni. Ugyanez Brisker és Gordon is. Bár ha Natham Peterman kezd az elég zord lesz, de még egy Rodgers elleni vereséget szerintem elviselünk már.
Jött egy Andrew Brown nevű DT is a Cardinals PSből.
tüsi91
Elég egyértelmű hogy mi már idén nem akarunk meccset nyerni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cruikshank IR.
Tim Boyle QB érkezett a Lions PS-ből.
Fieldset én is kiültetném a Packers meccsre. Értem azt is hogy Packers meccs, és jó lenne végre nem kikapni, de utána bye week, szóval van idő gyógyulni. Ugyanez Brisker és Gordon is. Bár ha Natham Peterman kezd az elég zord lesz, de még egy Rodgers elleni vereséget szerintem elviselünk már.
Jött egy Andrew Brown nevű DT is a Cardinals PSből.
tüsi91
Köszönjük szépen.
Nem tudok elég hálás lenni, hogy elvittétekezt a félkegyelműt.

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cruikshank IR.
Tim Boyle QB érkezett a Lions PS-ből.
Fieldset én is kiültetném a Packers meccsre. Értem azt is hogy Packers meccs, és jó lenne végre nem kikapni, de utána bye week, szóval van idő gyógyulni. Ugyanez Brisker és Gordon is. Bár ha Natham Peterman kezd az elég zord lesz, de még egy Rodgers elleni vereséget szerintem elviselünk már.
Jött egy Andrew Brown nevű DT is a Cardinals PSből.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
tüsi91
Innentől tank üzemmód, próbálni a játékosokat
csi77
Velus Jones

Meccs előtt kérdezted, hogy Velusból lesz-e valami. Szerintem nem, de legalább tudjuk meg, hogy nem, de ne keringjen itt 3 évet, ha használhatatlan.
Egyrészt hozzon vissza minden kickoffot, hamár feláll returnernek. Aztán maximum nem 25-ről, hanem 21-ről indulunk. Másrészt rakják vissza PR-be. Értem én a 2 elejtett puntot, de nincs értelme nem megpróbálni ismét. Harmadrészt használni kell offenseban. Fusson normális útvonalakat, adják oda neki több gimmick playnél stb. 8 érintése van az offenseban eddig. Mooney nincs, Claypool integrálása lassan halad, de halad. Pettis is szar, szépen ballaghat a padra.
Normális elkapó sohasem lesz Velus, de egy Devin Duvernay stílusú játékos lehet belőle. Az mondjuk egy WR4-5, néha futó, meg returner.
Szar pick volt, ez már májusban is így tűnt. Miután Briskert kiválasztottuk kiment 6 picken belül 4 WR. Szerintem elszámolták magukat. Ettől függetlenül adják valahogy a kezébe a labdát meccsenként néhányszor.

---
N'Keal Harry

Tőle is többet vártunk, de kihagyta a TC-t, aztán megint megsérült, meg jött Claypool. De mégegyszer Dante Pettis is szar.

----
Alex Leatherwood
Nem tudni Borom és Reiff sérülése mennyire súlyos, de ha nem tudnak játszani, akkor Leatherwood kaphat lehetőséget. Nem szeretném, ha Tevent kiraknák RT-be. Borom és Reiff is cserejátékos szintűek. Leatherwood itt lesz jövőre is, ha csak egy G/T csere már az is jó.

Olyanokat csak megemlítek, hogy Ryan Griffen is teljesen felesleges, nyugodtan ki lehet rúgni helyére meg felhozni Jake Tongest vagy Chase Allent. AZ meg, hogy senkit nem próbáltunk ki középen a védőfalban Blackson/Pennel helyett az megint rejtély.

----
Mooney és Jackson IR.
AJ Thomas udfa rookie safety került fel az aktív rosterra.
Jött Adrian Colbert vándormadár safety is a PS-be. Mivel Cruikshank idén negyedszerre sérült meg, így a hétvégén két safety is kiesett. A rosteren meg van 3 rookie.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eddie Jackson Lisfranc sérülés. Az is season-ending, de legalább nem térdszalagszakadások.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én még arra lennék kíváncsi, hogy alapból mennyiszer dobunk ezekbe a zónákba. Mert továbbra is tartom, hogy a pálya közepét 10 yardig Fieldsszel nem használjuk. Ha rövidet passzoljunk akkor azt inkább horizontálosan.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Ezen látszik, hogy hol kellene javulni:
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Szezon előtt az volt a cél, hogy megnézzük van-e irányítónk és stábunk.
Van. Ráadásul pénzünk és draft tőkénk is van.
Jó meccseket láthattunk, nem azt a kínlódást, mint Nagy alatt.
Nekem ennyi elég.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ok hogy kidobták a sok (szerintük) szemetet, meg elcserélték akit csak lehetett, de nem vagyok hajlandó elhinni hogy ebből 1 offseason alatt képesek lesznek elfogadható egységet faragni. Ez a védelem annyira a nullán van ami nagyon ritkán látható az nflben - nem véletlenül... még a szar meg tankoló csapatok is megtartják azt a 2-3 alappillért akikre majd a jövő csapatát fel lehet húzni, kijelenthetem hogy kb 0nál tartunk? Front7ben biztosan, talán a secondaryben van 1-2 játékos, de ez a max.
Ebből jövőre sem lesz használható egység, ahhoz hogy ennyi kezdő kalibert szerezz komoly FA-igazolások és egy A++++ draft kellene.

Lehet hogy 2-3 év is kell ehhez a rebuildhez, addigra meg Fields már 5 éve lesz a ligában, jól managelt csapatok ki szokták használni a qbjuk rookie contractját egy gyors champ window-ért (lsd seattle anno wilsonnal).
davemayer
Itt egy ember volt, aki alappillér lehetett volna az Roquan Smith, ő meg olyan poszton játszik, amit könnyebben el lehet rejteni, főleg ha építesz egy jó védőfalat. Ha meg nem, akkor láttuk, hogy Roquan milyen hatással volt az eredményekre. Quinn, Mack, Hicks nem a jövő embere volt. Smithről neked is megvan a véleményed, nekem is, abban igazat kell adjak, hogy valószínűleg a leadership tőle és Quinntől hiányzik. Maga Smith játéka nekem annyira nem, de mióta nincs Quinn senkit nem respektálnak a védőfalból, addig őt legalább kettőzték. Ha megnézem jelenleg a ligát én valahogy nem látom, hogy a sikeres védelem az off-ball ILB miatt az. Vannak kiváló játékosok, de az a liga elmúlt, amikor egy Ray Lewisra vagy egy Brian Urlacherre húztad rá a védelmed, de az elmúlt 3 év folyamatosan zuhanó védelme szerintem önmagáért beszél. AHogy Hicks elfogyott, ahogy Goldman megunta, ahogy elment a rotációból Robertson-Harris , ahogy Mack elkezdett állandóan valami nyavalyával küzdeni szépen lineárisan esett is vissza a védelem. Nekem nem is kérdés, hogy a DL-t kell telepumpálni munícióval és nem egy ILB-t megfizetni.

Nem tisztem védeni ezt a rezsimet, mégha eddig többé kevésbé minden komolyabb döntésükkel teljesen egyetértek. De itt a felsővezetőség döntése miatt vagyunk 2 év csúszásban a rebuilddel. Itt egy nevetséges all-in évbe húzták be a QB-t, akit kezdetni sem akartak. Aztán emiatt 1 évvel később kellett elkezdeni a rebuildet, amely évben ki kellett söpörni a capet és a rostert. Egy ideális rebuildben Fields most lenne ledraftolva 2023-ban, de legelőbb 2022-ben. Ettől függetlenül lehetett volna ez egy sokkal jobb offseason is, mert ettől az FA classtól szarabbat kemény munkával sem lehetett volna összerakni. Ha számba vesszük:

Justin Jones (DT) kiváló igazolás volt , 2 év 12 millió. Ő az egyetlen a védőfalból, aki NFL szinten játszik. Átlag 6 milliót bőven megér, rengeteg csapatban lenne kezdő, de minimum kiváló rotációs ember.

Al-Quaddin Muhammad (DE) 2 év 8 millió, futás ellen korrekt, pass rushban nulla. Felesleges itt tartani.

Nick Morrow (ILB), backup kaliber. 1 év 2,5 millió nem sok, őt sem fogják marasztalni.

Armon Watts (DT) waiverről felszedve, 1 év 2,5 millió. Minnesotában látszik, hogy minőségibb játékosokkal vették körül. Ő sem hiszem hogy marad.

Byron Pringle (WR) 1 év 4 millió, gyakorlatilag végig sérült.

Lucas Patrick (iOL) 2 év 7 millió, guardnak szar, amikor meg betették volna centerbe megsérült. Jövőre maradhat, mint backup C.

Ryan Griffen (TE) 1 év 2,2 millió, meccsenként mondjuk 5 snapért. Trevon Wesco kiszorította.

Riley Reiff (OT) 1 év 3 millió, veterán depth, de a karrierje csúcsa már odébb van. Ő sem lesz itt jövőre.

Sok mozgástér nem volt. De pl. Pringle vagy Patrick pontosan megmutatja, hogy ők azok, akik jobb társakkal voltak körülvéve és jól teljesítettek. Ha nekik kell húzni, akkor látjuk mit érnek. Szóval idén ki kell nyitni a tárcát. Fields miatt ez egy vonzó hely lesz főleg offense oldalon. Lehet jól költeni vagy rosszul, mint a Jags. Ha utóbbi lesz, akkor 2-3 év is kevés, ha előbbi, akkor pl. a védelem jövőre már ütőképes lesz. Nem elit, de olyan akikkel lehet nyerni. De ehhez sokkal jobb free agency kell Polestól.

Mindenesetre a szezon előtt is szerintem teljesen egyértelmű volt, hogy ez a csapat 2024-től lehet olyan, amellyel számolni kell. Jövőre kell olyannak lennie, amely egyértelmű PO reményekkel indul. Aztán maximum nem lesz meg.

Az idei szezonra nézve a legjobb, ami történhet velünk az az, ha mindegyik meccset elvesztjük és top2-ben draftolunk és onnan tradelünk. Mert ha leírjuk a needek listáját akkor: DE, DE, DT, DT, WLB, CB, WR, OG, OC, RT, TE. Ezt valóban nem oldjuk meg egy szezon alatt. Ha Roquan Smith marad, akkor a WLB-t ki lehetett volna húzni a listáról, meg mondjuk 20 milliót. Nem látom, hogy előrébb lennénk.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
Bears WR Darnell Mooney (ankle) will miss the rest of the season.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 959
Engem ez izgat most legjobban:
A Jets ellen nehéz lesz kikapni, de talán megoldjuk.
Aztán jön az az egyetlen meccs, amit még meg kellene nyerni ebben a szezonban.
mortirolo
Meg az a hüje Texans. 😊
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Ok hogy kidobták a sok (szerintük) szemetet, meg elcserélték akit csak lehetett, de nem vagyok hajlandó elhinni hogy ebből 1 offseason alatt képesek lesznek elfogadható egységet faragni. Ez a védelem annyira a nullán van ami nagyon ritkán látható az nflben - nem véletlenül... még a szar meg tankoló csapatok is megtartják azt a 2-3 alappillért akikre majd a jövő csapatát fel lehet húzni, kijelenthetem hogy kb 0nál tartunk? Front7ben biztosan, talán a secondaryben van 1-2 játékos, de ez a max.
Ebből jövőre sem lesz használható egység, ahhoz hogy ennyi kezdő kalibert szerezz komoly FA-igazolások és egy A++++ draft kellene.

Lehet hogy 2-3 év is kell ehhez a rebuildhez, addigra meg Fields már 5 éve lesz a ligában, jól managelt csapatok ki szokták használni a qbjuk rookie contractját egy gyors champ window-ért (lsd seattle anno wilsonnal).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
A mai meccs két szempontból alakult jól.
1. Fields hiánya szembeötlő. Siemian szar volt, rengeteg easy playt hagyott bent, amivel sikerült a támadásokat megakasztania. Sokkal jobb QB játékot vártam ennél. 30 pontot nem szerzett volna, de ez kompletten rossz volt tőle.
2. Panthers nyert. Jelenleg 2. helyen draftolnánk, amit rengeteg draft pickké lehet váltani.
(3. Evans használható).

Ami rossz az a rengeteg sérülés, s talán reménykedtünk, hogy egyik sem extra súlyos, de minden bizonnyal Jackson és Mooney az idényre kiesett, emellett Reiff, Borom, Claypool, St. Brown sem fejezte be a meccset.
tüsi91
Innentől tank üzemmód, próbálni a játékosokat

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A mai meccs két szempontból alakult jól.
1. Fields hiánya szembeötlő. Siemian szar volt, rengeteg easy playt hagyott bent, amivel sikerült a támadásokat megakasztania. Sokkal jobb QB játékot vártam ennél. 30 pontot nem szerzett volna, de ez kompletten rossz volt tőle.
2. Panthers nyert. Jelenleg 2. helyen draftolnánk, amit rengeteg draft pickké lehet váltani. (Browns, Jags is nyert szintén jó.)
(3. Evans használható).

Ami rossz az a rengeteg sérülés, s talán reménykedtünk, hogy egyik sem extra súlyos, de minden bizonnyal Jackson és Mooney az idényre kiesett, emellett Reiff, Borom, Claypool, St. Brown sem fejezte be a meccset.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Ilyenkor mindig eszembe jut hogy miért nincs egy rookie akit ilyenkor ki lehetne próbálni, tök mindegy ha beég de azt játszani akiről már kiderült hogy totál fogalmatlan teljesen felesleges.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Siemian megsérült a bemelegítéskor.
Peterman kezd.

Épp kezdtem írni, hogy én a mait sem látom egy lehetetlen küldetésnek Siemiannel, főleg ha a védelem picit jobban játszik. S azt vártam volna, hogy a passzjáték egész jól fog működni. Erre meg ez.

Ha a Panthers megveri a Broncos 2. helyen vagyunk a draft sorrendben.
tüsi91
Részvétem Peterman miatt. Hátha jó meccse lesz