Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ez a crybaby...úgylátszik még mindíg nem tették magukat túl Jay trade-en a Broncos fanok,pedig ottvan Kyle😊anfernee
voltak durvább topiknyitó antrék is 😊 ha bajnok leszünk átszerkesztem "champs, baby!" re 😛konqueror
Úgylegyen😊 most olvastam NFC North elemzésből a bearst,perfekt de tlg,ugyanígy látom teljesen kivéve h Forté második körös pick volt😊anfernee
csak a Bearst? 😛

Fortét beszoptam, már kaptam a savat rá más topikban 😀
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
MLB Brian Urlacher, still resting sore calf, will not play Saturday night against Cardinals.


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
ez a crybaby...úgylátszik még mindíg nem tették magukat túl Jay trade-en a Broncos fanok,pedig ottvan Kyle😊anfernee
voltak durvább topiknyitó antrék is 😊 ha bajnok leszünk átszerkesztem "champs, baby!" re 😛konqueror
Úgylegyen😊 most olvastam NFC North elemzésből a bearst,perfekt de tlg,ugyanígy látom teljesen kivéve h Forté második körös pick volt😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ez a crybaby...úgylátszik még mindíg nem tették magukat túl Jay trade-en a Broncos fanok,pedig ottvan Kyle😊anfernee
voltak durvább topiknyitó antrék is 😊 ha bajnok leszünk átszerkesztem "champs, baby!" re 😛
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
ez a crybaby...úgylátszik még mindíg nem tették magukat túl Jay trade-en a Broncos fanok,pedig ottvan Kyle😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Én a samoai tackle gyárat jobban preferálom.Darth
én szívesebben nézném Huntert erős oldali LBbe. Tavaly év végén szerintem ő nyújtotta a legelfogadhatóbb teljesítményt a Defensebe, és ezt nem csak az AP-n okozott fumble-ra értem. Ráadásul sokat játszott együtt Urlacherrel és Briggs-el. Roach pedig megint a tökéletes fizikumú atléta, csak jóval kevesebb esze van a játékhoz, mint pl. HH-nak.tüsi91
Nincs bajom Hunter-rel, még szimpatikus lenne, de valahogy úgy vagyok vele, hogy mindig sokat várnak tőle, de sosem tudja azt hozni amit kellene.Darth
Hillenmeyer nekem tavaly nagyon pozitív volt,jobb mint vártam sokkal,megbízhatóan jól játszott.MLB nek sztem elég jó és tlg kijön az h sokkal jobban érti mi merre mint pl Roach,de strongside Hunternek 1 jó éve volt,utána sérült volt ha jól emlékszem és utána nem tudta hozni ugyanazt mint előtte,ezért is volt olyan pozitív amit tavaly csinált...de sztem ő maradjon MLB,Urlacherben nem bízom h egészséges marad,Roach meg Pisa nem rosszak...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Roach week 1-ig out...óriási jóstehetséggel Tino lesz a kezdőnk....tulképpen mindegy...Bear
Én a samoai tackle gyárat jobban preferálom.Darth
én szívesebben nézném Huntert erős oldali LBbe. Tavaly év végén szerintem ő nyújtotta a legelfogadhatóbb teljesítményt a Defensebe, és ezt nem csak az AP-n okozott fumble-ra értem. Ráadásul sokat játszott együtt Urlacherrel és Briggs-el. Roach pedig megint a tökéletes fizikumú atléta, csak jóval kevesebb esze van a játékhoz, mint pl. HH-nak.tüsi91
Nincs bajom Hunter-rel, még szimpatikus lenne, de valahogy úgy vagyok vele, hogy mindig sokat várnak tőle, de sosem tudja azt hozni amit kellene.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Roach week 1-ig out...óriási jóstehetséggel Tino lesz a kezdőnk....tulképpen mindegy...Bear
Én a samoai tackle gyárat jobban preferálom.Darth
én szívesebben nézném Huntert erős oldali LBbe. Tavaly év végén szerintem ő nyújtotta a legelfogadhatóbb teljesítményt a Defensebe, és ezt nem csak az AP-n okozott fumble-ra értem. Ráadásul sokat játszott együtt Urlacherrel és Briggs-el. Roach pedig megint a tökéletes fizikumú atléta, csak jóval kevesebb esze van a játékhoz, mint pl. HH-nak.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Roach week 1-ig out...óriási jóstehetséggel Tino lesz a kezdőnk....tulképpen mindegy...Bear
Én a samoai tackle gyárat jobban preferálom.

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Roach week 1-ig out...óriási jóstehetséggel Tino lesz a kezdőnk....tulképpen mindegy...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Üdv újra Mindenkinek!
(Régen voltam, de igyekszem sűrűbben...)
Sajnos nem láttam a meccset, de ahogy olvastam, továbbra is a sec. lehet a legszebb gyémánt a csapatban...D. Manninget továbbra is elzavarnám (így látatlanban😊 )Bear
üdv újra itt 😊 kérsz esetleg új rangot? a mostaninál még az Ő betűvel gondok vannak, visszaírhatom ahogy volt, csak gondoltam megkérdem kérsz-e esetleg újat

aztán irogass ám ahogy csak tudsz 😉konqueror
Köszi, igyekszem aktiválódni...
Megtartanám még a rangot, remélem, h idén bejön...bár...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Todd Collins lett a backup QBHöri
NFC Offensive Player of the Month (Dec. 2007)

TD-INT: 22-19
Passing yards: 4,479
QB Rating: 76.0

38 éves.....apeszos
Csak azért kellett, hogy Cutler mögött ne csak "zöldfülűek" legyenek.
Valamilyen szinten érthető. Hanie úgy is előtte lesz ha egészséges.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Todd Collins lett a backup QBHöri
NFC Offensive Player of the Month (Dec. 2007)

TD-INT: 22-19
Passing yards: 4,479
QB Rating: 76.0

38 éves.....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Todd Collins lett a backup QB

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Üdv újra Mindenkinek!
(Régen voltam, de igyekszem sűrűbben...)
Sajnos nem láttam a meccset, de ahogy olvastam, továbbra is a sec. lehet a legszebb gyémánt a csapatban...D. Manninget továbbra is elzavarnám (így látatlanban😊 )Bear
üdv újra itt 😊 kérsz esetleg új rangot? a mostaninál még az Ő betűvel gondok vannak, visszaírhatom ahogy volt, csak gondoltam megkérdem kérsz-e esetleg újat

aztán irogass ám ahogy csak tudsz 😉
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Üdv újra Mindenkinek!
(Régen voltam, de igyekszem sűrűbben...)
Sajnos nem láttam a meccset, de ahogy olvastam, továbbra is a sec. lehet a legszebb gyémánt a csapatban...D. Manninget továbbra is elzavarnám (így látatlanban😊 )Bear
Igen nem lenne baj ha másik csapat legatlétikusabb embere lenne😊
Amúgy Harrissel nem volt gond,Wright meg Steltz meg sajna sérültek,ők jók lehetnek tlg bár Stelzet sokan leírják...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Üdv újra Mindenkinek!
(Régen voltam, de igyekszem sűrűbben...)
Sajnos nem láttam a meccset, de ahogy olvastam, továbbra is a sec. lehet a legszebb gyémánt a csapatban...D. Manninget továbbra is elzavarnám (így látatlanban😊 )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó lenne ha legalább az offense javulna tavalyhoz képest de O-line nélkül ez sem valószínű ezek szerint.Sajnálom, így a Lions ellen küzdünk majd a 3. helyért a csoportban vagy mi?!davemayer
Megint csak a kinti cikkekre és fórumtársaimra tudok hivatkozni. Futásblokkolásban valamivel jobbak vagyunk, a belső 3as egész jó, Omi RTbe jól mozog. Pass protection szar.
Nehéz a sorsolás, az AFC Eastel (Pats, Jets, Fins, Bills) és a NFC Eastel (Giants, Phillies, Cowboys, Sknis) el játszunk keresztbe.
+ Panthers, Seahawks ellen játszunk a 6 csoport meccs mellett. Szóval nekem nincsenek PO reményeim. 8-8 körüli mérlegre (csoport 3.) számítok és arra, hogy lesznek dolgok amiben sikerül előrelépnünk, valamint az olyan megalázó vereségeknek mint pl. Cincy, Cards, Ravens még a közelébe sem leszünk.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Hát ez nem hangzik valami jól, bár én reménykedtem benne hogy "Lovely" Smith kitalál valamit hogy megmentse az állását és valami jó sül ki belőle idén, de ilyen játékosállománnyal nem is lehet komoly eredmény. Nem is baj jövőre megint kicserélődik az edzői kar és legalább reménykedni lehet... 😊

Jó lenne ha legalább az offense javulna tavalyhoz képest de O-line nélkül ez sem valószínű ezek szerint.Sajnálom, így a Lions ellen küzdünk majd a 3. helyért a csoportban vagy mi?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Urlacher sérülése nem komoly szerencsére, akár már hétvégén játszhat.
Sajnos megint nem tudtam megnézni a meccset, úgyhogy vki aki látta egy részletesebb beszámolót írna azt megköszönném.tüsi91
nfl.hu utolsó bejegyzésében van jimmy O-line elemzése az teljesen fedi a valóságot...
1ső negyedben a Raiders azt csinált a D-vel amit akart...O-line nulla protection Cutlernek...viszont Forté tlg gyorsabbnak néz ki mint tavaly,és a Tdnél elég jó blokkokat kapott...Cutler Td passza ha jól emlékszem 4th downból volt és két wr bunchból,Knox elég tisztán volt.Igazából egy épkézkáb drive sem volt,Hester probálkozott reverse-kel,1sőre be is jött,de mindig jött egy sack ha lett vna valami...
D...Peppers jó volt,hihetetlen mekkora ember és milyen gyors,durva volt látni bears mezben.
Urlacher már az elején kiszállt,Peppers is feküdt pár percig de aztán jött is vissza.D egyébként szürke volt.Elején Bush úgy futott át rajtunk mint egy tank,utána azért Briggsék legalább erre figyeltek...
Spec team iszonyat,Manelly nélkül Clark elbaszott 1 snappet fg-nél ahol Gould még kapott egy intentional groundingot,meg egy extra point kicknél is,második Td-nél neki sem mertek menni rugásnak,ami azért nagy vicc,ment a booozás rendesen...igy kb első félidőről ennyi ugrik be kapásból...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amúgy az ilyen pre season meccsekből le lehet vonni valamilyen következtetést a szezonra nézve vagy csak a backup helyzetére vonatkozóan?
Go Bears!davemayer
is-is. Bár én csak összefoglalót néztem és 2 cikket végigfutottam ritkás angol tudásommal, de Jimmy biztos megerősít benne, hogy a védelmünkön már most látszik, hogy marad ugyanolyan tré, mint tavaly (nem úgy mintha ez kérdés lett volna a meccsek előtt is).
35-40 embernek stabil helye van a rosteren. Ilyenkor meg még nézegetik kik férhetnek oda az 53as keretbe.

Jah azért nem semmi, hogy 2 meccs alatt 2db blokkolt punt utáni safety-t sikerült benyalni + még egy TD-t is összehozott a speckó team. 😊.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Üdv mindenkinek! Komolyan mondom még sosem örültem ennyire a nyár végének, hosszú volt a várakozás február eleje óta de már mindjárt... 😊
Amúgy az ilyen pre season meccsekből le lehet vonni valamilyen következtetést a szezonra nézve vagy csak a backup helyzetére vonatkozóan?
Cutler 4th & 7-es passza igazán szép volt, amúgy elég siralmas volt a Raiders ellen sajna.

Go Bears!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Bear Down Emberek!
új szezon, új design, új lendület!

Előre, építsük a Medve Nemzetet😊!

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
go Bears a bowl.hu-n is

mikor elkezdtem nfl.hu-zni akkor a szezon végén Super Bowlt játszottunk. most is új fórum van --> reszkess világ

ja és persze: http://www.youtube.com/watch?v=5zh6V2aTjhY "...mindenkor győznek és bárkit lefőznek, a harsona hív és megdobban a szív..."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Urlacher sérülése nem komoly szerencsére, akár már hétvégén játszhat.
Sajnos megint nem tudtam megnézni a meccset, úgyhogy vki aki látta egy részletesebb beszámolót írna azt megköszönném.