Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
[.....] Azt nem gondolom, hogy Marshall nélkül 1/19-re ez a srác lett volna gyógyír a bajainkra, de így..... pffffff. Ha Tice ezzel a matériával nem tud mit kezdeni, ássa el magát, mielőtt én teszem meg. Jó nagy gödör kéne, de én kitartó vagyok.füligjimmy
Hát ha a sors úgy hozza, segítek Neked ásni, viszont hozzál magaddal szalámis szencsókat, mert fél napot biztos el kellene tökölnünk a gödörrel, hogy legyen olyan mély, ahonnan a kóbor kútyák már nem ássák ki a puhost két napon belül... 😀Bear
Srácok én is beszálnék, de a lustaság fél egészség elv alapján vinném a cégem árokásó gépét is!!! 😉Antman
szezon előtt beszélgettünk Tice esetleges kivégzéséről. Úgy tűnik, hogy komoly döntés előtt állunk, Uraim! Ezt a bizonyos gödröt megáshatjuk gyorsan, vagy megáshatjuk jól.füligjimmy
Segíthetek ásni egy Liebherr 541-essel. Gyorsabban menne. 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megásta már magának... Vasárnap még kicsit mélyíthet rajta. Emery pedig remélem az Úr 2013. esztendejének első hetében szépen be is temeti Tice-al együtt.

Roppant csalódott vagyok attól függetlenül, hogy mi történik vasárnap. Persze a sorsolás nehezebb fele volt a második, s ha 10-6 lesz az végülis a szezon előtti tippem volt. De...

Offense részről nem előrelépésről, hanem visszalépésről kell beszéljünk, pedig az alapanyag jobb lett, ami tavaly működött az szét lett barmolva, Cutler is visszaesett tavalyhoz képest, elképzelés nincs. Pontok nincsenek a táblán. Pedig idén a védelem is domináns volt. Ha nem lettek volna azok, nem 9-6 lenne most.

Ezért valakiknek felelni kell. S nem nekem.tüsi91
Ja, elég jól betippelgetted a meccsek végeredményét, én szokás szerint hibáztam vagy nyolcat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megásta már magának... Vasárnap még kicsit mélyíthet rajta. Emery pedig remélem az Úr 2013. esztendejének első hetében szépen be is temeti Tice-al együtt.

Roppant csalódott vagyok attól függetlenül, hogy mi történik vasárnap. Persze a sorsolás nehezebb fele volt a második, s ha 10-6 lesz az végülis a szezon előtti tippem volt. De...

Offense részről nem előrelépésről, hanem visszalépésről kell beszéljünk, pedig az alapanyag jobb lett, ami tavaly működött az szét lett barmolva, Cutler is visszaesett tavalyhoz képest, elképzelés nincs. Pontok nincsenek a táblán. Pedig idén a védelem is domináns volt. Ha nem lettek volna azok, nem 9-6 lenne most.

Ezért valakiknek felelni kell. S nem nekem.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
[.....] Azt nem gondolom, hogy Marshall nélkül 1/19-re ez a srác lett volna gyógyír a bajainkra, de így..... pffffff. Ha Tice ezzel a matériával nem tud mit kezdeni, ássa el magát, mielőtt én teszem meg. Jó nagy gödör kéne, de én kitartó vagyok.füligjimmy
Hát ha a sors úgy hozza, segítek Neked ásni, viszont hozzál magaddal szalámis szencsókat, mert fél napot biztos el kellene tökölnünk a gödörrel, hogy legyen olyan mély, ahonnan a kóbor kútyák már nem ássák ki a puhost két napon belül... 😀Bear
Srácok én is beszálnék, de a lustaság fél egészség elv alapján vinném a cégem árokásó gépét is!!! 😉Antman
szezon előtt beszélgettünk Tice esetleges kivégzéséről. Úgy tűnik, hogy komoly döntés előtt állunk, Uraim! Ezt a bizonyos gödröt megáshatjuk gyorsan, vagy megáshatjuk jól.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nem tudom mit akarunk gyerekek, mióta az eszemet tudom, ez a csapat a védelemről híres 😀
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
De a passzjáték??? Két elkapót tud tisztességesen mozgatni, Marshall-Hester. Namost Hesternek fingja sincs, hogy mit kéne csinálnia, én a Cards ellen már nem is láttam offense-ben. AJ kétféle route-ot tud: corner és comeback. Ennyi. Bennett tízből hétszer a slotban áll fel (AJ visszatért, 10-ből 10-szer), ott egy spot route. De nem ám valami egzotikus formációból, extra TE, vagy valami motion, nem. Fut előre 5-15 yardot, megfordul, várja a zsugát.füligjimmy
Na egen, úgy örültem volna, ha offense játékoknak is tudok örülni, hogy "nahát, de jól elhúzta a TE az LB-t és a cross route-on Bennett kapta a 8 yardos passzt", ilyesmire recskáztunk szezon előtt, aztán valahogy kezdett gyanús lenni, hogy magyarországi futballtapasztalattal is kurvára kiismerhető volt a passzjáték számomra, de hát mit értek én a lovakhoz.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
rush-hal (rushhal? rush-val?)füligjimmy
Rush-sal. Nem egyezik a leírt és a kimondott utolsó betű -> kötőjel. Rag hasonul. A focihoz nem értek 😊.picidzé
Sztem meg futással 😀proki
A bullrush-nak semmi köze a futáshoz, ha már belémkötsz, csináld meg a házid 😛.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi az a Black Monday?Bazzani
Szerintem Jimmy a 17. hét utáni hétfőre gondolt, és az ezzel együtt járó nagy bejelentésekre!
The morning after a hivatalos neve! A good day to clean the house!Helmut Zimmer
Így van. Nem mondom, hogy sikertelenséget kíván a drukker a csapatának, de nem biztos, hogy egy új LT-TE duó hiányzik a bajnoki gyűrűhöz.füligjimmy
Mi Bills drukkerek ezt átlagosan, 1.7 évente játszuk el,mivel azonban átlagosan 3 évig regnál egy vezetőedző, 1.3 évig kilátástalanul apatikusak vagyunk!

Szóval az utóbbi 1-1.5 hónapotok belefér, simán 😊Helmut Zimmer
Nyilván ha másképp alakul a menetrend, nem így áll hozzá az ember, 10 győzelmet várt mindenki, max 11-et. De Mike Tice, mint OC egy akkora nulla, hogy elképesztő. Még a futójátékot hagyjuk. Ő rakta össze a támadófalat, de lehet hogy csak ennyit adtak a keze alá, ez legyen a tyúk vagy a tojás probléma. De a passzjáték??? Két elkapót tud tisztességesen mozgatni, Marshall-Hester. Namost Hesternek fingja sincs, hogy mit kéne csinálnia, én a Cards ellen már nem is láttam offense-ben. AJ kétféle route-ot tud: corner és comeback. Ennyi. Bennett tízből hétszer a slotban áll fel (AJ visszatért, 10-ből 10-szer), ott egy spot route. De nem ám valami egzotikus formációból, extra TE, vagy valami motion, nem. Fut előre 5-15 yardot, megfordul, várja a zsugát. És csodálkozunk, hogy nincs elkapása. Így nem lehet. Év elején minden játékos dícsérte a playbookot, hogy milyen nagyszerűen egyszerű, mi már akkor is vakartuk a fejünket. Lovie Smith nem. Végül is, a legrosszabb,a mi vele történhet, hogy kap 5 millió dollárt, és elmegy 1 év szabira.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mi az a Black Monday?Bazzani
Szerintem Jimmy a 17. hét utáni hétfőre gondolt, és az ezzel együtt járó nagy bejelentésekre!
The morning after a hivatalos neve! A good day to clean the house!Helmut Zimmer
Így van. Nem mondom, hogy sikertelenséget kíván a drukker a csapatának, de nem biztos, hogy egy új LT-TE duó hiányzik a bajnoki gyűrűhöz.füligjimmy
Mi Bills drukkerek ezt átlagosan, 1.7 évente játszuk el,mivel azonban átlagosan 3 évig regnál egy vezetőedző, 1.3 évig kilátástalanul apatikusak vagyunk!

Szóval az utóbbi 1-1.5 hónapotok belefér, simán 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi az a Black Monday?Bazzani
Szerintem Jimmy a 17. hét utáni hétfőre gondolt, és az ezzel együtt járó nagy bejelentésekre!
The morning after a hivatalos neve! A good day to clean the house!Helmut Zimmer
Így van. Nem mondom, hogy sikertelenséget kíván a drukker a csapatának, de nem biztos, hogy egy új LT-TE duó hiányzik a bajnoki gyűrűhöz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mi az a Black Monday?Bazzani
Szerintem Jimmy a 17. hét utáni hétfőre gondolt, és az ezzel együtt járó nagy bejelentésekre!
The morning after a hivatalos neve! A good day to clean the house!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi az a Black Monday?

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Robilluma
Kösz szépen. Azt tudtam, hogy a Michigan St. nagyon elpicsázta őket, az állami rangadókban mindig igyekszem belepislogni. Én Mike Adamset se tartotam túl sokra, le is írtam a draft előtt egy párszor. Fischretől az Iowa ellen is ugyanazt láttam, amikor bajban volt, inkább fogott, ez az NFL-ben általában -10 yard, vagy sack. Szerintem zb sémában jobb lehet. De Chris Williams jobb játékos volt egyetemen, oszt mire vitte válunk? Mondjuk mire draftoltuk, a háta már teljesen ki volt készülve, de összerakták.

tüsi: én is inkább a Blck Monday-t várom, mint a rájátszást. Hiába, engem az offseason éltet

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Furcsa, de én már abszolút nem égek PO lázban a Green Bay elleni vereség óta. Ha meglesz, meglesz, elmegyünk Friscoba, látunk még egy botrányos offense teljesítményt, oszt kiesünk.

Ha nem jutsz be, akkor elindul egy nagyon izgalmas periódus egészen május elejéig. Greg Romanhoz (49ers OC)mit szólnátok, mint HC?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Bears r 1 of 52 teams to start 7-1 since 1990. Only one team in that span has missed postseason (1996 Redskins)sapka
na pont ENNYIRE jó a coaching ennél a csapatnál...
más csapat szurkolója örülne ha még PO-ról beszélgethetne nekem meg csak az jár a fejemben hogy ha lesz PO ha nem lesz a Lovie-érának akkor is vége.

Urlacher játszhatna a PO-ban ha bejutunk?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Még megpróbálom megnézni a Michigan St. elleni meccsüket, de nem lepődnék meg, ha csúszna a drafton.
füligjimmy
Ha csak miatta néznéd meg, akkor inkább ne vesződj vele:

Itt olyan nagy gondja nem volt az erővel, Gholstont is eléggé megfogta. Futásblokkban sztem király lesz. A sebessége azért kérdéses, nem jött vele szemben Clay Matthews a college-ban.
De van róla egy Iowa elleni is, az összes C Michigan offense play-jel:

Nagy spílerek az idei Iowa DLben azért nem voltak.

Ha bull rush-sal sebezhető (mármint agyonverhető) OT-ket keresel, akkor kérdezd a Steelers scouting stábját, Gilbert után Mike Adams is hozza a szintet az utóbbi draftokról...
Rájuk férne egy kirándulás Pamplonába, talán az segítene 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Bears r 1 of 52 teams to start 7-1 since 1990. Only one team in that span has missed postseason (1996 Redskins)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
rush-hal (rushhal? rush-val?)füligjimmy
Rush-sal. Nem egyezik a leírt és a kimondott utolsó betű -> kötőjel. Rag hasonul. A focihoz nem értek 😊.picidzé
Shakespeare-rel. Pedig Erzsike néni belénkverte, isten nyugosztalja. A lényegen nem változtat, Fischer nem győzött meg, én továbbra is bell tartom igazán gyengének ezt a falat, nem véletlen, hogy például Raji ellenünk futja a legjobb meccseit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
rush-hal (rushhal? rush-val?)füligjimmy
Rush-sal. Nem egyezik a leírt és a kimondott utolsó betű -> kötőjel. Rag hasonul. A focihoz nem értek 😊.picidzé
Sztem meg futással 😀
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
rush-hal (rushhal? rush-val?)füligjimmy
Rush-sal. Nem egyezik a leírt és a kimondott utolsó betű -> kötőjel. Rag hasonul. A focihoz nem értek 😊.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tegnapi meccsen nézte valaki, hogy Fisher hogy mozgott?proki
Nem meggyőzően. Sokszor túl magasan volt a súlypontja, nyomták az irányítóra, míg végül sikerült megvetnie a lábát. Néha megragadta a védő vállvédőjét, és maga előtt tartotta. Nyilván ezeket megússza, mert 40 kilóval nehezebb, és ennyivel erősebb is volt mindenkinél, profik között nagyon kevés. Ha komolyabb DE van előtte, háromszor seggreverik bull rush-hal (rushhal? rush-val?), és befújnak ellene két holdingot. Namost azt nem tudom, hogy tud ettől jobbat, csak annyit adott ki, amennyi elég volt, vagy ezek technikai hiányosságok. Futójátékban erős volt a PoA-nál, ritkán, de akkor jól mozgott open fielden. De nem SEC szintű védők voltak vele szemben

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Tegnapi meccsen nézte valaki, hogy Fisher hogy mozgott?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
bohóckodás ez a PB. Briggs zsinórban 7szer volt ott, a legjobb évében kihagyják. Mindegy, talán ez az utolsó PB, hál' istenkovi470
Nem hiszem, hogy eltörlik, elég sok embert érdekelhet a szavazatok alapján. Akik kattintanak, reklámot néznek, cuccokat vásárolnak. Melton vaj'h mennyivel fog töbet kérni?

Fischer számomra nem volt meggyőző tegnap (kit akarok átverni, ma néztem meg az ismétlést). Az első féidőben elég botrányos technikával játszott, de sokkal erősebb volt a védőknél. Még megpróbálom megnézni a Michigan St. elleni meccsüket, de nem lepődnék meg, ha csúszna a drafton.

Forte talán játszani fog, Urlacher valszeg kihagyja a meccset. Conte szerintem már nem játszik a szezonban, hamstring sérülés 1 hónap kihagyás, lásd: Urlacher, Brian.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
bohóckodás ez a PB. Briggs zsinórban 7szer volt ott, a legjobb évében kihagyják. Mindegy, talán ez az utolsó PB, hál' isten

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Heheheh. Ez a PB egy vicc. Briggs évekig nulla teljesítménnyel ott volt. Fogadni mertem volna rá, mikor jó szezont fut, akkor nem szavazzák be. És lám így történt. 😂 😂 😂