Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
A tegnap látott játékosok 70-75%-a nem üti meg sztem azt a szintet hogy a későbbiekben bevethetőek legyenek egy jó NFL-csapat mérkőzésén. Nem tudom hova fejlődnek majd ezek a játékosok, csak én látom úgy nem érnek semmit?
Ha jól tudom tegnap a Brownsnak is a B-C csapata játszott és megverték a Bears B-C csapatát.

Ebben az "utánpótlásban" kell reménykednünk?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Néhányan mentek a levesbe, nekem Afalava kissé meglepő, reméltem, h mégsem Bullcoks-é az 5. safety hely...Shaw-nak és Angulo-nak is pá...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Azért ennek a Brownsnak a szintjére süllyedni elég nagy blama, küzdelem lesz itt még a 3. helyért a csoportban... Ezt nem hiszem el...davemayer
Azért ebből a meccsből ne indulj ki.
A Browns pedig korántsem lesz olyan gyenge mint tavaly, bármint a kezdő Browns, nem a backup. 😉 Továbbra is tartom a véleményem 7-9. Gyengébb sorsolásnál ez a csapat képes lenne 9-7re, esetleg 10-6ra, idén ez a reálitás.tüsi91
Nem akarok csak ebből a meccsből kiindulni, bár most elég hangsúlyos a véleményemben az utolsó "élmény".

Egyszerűen nem tudom megérteni hogy Smith nem is akarja megtartani az állását? Tavaly csak azért nem állították fel az élő szerződésből mert sokat kellett volna fizetni neki, most itt van a sapka nélküli év és nem sok előrelépés van + a motiváltságot sem látom Lovieban, mintha úgy lenne vele h lehúzza ezt az évet aztán üdv mindenkinek, ennyi volt. Ebből nem sok jó sülhet ki szvsz...
Nem vagyok egy szakértő inkább csak szurkoló, de szezon előtt lehet temetni a csapatot és ez szánalmas, nem gondoltam soha hogy ez a csapat így induljon neki egy új szezonnak.

Mi lesz Smith után?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért ennek a Brownsnak a szintjére süllyedni elég nagy blama, küzdelem lesz itt még a 3. helyért a csoportban... Ezt nem hiszem el...davemayer
Azért ebből a meccsből ne indulj ki.
A Browns pedig korántsem lesz olyan gyenge mint tavaly, bármint a kezdő Browns, nem a backup. 😉 Továbbra is tartom a véleményem 7-9. Gyengébb sorsolásnál ez a csapat képes lenne 9-7re, esetleg 10-6ra, idén ez a reálitás.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
ja tényleg, köszi 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na pass prot helyett secondary-t akartam írni 😊davemayer
képes lettél volna szerkeszteni hozzászólásod 😉
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
na pass prot helyett secondary-t akartam írni 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
A tegnapi meccsel kapcsolatban a legszalonképesebb szavam a SZÁNALMAS...

Főleg a védekezés, egyszerűen a pass prot 0% volt, sztem ezt nem lehet csak azzal magyarázni h ilyenkor a C csapat játszik!
A Collinsos eset tényleg vicc volt, főleg úgy hogy előtte McCoy az első snappét elejtette a Brownsnál, ennyit a meccs színvonaláról 😊
A másik amin totál kiakadtam a playhívások: Bell fut 1&10nél egy jót, lett 2&3 erre futunk még 2őt középre amivel lesz 4&1 erre próbálunk itt egy deep passzt ami persze nem sikerül, és mindezt egy field goal helyett. Tudom preseason és nem lényeg az eredmény de ez akkor is gáz szvsz. Nem látok SEMMI változást a tavalyi Turner ámokfutás helyett, ez azért van mert még nem játsszák ki a jobb playeket vagy ennyire képesek?

Azért ennek a Brownsnak a szintjére süllyedni elég nagy blama, küzdelem lesz itt még a 3. helyért a csoportban... Ezt nem hiszem el...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
10-13

0-4

McCoy összes passza jó volt, újfent blokkolták egyik puntunkat, mikor meg a snap fejbetalálta Collinst, hát ott csak nevetni tudtam 😊

ez a szezon is szar lesz, de ne legyen igazam. go Bears, go hard or go home
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Melton ennyi erővel CB, vagy P is lehetne....azért ez a DT projekt elég merész ötlet, valljuk be...még FB-nek is okosabb lett volna képezni...vagy egyszerűen békénhagyják DE-ben, és kész...Bear
kidobott 4.kör :/
kíváncsi leszek, hogy Iglesias mennyi lehetőséget kap a szezonban. Nekem ő is kicsit kidobott picknek tűnik. Nem hinném, hogy annyi lehetőséget kapna, mint pl. Bennett a második évében...
Ahogy számítani lehetett: The Bears waived/injured fullback Will Ta’ufo’ou Tuesday to reach the NFL’s mandatory 75-man roster limit. Desmond Clark játszik fullbacket. Hát nem feltétlen örülök neki, de több passzvariációs lehetőség nyílhat ezzel, az öregnek jó keze van és gyorsabb is, mint McKie volt. Blokkolni meg egyik se tud 😀

Roster mozgás: Brandon Minor cut (pedig valahol azt olvastam PSbe odaférhet), helyette Edwin Williams center jött.
Browns elleni utolsó előszezon meccsen Collins lesz a kezdő irányító.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Melton ennyi erővel CB, vagy P is lehetne....azért ez a DT projekt elég merész ötlet, valljuk be...még FB-nek is okosabb lett volna képezni...vagy egyszerűen békénhagyják DE-ben, és kész...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát jövőre nagyon meglepne, ha nem a sec-be jönne vki első körben...mondjuk azért nem lepődnék meg egy O-lineman-en sem....
Jó lenne, ha Williams mutatna vmit, anno Baker-ért szorítottam, jobban jártunk volna...nem kicsitBear
épp most néztem meg a Cards elleni meccs első félidejét. Kicsit felhúztam magam.
Cutler nagyon pontatlan volt, sokszor csak a WR-ek bravúrja volt az elkapás. A fal tűrhető, tényleg Williams látszott a leggyengébb láncszemnek, még Omi csinált 2 holdingot, de futásblokkolásban úgy nézem ő jó RTben. Nem tudom, de nekem ez a Desmond Clark játszik FB-t projekt is büdös. TE-ként sem jól blokkoló. A DL határozottan jó, Peppers vadállat gyors, főleg Goonhoz és Alex Brownhoz képest. 😀. Tommie Harris tetszett. Innentől véget ér a pozitívum. A tököm tele van, hogy a LB-k ennyire mélyen zónáznak, így a fal mögé bepötyögtetett labdákból jönnek a yardok. Így persze, hogy nem lehet siettetni a QB-t, ha 1 mp alatt tiszta célpontja van a DL mögött. A secondary botrány. Tillman már korántsem olyan jó, Harris is ölég takarékon ég, Manning, Bowman.... DJ Moore is vakon van nickelként. áh nem is fejtem ki hosszabban a véleményem.

Második félidei benyomásaim:
- egyértelműen Bell a 3. számú RB
- LeFevour tetszett. Nem hajigálta összevissza a labdákat, mint eddig. Jól mozgott a zsebben. Talán a 2 pontosnál kicsit Wolfe mögé dobta, de ez tényleg csak megjegyzés.
- Melton súlytalan
- Gilbert és Wootton ígéretes. Remélem sokszor pályára kerülnek a rotációban. LDE poszt nálam kétséges, bár inkább Izzy, mint Anderson.
- Jenningstől óvjon meg minket a jó Isten 😀
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát jövőre nagyon meglepne, ha nem a sec-be jönne vki első körben...mondjuk azért nem lepődnék meg egy O-lineman-en sem....
Jó lenne, ha Williams mutatna vmit, anno Baker-ért szorítottam, jobban jártunk volna...nem kicsit


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ma még 1 valakit kell cutolni, szombaton pedig le kell adni az 53as rostert és kialakítani a PS-t.

Fullback Will Ta'ufo'ou, who suffered a sprained MCL against the Cardinals, cleaned out his locker Tuesday and could be waived/injured. The Bears need to make one roster move to reach the 75-man limit by 5 p.m.

Hírek alapján úgy látom, ez a Melton project is befürdött.
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
DL Maurice Evans, QB Matt Gutierrez, WR Zeke Markshausen cut, Briggs nem játszik a Browns ellen.


több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ez sajnos igaz, a playoff nagyon messzinek tűnik, hiába jó a D, az O egy katasztrófa.Darth
ez sem teljesen igaz. Ugyanúgy szétdobálnak majd minket a bajnokságban javuló DL ide vagy oda. A secondary nem képes így sem többre. Az LB sor Urlacherrel már nem olyan jó passzvédekezésben, sokszor mélyen zónázunk, így a fal mögé bedobálgatott labdákból is szívunk majd rendesen.
Az offenseben én jobban bízok, mint a D-ben.
Meg remélem a ST is javul, mert a hétvégén megint sikerült parádésat alakítani.tüsi91
Igen tlg ez a durva h milyen brutálisan rossz volt az ST,és az sem kizárt h Shaw-t cut egy ilyen tavalyi szezon után...remélem összeszedik magukat,tavaly elég jó fileld position-ről indultunk általában.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ez a D szerintem össze tudja magát szedni és egy értékelhető teljesítményre képes lehet.
Mint pitben itt is a secondary a fő kérdés. Meg mondjuk itt a fal is okozhat kellemetlen meglepetést, de Peppers érkezésével már vezér van a falnak.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez sajnos igaz, a playoff nagyon messzinek tűnik, hiába jó a D, az O egy katasztrófa.Darth
ez sem teljesen igaz. Ugyanúgy szétdobálnak majd minket a bajnokságban javuló DL ide vagy oda. A secondary nem képes így sem többre. Az LB sor Urlacherrel már nem olyan jó passzvédekezésben, sokszor mélyen zónázunk, így a fal mögé bedobálgatott labdákból is szívunk majd rendesen.
Az offenseben én jobban bízok, mint a D-ben.
Meg remélem a ST is javul, mert a hétvégén megint sikerült parádésat alakítani.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
hiába jó a DDarth
én ezt így nem jelentettem volna ki. a d-linetól majd kiderül, mit kapunk, a linebackerek névleg jók, de egyre idősebbek és/vagy sérülékenyek, a secondary meg förtelem

reméljük regularban megemberelik magukat a legények
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ez sajnos igaz, a playoff nagyon messzinek tűnik, hiába jó a D, az O egy katasztrófa.(két jó ember is az O-ban Cutler és Forte ők is gyengén teljesítenek, ezért hívják csapatjátéknak 2 fecske sem csinál nyarat)

több mint 13 éve
csillag13 Chicago Bears 26
szánalom,hosszú évünk lesz,4. hely sem kizárt a csoportbananfernee
Azért az sztem nem reális, hogy a Lions beelőz, de sajnos előreláthatólag a mostani Medvéknél a Packers is a Vikings is jobb. Én is egál közeli alapszakaszt várok, rájátszás esélytelennek tűnik. Amíg az O-line nem javul addig esély sincs normális támadójátékra, de azt kell mondanom egyetértek az oldal NFC North elemzésével a receiverek se világsztár kategóriák az együttesünkben egyenlőre, Hester se, Knox se. Peppers jó vételnek tűnik, reménykedem benne Urlacher egészségesen kihúzza a szezont. Szar dolog a harmadik körben draftolni először...

Mindegy a lényegen nem változtat: GO BEARS!!!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
szánalom,hosszú évünk lesz,4. hely sem kizárt a csoportban

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valamit megérezhettem 2:20kor, mikor csörgött az óra. 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sziasztok!

Először is, a régi oldal sokkal jobb volt. Nem akarok politizálni, mert itt nincs szólásszabadság, de a "tudjukkik" még ezt is elvették tőlünk.

Ezen a meccsen elküldtem a picsába a csapatot, de leginkább magamat, hogy ezért felkeltem az éjszaka kellős közepén. A fal most jobb volt, miattuk edig se idegeskedtem túlzottan, erre az elkapók és Cutler mondja be az unalmast. Ez viszont már nagyon kellemetlen. A secondary meg egyszerűen röhej. Sokkal jobb a DL, Harris is jobb formában van, Peppers remélhetőleg ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta, de a secondary....... Harris utoljára valami úttörőtáborban játszhatott ilyen rosszul, nickel felállásban semmire nem képesek, folyamatosan megoldják ellenük a 3&long szituációkat. Asszongya Big Love, meg kell nyerni a 3&long helyzeteket. Nem mondjad, találj ki valamit bazmeg!!! Aki nézi idén az NCAA meccseket (jómagam az angol bajnokik helyére szorítom be az ismétléseket), figyelje a tehetségesebb DB-ket, már most biztos az elsőkörös CB/S pick.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ez a crybaby...úgylátszik még mindíg nem tették magukat túl Jay trade-en a Broncos fanok,pedig ottvan Kyle😊anfernee
voltak durvább topiknyitó antrék is 😊 ha bajnok leszünk átszerkesztem "champs, baby!" re 😛konqueror
Úgylegyen😊 most olvastam NFC North elemzésből a bearst,perfekt de tlg,ugyanígy látom teljesen kivéve h Forté második körös pick volt😊anfernee
csak a Bearst? 😛

Fortét beszoptam, már kaptam a savat rá más topikban 😀