Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Zsimi, nagy kérés lenne egy külön bekezdés Bosztics pajtiról?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mr. BoomBostic highlight alá javasolnám ezt zenének. Egy nyírségi topogó mélyéről szóljon ez mindenkinek, aki szereti.


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Épp én is kérdeni akartam a sok teljesen lényegtelen hsz között (srácok ne offoljuk már szét a topikot), hogy valaki a mai meccsről írjon. Szerintem senki nem látta közülünk élőben, de felvételről talán.

Mindenesetre úgy tűnik az eredmény alakulásából, hogy ameddig fennt voltak a kezdők addig simán nyertünk, bár a Chargers ST mulatságos dolgokat csinált.

 www.youtube.com/channel/UCEqajXsD_91E5MeDGgUVlog/videos
Ajánlom ezt a youtube fiókot. A Panthers elleni meccset tegnap rakták fel (aki esetleg nem látta, lásd én), remélem a Chargers elleni is rákerül.tüsi91
Na, erre a fiókra fel is iratkoztam, köszi a tippet tüsi!laccoo74
Ha minden jól megy, akkor ma éjfélig felkúszik a 2. meccs a youtube-ra.
Amint megvan, írom a linket.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Személy szerint holnap fogom részletesen kivideózni a meccset. A hájlájtok alapján annyit, hogy a Forte futásnál Jeffery úgy megblokkolta a DT-t, hogy az nekem volt szégyen. A Bush TD-nél pedig a két újonc akkorát blokkolt, hogy ihaj. Továbbra is visszatartom a lélegzetemet, hogy Mills mit tud élesben, de a lábmunkáját nagyon összekapták. Egy kis érdekesség: 0 false start, 0 felesleges időkérés. Jah, Trestman újratanulja az NFL-t.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Épp én is kérdeni akartam a sok teljesen lényegtelen hsz között (srácok ne offoljuk már szét a topikot), hogy valaki a mai meccsről írjon. Szerintem senki nem látta közülünk élőben, de felvételről talán.

Mindenesetre úgy tűnik az eredmény alakulásából, hogy ameddig fennt voltak a kezdők addig simán nyertünk, bár a Chargers ST mulatságos dolgokat csinált.

 www.youtube.com/channel/UCEqajXsD_91E5MeDGgUVlog/videos
Ajánlom ezt a youtube fiókot. A Panthers elleni meccset tegnap rakták fel (aki esetleg nem látta, lásd én), remélem a Chargers elleni is rákerül.tüsi91
Na, erre a fiókra fel is iratkoztam, köszi a tippet tüsi!
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Blanchardot nagyon beharangozták, hogy mennyit fejlődött, na nézzük mit tud, azt egy pillanat alatt szétkapták szerencsétlent a sokadik számú O-line mögött. Amúgy gyakorlatilag a jó visszahordások és turnoverek miatt szinte csak futottunk, aztán miután vissza kellett jönnie McCownnak már nem kockáztattak az előbb említett fal mögött vele.


több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Már a TCből származó hírek is azt sugallták, valamint a meccseken is is azt láttuk/láthatjuk, hogy vélhetően érzékeny búcsút veszünk Armando Allentől. Ő igazából egy fürge, ám nem NFL paraméterekkel bíró futó, aki STben még úgy ahogy használható volt. Nem tudom innen ki emlékszik Garrett Wolfera (aki nem látta semmit nem hagyott ki az életéből), nagyjából ő volt akkora még, mint a kutya ülve. Ő se volt jó semmire. Csak ő 3. körös pick volt abból a nagyszerű 2007-es draftról (Michael Okwoval egyetemben, hát ennél nem hiszem, hogy valaha is lesz lejjebb). Szóval amit kiakarok hozni ebből, hogy Ford legalább jó felépítéssel bír és éppúgy használható ST-ben. Ma a 15/28 gondolom az óra pörgetés miatt alakult így, vagy azért mert ugye Blanchardnak eltörött a keze? (Preseason meccseken sem játszhat az 1. ill 2. QB, ha a 3. már pályára lépett?

Amire ezzel utalni lehet az az, amit Delete is írt, hogy míg Lovie alatt már betudtad lőni a peremembereket, addig idén nem.
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nem nagyon tudtam odafigyelni, de:
A kezdő O-line maradjon így ha kérhetem. Mills fényévekkel jobb mint Webb, Long meg valami nagyon komoly szinten nyomta ma. Cutler továbbra is csak Marshallnak passzol, ezt a baromságot ki kéne már verni a fejéből hogy simán odadobja neki mikor esélytelen hogy elkapja. Forte, Bush rendben volt ma. Mekkeleket én elején elég gyengének találtam, aztán mondjuk bemutatott szép kis sacket és ott volt nagyjából a QB-nél. Wootton se volt rossz, Collins is elég stabil teljesítményt nyújt. LB sor nem rossz, bár Briggset megszopatták egyszer nagyon, sőt Bosticot is lehet passzjátékkal, de van potenciál a gyerekben az biztos. Secondary rendben van, Frey kellemes meglepetés. ST szokásos, Ford szép returneket csinált (bár nekem lassúnak tűnt, de lehet csak Hester után), Thomas meg idén is felvillant egy szép blokkolt punttal. Idén lövésem sincs kik a második-harmadik számú játékosok, de a 36-os biztos nem éli meg az 53-at xD Viszont ez a Boggs vagy ki, aki Centernek volt fent, nekem meggyőző volt. Blanchard keze megsérült, szóval kell még egy QB.

Á meg is van: The Bears have a need at QB now. I'm told they have signed QB Jordan Palmer with third-stringer Matt Blanchard breaking his hand.


több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Épp én is kérdeni akartam a sok teljesen lényegtelen hsz között (srácok ne offoljuk már szét a topikot), hogy valaki a mai meccsről írjon. Szerintem senki nem látta közülünk élőben, de felvételről talán.

Mindenesetre úgy tűnik az eredmény alakulásából, hogy ameddig fennt voltak a kezdők addig simán nyertünk, bár a Chargers ST mulatságos dolgokat csinált.

 www.youtube.com/channel/UCEqajXsD_91E5MeDGgUVlog/videos
Ajánlom ezt a youtube fiókot. A Panthers elleni meccset tegnap rakták fel (aki esetleg nem látta, lásd én), remélem a Chargers elleni is rákerül.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Tüsi, Jimmy, Bear vagy bárki, aki nézte az elmúlt két meccset, esetleg lehetne kérni valamilyen benyomás-összesítőt? Sajna pont mindkét meccs szar időpontban volt nekem, nem tudtam nézni. Kíváncsi vagyok, mire lehet számítani, főleg az újoncoktól (Bostic mozdulata biztató).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=BdV7TGyJ7jo

A meccs jelenete nálam ez volt. Egyébként nyertünk 😊proki
Ebből a szerb nevű gyerekből még lehet valami.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolkozta azon,hogy fantasy ligában merítek tőletek WR-t, esetleg TE-et, de nagyon úgy néz ki,hogy Cutlernek előírta az orvosa, csak MArshallnak passzolhat...
Amúgy a rookie MLB-vel úgy néz ki nem fogtatok mellé 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.laccoo74
Hiába gazdag a McCluskey család, ameddig nincsenek cheerleaderek, addig egy értéktelen szar.picidzé
Nekem valahogy nem hiányoznak a jányok a pálya mellől.
De biztos vannak sokan, akiknek meg igen.laccoo74
Ez nem csak a csöcsről szól! A lányok jelenléte 82%-kal tovább növeli a szurlolási kedvet, ezzel lelkesítve a csapatot, ezáltal az átlagosan legalább 85C méretű cheerleader-átlaggal bíró csapatoknál kimutathatóan 3-7%-kal több szerelést mutat be egy defense, ill. 4-6%-kal több yardot tesz meg az offense.*picidzé
A strandon is behúzzuk a sörpocit!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.laccoo74
Hiába gazdag a McCluskey család, ameddig nincsenek cheerleaderek, addig egy értéktelen szar.picidzé
Nekem valahogy nem hiányoznak a jányok a pálya mellől.
De biztos vannak sokan, akiknek meg igen.laccoo74
Szerintem jó pár szurkoló azért lett Miami drukker,mert a lányaikat látták valahol. : )Süsü
Barátomnak van egy ~30 éves Dolphins baseball sapija. Valahogy hozzákerült, de biztosan nem ő vette. Legnagyobb becsben tartott bebaszós sapkának használjuk 😀vandeminek
Ha az a sapka beszélni tudna, gondolom nem győzne válóperes tárgyalásra, meg a rendőrségre járni.😀😀
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.laccoo74
Hiába gazdag a McCluskey család, ameddig nincsenek cheerleaderek, addig egy értéktelen szar.picidzé
Nekem valahogy nem hiányoznak a jányok a pálya mellől.
De biztos vannak sokan, akiknek meg igen.laccoo74
Ez nem csak a csöcsről szól! A lányok jelenléte 82%-kal tovább növeli a szurlolási kedvet, ezzel lelkesítve a csapatot, ezáltal az átlagosan legalább 85C méretű cheerleader-átlaggal bíró csapatoknál kimutathatóan 3-7%-kal több szerelést mutat be egy defense, ill. 4-6%-kal több yardot tesz meg az offense.*

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
 www.youtube.com/watch?v=BdV7TGyJ7jo

A meccs jelenete nálam ez volt. Egyébként nyertünk 😊
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.laccoo74
Hiába gazdag a McCluskey család, ameddig nincsenek cheerleaderek, addig egy értéktelen szar.picidzé
Nekem valahogy nem hiányoznak a jányok a pálya mellől.
De biztos vannak sokan, akiknek meg igen.laccoo74
Szerintem jó pár szurkoló azért lett Miami drukker,mert a lányaikat látták valahol. : )Süsü
Barátomnak van egy ~30 éves Dolphins baseball sapija. Valahogy hozzákerült, de biztosan nem ő vette. Legnagyobb becsben tartott bebaszós sapkának használjuk 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.laccoo74
Hiába gazdag a McCluskey család, ameddig nincsenek cheerleaderek, addig egy értéktelen szar.picidzé
Nekem valahogy nem hiányoznak a jányok a pálya mellől.
De biztos vannak sokan, akiknek meg igen.laccoo74
Szerintem jó pár szurkoló azért lett Miami drukker,mert a lányaikat látták valahol. : )
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.laccoo74
Hiába gazdag a McCluskey család, ameddig nincsenek cheerleaderek, addig egy értéktelen szar.picidzé
Nekem valahogy nem hiányoznak a jányok a pálya mellől.
De biztos vannak sokan, akiknek meg igen.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.laccoo74
Hiába gazdag a McCluskey család, ameddig nincsenek cheerleaderek, addig egy értéktelen szar.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A Bears a nyolcadik legértékesebb sportvállalkozás az NFL csapatok között.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
nfl.com-on Bosticot ajnározzák a 10 legjobb rookie között, örülök ennek, bár csak félálomban és félrészegen néztem a meccset és a pick6-en kívül semmire nem emlékszem.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/z2cm7zddvbelrec8mi2m
NFL rookies ready to surprise this season
Third-round draft pick Tyrann Mathieu stole the show in the Arizona Cardinals' preseason opener. Which other low-round picks are poised to shock the NFL in 2013? Chris Wesseling explores.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/bekattannal-kedvenc-csapatodert-ns-elofizetesert-bizonyithatsz-2270667chicagobearsman
Farmoramas játékosok előnyben...
több mint 10 éve
chicagobearsman Chicago Bears 8 — Bears fan
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/bekattannal-kedvenc-csapatodert-ns-elofizetesert-bizonyithatsz-2270667
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A Tribune cikke alapján én azt szűrtem le, hogy Webb lassacskán kiszorul a kezdőből, és a helyét Mills veszi át jobb tackleként.
Reális döntés lenne?laccoo74
Természetesen! Annak ellenére,hogy rookie már a lábmunkája is fényévekkel jobb,mint Webb-é. Hiába ekkora böszme ez a Webb és ránézésre kemény kötésű...a nagyim eltolná a fenébe meg 3szor körbefutná. Én szívesebben látnám Millis a kezdőben RT-ként. Hagy tapasztaljon és fejlődjön. Benne van potenciál ellenkezőleg Webből,ha volt is valaha az mára már kikopott többszörösen!