Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Néztem a MNF-et, hát nem biztos, hogy jókor megyünk Pittsburghbe (bár jobbkor, mint 4-5 éve). Olyan szinten vannak maguk alatt (az O), hogy innen csak felfelé van út. A védelem pedig továbbra is karcol, bár TO-ben mi vagyunk a jobbak. Nagyon kemény vasárnap éccaka vár ránk.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Röfiburger előélete miatt nem éreztem helyénvalónak, de a hagyománytisztelet fontosabb



Ki az, aki fizet egy koktélt, aztán berántja a budiba az ilyen nőket? Nem más, mint

Ben Roethlisberger

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487

Akkor a szakma, Jimmy eccerű névolvasást választ, hogy kit átkoz meg, nekemmá van rendes ráolvasásom, Süsü meg megtévedt mer először a Moonday utána a Sündéj, dehama kikapunk akkor undordogból talponharapás lészen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem tudom, figyeltétek-e, hogy Trest sokszor nyomatja az O-val uazokat a playeket...ha egyszer bejön, akár 3-4 alkalommal is megcsináljuk copyban, addig, amíg le nem védik....amíg működik, ez okés...(Forte középre rövid, end around....ez pl. 2-ra nem jött be, nem volt többet)
A Dlinetól többet vártam a Vikes ellen, ami az első félidőben majdnem meg is volt....rakás pressure, Ponder nem érezte vmi jól magát...a félidő után azonban hangyafasznyi sem volt....Tillmantől tartott Ponder, Jenningset tesztelte rendszeresen...
Asszem Jimmy írta, hogy a félidőben már ezer ponttal vezetnünk kellett volna....pontosan így van, kb. attól fostam, hogy mi leszünk a 2. hét Bengals-a....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
.......tik akartátok...........

"A kalpagot, melyben a vézna nyúl lakik,
békabőrből varrták valakik.
S ha valaki felveszi gyanútlanul
hajára cseppenti nyálát a nyúl,
szívószálat vesz és fúrót elő,
- kedvence néki a friss agyvelő-
s ha nem veszik le, amíg nem nagy a lik
lefúrja magát a szaftos agyig.
S ha jóllakott, minősít: milyen agy ő,
majd lefekszik aludni, vége, adieu." JayCutler.adieu.......sutianap
Visszatér majd kicsi Cutler,
egy győzelemhez lehet mák kell.
Minden kiderül majd a Mándély Nájton
mindenki derüljön..ezt alig várom.
Az öröm tárgya egy Bears győzelem,
mackó fanokkal ez köll nekem!
Ez lesz a vége meglátjátok,
szomorkodva acélt hánytok.
Itt a válasz a versecskédre
Navy mezben győzünk végre!
Rájöttél,hogy a woodoo ezáltal nem neked való,
Süsü elköszön mára tőled.....Hello...Hello!Süsü
Vogonok támadtak meg egy népszerű amerikai futball fórumot. A taktikai atomverseket olvasva több olvasónál rángógörcsök jelentkeztek, egyesek migrénes fejfájásról, eszméletvesztésről számoltak be. A Magyar Írószövetség azt tanácsolja, csak napszemüvegben olvassuk az oldalt. És most jön Annamari az időjárással.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Jimmy !
Nem felejtettél el valamit? | A CSÖCSÖKET | :cool:
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Ha vannak itt olyan perverzek, akkor itt az ismétlés:
dcsicsak
vannak, én reggel már le is húztam tyt-ről és meg is néztem most délután 😊 kicsit nyugodtabb voltam a hibákat látva így hogy tudom hogy nyertünk -de csak kicsit...

2010 óta ez volt az első red zone intje Cutlernek, 48 átadásból nem volt eddig, ezt sem gondolták sokan sztem az első bearses éve után.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
.......tik akartátok...........

"A kalpagot, melyben a vézna nyúl lakik,
békabőrből varrták valakik.
S ha valaki felveszi gyanútlanul
hajára cseppenti nyálát a nyúl,
szívószálat vesz és fúrót elő,
- kedvence néki a friss agyvelő-
s ha nem veszik le, amíg nem nagy a lik
lefúrja magát a szaftos agyig.
S ha jóllakott, minősít: milyen agy ő,
majd lefekszik aludni, vége, adieu." JayCutler.adieu.......sutianap
Visszatér majd kicsi Cutler,
egy győzelemhez lehet mák kell.
Minden kiderül majd a Mándély Nájton
mindenki derüljön..ezt alig várom.
Az öröm tárgya egy Bears győzelem,
mackó fanokkal ez köll nekem!
Ez lesz a vége meglátjátok,
szomorkodva acélt hánytok.
Itt a válasz a versecskédre
Navy mezben győzünk végre!
Rájöttél,hogy a woodoo ezáltal nem neked való,
Süsü elköszön mára tőled.....Hello...Hello!
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha vannak itt olyan perverzek, akkor itt az ismétlés:
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
A vers kiváló. de a miértjét nem igazán vágom, visszaolvasgatva a hozzászólásokat annyi világos, hogy Jimmy barátunk Süsü apja.(JimFater) vagy mi. 😀 Tegnap nagyot hozott Cutler a végén. Lesz ez jobb is, a W számít, a hibákat meg kijavítja majd Trestman.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Napsütötte: Keresem a rímeket, de egyszerűen szavakat se találok.

A Vikings se volt túl acélos, aztán mégis majdnem belelógott a saját pcsünk a szánkba... 😀dcsicsak
Ez azt jelenti, hogy szép nagy. Meséltem már a legendás Lakatos Józsika történetét, még kollégista koromból? Áh, látnotok kellett volna

A támadófal egy lépést tett hátra, de ez várható volt, Cutlert alaposan megkergették párszor. Allen dominálta a meccset, ezt várjuk Pepperstől, ezt nem kapjuk. Én inkább amiatt idegeskedek, hogy a védelem nagyon gyér. Az OL esetében ott válik el a szar a májtól, amikor 3&long a szitu, és kell a TD, akkor megtartanak e. A válasz: igen. Ennyi. Szép lesz a szezon, izgalmas is lesz.

Ben Roethlisberger

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
velemugyannembabrálszki vudukirály, visszaszáll a bőreőre!

Jay Cutlersutianap
már próbálkoztak ezzel is a múltban, csak rosszabb lettdavemayer
mer nem ismersz...........
Providence Crawling Chaos a lopakodó rettenet 😉sutianap
Jó a duma. Ezért megy a lájk,de amúgy lehet valami kezdő brigádnál bejön,de a mackó fanoknál egyáltalán nem biztos! 😀 Az a szitu,hogy aki ezzel próbálkozott eddig az csak nagyokat lesett akkor,hogy Cutler mit játszott akkor...ebből kiindulva nyugodtan írd oda minden kommentárod alá. Az igazi WoodooMájszter nem más,mint JimFater! 😉 A viccet félretéve...nem érzem ezt a Steelerst annyira acélosnak,mint amennyire a neve jelzi. Nagyon várom az összecsapást,de 3-0át szagolok a levegőben.Süsü
.......tik akartátok...........

"A kalpagot, melyben a vézna nyúl lakik,
békabőrből varrták valakik.
S ha valaki felveszi gyanútlanul
hajára cseppenti nyálát a nyúl,
szívószálat vesz és fúrót elő,
- kedvence néki a friss agyvelő-
s ha nem veszik le, amíg nem nagy a lik
lefúrja magát a szaftos agyig.
S ha jóllakott, minősít: milyen agy ő,
majd lefekszik aludni, vége, adieu." JayCutler.adieu.......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Offense:
Remek első félidei játék, ordas hibákkal. A fal sokkal gyengébben játszott, mint a Cincy ellen. A blitzeket most is korrektül felvettük, ám Bushrodot sokszor megverte Allen, és a jobb oldalon is voltak gondok Millsnél. Középen aránylag jól megoldottuk, de a DT poszt nem erőssége Vikingsnak. Marshall és Martellus jó meccset zártak, AJ nagyon sokszor üresen volt, ennek ellenére 1 labdát kapott csak (szép elkapás volt), s egy remek end aroundból 38 yardos futás (majd ugyanabból minusz 8 a második félidő első drivejában). Earl Bennettnek tényleg ennyi a Bears karrierje. Nem tényező a passzjátékban, jövő évi 3 millióért pedig nem éri meg megtartani. Cutler a parádétól a pokolon át a mennybe ment. Viszont ilyen amatőr hibákat csinálni, mint a fumble és az első INT... A második még hagyján, rossz olvasás, rossz passz. AJ a flat zónában álldogált üresen. MIndegy. Az első drivek és a GW drive pazar volt. S vélhetően az is, amit az első félidő végén nem láttunk. Jó lett volna egy időkérés pluszba, hogy legyen esélyed egyet futni, az ellenfél védelmét is jobban megosztod.
Futójáték jobb volt, mint múlt héten, az ellenfél védelme meg rosszabb, szóval okosabbak nem lettünk. Középen nagyon látványosan nem megy semmi. Draw playek, késleltetett futások még ülnek, s aránylag az OT-ken kívül is megy a futás, de ez még mindig elég szerény, rengeteg a 2-1-0-minusz yardos futás. Bush kapott 2 carry-t, nem sok. Forte viszont faktor elkapásban is, bár jobbára checkdown célpont, de legalább mindig kéznél van pár yardért.
A második félidő nagy nudli volt azért. A Cincy ellen a szünetben valamit jól csinált a stáb, tegnap nem annyira.

Defense:
Egy közepes meccs volt. Jobb, mint a múltkori. RZ defense piros pont, plusz ugye Jennings feltett még 6 pontot a táblára. AP-t aránylag egy hosszabb rohanást leszámítva kordában tartottuk. Pass rush még mindig nagyon kevés. Peppers mögött igaz, hogy senki sincs, de az eddigi 2 meccs alapján ezért nem is kell jövőre 17 milliót kifizetni. Momentuma nem volt körülbelül. Meltontól most így hirtelen beugrik egy szerelés. Wootton egy sack és egy FR, de semmi extra, McClellin szintén. Nagyon karcsú.
Briggs és Anderson jó, DJ Williamstől egyenlőre semmi különöset nem láttam, igaz kihagyta az egész előszezont. Nem tudom hogy láttátok, de a passz védekezés nagyon gyenge volt. Ponder rendre megtalálta közép távoli passzokkal az elkapóit. Jennings is jó párszor verve volt. Tillman felé kevesebb labda szállt. Frey nem rosszabb, mint Hayden. Conte sokszor késésben volt, Wrightról kaptad a TD-t, mondjuk nem volt rossz védekezés.

ST:
Hester kick returnjeit leszámítva egy kalap szar. Kick return TD-t ember emlékezet óta nem kaptunk, punt return TD is még 2010-ben a Dallas ellen. (azóta tavaly blokkolt FG utáni TD, meg a Packers elleni ominózus eset). Hester nagyon korrektül elszaladgál a puntok elől, de néha megpróbálhatná elkapni. Amit Weems csinált az meg röhej, hát hogy lehet valakinek ilyen kevés esze? Podleshnek volt egy rossz puntja, azonkívül OK.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
A Vikings se volt túl acélos, aztán mégis majdnem belelógott a saját pcsünk a szánkba... 😀dcsicsak
szvsz ez a vikings erősebb a mostani steelersnél, érdekes lesz látni a MNF-t, ha kikap a steelers nekik élet-halál meccs lesz a jövő heti és ez szerintem nem rossz a Bearsnek ha Trestman ki tud dolgozni egy egyszerű playbookot ami az ellenfél hibáinak kihasználásán alapszik.

Nekünk ott csak várni kell amíg Rötyiék belehajszolják magukat a vereségbe, viszont egy dolgot nem szabad majd: elveszíteni a turnover harcot. Komoly meccs lesz, lehetne már vasárnap 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A Vikings se volt túl acélos, aztán mégis majdnem belelógott a saját pcsünk a szánkba... 😀
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
velemugyannembabrálszki vudukirály, visszaszáll a bőreőre!

Jay Cutlersutianap
már próbálkoztak ezzel is a múltban, csak rosszabb lettdavemayer
mer nem ismersz...........
Providence Crawling Chaos a lopakodó rettenet 😉sutianap
Jó a duma. Ezért megy a lájk,de amúgy lehet valami kezdő brigádnál bejön,de a mackó fanoknál egyáltalán nem biztos! 😀 Az a szitu,hogy aki ezzel próbálkozott eddig az csak nagyokat lesett akkor,hogy Cutler mit játszott akkor...ebből kiindulva nyugodtan írd oda minden kommentárod alá. Az igazi WoodooMájszter nem más,mint JimFater! 😉 A viccet félretéve...nem érzem ezt a Steelerst annyira acélosnak,mint amennyire a neve jelzi. Nagyon várom az összecsapást,de 3-0át szagolok a levegőben.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
csakhogy napütés ritka-cifra egy mókus ám! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
velemugyannembabrálszki vudukirály, visszaszáll a bőreőre!

Jay Cutlersutianap
már próbálkoztak ezzel is a múltban, csak rosszabb lettdavemayer
mer nem ismersz...........
Providence Crawling Chaos a lopakodó rettenet 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
velemugyannembabrálszki vudukirály, visszaszáll a bőreőre!

Jay Cutlersutianap
már próbálkoztak ezzel is a múltban, csak rosszabb lett

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
velemugyannembabrálszki vudukirály, visszaszáll a bőreőre!

Jay Cutler


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
Vazze, ez már a vuduzás akadémiai szintje!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisbergerfüligjimmy
és tényleg, így kell levezetni a feszkót, én hülye meg ordibálok 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Erre mit lehet modani? Félidőre 17 poontos előnnyel kellett volna menni, ostoba hibák, hatalmas GW drive. A 4. negyedben kikapcsoltam a streamet, megkérdeztem a menyasszonyom, hogy van e kedve, és maradjunk annyiban, hogy mindenki nyert, kivéve a vikingeket.

Ben Roethlisberger

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Hát ezt a győzelmet nem fogjuk kirakni a vitrinbe, de akkor is 2-0 😀
Az első félidőben le kellett volna már zárnunk, sajnos életben tartottuk a Vikingst. Aztán a másodikban nemhogy ment az O, egyenesen kilátástalan játék lett belőle. A 2min warning-nál konkrétan ~15 másodperc alatt nem tudtak elindítani egy no-huddle playt. Fejetlenség volt a köbön. Aztán nem tudom megmagyarázni, de a végén TD kellett a W-hez és TD-t szereztünk 😀 Rengeteg munkája van még az edzőknek.

Amúgy 2-14 volt a mutatója Cutlernak, ha 2+ int-et dobott, most valahogy mégis ki lett brusztolva a győzelem. Ez Tice úrral a fedélzeten nem lett volna meg.vandeminek
De ha game winning drive-ot vezetett sikeresen, még egyszer sem kapott ki, ugye? 😊csi77
Nem vagyok benne teljesen biztos, de szerintem ez most egy becsapós kérdés 😊


touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Múlt héten a Cincy besegített a győzelembe. Ma konkrétan mi feltálaltuk az ellenfélnek, aki udvariasan visszatálaltak.
Nem akármilyen bravúrnak érzem, hogy ilyen játék után megcsinálták a GW drivet. Ez a legnagyobb pozitívum a mai napban. S nem is akármilyen pozitívum. Voltak még jó jelek, voltak rosszak, voltak aggasztóak. Rengeteg munka kell még, és egy jó csapat ellen ennyi hiba nem fér majd bele.

---------------

Soma írtam kisregényt. Ha gondolod olvasd el!