Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Elkeseredett vagyok nagyon. Trestmann, bírók, egyéni hibák. Vereség. Meg a vita az oroszlánokkal... Férgezni nem kellett volna, de az a Suh-féléknek szólt gondolom. De Macphisto részéről meg parasztozni nem kellett volna. Az a fórumozóknak szólt.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Az hogy ki játszik egyértelműen nem játékos hiba, de felelősség is elvállalni, szerintemfrozee
Meg felelősség nem elvállalni is és engedélyt adni rá. Itt az egész hiba onnantól kezdődött, hogy engedték játszani, amikor szemmel láthatóan nem volt 100%, de még 60-70 is csak jószerivel. Onnantól meg egy játékos sem fogja mondani, hogy inkább mégse... Meg ugye a QBről van szó, ami kiemelt figyelem.

Érdekes, hogy mekkora figyelmet kap most Cutler ezen témája. Három hete, mikor kis túlzással Tillmanen elment a Skins meccs, mert lépni és fordulni nem bírt, akkor nem jött elő ez. Az is edzői felelősség volt, s nem is Tillmant fikázták. Nagyon, de nagyon kíváncsi leszek most mi lesz a helyzet.

Ez a meccs nálam elsősorban Trestmané, aztán nagyon kis százalékban lehet sorolni a többi tényezőt.tüsi91
komoly különbség hogy Tillman fél lábbal jobb mint a helyettese, Cutler helyettese viszont az előző 2 meccsen bizonyított. Ennek ellenére fent hagyni egy 50%-os Cutlert durva hiba, és az élet bizonyította is hogy McCownnal ez a meccs megvan. Kár így elbaszni a szezont.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az hogy ki játszik egyértelműen nem játékos hiba, de felelősség is elvállalni, szerintemfrozee
Meg felelősség nem elvállalni is és engedélyt adni rá. Itt az egész hiba onnantól kezdődött, hogy engedték játszani, amikor szemmel láthatóan nem volt 100%, de még 60-70 is csak jószerivel. Onnantól meg egy játékos sem fogja mondani, hogy inkább mégse... Meg ugye a QBről van szó, ami kiemelt figyelem.

Érdekes, hogy mekkora figyelmet kap most Cutler ezen témája. Három hete, mikor kis túlzással Tillmanen elment a Skins meccs, mert lépni és fordulni nem bírt, akkor nem jött elő ez. Az is edzői felelősség volt, s nem is Tillmant fikázták. Nagyon, de nagyon kíváncsi leszek most mi lesz a helyzet.

Ez a meccs nálam elsősorban Trestmané, aztán nagyon kis százalékban lehet sorolni a többi tényezőt.
több mint 10 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Az hogy ki játszik egyértelműen nem játékos hiba, de felelősség is elvállalni, szerintemfrozee
Tavaly ebből n+1 oldalas vita volt a WAS-SEA PO meccs után. Nagyon érdekes témakör.
több mint 10 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Én általában bírom a szar játékot, a vereséget, nem kelek ki magamból, ti vagytok a tanu rá.
Bazzát sikerült felkúrni, pedig ha valakit tisztelünk, és adunk a véleményére, az Ő, de lássuk be Bazza, csúnyán utaztak Cutlerra.

A győzelemhez gratulálok. A meccshez nemkovi470
Talán, ha van egy olyan irányítod, aki limitáltan tud mozogni, akkor 1. vagy nem játszatod, 2. vagy lecseréled hamarabb, 3. nem vereted szarrá, 4. picit variálsz a game planen.

Sajnos egyszerűbb férgezni, meg bírózni (s valakinek ebben nagyon igaza van). Ezt a vereséget a Bears edzői nyugodtan felvéshetik maguknak. Ez egy ótvar gyenge O játék volt, amihez jöttek az egyéni hibák lásd Cutler INT, AJ elejtett TD (az első).

S kurvára remélem, hogy nem Cutlerra szállnak rá, mert ez edzői döntés! Cutler kapott már eleget azért, mert "puhány" meg no leader, most kap azért, mert nem puhány és leader. Pffftüsi91
Mindenki látta h Cutler alig él. Nem voltak late hitek amiket kapott, de neccesek voltak ez tény. Szinte mind hosszú passz után jött. Nem értem ha nem teljesen egészséges minek teszik ki annak h az amúgy is domináns DL rámenjen. Ez sztem inkább edzői oldalon hiba.
Jó meccs volt amúgy igazi rangadó. További sok sikert.
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én általában bírom a szar játékot, a vereséget, nem kelek ki magamból, ti vagytok a tanu rá.
Bazzát sikerült felkúrni, pedig ha valakit tisztelünk, és adunk a véleményére, az Ő, de lássuk be Bazza, csúnyán utaztak Cutlerra.

A győzelemhez gratulálok. A meccshez nemkovi470
Talán, ha van egy olyan irányítod, aki limitáltan tud mozogni, akkor 1. vagy nem játszatod, 2. vagy lecseréled hamarabb, 3. nem vereted szarrá, 4. picit variálsz a game planen.

Sajnos egyszerűbb férgezni, meg bírózni (s valakinek ebben nagyon igaza van). Ezt a vereséget a Bears edzői nyugodtan felvéshetik maguknak. Ez egy ótvar gyenge O játék volt, amihez jöttek az egyéni hibák lásd Cutler INT, AJ elejtett TD (az első).

S kurvára remélem, hogy nem Cutlerra szállnak rá, mert ez edzői döntés! Cutler kapott már eleget azért, mert "puhány" meg no leader, most kap azért, mert nem puhány és leader. Pffftüsi91
Egyrészt igazad van, másrészt nincs.

Cutler előtt abszolút le a kalappal, emelt fővel játszott amúgy nem rosszul. Trest elbaszta amit eddig épített, kezdheti előről, innen szerencse is kell, meg kurva jó játék, meg egy ép Cutty, meg egy ép Briggy, meg sorolhatnám. Ősszejöttek a dolgok, FAF

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Az hogy ki játszik egyértelműen nem játékos hiba, de felelősség is elvállalni, szerintem
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én általában bírom a szar játékot, a vereséget, nem kelek ki magamból, ti vagytok a tanu rá.
Bazzát sikerült felkúrni, pedig ha valakit tisztelünk, és adunk a véleményére, az Ő, de lássuk be Bazza, csúnyán utaztak Cutlerra.

A győzelemhez gratulálok. A meccshez nemkovi470
Talán, ha van egy olyan irányítod, aki limitáltan tud mozogni, akkor 1. vagy nem játszatod, 2. vagy lecseréled hamarabb, 3. nem vereted szarrá, 4. picit variálsz a game planen.

Sajnos egyszerűbb férgezni, meg bírózni (s valakinek ebben nagyon igaza van). Ezt a vereséget a Bears edzői nyugodtan felvéshetik maguknak. Ez egy ótvar gyenge O játék volt, amihez jöttek az egyéni hibák lásd Cutler INT, AJ elejtett TD (az első).

S kurvára remélem, hogy nem Cutlerra szállnak rá, mert ez edzői döntés! Cutler kapott már eleget azért, mert "puhány" meg no leader, most kap azért, mert nem puhány és leader. Pfff
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Trestman elmehet a picsába, elkúrta a szezont, amit hétfőn a sors megadott azt ma eltékozolta. És ráadásul be is látja ezt azzal hogy a döntő drivera már McCownt küldte fel. De azt még most sem értem hogy nem kért időt amikor visszakaptuk a 2 point conv-nál a labdát és a lions fullra futásra állt fel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én általában bírom a szar játékot, a vereséget, nem kelek ki magamból, ti vagytok a tanu rá.
De ez ma sok volt, be kell látni. Lehet elfogultnak lenni, meg drukkolni, de be kell látni, ez nem volt korrekt. Persze nem a korréktségért adják a győzelmet, de azért van egy határ.

Bazzát sikerült felkúrni, pedig ha valakit tisztelünk, és adunk a véleményére, az Ő, de lássuk be Bazza, csúnyán utaztak Cutlerra. szerk.: ezt valahol megfélemlítési taktikának hívják 😀 mosolygok nagyon 😊))))))))

A győzelemhez gratulálok. A meccshez nem

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a vereség edzői felelősség. Rossz döntések tömege. 0 futás, 0 pass protection, rossz playcall, egyéni hibák. Pedig Stafford is rettenetesen homály volt.

A védelem kapott 21 pontot. Ezt már bármikor aláírtam volna.
több mint 10 éve
bacsii Chicago Bears 111
Nem túl elegáns off, de használható free stream-et tudtok ajánlani a Lions meccsre?bacsii
 www.facebook.com/notes/magyarmedve/hogyan-n%C3%A9zz%C3%BCnk-nfl-t-%C3%A9l%C5%91ben/367031990066273

A legjobb minőségű stream jelenleg a meccshez pedig AceStream-hez van (telepítési útmutató a linkelt jegyzetben) (1250 kbps):
acestream://bf2c723bca6c689ad09134e862ee901b45839c42dcsicsak
Köszi szépen!
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem túl elegáns off, de használható free stream-et tudtok ajánlani a Lions meccsre?bacsii
 www.facebook.com/notes/magyarmedve/hogyan-n%C3%A9zz%C3%BCnk-nfl-t-%C3%A9l%C5%91ben/367031990066273

A legjobb minőségű stream jelenleg a meccshez pedig AceStream-hez van (telepítési útmutató a linkelt jegyzetben) (1250 kbps):
acestream://bf2c723bca6c689ad09134e862ee901b45839c42
több mint 10 éve
bacsii Chicago Bears 111
Nem túl elegáns off, de használható free stream-et tudtok ajánlani a Lions meccsre?
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
A gyors visszatérés titka.



😀xrace77
Hihihhhihiii
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Képregény 1.0

Irány a győzelem!








Süsü
OFF: Ennél kisebb képeket még a Google se talált volna 😀 Kedvencem a Litton kép kicsinyítve 😀vandeminek
Én kérek elnézést. Nagyon siettem. Menni kellett a homokbányába homokért. 😀
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Képregény 1.0

Irány a győzelem!








Süsü
OFF: Ennél kisebb képeket még a Google se talált volna 😀 Kedvencem a Litton kép kicsinyítve 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"Chicago Bears quarterback Jay Cutler will start this week after injuring his groin in Week 7. Will he be ready for the Detroit Lions? Find out everything you need to know about Week 10. "

A read gomba kattintva megtudod, hogy ez a meccs azért fontos, mert csoportellenféllel találkozol, és ha Cutler teljesen egészséges akkor minden fanki, de ha nem teljesen egészséges, akkor nem fanki.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Képregény 1.0

Irány a győzelem!








több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
A gyors visszatérés titka.



😀
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mivel semmi dolgom egész nap, nézem a meccset, szerkesztem ezt a hozzászólást, és a mélyére ások annak, hogy miét volt ismét ilyen szar a védelmünk futás ellen. Le fogok ásni, én le fogok ásni, Antonio.

1. negyed, 13:42, 15 yard: 2 high safety, pitch Lacynek. Nincs is mit elemezni, a két guard húz balra, az LT mögé simán beragad Woot, és Paea, Peppers a 81-essel nem tud mit kezdeni, ettől kezdve szabad a vásár, az LG blokkolja Andersont, Bostic előtt is ember,Tillmann nem tud a blokkból szabadulni, a másik oldalról hamarabb ér oda Mekk Elek, mint szemből Wright. Hamár Mekk Eleket szóba hoztam, a hamarosan kultikussá váló sack Peppers érdeme, a kobold semmit nem tud kezdeni a emberével, Pepp kimossa a zsebból Rodgers, ő meg a hátára ugrik, a fülébe üvölti, hogy nem adom az aranyam, és eltöri a vállát.

1. negyed, 7.47, 22 yard: Na, ez gyönyörű volt. Shotgunból inside zone run. Nickel felállás nálunk, Conte lép fel a boxba, Bass nem ismeri fel a játékot, kívülről próbálja megverni az emberét, Kuhn ki balra, blokkolja Pepperst, Wott kapja az LT-LG duplát, ott akartak elfutni, de remekül tartja magát, Pepp veri az emberét, és jön Anderson. Lacy cut jobbra, egyenesen Paea kezébe, aki megverte a centert, és aki szépen lecsúszik róla, Bostic is csak a kezét tudja rátenni (Lang holding, de vagy rúgja le magáról, vagy adja el a bíróknak, ezt a büdös életbe nem fogják befújni). Hát, nem akkora tragédia, mínusz 1 yard helyett lesz 4. Nem oda Buda! Conte túlságosan közel lép a LoS-hoz, ezzel gyakorlatilag ki is veszi magát a játékból, mert beleragad a saját csapattársa (Anderson) mögé . De még mindig ott van Major Wright, aki megáll, széttárja a karját, aztán kissé előre vetődve térdre rogy. "- After another trio of missed tackles last night Major Wright has already surpassed his missed tackle total from last season (10) by three." Utána Tillmann rodeózik még egy 10 métert.

1. negyed, 3: 45, 32 yard, TD: DL balról-jobbra: Elek-Wott-Paea-Pepp, 7 man front. A labdaszerzés után talán passzra számítottak? Ennek kissé ellent mond, hogy Bostic, és Anderson egyből felléptek. Csak sajnos ismét egyből beálltak egymás háta mögé, mint kezdő buzi a gőzfürdőben. Paea nem tudom, mit akar, sztem power stunt akart ez lenni, csak az LB-k beragadtak egymás mögé, Kuhn odaáll, nézi, kit is kéne megütni, hát most senkit, verik ezek egymást is szépen, ezt a pofont azért nem tartja meg későbbre, elkezd ő is futni. Conte rohan, és valahogy sikerül neki szemből Stark mögé belerohanni Kuhnba. Hamár Wright ott van, úgy gondolja, a legjobb dolog lenne a blokkolót körbe ugrálni, csak sajnos sikeresen nekimegy a hátulról érkező Andersonnak. Nem tudom, ez mi a here akart lenni, sztem itt Mekk Elek talán, és 90 %,, hogy Anderson hibázott hatalmasat. Vagy Paea nem tudta, hogy mit kéne, mert 3 DL fél négyzetméteren kissé szűkösen vót. Aztán Wright nem tud megverni egy blokkot (Boykin nagyon jól csinálta, kiváló szöget válaszott végig), Conte megeszi a sasszézást, mert ugye ez tánciskola, és James Start open fielden az egyik legfélelmetesebb running back jelenleg a ligában.

3. negyed, 13:59, 52 yard: Eltelt egy teljes negyed anélkül, hogy körberöhögték volna védelmet. Ez köszönhető annak, hogy előkerült a padról Cohen, és Tapouo (mindegy), akikkel stabilabb lett a fal középen, és az O sokat volt a pályán. De erre megérte várni. DL balról-jobbra: Elek-Wott-Paea-Pepp. Szokásos felállás, 7 man front. Wott most RG-RT duplát kap, a Koboldot lepofozza a 81-es számú (sztem) TE. Ha csak egy kicsit tartja magát, Peppers megcsinálja, ő verte az emberét. de a snap pillanatában Wright, mint akit puskából lőttek ki, rohan a boxba, ami nagyon jó, épp bele tud rohanni az útból teljesen eltakarított Mekk Elek hátába. Komolyan mondom, ilyet életbe nem láttam. Bostic mindenáron a centerrel akart verekedni, ahelyett, hogy várt volna egy szájbakúrt másodpercet. Conte, mint utolsó ember rohan Lacy felé, majd egy félkört megtéve ugrik egyet, és rácsap a seggére. Ettől Lacy, mint egy megvadult paripa, rohan még 40 métert. Komolyan mondom, hogy ebből a csapatból mindenki csak párhuzamosan az oldalvonallal, egyenesen előre tud futni, vagy körbe-körbe, mint a fejetlen csirke.

3. negyed, 12:59, 17 yard: Egyből az onside kick után egy ilyet benyelni. Tökéletes volt a play call, mínusz 3 yardon meg kellett volna állítani. Pepp-Woot-Paea-Mekk Elek. Jennings a LoS-on, gyakorlatilag 9 man frontot mutatunk. LG-C-RT pull, nyilván nem Pepp és Woot felé futnak. Mekk Elek természetes ellenségével, egy tight end-del küzd, ismét sikertelenül. De Anderson remekül tolja az emberét, Tillman is ott van, szélen sohová! A futónak nincs más választása, mint beleflé vágni, ahol Bostic veri a blokkot (egy WR volt rajta sztem), és a center nem tudja felvenni Greene-t! 1 futó, 2 LB, nulla egész öt tized négyzetméteren!! 20 méterrel később Lacy kifut az oldalvonalon. Conte közben valahogy nekifutott a centernek, Wright valahogy ismét nem szemből érkezett.

Szerény számításaim szerint 5 játékból kaptunk 120-130 yardot. Azokat a játékokat ki se emeltem, amikor Paeat egyszerűen izolálták, és átrohantak rajta erőből 4-6 yardért. Paea, Mekk Elek, Wright, Bostic, Conte valahogy mindig ki lett emelve. Nem tudom, hogy szarhatja össze a szuszpenzolt egyszerre 4-5 játékos a pályán lévő 11-ből, de megtörténik. Ez nem NFL szint.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mekkelek a csütörtöki edzésen sérült meg.
De ha játszik sem lennétek jobbak. A meccs a Bears offense - Lions defense párharcon fog eldőlni.Bazzani
A GB meccs a Rodgers - Mekkelek párharcon dőlt el 😀 Szóval nem mindegy, hogy játszik-e 😀vandeminek
Mindenki nagy hibának tartotta, hogy elengedtük Izzyt, de hogy lesérül az egész védőfal? Peppers-Paea-Wotton-Bass, ki lesz a csere? Minter kirakva, Rattlif még az öltözőben sincs. Cornelius Wahington, Cohen, még valaki?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mekkelek a csütörtöki edzésen sérült meg.
De ha játszik sem lennétek jobbak. A meccs a Bears offense - Lions defense párharcon fog eldőlni.Bazzani
A GB meccs a Rodgers - Mekkelek párharcon dőlt el 😀 Szóval nem mindegy, hogy játszik-e 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Egy ilyen meccsnek, ha egészséges a kezdő QB-d evidens, hogy vele mész neki. McCown előtt le a kalappal, mindkét meccsen túlszárnyalta a várakozásokat.

Ha a D azt hozza, amit a Skins meg a Packers ellen, akkor nagyjából mindenidők egyik legjobb Bears O teljesítménye kellene a győzelemhez.tüsi91
Egy picit tartok a Suh-Fairley féle Oroszlán DL-től, amennyiben nem teljesen egészséges Jay-Jay..........csi77
Azért az mázli, hogy fingom sincs, ki a 2 Lions DE. Így azért könnyebb a belső kettőt duplázni.

A másik, hogy le a kalappal McCown előtt. Amikor a meccs után elprütykölte magát, akkor biztos arra is gondolt, hogy basszus, ha ez a lehetőség 10 évvel ezelőtt jön, minden másképp alakul. De vegyük észre, hogy eléggé limitált volt a playcall. Trestmanhoz képest. És bár nagyon komoly pillanatokban dobott nagyon nagyokat, azért 22/41 nem egy hajdenagy lőlap. Ebből 6 Forte+Bush. Szóval 16/35. És tökéletes volt a zseb körülötte, és az elkapók nyerték a párharcokat.füligjimmy
Volt nekünk már egy sexy Rexynk is, nála milyen számok voltak? 😊 Amúgy igazad van, de ez több volt, mint elvárható tőle szerintem.csi77
Nyilván, mondom is, hogy le a kalappal, de miért kérdés, hogy várjuk e vissza Cutlert? Ha az OL megvédi, jobb teljesítményt fog nyújtani. Ha nem, akkor McCown se menne semmire.

Amiatt aggódunk, hogy a védelem kevesebbet kap e 30 pontnál, és nyugodtak vagyunk, ha a csereirányító játszik. Gondolkodjunk el ezen egy picit.... oké, tényleg fura.füligjimmy
Drága Mesterem! Várjuk vissza Cutlert, de egy esetleges olyan vereség esetén, ahol dob 2 picket... Szóval érted.... De hülye vagyok, én pánikolok, aki mindig pozitív, s akinek hozott 3750ft-ot tisztán a csapat a legutobb. ki az a Megatron? 😀
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy ilyen meccsnek, ha egészséges a kezdő QB-d evidens, hogy vele mész neki. McCown előtt le a kalappal, mindkét meccsen túlszárnyalta a várakozásokat.

Ha a D azt hozza, amit a Skins meg a Packers ellen, akkor nagyjából mindenidők egyik legjobb Bears O teljesítménye kellene a győzelemhez.tüsi91
Egy picit tartok a Suh-Fairley féle Oroszlán DL-től, amennyiben nem teljesen egészséges Jay-Jay..........csi77
Azért az mázli, hogy fingom sincs, ki a 2 Lions DE. Így azért könnyebb a belső kettőt duplázni.

A másik, hogy le a kalappal McCown előtt. Amikor a meccs után elprütykölte magát, akkor biztos arra is gondolt, hogy basszus, ha ez a lehetőség 10 évvel ezelőtt jön, minden másképp alakul. De vegyük észre, hogy eléggé limitált volt a playcall. Trestmanhoz képest. És bár nagyon komoly pillanatokban dobott nagyon nagyokat, azért 22/41 nem egy hajdenagy lőlap. Ebből 6 Forte+Bush. Szóval 16/35. És tökéletes volt a zseb körülötte, és az elkapók nyerték a párharcokat.füligjimmy
Volt nekünk már egy sexy Rexynk is, nála milyen számok voltak? 😊 Amúgy igazad van, de ez több volt, mint elvárható tőle szerintem.csi77
Nyilván, mondom is, hogy le a kalappal, de miért kérdés, hogy várjuk e vissza Cutlert? Ha az OL megvédi, jobb teljesítményt fog nyújtani. Ha nem, akkor McCown se menne semmire.

Amiatt aggódunk, hogy a védelem kevesebbet kap e 30 pontnál, és nyugodtak vagyunk, ha a csereirányító játszik. Gondolkodjunk el ezen egy picit.... oké, tényleg fura.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson