Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Quarles legázolja az emberét, a QB eldobja a labdát, egy DB lekapja. Kinek az érdeme? Clowney? Vicc. Közelbe nem volt. Eddig kétszer takarította el egy TE. Egyszer elfelejtették blokkolni, ami a kommentátorok szerint hatalmas hiba volt, mert egy ilyen kiváló védőt blokkolni kell. Akkorát fog csúszni ez a gyerek, hogy az hihetetlen. DB-t honnan a fenéből akasztanak, Visszajön Tillmann-Jennings, csak zusammen 4 millióval kevesebbért?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
 www.chicagotribune.com/sports/columnists/ct-bears-need-defensive-changes-haugh-spt-1231-20131231,0,1392905.column


több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Ha ő nincs, akkor Hageman.füligjimmy


A kép a Soldier Fielden készült 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hamár Mekk Elek, és a pickek. Az szólhat Tucker ellen, hogy a keze alatt Mekk, Bostic, és Greene is úgy nézett ki, mint egy rakás szerencsétlenség. Meg tudom bocsátani, ha szezon közben beugrik valaki, és nem tud szerelni, de ez az "egymás seggébe rohanunk", meg "nem tudom, merre kell futni" dolog..... Elek azért mutatott életjeleket első szezonjában. Bostic, és Greene minél többet volt a pályán, annál rosszabb teljesítményt nyújtottak. Vaj'h Emery azt mondja, "oké, ezek nem jó játékosok, én hibám", vagy azt mondja, "kaptál egyetemen produktív, atletikus játékosokat, akik azt se tudják, merre az előre, engem nem fogsz lejáratni".

Nálam Collins az, akik mindenképpen visszahoznék. Gyakorlatilag aprópénzt keres, amikor játszott, azért benne volt a bulldózer, és 26 éves. Wotton... ártól függ. Ő maximum egy Idonje, soha nem lesz jó pass rusher, futás ellen lehet még stabil, és bemehet középre. Az mennyit ér, évi 4 milliót? Nem kevés az se.füligjimmy
Tudom, h sok függ attól, kivel tudnak megállapodni kivel nem, kiket hoznak ide majd FA-ről, de te kit húznál 1/14-re, ami azért nem egy rossz hely, ha már a múlt évet nézzük... Szóval, ha sikerül megállapodni Cutlerrel ill ha esetleg nem, akkor milyen posztra húznál 1/14-re?soma80
Quarless. Ha ő nincs, akkor Hageman.
FA Byrd mindenképpen. De csak azért, mert nem értek a secondaryhoz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
1. kör: DL, nem kérdés
2. kör: G vagy C
3. kör: S vagy CB

Free Agent piacról: Byrd
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Hamár Mekk Elek, és a pickek. Az szólhat Tucker ellen, hogy a keze alatt Mekk, Bostic, és Greene is úgy nézett ki, mint egy rakás szerencsétlenség. Meg tudom bocsátani, ha szezon közben beugrik valaki, és nem tud szerelni, de ez az "egymás seggébe rohanunk", meg "nem tudom, merre kell futni" dolog..... Elek azért mutatott életjeleket első szezonjában. Bostic, és Greene minél többet volt a pályán, annál rosszabb teljesítményt nyújtottak. Vaj'h Emery azt mondja, "oké, ezek nem jó játékosok, én hibám", vagy azt mondja, "kaptál egyetemen produktív, atletikus játékosokat, akik azt se tudják, merre az előre, engem nem fogsz lejáratni".

Nálam Collins az, akik mindenképpen visszahoznék. Gyakorlatilag aprópénzt keres, amikor játszott, azért benne volt a bulldózer, és 26 éves. Wotton... ártól függ. Ő maximum egy Idonje, soha nem lesz jó pass rusher, futás ellen lehet még stabil, és bemehet középre. Az mennyit ér, évi 4 milliót? Nem kevés az se.füligjimmy
Tudom, h sok függ attól, kivel tudnak megállapodni kivel nem, kiket hoznak ide majd FA-ről, de te kit húznál 1/14-re, ami azért nem egy rossz hely, ha már a múlt évet nézzük... Szóval, ha sikerül megállapodni Cutlerrel ill ha esetleg nem, akkor milyen posztra húznál 1/14-re?
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hamár Mekk Elek, és a pickek. Az szólhat Tucker ellen, hogy a keze alatt Mekk, Bostic, és Greene is úgy nézett ki, mint egy rakás szerencsétlenség. Meg tudom bocsátani, ha szezon közben beugrik valaki, és nem tud szerelni, de ez az "egymás seggébe rohanunk", meg "nem tudom, merre kell futni" dolog..... Elek azért mutatott életjeleket első szezonjában. Bostic, és Greene minél többet volt a pályán, annál rosszabb teljesítményt nyújtottak. Vaj'h Emery azt mondja, "oké, ezek nem jó játékosok, én hibám", vagy azt mondja, "kaptál egyetemen produktív, atletikus játékosokat, akik azt se tudják, merre az előre, engem nem fogsz lejáratni".

Nálam Collins az, akik mindenképpen visszahoznék. Gyakorlatilag aprópénzt keres, amikor játszott, azért benne volt a bulldózer, és 26 éves. Wotton... ártól függ. Ő maximum egy Idonje, soha nem lesz jó pass rusher, futás ellen lehet még stabil, és bemehet középre. Az mennyit ér, évi 4 milliót? Nem kevés az se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
szerintem is elég sanszos, h Tuckernek ennyi volt, és Frazier lehet az utód. Drafton meg jöhet első körben egy domináns DT, akivel vmennyire stabilabbá lehetne tenni a futást és esetleg középről is lenne nyomás az ellenfél QB-ján. Persze én elégedett lennék egy pass rusher DE-nek is, aztán meglátjuk Emery-ék miként gondolják ezt.soma80
1/14. Tommie Harrist ezen a helyen draftoltuk. Utána 2. körben Tank Johnsont. Na az brutál duó volt. Csakhát az egyiknek eltört a lába és onnan árnyéka volt önmagának, a másik meg... Nyílván ez az édes álom. Ratliffet mindenképpen megtartanám. Paea egész évben sérülten játszott, de én semmi extrát nem látok benne. Futás ellen simán kiveszik a játékból. Pass rushban sehol nincs. Meltont mindenképpen visszahoznám.
Nálam így nézne ki a DT poszt: XY (mindegy valaki állat, könnyű mondani), Melton, Ratliff, Paea, + rotációba hasznos játékos (pl. én Douzablet megpróbálnám a Jetsből, igaz ott 3-4es DE volt).

DE: Peppers cut. Wootton resign (nála meg el kellene dönteni, hogy DE vagy DT), Bass, McClellin rotációba. S kellene egy domináns rusher. Az fix. Ezt is könnyű mondani. A McClellin pick egy vicc volt 2012-ből, húztál egy semmit. A gyerek használhatatlan 4-3-ban.

S ez csak a DL volt. Lesz nagyon sok munka a D-vel, szerintem jó esély van rá, hogy a fél keretet lecseréljük. Az offense ehhez képest sima ügy. Oké irányító kérdés van (van?), Slauson resign, Garza... szerintem visszahozzák, nem kéne, de talán nem lövöm tarkóm magam miatta. E. Bennett cut, Wilson előrelép, Bush cut, dratolsz 5-6. körben futót.
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Én azért remélem kirúgják. Lehet jó volt a gameplan, lehet jó volt a play call, persze kiesett a fél kezdő, de teljesen mindegy. A szezon második felében a liga legrosszabb védelme volt itt, futás ellen soha nem látott mélységekig süllyedtünk, passz ellen csak azért fest jobban a kép, mert játszottunk olyan irányítók ellen, mint Ponder, Cassell (mondjuk ő a második félidőben+hosszabbításban passzolt 250 yardot), Kellen Clemens, Seneca Wallace, Jason Campbell, meg ha futottak 200 yardot nem kell annyira passzolni sem. Persze az Offense sokszor segíthetett volna annyit, hogy előnyből kell játszani. Bár akkor is mindegy volt. Meg 30 pontot kaptunk átlagban...

Frazier szabad. Amikor DC volt futás ellen a legjobbak közt voltak, passz ellen középmezőny. Jó szakember, a játékosai szerették a Vikingsnál, a személyisége is passzol Trestmanhez, nyugodt, megfontolt manus. Nem mellesleg van Bears kötődése is.tüsi91
szerintem is elég sanszos, h Tuckernek ennyi volt, és Frazier lehet az utód. Drafton meg jöhet első körben egy domináns DT, akivel vmennyire stabilabbá lehetne tenni a futást és esetleg középről is lenne nyomás az ellenfél QB-ján. Persze én elégedett lennék egy pass rusher DE-nek is, aztán meglátjuk Emery-ék miként gondolják ezt.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én azért remélem kirúgják. Lehet jó volt a gameplan, lehet jó volt a play call, persze kiesett a fél kezdő, de teljesen mindegy. A szezon második felében a liga legrosszabb védelme volt itt, futás ellen soha nem látott mélységekig süllyedtünk, passz ellen csak azért fest jobban a kép, mert játszottunk olyan irányítók ellen, mint Ponder, Cassell (mondjuk ő a második félidőben+hosszabbításban passzolt 250 yardot), Kellen Clemens, Seneca Wallace, Jason Campbell, meg ha futottak 200 yardot nem kell annyira passzolni sem. Persze az Offense sokszor segíthetett volna annyit, hogy előnyből kell játszani. Bár akkor is mindegy volt. Meg 30 pontot kaptunk átlagban...

Frazier szabad. Amikor DC volt futás ellen a legjobbak közt voltak, passz ellen középmezőny. Jó szakember, a játékosai szerették a Vikingsnál, a személyisége is passzol Trestmanhez, nyugodt, megfontolt manus. Nem mellesleg van Bears kötődése is.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Holnap tart Trestman, és Emery egy közös sajtótájékoztatót. Ha Tuckert kirúgják, akkor az ma megtörténik. Én azt mondom, amit az egész szezonban: rengetek volt a sérülés, jó volt a gameplan, de semmit nem láttál a pályán, ami azt mutatná, hogy ki tud nevelni egy LB-t, hogy fegyelmezetté tudná tenni a védelmet. Szóval azon a véleményen vagyok, hogy jól teszik, ha kirúgják, de az sem tragédia, ha megtartják. Nekem mindig két, teljesen eltérő véleményem van mindenről, azért kishazánkban ez a sikeresség elengedhetetlen feltétele.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Boldog új véet mindenkinek! Nem akarok dicsekedni, nekem soha rosszabb évem ne legyen, mint a 2013-as volt. Márcsak a szívemnek kedves csapatoknak kéne kicsit jobban teljesíteni, de ez van.

Ne is mondjátok a blitzeket....3 és hosszúknál rendszereseb megpróbáltuk, semmi esélyünk nem volt vele szinte soha, minden csapat felvette...utóbbi pár meccsen őrjítően zavart már....
Nem hiszem el, h vki ekkora homály és ne fogja fel több meccs alatt sem, hogy nem fog menni....
Tulajdonképpen tálcán nyújtottuk állandóan a kiváló lehetőségeket az ellennek....mert olcsó blitzel akartuk azt megoldani, amit sokkal hatékonyabban levédekeztünk blitzelés nélkül.....zseniális ötlet...Bear
McCarthy nyilatkozta, hogy abszolút nem számított zero blitzre, meglepte a hívás. És tudod mit? Simán meglehetett volna. Megnézed az utolsú játékot: Peppers úgy dönt, hogy ugrik egyet, szóval Kuhn egyból jobb pozícióban van. Képzeld el, ha mondjuk megpróbállábon maradni, és a másfél számmal kisebb Kuhn úgy próbálja meg blokkolni, akkor egyrszét Rodgers nem tud kimozogni, másrészt egy másodperc múlva sack. De ő ugrott. Ezután csak hab a tortán, hogy Wright kapásból felrúgta Nelsont, gondolom inkább taktikai szabálytalankodik egyet, és kap egy sárga lapot, ja az egy másik labdás sport. Conte elfelejti, hogy mindenki egy az egyben emberezik, és elkezd a Los felé futni, hogy besegítsen szélen Bowmannak, aki az egész kibaszott secondaryból az egyetlen volt, aki tudta mit kell csinálni. Mióta Mel Tucker itt van, szerintem nem rossz a gameplan, szerintem nem rossz a play call. Egyszerűen a játékosok nem tudják megoldani a feladatokat. Ezt is simán le lehet verni rajta, ha úgy gondolják, nem készített fel megfelelően senkit. TresMery gondolhatja azt, hogy ebben a keretben több van, és kirúgják Tuckert, jön valaki, más filozófiával. Nem tudom, milyennel, zónáztak, emereztek, blitzeltek, nem blitzeltek, lehoztak embert a boxba, aztán nem hoztak, nem ment semmi. Szóval ha ebben a keretben több van, akkor jöjjön valaki más. Vagy marad Tuckert, és jövőre lesz 6 új kezdő a védelemben.

Az offense egészen fantasztikus szezont futott statisztikailag. A pályán annyira nem voltam tőlük elájulva. Martz második évében azt vártam, és szerintem mindenki, hogy hatalmas előrelépés lesz. Nem lett, ilyen-olyan okoknál fogva. Az ilyen semmiből jött nagy teljesítményeknél általában szkeptikus vagyok, és joggal, elég az elmúlt pár évet visszanézni. De egyrészt ez nem a semmiből jött (Marshall, Forte eddig is kiváló volt, Cutlerről is tudjuk, hogy oda dobja, ahova akarja, a támadófal volt imsét nagy kérdőjel), másrészt ebben az új rendszerben mindenki bele lett dobva a mélyvízbe, főleg Long, Mills, Jeffery, 3 fiatal, tapasztalatlan játékos. És lehet game winnning drive-okról, és franchise rekordokról beszélni. A lassú kezdések (Lions, Saints, Redskins, Packers), megspékelve ezzel a védelemmel megpecsételték a szezont. Komolyan hiszem, hogy jövőre ez az O megdönti a saját rekordjait. A védelem... remélem ők beérték ennyivel. Emery 1 év alatt teljesen újjáépítette a támadófalat. Most jöhet a védőfal.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekemmeg ez:
A székely csatak beborul a kocsmába,
- no, koma te hun letté ijen lucsok?
- há, vágtam az erdőn
- saztán
- reám gyütt a medve!
- azannya, smicsinátá?!
- futottam, mint a nyúl!
- samedve?!
- há ammeg utánam!
- saztán?
- átapatakon!
- samedve?
- ammeg utánam, há!
- saztán?
- átaszérűn!
- samedve?!
- várgyá, komám, bazmeg mostakkor velem vagy-e, vagy amedvéve, he!?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Hát srácok, nekem az idei idényről a következő vicc jutott eszembe így szilveszterkor:

A félszemű Joe bemegy a vadnyugati kocsmába, ahol hamarosan vad lövöldözés tör ki. Fél perc múlva kilövik Joe ép szemét, aki felkiált:
- Ez az gyerekek, mindig mondtam, hogy először a világítást kell kilőni......😊

Még egyszer: BÚÉK!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
"Bears signed P Drew Butler, per NFL source."

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A tegnapi műsora. Nem is értem, hogy fikázhatják, hogy milyen ember. Én például le se köpnék egy Urlachert (nálam ez a felcsinálok egy kurvát, aztán a sztrárügyvédem elintézi, hogy ne kelljen gyerektartást fizetni... face of the franchise), de Cutlerrel szívesen elmennék például sörözni.
füligjimmy
Én konkrétan imádom a faszit. Akár flegma pofával ül a padon, akár illik-e a franchise-ba, akár nem. 😊
Ha marad, örülök, ha nem, akkor is lesz valahogy. (Mert olyan még nem volt, hogy nem volt sehogy.)
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olcsó lesz Cutler?!😊
Azért egy Rams, Bucs, Vikings😊, Browns stb. simán adna neki Flacco közeli zsét, mert van, ahol egy Cutler is jókora upgrade lenne a QB poszton.😊Go Vikings!
Nem úgy értettem, hogy "olcsó" lesz. Azt mondtam, hogy van vele szemben tárgyalási alap. Én bízok a lojalitásában a franchise felé. Ennyi.dcsicsak
A tegnapi műsora. Nem is értem, hogy fikázhatják, hogy milyen ember. Én például le se köpnék egy Urlachert (nálam ez a felcsinálok egy kurvát, aztán a sztrárügyvédem elintézi, hogy ne kelljen gyerektartást fizetni... face of the franchise), de Cutlerrel szívesen elmennék például sörözni.

 espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=10218552

Tegnap Brad Biggs írta,hogy mindenki mennyire szeretne visszajönni, mert jól érzik magukat. Még azt is írta, hogy úgyérzi, őszinték. Ami azért jelenti azt, hogy az ilyen riportok, hogy mennyire összetart az öltöző, meg haverok, meg blabla általában pr cikkek. Majd kiderül, hogy mennyire igaz. Ha korrekt szerződéseket kötnek, akkor igaz. Hosszú távon sokat számítana, ha szerződéskötéskor hajlandóak lennének engedni 5-10%-ot ahhoz képest, amit más csapatnál kapnának.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Olcsó lesz Cutler?!😊
Azért egy Rams, Bucs, Vikings😊, Browns stb. simán adna neki Flacco közeli zsét, mert van, ahol egy Cutler is jókora upgrade lenne a QB poszton.😊Go Vikings!
Nem úgy értettem, hogy "olcsó" lesz. Azt mondtam, hogy van vele szemben tárgyalási alap. Én bízok a lojalitásában a franchise felé. Ennyi.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Cutler már tavaly is a rádióműsorában, de idén is nemrég azt nyilatkozta, hogy szeretne itt maradni. Ha van egy kis esze, akkor nem támaszt irreális követelményeket a Front office felé, plusz tisztában van azzal, hogy McCown a második sorból mit vitt a csapattal. Ez így abszolút jó tárgyalási alapnak számít, szóval szerintem meg lehet ezt oldani Jay-el okosban.
Aztán majd meglátjuk mi lesz, az élet hoz valamit.dcsicsak
Olcsó lesz Cutler?!😊
Azért egy Rams, Bucs, Vikings😊, Browns stb. simán adna neki Flacco közeli zsét, mert van, ahol egy Cutler is jókora upgrade lenne a QB poszton.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ne is mondjátok a blitzeket....3 és hosszúknál rendszereseb megpróbáltuk, semmi esélyünk nem volt vele szinte soha, minden csapat felvette...utóbbi pár meccsen őrjítően zavart már....
Nem hiszem el, h vki ekkora homály és ne fogja fel több meccs alatt sem, hogy nem fog menni....
Tulajdonképpen tálcán nyújtottuk állandóan a kiváló lehetőségeket az ellennek....mert olcsó blitzel akartuk azt megoldani, amit sokkal hatékonyabban levédekeztünk blitzelés nélkül.....zseniális ötlet...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.füligjimmy
azért az még így is röhej hogy 1 célpontja volt Rodgersnek és tervünk sem volt ellene... most komoly hogy nem rúgja ki Tuckert? jövőre bukik vele együtt, ez ilyen egyszerű. Nálunk senki sem akarja megtartani az állását??? 😀davemayer
Lehet, hogy kirúgja, de biztos nem hétfő délben. Állandóan nickel package, abból blitzeltünk, én nem vagyok egy matekzseni, deha duplázzák Nelsont, akkor valaki vagy töküresen marad, vagy simán elfutnak Bowman mellett, mert nincs safety. Lásd: a meccs vége. Nem tudom, hogy secondaryt kell összerakni, hogy több legyen a cover sack, vagy pass rusht, hogy kisegítsük a secondaryt. Én utóbbival kezdenék, de egyik se könnyű.füligjimmy
Passrusher kell. Sajnos Peppers már csak önmaga árnyéka volt a szezon első felében, bár valamire rálelt az utolsó meccseken, de szerintem ennyi pénzért ez még így is édeskevés.. cut. Mclellan, meg már a szezon előtt is bustnak volt kikiáltva itt, és ezt csak még jobban alátámasztotta ebben a szezonban, és nem beszélve, h Tillman is kidőlt, így egy Bowman-nek vagy Freynek kellett a pályára lépnie, mely tuti nem életbiztosítás...
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.füligjimmy
azért az még így is röhej hogy 1 célpontja volt Rodgersnek és tervünk sem volt ellene... most komoly hogy nem rúgja ki Tuckert? jövőre bukik vele együtt, ez ilyen egyszerű. Nálunk senki sem akarja megtartani az állását??? 😀davemayer
Lehet, hogy kirúgja, de biztos nem hétfő délben. Állandóan nickel package, abból blitzeltünk, én nem vagyok egy matekzseni, deha duplázzák Nelsont, akkor valaki vagy töküresen marad, vagy simán elfutnak Bowman mellett, mert nincs safety. Lásd: a meccs vége. Nem tudom, hogy secondaryt kell összerakni, hogy több legyen a cover sack, vagy pass rusht, hogy kisegítsük a secondaryt. Én utóbbival kezdenék, de egyik se könnyű.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.füligjimmy
azért az még így is röhej hogy 1 célpontja volt Rodgersnek és tervünk sem volt ellene... most komoly hogy nem rúgja ki Tuckert? jövőre bukik vele együtt, ez ilyen egyszerű. Nálunk senki sem akarja megtartani az állását??? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"dcsicsak
Bostic szerintem nem is játszott ezen a meccsen. Frey.... hát, ha meg tudna fogni egy Nelsont egy az egyben, akkor nem nickel lenne, hanem évi 8 millás corner.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Meg azt is felírja, hogy "Akiket draftoltam a D-be, azok is szarok"