Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Magadrol állítasz ki bizonyítványt nekem ehhez semmi közöm.

Évekig eltetted Harrisont, meg ment a goodell takarodj, majd a mi játékosunk csinál hasonlót, akkor jössz azzal h micsoda fasz volt??
Lennel akkor legalább következetes es ne szánalmas.

Harrison legalább elmondta h ez sima futball play volt, amivel en nem értek egyet de te most csak azert nem, mert nem JH vagy Shazier csinálta.

Elfelejted h itt embereknek memóriája is van es emlékszik arra miket hordtal ossze az elmúlt években, aminek most homlokegyenest ellent mondasz.

es en meg par emberrel egyutt ott voltam amikor fürdős kurva módra hisztizel a bírok miatt a champsben es mindenki az asztalnál rajtad röhögött mert annyira nem tudtál leállni mr soha nem birozok.

Es meg egy utolsó gondolat, lehet arról beszélni h a mi jatekosaink faszok voltak es igy is volt, el is ismerte mindenki, de a ti kispadotok legalább akkora fasz volt csak valamiert az nem lett szankcionalva, igy csak mi maradtunk ott hülyén.

Szóval javaslom azállj le a földre es vakard ki a szemedbol a gerendát.

Szerkesztette: gabtsi

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3 sort olvastam el, de tényleg ide jársz hazudni?

Édes kenyér micsoda hipokrita vagy, eszem megáll.
gabtsi
A személyeskedést hagyjuk. Idáig én nem süllyednék. De szép napot neked is! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
3 sort olvastam el, de tényleg ide jársz hazudni?

Édes kenyér micsoda hipokrita vagy, eszem megáll.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megkérek minden jóérzésű vasas fant, huzzon a búsba trollkodni. Soldi egy ilyen meccs utan igen frusztrált vagyok, de tény hogy ezt kulso segitseg nelkul nem nyeritek meg. Es emlekeim szerint a kozos meccsnezes alatt vegig biroztad a meccset kevesebbert is. De nem akarlak megbantani. tudod mit? Annyival jobbak voltatok, hogy bar vegig nekunkk fujtak, ezt a csodas vasast nem tudtuk legyozni... Nem is ertem hogy miert csak ennyi buntit kaptunk, mikor az oly csodas csapatotok olyan fair volt egész meccsen... Reszemrol tenyleg off a tema... ui idén tiszteletbol vasas irant uj avatarral keszulok...
meme
😊

Te mit vársz, de most tényleg? Kérjek elnézést? Vagy mit? Azt várod, hogy azt mondjam, hogy a csaló bírók miatt nyertünk? Nem, nem fogom ezt mondani. Mert szerintem nem így van. Azért kaptatok ki, mert Hill, Burfict és Pacman hibázott, eközben pedig ahelyett hogy a vereség miatt frusztrált lett volna, Shazier élete játékát mutatta be Hillen a forced fumble-lel. A bírók is hibáztak (főleg Shazier helmet hitjére gondolok), de hogy ezen múlt volna? Szerintem nem. Amíg a ti játékosaitok hibáztak, pedig már kézben volt a meccs, addig Shazier élete legnagyobb playét mutatta be. Ezek a döntőek. Nem a vesztésre álló, tulajdonképpen már kikapott csapat játékosai játszottak frusztráltan, s kezdtek el törleszteni, piszkoskodni a végén, ahogy az lenni szokott ilyen meccseken, hanem éppen ők játszottak akkor hihetetlen koncentráltan és csinálták meg az esélyt teremtő playeket (BB is az uccsó drive-ban), s kapaszkodtak az utolsó utáni, szinte már nem is létező szalmaszálba, s éppen a "győztes" nem tudott higgadt maradni. Én ebben a sportágban azt vallom évek, sőt több mint egy évtizede, hogy ha elég jó vagy, nyerni fogsz. Ezt most is így gondolom. Egy meccsen van nagyjából 70-70 támadó és védekező play. Hogy 1-2-ben tévednek a bírók, az nem ok arra, hogy ne csináld meg a következő playt. Azért mert befújnak egy jogtalan DPI-t, azért nem kell a köv. playből például TD-t engedni. Emlékszel a 2005-ös Colts-Steelers-re? Elvették Troy INT-jét videózás után - utólag a liga által elismerten tévesen. És? Nyertünk. Mert az a Steelers elég jó volt és felül tudott kerekedni a nehézségeken és igazságtalanságokon. Higgadt tudott maradni. Én először mindig azt nézem, hogy mi (az én csapatom) mit nem csinált jól, nem azt, hogy a bírók melyik 2 playben hibáztak. És a Bengals nagyon sok dolgot nem csinált jól. Nemcsak Hillre, Burfictre és Pacmanre gondolok. A line of scrimmage-t mindkét oldalon dominálta a Steelers, ezért hárult túl nagy teher MCC-ra, aki sokáig nem bírta ezt el. De Bengals-szempontból nem is szabadot volna engedni, hogy az ő kezében legyen a meccs. Ti magatok írtátok le itt esélyeket latolgatva, hogy a körülötte lévőknek kellene nagyot játszania és ez 3 negyeden át nem történt meg. Nem ment a futás és nyomás is állandó volt rajta. Ezért tudtunk 15 ponttal elhúzni. Azt pedig kifejezetten ironikusnak gondolom, hogy a "paraszt Steelers-kultúrát" szidjátok, miközben épp azért kaptatok ki, mert két játékosatok nem tudott uralkodni magán, ergó igazi paraszt volt. Tomlin felőlem lehet paraszt, gyökér, emocionális bandavezér, de amikor kellett, a játékosai kontrolláltan játszottak, kordában tudta tartani a játékosai indulatait, ezért voltak képesek meccsdöntő playeket csinálni egy már elveszett meccsen, míg Lewis képtelen volt ezt elérni. A Steelers-kultúra nálam inkább az a "never quit, never give up mentalitás", amit láttunk. Gondolok Shazier labdaszerzésére, majd a sérült Ben hősies küzdelmére. Steelers-szurkolóként nekem ez hidegrázó és felemelő, ahogy küzdött a csapat, amikor már én sem nagyon hittem a sikerben.

Én azt gondolom, hogy a Bengals megérdemelte a vereséget a crunch time-ban elkövetett nem mindennapi hibákért (Hill, Burfict, Pacman), de említhetném a korábbi hibákat is (McCarron INT, Bryant nagy end aroundja, AB 60 yardos elkapása, ellenfél futójátékának engedése, a saját működésképtelensége). De azt is gonolom, hogy az EGÉSZ meccset nézve a Steelers megérdemelte a győzelmet. A Steelers 90 yarddal többet csinált és közben kettővel több labdaszerzése volt. A Steelers 3 negyedben dominált, a Bengals 13 percet az utolsóban. 60 percet tekintve szerintem jobb volt a Steelers. Egyrészt kevesebbet hibázott, másrészt több pozitív playt mutatott be, mint riválisa. Azt viszont készségel elismerem, hogy a Steelers hiába dominált, vagy legalábbis irányított 3 negyedet, nem tudot ennek megfelelő mennyiségű pontot írni a táblára, s ez visszaütött.

A Bengals topikban rendszeres a bírózás - sokszor még győztes meccsek után is. (Lásd idei első Steelers-meccs) Én ezzel semmilyen szinte nem tudok azonosulni. A közös meccsnézésen valszeg féreértettél, én azért hoztam a példákat, hogy én/mi is bírózhatnánk, mert hidd el, nemcsak mindig szegény Bengals ellen tévednek, hanem ellenünk is szoktak, meghozzá pontokat érően. És? Hiába volt DPI Bryanten az end zone-ban. Nem azért kaptunk ki. Hanem azért, mert azon a meccsen a Bengals jobb volt. Amikor kellett a Bengals mutatott be kulcsfontosságú playt, lásd Williams csodálatos INT-je. Most ez nem így volt.

Ezzel én is lezártam. A Steelers topikban ma vagy holnap még írok egy hosszabbat franchise kultúráról, kicsit átültetve Steelers-re, Bengalsre és Ravensre, bár részben már ebben is érintettem a témát.

Uff.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem engedjük el ezt most már.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Megkérek minden jóérzésű vasas fant, huzzon a búsba trollkodni. Soldi egy ilyen meccs utan igen frusztrált vagyok, de tény hogy ezt kulso segitseg nelkul nem nyeritek meg. Es emlekeim szerint a kozos meccsnezes alatt vegig biroztad a meccset kevesebbert is. De nem akarlak megbantani. tudod mit? Annyival jobbak voltatok, hogy bar vegig nekunkk fujtak, ezt a csodas vasast nem tudtuk legyozni... Nem is ertem hogy miert csak ennyi buntit kaptunk, mikor az oly csodas csapatotok olyan fair volt egész meccsen... Reszemrol tenyleg off a tema... ui idén tiszteletbol vasas irant uj avatarral keszulok...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Az idei WC-ben az összes csapat kikapott akinek szurkoltam, érik a PIT-CAR döntő...
megyerikrisz
Hohohó, lassan ezzel. Palmer papa majd megmutatja! Igaz utána a döntőben az első negyedben eltörik a térdét véletlenségből 😊
nasheem
Elore elnezest, de ha mar trash talk ez tulsagosan magaslabda, hogy ne csapjam le.
Nem lesz semmi baj a labaval, Burfict nem lesz ott, hogy ravetodjon.

több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Az idei WC-ben az összes csapat kikapott akinek szurkoltam, érik a PIT-CAR döntő...
megyerikrisz
Hohohó, lassan ezzel. Palmer papa majd megmutatja! Igaz utána a döntőben az első negyedben eltörik a térdét véletlenségből 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Én inkább nem is írtam semmit eddig, mert biztosan nem tudtam volna higgadt maradni. Szerintem sem érdemes belemenni a személyeskedésbe, azt viszont mindenkinek látnia kell, hogy nem csak Burfict volt itt a ludas, a Steelers edző stábja méginkább benne volt itt a dolgokban. ezt ők is elismerték azzal, hogy Porternek adták a meccslabdát...
Ebben a vereségben mindenki ludas volt, saját magunkat okolhatjuk leginkább, de persze az ellen és a bírók is erősen benne voltak, az biztos, hogy nem kaptuk meg a hazai pályát, sőt. Remélem jövőre sikerül visszavágni, és újra PO lesz és a pályán vághatunk vissza a Steelersnek. Tegnap reggel még arra gondoltam, hogy soha többet nem nézek meccset, persze ez azóta már átalakult, de az biztos, hogy ez volt eddig a legfájóbb vereség amit láttam. Most irány a draft meg a szerződéshosszabbítások, azért hétvégén a Broncosnak szurkolok majd... 😊
rizanjn
képzeld mit érezhetnek a Vikes szurkolók...és akkor ők még a bírókra vagy az ellenfél edzőire se foghatnak semmit...na Vikes szurkolónak lenni most igazán pocsék érzés lehet
Klaci79
Majd megszépül idővel. Ragyogóan helyt álltak, egy erősebbnek tartott ellenféllel szemben. Nagyon sajnáltam Zimet. Az idei WC-ben az összes csapat kikapott akinek szurkoltam, érik a PIT-CAR döntő...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Én inkább nem is írtam semmit eddig, mert biztosan nem tudtam volna higgadt maradni. Szerintem sem érdemes belemenni a személyeskedésbe, azt viszont mindenkinek látnia kell, hogy nem csak Burfict volt itt a ludas, a Steelers edző stábja méginkább benne volt itt a dolgokban. ezt ők is elismerték azzal, hogy Porternek adták a meccslabdát...
Ebben a vereségben mindenki ludas volt, saját magunkat okolhatjuk leginkább, de persze az ellen és a bírók is erősen benne voltak, az biztos, hogy nem kaptuk meg a hazai pályát, sőt. Remélem jövőre sikerül visszavágni, és újra PO lesz és a pályán vághatunk vissza a Steelersnek. Tegnap reggel még arra gondoltam, hogy soha többet nem nézek meccset, persze ez azóta már átalakult, de az biztos, hogy ez volt eddig a legfájóbb vereség amit láttam. Most irány a draft meg a szerződéshosszabbítások, azért hétvégén a Broncosnak szurkolok majd... 😊
rizanjn
képzeld mit érezhetnek a Vikes szurkolók...és akkor ők még a bírókra vagy az ellenfél edzőire se foghatnak semmit...na Vikes szurkolónak lenni most igazán pocsék érzés lehet
több mint 8 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Én inkább nem is írtam semmit eddig, mert biztosan nem tudtam volna higgadt maradni. Szerintem sem érdemes belemenni a személyeskedésbe, azt viszont mindenkinek látnia kell, hogy nem csak Burfict volt itt a ludas, a Steelers edző stábja méginkább benne volt itt a dolgokban. ezt ők is elismerték azzal, hogy Porternek adták a meccslabdát...
Ebben a vereségben mindenki ludas volt, saját magunkat okolhatjuk leginkább, de persze az ellen és a bírók is erősen benne voltak, az biztos, hogy nem kaptuk meg a hazai pályát, sőt. Remélem jövőre sikerül visszavágni, és újra PO lesz és a pályán vághatunk vissza a Steelersnek. Tegnap reggel még arra gondoltam, hogy soha többet nem nézek meccset, persze ez azóta már átalakult, de az biztos, hogy ez volt eddig a legfájóbb vereség amit láttam. Most irány a draft meg a szerződéshosszabbítások, azért hétvégén a Broncosnak szurkolok majd... 😊
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Sziasztok!

Ne haragudjatok, most végigolvastam a Bengals és a Steelers topic termését is. És el vagyok borzadva.
Nem akarok új anyázásnak alapot adni, mert remélem tényleg véget ért, de néhány dolgot szeretnék leírni, és ha valamelyik szerkesztőnek nem tetszik, maximum törli.

1. Tök jogosan vagytok felháborodva néhány ítéleten és tetten (Porter), én is jogosnak érzem.
2. Viszont ezekről nem az itteni Steelers fanok tehetnek, én személy szerint csalódott is vagyok, mert szerettem volna, ha nyerünk, de nem így, és nem ilyen körülmények között. Az, hogy néhányan még büszkék is rá meg hergelnek titeket viszont már minket minősít itt a fórumon, és méltatlan nem csak az itteni Steelers fanokhoz, de az egész bowl.hu-hoz is. Én itt értelmes vitákhoz és beszélgetésekhez (illetve Sobrihoz) vagyok szokva, nem ehhez.
3. Mindkét fél abba hagyhatná egymás provokációját és a provokációnak felülést.

Annyit tennék még hozzá, hogy tényleg sajnálom (bár gondolom hova dughatom fel magamnak a sajnálkozásomat), én tényleg nektek szurkoltam az összes meccsen (kettő kivételével 😊 ) az alapszakaszban, és tudom milyen az, amikor a sérülések miatt egy nagy esély úszik el. Szar.

Üdv,
tenorx
tenorx
Így is hozzá lehet állni. És nem hergelve, nem nagypofával. Köszönjük.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Wisniewskin kívül nincs nagyon valid opció FA-n, maximum Tim Barnes aki még normál kezdőszint, utánuk már ilyen Ryan Wendell meg Ben Jones-szintű arcok jönnek.
empty taxi
A barnák centere nem lép ki a szerződéséből év végén?

megyerikrisz
Megteheti, rajta múlik, mondjuk nem hiszem h ha kilép is csopriválishoz igazol. Plusz sztem a Mike Pouncey-féle dealnél (5 év 44.75 millió $, 20 misi garantált) is többet akar, amit nem tudom Brown hogy tolerálna 😊
empty taxi
De ez pont, hogy elo szokott fordulni. Jellemzoen az egy csoportban jatszo csapatok egymashoz kozeli varosok. Ha van valami ami kot a jelenlegi varoshoz pl. csalad/baratno vagy haz amirol nem akarsz lemondani akkor ez szempont tud lenni a valasztasnal.
Nem is kell messze menni peldaert. Harrison is lehuzott 1 evet a Bengalsnal, de a csalad maradt otthon.
De bevallom nem tudok sokat rola, uh nala ez lehet nem donto tenyezo.
Roth
Tősgyökeres kaliforniai.
Egyébként meg ha sikerül békében elválni a régi munkaadóval (ez persze nincs mindig így), akkor ritkán szoktak a játékosok csoportriválishoz igazolni, tisztelik ennyire azt a csapatot, ahol éveken át bíztak benne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
inkább az lehet benne, hogy ismerik jól az ellenfélnél, mire képes, már látták teljesíteni a csoportban, hasonló riválisok ellen.
mondjuk ez inkább a roster végén lévő játékosokra jellemző, akik vándorolnak akár mind a négy AFCN csoport tagja között. nagy sztár ritkán igazol a másikhoz.

Brown/Lewis nem is fog nagy pénzt adni FA-nak, úgyhogy mindegy is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Wisniewskin kívül nincs nagyon valid opció FA-n, maximum Tim Barnes aki még normál kezdőszint, utánuk már ilyen Ryan Wendell meg Ben Jones-szintű arcok jönnek.
empty taxi
A barnák centere nem lép ki a szerződéséből év végén?

megyerikrisz
Megteheti, rajta múlik, mondjuk nem hiszem h ha kilép is csopriválishoz igazol. Plusz sztem a Mike Pouncey-féle dealnél (5 év 44.75 millió $, 20 misi garantált) is többet akar, amit nem tudom Brown hogy tolerálna 😊
empty taxi
De ez pont, hogy elo szokott fordulni. Jellemzoen az egy csoportban jatszo csapatok egymashoz kozeli varosok. Ha van valami ami kot a jelenlegi varoshoz pl. csalad/baratno vagy haz amirol nem akarsz lemondani akkor ez szempont tud lenni a valasztasnal.
Nem is kell messze menni peldaert. Harrison is lehuzott 1 evet a Bengalsnal, de a csalad maradt otthon.
De bevallom nem tudok sokat rola, uh nala ez lehet nem donto tenyezo.

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Sziasztok!

Ne haragudjatok, most végigolvastam a Bengals és a Steelers topic termését is. És el vagyok borzadva.
Nem akarok új anyázásnak alapot adni, mert remélem tényleg véget ért, de néhány dolgot szeretnék leírni, és ha valamelyik szerkesztőnek nem tetszik, maximum törli.

1. Tök jogosan vagytok felháborodva néhány ítéleten és tetten (Porter), én is jogosnak érzem.
2. Viszont ezekről nem az itteni Steelers fanok tehetnek, én személy szerint csalódott is vagyok, mert szerettem volna, ha nyerünk, de nem így, és nem ilyen körülmények között. Az, hogy néhányan még büszkék is rá meg hergelnek titeket viszont már minket minősít itt a fórumon, és méltatlan nem csak az itteni Steelers fanokhoz, de az egész bowl.hu-hoz is. Én itt értelmes vitákhoz és beszélgetésekhez (illetve Sobrihoz) vagyok szokva, nem ehhez.
3. Mindkét fél abba hagyhatná egymás provokációját és a provokációnak felülést.

Annyit tennék még hozzá, hogy tényleg sajnálom (bár gondolom hova dughatom fel magamnak a sajnálkozásomat), én tényleg nektek szurkoltam az összes meccsen (kettő kivételével 😊 ) az alapszakaszban, és tudom milyen az, amikor a sérülések miatt egy nagy esély úszik el. Szar.

Üdv,
tenorx
tenorx
Korrekt, bár mindenki így állna hozzá!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Sziasztok!

Ne haragudjatok, most végigolvastam a Bengals és a Steelers topic termését is. És el vagyok borzadva.
Nem akarok új anyázásnak alapot adni, mert remélem tényleg véget ért, de néhány dolgot szeretnék leírni, és ha valamelyik szerkesztőnek nem tetszik, maximum törli.

1. Tök jogosan vagytok felháborodva néhány ítéleten és tetten (Porter), én is jogosnak érzem.
2. Viszont ezekről nem az itteni Steelers fanok tehetnek, én személy szerint csalódott is vagyok, mert szerettem volna, ha nyerünk, de nem így, és nem ilyen körülmények között. Az, hogy néhányan még büszkék is rá meg hergelnek titeket viszont már minket minősít itt a fórumon, és méltatlan nem csak az itteni Steelers fanokhoz, de az egész bowl.hu-hoz is. Én itt értelmes vitákhoz és beszélgetésekhez (illetve Sobrihoz) vagyok szokva, nem ehhez.
3. Mindkét fél abba hagyhatná egymás provokációját és a provokációnak felülést.

Annyit tennék még hozzá, hogy tényleg sajnálom (bár gondolom hova dughatom fel magamnak a sajnálkozásomat), én tényleg nektek szurkoltam az összes meccsen (kettő kivételével 😊 ) az alapszakaszban, és tudom milyen az, amikor a sérülések miatt egy nagy esély úszik el. Szar.

Üdv,
tenorx
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Plusz sztem a Mike Pouncey-féle dealnél (5 év 44.75 millió $, 20 misi garantált) is többet akar, amit nem tudom Brown hogy tolerálna 😊
empty taxi
Aha, azt sehogy sem. 😀 Marad a fekvenyomó bajnok.
megyerikrisz
Visszaigazoljuk Kyle Cookot? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
7.5M
gabtsi
Atyaég.
Mikey
jó tárgyalási alap egy hosszabbításhoz.
gabtsi
Szerintem is: "figyu Dre, annyiról ne is álmodj, amennyit '16-ban kapsz."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Plusz sztem a Mike Pouncey-féle dealnél (5 év 44.75 millió $, 20 misi garantált) is többet akar, amit nem tudom Brown hogy tolerálna 😊
empty taxi
Aha, azt sehogy sem. 😀 Marad a fekvenyomó bajnok.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
7.5M
gabtsi
Atyaég.
Mikey
jó tárgyalási alap egy hosszabbításhoz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Wisniewskin kívül nincs nagyon valid opció FA-n, maximum Tim Barnes aki még normál kezdőszint, utánuk már ilyen Ryan Wendell meg Ben Jones-szintű arcok jönnek.
empty taxi
A barnák centere nem lép ki a szerződéséből év végén?

megyerikrisz
Megteheti, rajta múlik, mondjuk nem hiszem h ha kilép is csopriválishoz igazol. Plusz sztem a Mike Pouncey-féle dealnél (5 év 44.75 millió $, 20 misi garantált) is többet akar, amit nem tudom Brown hogy tolerálna 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
7.5M
gabtsi
Atyaég.
Mikey
Nem mondom, hogy nem sokallom. Én olyan 4M + opciókra gondoltam jó árként.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
7.5M
gabtsi
Atyaég.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
7.5M

ami nem hajlik, az törik!