Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nézzünk szét kicsit a szomszédban is rovat. Barnák: Velük picit bizonytalan vagyok. Új csapat épűl, nyilván nem az első êvben váltják még a világot...de. Sosem szerencsés ha egy edzönk egy csoport ellenfélhez megy. Nyilván átdolgozták a playbookot, de nagyon ismeri a gyengéinket, és erősségeinket is, így könnyebb készülni belőlünk. Itt mi vagyunk legjobban szopóágon. Hollók: Nem ilyen fosok mint tavaly. Ha nem lettek volna kórház csapat akkor tuti jobbak, és még erősödtek is a jó draftpozinak hála.Nyugodtan állíthatjuk, idén vért izzadunk ellenük. Vasas: Na most jól megköveznek....Szerintem nem igen erősödtek, de alapból sem voltak szarok. És ahogy rólunk elmondható, róluk is, hogy PO esélyes csapat mostanában. Akár milyen szar szériában vannak felszívják magukat ellenünk és a csoportban is. Érdekes lesz az idei év, már alig várom!
meme
Igazából az utóbbi két évben oda-vissza vertetek minket, szóval ha ebből indultok ki annyit nem erősödtünk, ellenben mi kétszer is lecsaptuk a vasast tavaly (másodszorra a B csapattal) szóval igencsak alátok dolgoztunk... legyetek szívesek ezt viszonozni 😀
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A Steeelers szar. Még szép hogy az 😀

Na jó, igazából nem annyira szarok. Sőt, ha meg kellene nevezni a liga jelenlegi legjobb csapatát, akkor inkább a Packerst mondanám, de korántsem vagyok benne biztos hogy ez az őszinte válaszom 😀

De a csoportmeccs az csoportmeccs. Egyszer el fogjuk kapni őket. De rohadt jó lenne már azt látni, hogy Röfi kopik. Mert amíg ő ezen a szinten játszik, addig a Vasas offense talán a legjobb a ligában. Bell biztos gyengébb lesz, mint volt, de nem ő a kulcs.

Egyébként meg egy szar divatcsapat lettek. Így jogosan nézzük le őket 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Nézzünk szét kicsit a szomszédban is rovat. Barnák: Velük picit bizonytalan vagyok. Új csapat épűl, nyilván nem az első êvben váltják még a világot...de. Sosem szerencsés ha egy edzönk egy csoport ellenfélhez megy. Nyilván átdolgozták a playbookot, de nagyon ismeri a gyengéinket, és erősségeinket is, így könnyebb készülni belőlünk. Itt mi vagyunk legjobban szopóágon. Hollók: Nem ilyen fosok mint tavaly. Ha nem lettek volna kórház csapat akkor tuti jobbak, és még erősödtek is a jó draftpozinak hála.Nyugodtan állíthatjuk, idén vért izzadunk ellenük. Vasas: Na most jól megköveznek....Szerintem nem igen erősödtek, de alapból sem voltak szarok. És ahogy rólunk elmondható, róluk is, hogy PO esélyes csapat mostanában. Akár milyen szar szériában vannak felszívják magukat ellenünk és a csoportban is. Érdekes lesz az idei év, már alig várom!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Mint azt elmondtam szubjektív értékelés, a személyes benyomásaimra támaszkodva.
Christian Westerman. Feldobunk egy követ az G-re esik a csapatban.
meme
Milyen, nyugodt szívvel bevethető csere guardunk van? Ki az?
megyerikrisz
Westerman sem az... Még messze nem Nfl kész, és sokan vannak a roosteren erre a posztra.

meme
Értem, de ki az? 😀 Van egy darab Hopkinsunk a két kezdő G-n kívül, neki éppen pont ugyanannyi NFL meccse van, mint Westermannak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Mint azt elmondtam szubjektív értékelés, a személyes benyomásaimra támaszkodva.
Christian Westerman. Feldobunk egy követ az G-re esik a csapatban.
meme
Milyen, nyugodt szívvel bevethető csere guardunk van? Ki az?
megyerikrisz
Westerman sem az... Még messze nem Nfl kész, és sokan vannak a roosteren erre a posztra.
Mér tépnék szét? Green kétkilóval nehezebb, azt is a fülére hízta. Tik hunnan szedtek ennyi ződséget?
sutianap
Zöldike ellenben piszok gyors, és általában hosszúakra használjuk, nem a darálósabb közép és rövid passzoknál, mint annó MJ-t vagy Sanut. És nálunk wr poszton most ez kellett volna.
a halálom, hogy mindenkit a Steelers elől sikerült elhappolni, és ezért külön hurrá-hurrá...
Mikey
Colbert GM által elismerten Jackson valóban rajta volt az 1. körös boardunkon.
Soldados
OK, és? ettől miért jobb/örömtelibb választás..?
Mikey
Most pont leszarom. Ha mondjuk 4 év múlva elitligalegjobb CB lesz belőle, akkor örülni fogok, hogy kivittük a vasas elől, jelenleg viszont ott tartunk, hogy az urak 0 snapet játszottak az NFL-ben, az is lehet, hogy Burns lesz a nagy király, akkor meg jót tettünk velük. Felesleges most ezzel foglalkozni.
megyerikrisz
Ezzel egyetértek,de ilyen alapon akkor bárki minek értékel? Valamivel ki kell tölteni az uborkaszezont. Amúgy még azt gondolom, hogy évek óta jól draftolunk. Kevés bust-al.Erre alapozva is értékelték így

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Draftnál két dolog érdekel... na jó 3.
Egy, hogy needre húzzunk, kettő hogy nagyjából a konszenzusos értéken. Max fél-1 körrel korábban. Azaz legyenek logikusak a döntéseink. Ez a draft tökéletesen megfelelt ennek. Így elégedett vagyok. Illetve a 3. szempont, hogy lehetőleg húzzunk valakit, akit ismerek és szeretek. Többnyire ND játékosokat szoktam preferálni, de Fullert valamiért nem szerettem. Amint meghallottam, hogy Fejedelemmel interjúztunk, azonnal ő lett a kedvenc. Így nekem A+++ a draft jelenleg. A többit meg eldönti az élet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a halálom, hogy mindenkit a Steelers elől sikerült elhappolni, és ezért külön hurrá-hurrá...
Mikey
Colbert GM által elismerten Jackson valóban rajta volt az 1. körös boardunkon.
Soldados
OK, és? ettől miért jobb/örömtelibb választás..?
Mikey
Teljesen egyetértünk. Semmivel. Ennek legfeljebb akkor lesz (hozzáadott) értéke, ha Jackson nagykirály lesz. Ha bust, akkor meg kb köszönjük. 😊 Szóval teljesen egyetértünk, szerintem se ettől lesz jó vagy rossz pick valaki, hogy rivális elől sikerült-e elhozni, hanem attól hogy beválik, vagy sem.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
a halálom, hogy mindenkit a Steelers elől sikerült elhappolni, és ezért külön hurrá-hurrá...
Mikey
Colbert GM által elismerten Jackson valóban rajta volt az 1. körös boardunkon.
Soldados
OK, és? ettől miért jobb/örömtelibb választás..?
Mikey
Most pont leszarom. Ha mondjuk 4 év múlva elitligalegjobb CB lesz belőle, akkor örülni fogok, hogy kivittük a vasas elől, jelenleg viszont ott tartunk, hogy az urak 0 snapet játszottak az NFL-ben, az is lehet, hogy Burns lesz a nagy király, akkor meg jót tettünk velük. Felesleges most ezzel foglalkozni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
a halálom, hogy mindenkit a Steelers elől sikerült elhappolni, és ezért külön hurrá-hurrá...
Mikey
Colbert GM által elismerten Jackson valóban rajta volt az 1. körös boardunkon.
Soldados
OK, és? ettől miért jobb/örömtelibb választás..?
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Christian Westerman. Feldobunk egy követ az G-re esik a csapatban.
meme
Milyen, nyugodt szívvel bevethető csere guardunk van? Ki az?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a halálom, hogy mindenkit a Steelers elől sikerült elhappolni, és ezért külön hurrá-hurrá...
Mikey
Colbert GM által elismerten Jackson valóban rajta volt az 1. körös boardunkon. Mondjuk ez engem nem különösebben zavar, volt már ilyen, asszem Leon Hallt vittétek előttünk annó, ez benne van a draftban.

Viszont Billings (akit még elhappolós kategóriába szoktak sorolni a draft óta) tuti nem. Ha őt akartuk volna, behúztuk volna a 3. körben, de mi Hargraves-t választottuk a DL-be. Szóval Billings nem kellett volna már negyedikben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
a halálom, hogy mindenkit a Steelers elől sikerült elhappolni, és ezért külön hurrá-hurrá...

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Mér tépnék szét? Green kétkilóval nehezebb, azt is a fülére hízta. Tik hunnan szedtek ennyi ződséget?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Mini drat értékelő részemről 😊
William Jackson III. Nem ő volt az elsőszámú pick várományosa nálam, de kellett. Én hiszek abban, hogy ebben a csoportban egy jó védelemmel, és egy jó Punterrel is meccset lehet nyerni. Márpedig nekünk évek óta nagyon jó védelmünk van 😊 Az már csak hab a tortán, hogy valószínü a vasas elől kaptuk ki.
osztályzat: A-
Tyler Boyd. Na vele kezdek megbékélni, bár gyakorlatilag az egyetlen akit nem akartam a kezdő szintü Wr-ek közül. De amilyen Wr run volt.... sok más nem is maradt. Nem-nem a tehetségével van gond. Attól félek hogy nem éli meg a 6 kört sem, mert széttépik. Amennyiben lehozza a szezont sérülésmentesen 4-6 TD-vel, akkor kibekkeljük vele és Lafellel az idei évet, és jövőre jöhet egy komolyabb WR.
osztályzat: B-
Nick Vigil. Na Tőle nagyon fázom....Nem ismertem, bár ez az én hiányosságom inkább. Amit a közösségin láttam tőle az nagyon gáááááz. Érdekes, hogy a külföldi szakik erre a pickre beindúltak. Meglátjuk, most a személyes benyomásomra hallgatok.
osztályzat: C vagy C-
Andrew Billings. Hogy csúszhatott hozzánk? Nem értem, de köszönjük szépen. Peko-nál csak jobb lehet, ha kitudja szorítani azzal csak nyerhetünk.
osztályzat: A+
Christian Westerman. Na őt minek? Feldobunk egy követ az G-re esik a csapatban. Értem én hogy soha nem elég ide a nép, de akkor hoztunk volna inkább egy safety-t.
osztályzat: C
Cody Core. Na ennek örülök..... Valahogy mostqanában a hátsókörös Wr-ből is kihozzuk a maxit.... Lsd. MJ vagy Sanu /kit-kit az értékén kezelni tessék/
Úgy érzem Ő beválhat nálunk, és ezt a picket bőven megérte 😊
osztályzat: A
És itt van a fejedelmünk 😊 a hiányolt S posztra. Remélem bevállik, és szép karriert épít nálunk. Csak mert nagyon akartuk, és szerintem kellett is ide ember.
osztályzat: A-

Összesen B

Felhívnám tisztelt szurkertársak figyelmét, hogy ez az értékelő szubjektív érzéseimről szól, mellőzve minden szakmai alapot 😀 kérjük eszerint is kezelni...
A csoport többi tagja:
Barnák : A az eddigieknél csak jobb lehet bárkit húznak 😊
Hollók : B szerintem nem húzogattak rosszul, erősödtek
Vasas: C+ az élet nagy rendező, akit kellett kiszedtünk előlük, a többi meg...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Billingsnél pont azt emelték ki a külföldi szakik, hogy pekónál többet tud hozzátenni pass rushban.
Közben az is kiderült, hogy dr Dre vállsérüléssel tolta végig az egész szezont, márciusban meg is műtötték. Állítólag a campre 100 százalékos lesz, hát erre marha kíváncsi leszek.
Alexander még mindig nyalja Bodine-t, remélem igaza lesz végül. Amúgy sem volt felesleges az OL húzás, mert nem volt becsületes tartalék guardunk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Megéltük h Dalton referencia😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Antonionak sincs nagy sebessége, de sönkise fut meccsen nyílegyenesen negyvenet. Az első két lépése neki is gyors. S képzeld maj milyen felüdülés lehet neki, hogy Vojtyk után Dalton lesz a qb, nem fesz azzal lesz elfoglalva, hova kell még nyúlni tízjardot.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Fejedelem valóban nem HoF safety. FHoF😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Gabtsira reagálva:
Boyd kapcsán azért említsük meg, hogy egy jónak számító returnert húztunk a személyében, így sokak kedvencét Tate-et talán nem kell majd látnunk túl sokat. (Vagy ha mégis marad Tate,, akkor remélhetőleg csak azért mert Boyd annyira jó, hogy nem akarják összetöretni egy visszahordásnál.)
Fejedelem nem egy pro-bowler safty, de a hetedik körben már az is csoda szokott lenni, ha valaki az 53-ban marad. Mivel azonban ezen a poszton is kell a mélyítés, legalább valaki olyan jött, aki már a neve alapján nyerő. (A pletykák szerint, amiket olvasni lehetett a workouton szerették a Bengals edzői.)
Azzal szerintem mindenki egyetért, hogy a pass rusht kellett volna erősíteni, itt a nagy kérdés tényleg az, hogy a korábban draftolt embereket mennyire sikerült fejleszteni, esetleg valahol a keretszűkítés során leesik-e olyan ember, mint anno Gilberry.
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Billings a pass rushhoz nem tudom mit tud hozzátenni, de ha többet mint Peko (ez nem nehéz, lássuk be) akkor már az is sokat érhet. Hardisonban én is nagyon bízom, esetleg ha lefogyna picit lehetne talán base DE, passznál be beforgatni álá Gilberry. és jött két ígéretes UDFA DT is, úgyhogy ott megvagyunk, de Hunt és Clarke feljavulásában én nem annyira bízom sajnos. csoda kéne ott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Igen, a DE depth nagyon vékony lesz és ez komoly felelősséget rak majd a fal közepére.
Ott viszont a Billings pickkel és Hardison remélhető javulásával nem nézünk ki rosszul. Williams is jó lehet, de van ugye Thompson és Sims is a kezdőkön kívül. ez azért nem csak mennyiség.

Ha viszont Hunt és Clarke nem javul ugrásszerűen és így is 53at tudnak fogni, akkor a DE poszt messze a leggyengébb lesz a keretben. De tök igaz, hogy draftról nehéz lett volna ezt is megoldani. Geno és Dunlap konstans fasza kell, hogy legyen. Fáradság és a legkisebb sérülés nélkül. Ez lesz a kulcs az új WRek beépítésén kívül. Fura, hogy Daltontól most nem félek.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
túrázni voltam a hét végén, így csak utólag értesültem, hogy mi történt a hét végén, élőben sajnos nem tudtam követni.

amit látok jelen pillanatban egy nem túl szexi, de rendkívül szép iparos munka amit elkövetett a FO. nem is volt szükség arra, hogy csodát tegyenek mert jó a csapat így is.

Jackson egyértelmű BPA volt, ráadásul prémium posztra. nagy volt a WR run előttünk, felesleges lett volna reachelni egy WR-t, ráértünk ezt a második körben megtenni. sajnos ott már muszáj volt, én nem vagyok hanyatt esve Boydtól, bár kétségtelen, hogy nem csak sebességből lehet nyerni a ligában, de azért nem hátrány ha fürge vagy elkapóként. de az önmagában persze az sem elég. reméljük megbízható és megjátszató lesz, csodát nem kell tennie szerencsére. ez a hátránya, ha évekig nem foglalkozol egy poszttal, hiány lesz, és kénytelen vagy már reachelni érte. szerencsére mi csak a második körben tettük.

Vigil nem tudom, nekem sötét ló, állítólag atletikus, gyors irányváltásokra képes játékos, hát az biztos h ebből a Maualugán szocializálódott Bengals fanok nem sokat láttak még. hiány volt, eddig a középső körös LB húzások nem igen jöttek be.

Billings Marvin szerint csak a mérete miatt csúszott, ez már Genonál sem volt rossz ajánlólevél, ha tényleg csak ennyi a gond, és hogy two-down player, akkor nagy steal lehet.

Westerman ha csak megszorongatja Bodine tökeit már megérte, ha esetleg át tudná venni a posztot jövőre, az meg maga lenne a csoda.

utolsó két pick majdnem mindegy, de Fejedelem kiválasztásán azért jót nevettem, főleg, amennyire vártátok itt előtte.

szerintem jó drafot zártunk megint, persze majd aztán az élet eldönti, hogy mi lesz, de jó csapatunk van amúgy is, nem kellett csodát csinálni, és ez jól is van így. nekem egy szituációs rusher (DE) hiányzik, de ha úgy látták, hogy nincs olyan érték, ahol választanak, akkor ez is érthető. nem kellett volna ekkora lyukat ütni a WR depthen, és akkor lehetett volna a második körben azért még halászni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megéri bármelyiküknek is utána olvasni? másként: lehet esélye bármelyiküknek az 53-ra?
Mikey
én Coley-t mondanám. A Shrine Game edzésein Hargrave mellett ő is megállíthatatlan volt. (Meccsen megállítható). Mivel a FAU-ban játszott, lehet a hype hiánya miatt előzte be pár DT a draft végén.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
mindig van 1-2 ember a class-ban aki udfa-ként viszi valamire...de ennek százaléka igencsak csekély ha 8-10 játékosra vetítik...nyilván nem véletlen, hogy senki nem akarta őket még 7. körben sem elvinni, de hogy miből lesz a cserebogár ugyebár...
Klaci79
pontosan nyolcadik éve követem a Bengalst, szóval ennyi idő alatt azért ezt én is megtanultam. 😛

Alonzo Russell szerintem nem fakezű playa, Antwane Grant pedig a Bahamákról jött, az legalább szép hely 😊
David Dean se reménytelen (ha aztán mégis igazak a pletykák Billingsről 😊 )
Klaci79
Erre gondoltam, köszönöm. Mondjuk Grant említésének okán nagyon nevetek. 😊
több mint 7 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ja, Russellről írnak jókat a Toledot ismerők. Természetesen egy fél percet sem láttam még pályán, így bármit elhiszek róla 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."