Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Burfict 5 meccsével kb ki is nyíródik a szezonunk. Nélküle ez a védelem sokkal gyengébb, hiába adott életjeleket magáról a passrush-unk tegnap. Goodell vajon ki mer menni egyedül az utcára? Előbb-utóbb valaki meglátogatja.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 545 — Apu ökölbeszorított keze
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...
Janek
Kezdő SLB.
Mikey
Nem néztem meccset csak az itteni hsz mennyiségből gondoltam ezt.(Szipeter)

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...
Janek
Ezeket honnan veszed? Minter egyáltalán nem játszott rosszul az eddigi meccseken, Vigil pedig Minter és Burfict mellett kezdő az LB sorban.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...
Janek
Kezdő SLB.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 545 — Apu ökölbeszorított keze
Vigil miért nem játszik ? Főleg Minter játéka után...

több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Ilyen a világon nincs, ha tényleg 5 meccsre eltiltják ezért az ütésért, akkor az egész NFL mondjon le! Esetleg egy zászlót dobhattak volna rá, de eltiltani???? Elliott 6 meccse is felháborító, és Goodellt 2024 -ig poziban akarják tartani?

Tegnap a def nagyon jól nézett ki, MJ és Minter az, akiket ki kellene szórni és pusztítani fog ez a védelem. (Burfict nagyon kell, az az int amit tegnap mutatott parádés volt). Támadásban meglepően jól működött a fal, de Dalton továbbra is csak Greent keresi, és a TE helyzet aggasztó. Mixon remélhetőleg letudta a rooke mistake-ét, ezt leszámítva a futás is rendben volt. Ross még nagyon nem találta a helyét, talán Green-vel nem is volt közös játékban. Nála is a szokásos bengalsos lassú csapatba építés várható.
A K poszton folyton Bullockot teszteltük az 50+ os rugásokra, hátha ront és akkor végre ki tudjuk hirdetni Elliottot kezdőnek, nem jött be. Aguayo példája is mutatja, hogy az évek ezen a poszton nagyon sokat számítanak.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Nem tudom volt e már, de Burfict (Schefter szerint) 5 meccses eltiltással néz szembe.
 twitter.com/AdamSchefter/status/902002456829329408
Klaci79
Meg is kapta. Hihetetlen. (Az esetet nem láttam, így a jogosságát nem tudom megítélni.)

Ami miatt viszont elkezdtem aggódni:
 twitter.com/JayMorrisonCMG/status/901953071424655360
Akármekkora zseni az ember, ha ez az éve is rámegy a sérülésekre, akkor ideje lesz továbblépni és keresni másik kezdő TE-t.

p.s.: Huber nagyon nagy király. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit csináltatok Chris Smithszel? A mindenkori Jax GM helyében többé nem engedném, hogy nagyon hátsó körös kondíciós pickért tradeljetek kukának tűnő játékos tőlünk. Hanem minimum 3. köröst kell adnotok a jövőben, mert biztos főnixként támad itt fel a karrierje. 😊 😊 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Nem tudom volt e már, de Burfict (Schefter szerint) 5 meccses eltiltással néz szembe.
 twitter.com/AdamSchefter/status/902002456829329408
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Ross végre bemutatkozik a mai meccsen. 😊
Eifert viszont nem játszik. Nem tudni miért. 😮
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Lewis azt mondja, Shawn Williams válla nagyon gyorsan gyógyul, és Williams már szeptemberben játszani akar.

Huh. :sóhajt:
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Thomson sajnos az örök ígéret kategória lett. Voltak jó meccsei, de amikor úgy tűnt, hogy stabil kezdő lehet, akkor mindig lesérült.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
 twitter.com/Bengals/status/899353107100028928
megyerikrisz
Eh, Thompsont nagyon sajnálom. 😕
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
MJ katasztrófa volt tegnap is, de Willis mellett ott van még C. Smith, aki nagyon teper a kezdőért. Megint hozott egy sacket, és még kb 8 szor érte el a QBt. Vigil, Erickson, Malone is jól tolta.
A fő probléma az, hogy a két meccs alatt nem volt egy végigvitt támadásunk, Dalton folyton csak Greent keresi, mind ha másban nem bízna, a TE-eket kizárólag a OL kisegítésére használjuk, és egy normális védelem ellen a fal képtelen elősegíteni a hatékony futójátékot. Mixon hiába várja türelmesen a réseket, ha nincs, akkor ő is csak a 2 yardra képes.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/Bengals/status/899353107100028928

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.
Mikey
Szvsz vannak olyan kezdők is más poszton, akik miatt jobban aggódom, pedig játszanak. Ogbuehi, Bodine, Fisher, Dennard...
megyerikrisz
Jó hát Ogbuehi és Bodine kezdetése mindennek a legalja. Dennard csak addig lesz kezdő, míg Adam Jones el lesz tiltva, azaz csak egy meccsig. Aztán úgyis megy IR-re. Egyébként én még megemlíteném Hillt, Michael Johnsont és Simst is, akiknek nem kéne kezdeniük. 😊
Mikey
Hill és MJ max papíron kezdő. Mixonnak már az első regular meccsen több snapje lesz, mint Hillnek vagy Giónak. MJ helyére pedig érzésem szerint Willis esélyesebb, de meglatjuk. Maradjunk annyiban, MJ-nek az 53 is ajándék lenne. Sims talán annyiban más, hogy a fal belsejében Atkinsen kívül nincs olyan playa, aki már bizonyított volna. Se a rookie-k, se Hardison, se Billings, se senki. Ott (idén még) lehet helye Simsnek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.
Mikey
Szvsz vannak olyan kezdők is más poszton, akik miatt jobban aggódom, pedig játszanak. Ogbuehi, Bodine, Fisher, Dennard...
megyerikrisz
Jó hát Ogbuehi és Bodine kezdetése mindennek a legalja. Dennard csak addig lesz kezdő, míg Adam Jones el lesz tiltva, azaz csak egy meccsig. Aztán úgyis megy IR-re. Egyébként én még megemlíteném Hillt, Michael Johnsont és Simst is, akiknek nem kéne kezdeniük. 😊
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.
Mikey
Szvsz vannak olyan kezdők is más poszton, akik miatt jobban aggódom, pedig játszanak. Ogbuehi, Bodine, Fisher, Dennard...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Lehet én aggódom túl, de nem leszek nyugodt, akár Derron Smith, akár nasheem kedvence fog kezdeni. Shawn Williamshez képest szerintem jelentős visszalépés mindkettő.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hát lehet, hogy Shawn Williams szezonjának ennyi volt.
megyerikrisz
Hobson úgy írta, hogy remélik, csak 4-6 hét. Az is túl sok lenne, tekintve a poszt mélységét.
Mikey
A "remélik" nem egy biztos kiindulási pont, de legyen igazuk. A poszt mélysége viszont szerintem bőven rendben van, hatalmas visszaesés nem lesz, akár Smith, akár Fejedelem játszik a helyén. Iloka legyen rendben, a másik 3 között nincs nagy difi.
Update: Josh Shawt ki is felejtettem, nincs itt semmi látnivaló. 😀

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Hát lehet, hogy Shawn Williams szezonjának ennyi volt.
megyerikrisz
Hobson úgy írta, hogy remélik, csak 4-6 hét. Az is túl sok lenne, tekintve a poszt mélységét.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hát lehet, hogy Shawn Williams szezonjának ennyi volt.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 552
Nem volt itt sokáig.
 twitter.com/pauldehnerjr/status/898954600941834240
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Felbecsülhetetlen az az érzés, amikor rájössz, hogy
- elfelejtetted a jelszavadat TYT-hez és
- kiderül hogy a már megszüntetett e-mail címeddel regisztráltál és
- jelenleg nem engedélyezett a regisztrálás az oldalra
😕
Mikey
Együttérzésem. Nekem is volt egy fél éves kihagyásom ugyanilyen okból...
Egyébként ha kell vmelyik meccs szólj, leszedem és átküldöm.
nasheem
720 pier. Ru, oda nem kell regisztráció, és ide töltik fel legelőször a meccseket,és mindegyik amerikai sport megtalálható rajta.


több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát azért Driskelt egy pre meccs legértéktelenebb 2 negyede után kezdő szintűnek azért nem mondanám.
Az is csak 2-3 hét múlva dől majd el, hogy cserének mennyire jó. De kétségtelen, hogy McCarronból kiszállhatnánk okosan. Nem fogunk...

Szvsz elég kevés esély van a 3 qb-s rosterre. Max 26 helyet fog kapni a támadósor. 7WR, 3 TE, 9 lineman tuti. A maradék 7 helyre kell a futóinkat és az irányítókat betenni. Ha innen nézed, akkor Peerman vs Driskel kérdés lesz. Ha Peerman vazelin nélkül kapja el Marvint és Marvinnét a zuhanyzóban, akkor is az ő javára döntene.

Az egyetlen esélye, ha Erickson nem kap helyet és csak 6 WRrel csináljuk meg az ötvenhármat.
D oldalon Driskelnél komolyabb áldozatok is lesznek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."