Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Ha el is hiszik, az szerintem még roppant kevés lesz. A fal 60%-a akkor is tehetségtelen marad. 😕

Viszont Mixon nagyon megérdemelte már hogy legyen egy maihoz hasonló meccse. Régen örültem annyira egyéni teljesítménynek, mint ma az övének.

S ha még Ross is hozna egy 100+ yardos meccset idén...
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Ha nem 3 meccsen futnánk annyit, mint ma, akkor egész másképp nézne ki ez a csapat. A Brows elleni meccs alaphelyzetben aligha mérvadó, de hátha elhiszi az O ezek után, hogy futni is tudnak.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Sims vissza az 53-as rosterre, Tupou vissza PS-be.

Remélem egyszer rájövök, mi a szöszért lojális ennyire a csapat a semmit nem mutató veteránjaihoz.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Katherine Terrell of ESPN reported this on Wednesday from Marvin Lewis’ press conference:

Marvin Lewis said that after they went through Mike Nugent's struggles last year, it definitely affects their patience with Randy Bullock. When asked if they're committed to him for this season, he said they're committed to Bullock for this week.Cincy Jungle
Remélem most is kihagy egy XP-t, aztán kivágjuk a francba. Hihetetlen hogy nem képes találni a FO egy megbízható rúgót.
több mint 6 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Rájöttem miért nem tudok örülni igazán az ilyen győzelmeknek. Félek, hogy összeszenvedünk egy semmire nem jó 8-8-as mérleget (igazából csak a Vasas és a Vikings tűnik verhetetlennek), aminek a jó zárás miatt az optikája még jobb lesz. Oszt nézhetjük, hogy Marvin Lewis még 30kg zsírt magára pakol 2018ban...
nasheem
én tudok örülni, különben nem nézném hétről-hétre...
(Denverben amúgy sem nyertünk időtlen idők óta...)

különben is, még lehet 10:6 ... 😉
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Szerintem Marvinnak már befellegzett. Egy esetet tudok elképzelni, ami következtében maradhatna, de az extrém valószínűtlen: ha valami csoda folytán bejutnánk a rájátszásba és ott nyernénk egy meccset. De aki látta a csapatot mostanában, az tisztában van vele, hogy ez lehetetlen. Brutális, hogy milyen terhelésnek van kitéve a D. Az utóbbi 3 hétben majd dupla annyi snapet voltak pályán, mint az O.

Ami még a meccs kapcsán eszembe jutott (az elmúlt napok beszélgetései fényében leginkább), hogy ilyenkor vérzik a szívem Burfict miatt. Zseniális teljesítményt nyújtott, megmutatta, hogy ha a játékkal foglalkozik, a posztján a liga legszűkebb elitjébe tartozik.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Egyetértek, tipikus semmire-nem-jó győzelmek ezek. Még a jó drafthely is oda lesz velük.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Rájöttem miért nem tudok örülni igazán az ilyen győzelmeknek. Félek, hogy összeszenvedünk egy semmire nem jó 8-8-as mérleget (igazából csak a Vasas és a Vikings tűnik verhetetlennek), aminek a jó zárás miatt az optikája még jobb lesz. Oszt nézhetjük, hogy Marvin Lewis még 30kg zsírt magára pakol 2018ban...

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Olvasgatva az eredménykövető topikot, ill. nézegetve a box score-t, erősen gondolkodom hogy érdemes-e megnéznem felvételről a meccset.

Örömmel látom viszont, hogy Kirkpatrick hozott egy INT-t -- most biztosan istennek érzi magát.
Mikey
Félisten inkább.
😀
 www.youtube.com/watch?v=855KmiK4vsQ
xrace77
Neeee... 😀😀😀

Olvasgatva az eredménykövető topikot, ill. nézegetve a box score-t, erősen gondolkodom hogy érdemes-e megnéznem felvételről a meccset.

Örömmel látom viszont, hogy Kirkpatrick hozott egy INT-t -- most biztosan istennek érzi magát.
Mikey
Csak akkor nézd meg, ha nagyon mazochista vagy. Két hulladék csapat gyengécske meccse volt. A D-nek volt egy-két szép momentuma, de egyébként náluk sem éreztem nagy dominanciát. Sok playt bekajáltak, de a Denver O rengeteget droppolt. A Dre int vicces volt, de azt összefoglalókban meg tudod nézni. Egyébként már a meccsen kompenzált, mellette kapott el TD Thomas.
munoz
Jól van, megnyugodtam. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Olvasgatva az eredménykövető topikot, ill. nézegetve a box score-t, erősen gondolkodom hogy érdemes-e megnéznem felvételről a meccset.

Örömmel látom viszont, hogy Kirkpatrick hozott egy INT-t -- most biztosan istennek érzi magát.
Mikey
Csak akkor nézd meg, ha nagyon mazochista vagy. Két hulladék csapat gyengécske meccse volt. A D-nek volt egy-két szép momentuma, de egyébként náluk sem éreztem nagy dominanciát. Sok playt bekajáltak, de a Denver O rengeteget droppolt. A Dre int vicces volt, de azt összefoglalókban meg tudod nézni. Egyébként már a meccsen kompenzált, mellette kapott el TD Thomas.
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Olvasgatva az eredménykövető topikot, ill. nézegetve a box score-t, erősen gondolkodom hogy érdemes-e megnéznem felvételről a meccset.

Örömmel látom viszont, hogy Kirkpatrick hozott egy INT-t -- most biztosan istennek érzi magát.
Mikey
Félisten inkább.
😀


Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Kirkpatrik egész jó volt, Dennard is. Csak az volt a baj, hogy annyit volt fent a D a pályán, hogy a végén mindenkit vastüdőre kellett kötni a MileHighon... Amúgy azt hittem visszaengedjük őket, és lesz egy uccsó másodperces FG, majd OT vereség, de a D odatette magát. Pont Kirk kapitány az utolsó playben. A sok ha, de még ezzel a hulladék támadójátékkal is On the hunt vagyunk, és akkor mi lett volna ha csak azt a 3 meccset hozzuk ahol volt esély (Houston, GB, Tennessee)... 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Olvasgatva az eredménykövető topikot, ill. nézegetve a box score-t, erősen gondolkodom hogy érdemes-e megnéznem felvételről a meccset.

Örömmel látom viszont, hogy Kirkpatrick hozott egy INT-t -- most biztosan istennek érzi magát.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Pedig végig milyen biztos voltam a zakóban 😊 Ilyen támadó játékkal csoda hogy meglett a meccs. Mondjuk a Broncos támadói hozták a szintünket.

Vicc hogy 4-6tal reálisan On the Hunt állunk úgy hogy meccsek óta hulladék az offense.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Sims kirakva, Nickerson sokadjára is az 53-ak között.

Sims nekem nem fog hiányozni.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.espn.com/nfl/story/_/id/21446162/vontaze-burfict-cincinnati-bengals-confirms-cursing-provocation-referees

Érdemes elolvasni.
megyerikrisz
De tényleg akkor hagyni kellett volna addig fajulni míg Conklin vagy Lewan betakarja ( kicsit odébb vanank a 250 fonttól), ő lett volna a legjobban felháborodva, tudta ő hogy hova miér megy a két legmegveszekedtebb tekölhöz, aztán futkározott hogy kérje nekik a zászlót. A különbség, hogy egy héttel később lenyilatkozza Lewan, hogy a Heintzre azèrt tanulni jár, pedig azér nem kell félteni őt sem, van aki focizni is akar, akár flusztrált, akár elveszett a fluxus kondenzátor slusszzkulcsa. Azé minden meccsen nem veszhet el?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1117%2Fr290385_1296x729_16-9.jpg
LB Burfict talks cursing, provocation by officials
In his first comments since he was ejected Sunday for making contact with an official, Bengals linebacker Vontaze Burfict said game officials are trying to get him to react.


Érdemes elolvasni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Én ezt a Ross story-t csak azért követem, mert fantasybe bedraftoltam magamnak, de komolyan felfoghatatlan, hogy Lewis mit művel a csávóval. Első meccsén első elkapásnál, csinált egy fumblit, majd hogy jól móresre tanítsa, a meccs hátralevő részében padoztatta, hogy esélye sem legyen kijavítani a hibáját. Hogy érezze a megbecsülést a következő 7 meccsre be se nevezte, mikor végre meg nagy nehezen visszaengedi a pályára, és akkor képes felböfögni egy ilyen nyilatkozatot...

Ha Reid is ekkora kapitális seggfej lett volna, akkor most mi jobb helyzetben lennénk, mert Hunt, az első play-ének első fumblija óta padozna, nem pedig a rookie of the year díj kiemelkedő várományosa lenne.

Kolosszális barom ez a Marvin, tökéletesen kicsinálja egy életre a csávót és nem értem miért. Felfoghatatlan.
Pari
Többségében egyetértek, azonban volt ott sérülés is, a 7 meccs kihagyás nem csak edzői ostobaság volt. Arra ott a többi alkalom.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Jones, Minter és Sims biztosan nem játszik a Broncos ellen, Jackson és LaFell kérdéses.

Ami jó, hogy így sok Billingset látunk majd és talán Jacksont is.
Kíváncsian várom viszont, hogy Ross aktív lesz-e egyáltalán azok után, hogy hülyeMarvin így kikezdte a sajtóban.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Find Andy!
 twitter.com/RNBWCV/status/930244910812418048
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Én ezt a Ross story-t csak azért követem, mert fantasybe bedraftoltam magamnak, de komolyan felfoghatatlan, hogy Lewis mit művel a csávóval. Első meccsén első elkapásnál, csinált egy fumblit, majd hogy jól móresre tanítsa, a meccs hátralevő részében padoztatta, hogy esélye sem legyen kijavítani a hibáját. Hogy érezze a megbecsülést a következő 7 meccsre be se nevezte, mikor végre meg nagy nehezen visszaengedi a pályára, és akkor képes felböfögni egy ilyen nyilatkozatot...

Ha Reid is ekkora kapitális seggfej lett volna, akkor most mi jobb helyzetben lennénk, mert Hunt, az első play-ének első fumblija óta padozna, nem pedig a rookie of the year díj kiemelkedő várományosa lenne.

Kolosszális barom ez a Marvin, tökéletesen kicsinálja egy életre a csávót és nem értem miért. Felfoghatatlan.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 553
Marvin Lewis az AFC John Foxa.
empty taxi
Én általában szeretem a hasonlatokat, de ez... eh.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Marvin Lewis az AFC John Foxa.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Marvin takarodj!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott van Agholor, nála nagyobb bustnak csak JMR tűnt az utóbbi időben, aztán szép lassan kiderül, hogy Chip mégsem volt annyira hülye.....s köztünk legyen szólva, Ross szerintem nem rosszabb tehetség kérdésében.

Ti vagytok a második kedvenc csapatom az AFCből, pláne Dalton miatt (igen én anno még a TCU-ban nagyon megszerettem), úgy hogy remélem mihamarabb kijöttök ebből a katyvaszból.