Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Hogy másnak még szarabb, az nem boldogít. 😉
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
It will be the third-straight season in which Burfict has been suspended to start the season, though the previous two were for player-safety violations. This is the first PED-related suspension for Burfict. Prior to that, Burfict missed the start of the 2014 season with injury, so he has not played in Week 1 since 2013.

Between injuries and suspensions, Burfict has missed 28 regular-season games since 2014. 11 of those came in 2014 when he was sidelined with concussions and a knee injury that led to microfracture surgery. That led to him opening 2015 on PUP and missing the first six games.Jason Marcum
...és mi egy ilyen játékosra tekintünk, mint a védelem alappillére. Just Bengals things.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Burfict 4 meccs pihi a szezon elején.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
jó gyerek, jó játékos, és jó csapattárs, örülnék ha aláírna
petey
Róla most az a legújabb, hogy inkább mégis visszamegy Friscóba egy évre.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
jó gyerek, jó játékos, és jó csapattárs, örülnék ha aláírna

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/Bengals/status/984176656976957441

Természetesen játszunk a Billsszel a preseasonban. Remélem lesz közös edzés meg ilyesmik is. 😀
megyerikrisz
Aztán a két GM agyonveri egymást


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Természetesen játszunk a Billsszel a preseasonban. Remélem lesz közös edzés meg ilyesmik is. 😀
megyerikrisz
Ha jól olvastam, egész héten közös edzések lesznek. 😊
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/Bengals/status/984176656976957441

Természetesen játszunk a Billsszel a preseasonban. Remélem lesz közös edzés meg ilyesmik is. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Állítólag az egyik fő ok, ami miatt vacillál a front office Reid leigazolása kapcsán, az az hogy az elsők között volt aki követte Kaepernicket a térdelésben.

Nem tudom eldönteni, hogy elhiggyem-e vagy sem.
Mikey
ezzel mi a gond? Safetyt akar a staff, nem forradalmárt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Állítólag az egyik fő ok, ami miatt vacillál a front office Reid leigazolása kapcsán, az az hogy az elsők között volt aki követte Kaepernicket a térdelésben.

Nem tudom eldönteni, hogy elhiggyem-e vagy sem.
Mikey
Szerintem ubiszezon. Rajtunk kívül is bőven vannak olyan csapatok, ahol az ilyesmi nem probléma. Meg ha jól tudom, azóta már tett is valami nyilatkozatot, hogy nem csinál többet ilyet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Állítólag az egyik fő ok, ami miatt vacillál a front office Reid leigazolása kapcsán, az az hogy az elsők között volt aki követte Kaepernicket a térdelésben.

Nem tudom eldönteni, hogy elhiggyem-e vagy sem.
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
Reid.
Rapoport szerint nagyon jó esély van arra, hogy alá is fog írni.
Egy Iloka, Reid, Williams sor azért nagyon patent lenne, nem elfeledkezve a titkos DPOY esélyes Fejedelemről.
Mikey
Reid, persze, csak már este volt nagyon... 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Eric Reednek azért örülnék 😊
rizanjn
Reid.
Rapoport szerint nagyon jó esély van arra, hogy alá is fog írni.
Egy Iloka, Reid, Williams sor azért nagyon patent lenne, nem elfeledkezve a titkos DPOY esélyes Fejedelemről.
több mint 6 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Eric Reednek azért örülnék 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Különcnek lenni jó!
 infogram.com/first-round-dl-by-team-since-2003-1gdjp9o43nqepyw
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Voltam szavazni! Nálam a bengals kapta a bizalmat!!! 😂

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
“If I can get a good two months with him I can guarantee you he’ll be a different player in training camp.”

- T.J. Houshmandzadeh on working with WR John Ross

Mindenkit bevetnek, látom.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Holnap Tevita Tuli’aki’ono Tuipulotu Mosese Va'hae Fehoko Faletau Vea érkezik vizitre.
megyerikrisz
Valld be, hogy nem fejből írtad a nevét!
Mikey
Scheftertől loptam. Mentségemre szóljon, hogy ő sem bírta leírni rendesen, maga a név tulajdonosa javította ki twitteren. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Holnap Tevita Tuli’aki’ono Tuipulotu Mosese Va'hae Fehoko Faletau Vea érkezik vizitre.
megyerikrisz
Valld be, hogy nem fejből írtad a nevét!
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Holnap Tevita Tuli’aki’ono Tuipulotu Mosese Va'hae Fehoko Faletau Vea érkezik vizitre.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Na nyomtam egyet a puncsostállba én is.
Komplett fal:
Hernandez, Orlado Brown, Brian Allen, Brian O'Neil, Greg Senat
Éhéhés ezek mellé még befért Payne, Malik Jefferson meg Marcus Allen
Maradt még két pick de nem látok a röhögéstől
Fanspik, fansik a dulvaanutádat....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Megyerikrisz Mock draft 1.0 powered by 2 üveg Krusovice Svetle

1/21 James Daniels OC Iowa

Leírtam már korábban, szerintem az egész class talán legjobb centere. Bodine lelépésével már darabra sem vagyunk meg, minőségi és hosszútávú megoldás lenne a fal közepére.

2/14 Chukwuma Okorafor OT Western Michigan

Azonnal bevethető megoldás RT poszton. Az általam kiszemelt Kolton Millert kivitták mostanra, de Okorafor is jó megoldás. Egy lyukas poszt marad a falban, ott majd megmérkőzhet egymással Westerman és Hopkins.

3/13 Deshon Elliott S Texas

Iloka a posztján top10, Williams korrekt kezdő, de nem mozdíthatatlan. Elliott az NFL-ben is meghatározó alakja lehet a csapatunknak akár már az első év végére is. Minőségi depth lenne a poszton, és nem is ő ide az utolsó rookie.

4/12 Christian Kirk WR Texas A&M

Itt kihagyhatatlan volt, ráadásul a WR helyzetünk sem megnyugtató. Ugyan nem robban ki a los-ról, ellenben rendkívül kompetitív, precízen futja az utakat és nagyon jó keze van. Ha Ross kimehet végre a szélre, Kirk nagy harcban lesz Boyddal a slot elkapó pozícióért.

5/14 Matthew Thomas LB Florida State

WILL lb lehet. A többség nem tartja sokra, én mégis szívesen látnám. Nem egy ösztönjátékos, de marha gyorsan reagálja le a játékokat.

5/21 Mike White QB Western Kentucky

Végzős évére visszaestek kissé a számai, de elég ratyi védelmet kapott, ennek a számlájára írom. Szerintem a 3. kör tájékán kimegy, így steal volt ötödikben. Driskellel kell megküzdenie a harmadik irányító pozícióért, de ez nem okozhat gondot, ha tényleg olyan potenciál van benne, mint gondolom. Egy kései picket mindenképpen megér bepróbálni.

5/33 Hayden Hurst TE South Carolina

Nagy, jó a keze, megbízható célpont, mindenki más hülye, ha tényleg bent lesz itt. Eifertben nagyon bízom, de lehet hogy csak hiú ábránd, hogy egészséges tud maradni. Ha kidőlne, Krofttal és Hursttel a vonalon nem aggódnék egy pillanatig sem.

7/31 Jaylen Dunlap CB Illinois

Nem egy ballhawkról beszélünk, négy éve alatt mindössze egy INT-re futotta tőle, de egy évvel korábban a 60 feletti tackle és a 10-nél több leütött passz igen jól mutat. ST-kandidáns, itt már nehéz sokkal jobbat hozni.

7/34 Jarvion Franklin RB Michigan

Igazi nagydarab futógép, sajnos fejben nagyon lelassul, mikor a szerelni igyekvő védők között keresi az utat. Nagy jövőt nem jósolok neki, szintén ST lehet, meglepne a rosterre kerülése, de mivel Gio és Mixon mögött nyitott a 3rd rb pozíció, akár kellemes meglepetést is okozhatna.

7/35 Terrell Edmunds S

Na ő is meglepő, hogy bent volt még. A fürge, gyors elkapók ellen bajban van, ellenben a nagydarab, lassabb mozgású ellenfeleket meglepően jó hatékonysággal szereli. Őt mindenképpen rosterre várnám, Ilokával, Williamsszel és Elliott-tal brutál S depth lenne.


Nagyjából ennyi, a draftek boardja alapján húzott a gép a többieknek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Szvsz 1/21-en nincs olyan, hogy prémium poszt. Ha húzunk egy jó DE-t, az nagyobb hatással lesz a csapat egészére, mint egy nem prémium poszton játszó C? Kétlem. Aki ellenkező véleményen van, nézze meg Bodine tavalyi felvételeit. Ragnow/Daniels instant 1.5 yard plusz lenne futásátlagban.

Csináltam egy 7 körös mockot, majd 4 mondattal a vége előtt sikerült 2 véletlenszerű gombnyomással kitörölnöm az egészet. Majd ha lenyugszom, nekiállok újra.
megyerikrisz
Rvaélet most má én is ideg vagyok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Szvsz 1/21-en nincs olyan, hogy prémium poszt. Ha húzunk egy jó DE-t, az nagyobb hatással lesz a csapat egészére, mint egy nem prémium poszton játszó C? Kétlem. Aki ellenkező véleményen van, nézze meg Bodine tavalyi felvételeit. Ragnow/Daniels instant 1.5 yard plusz lenne futásátlagban.

Csináltam egy 7 körös mockot, majd 4 mondattal a vége előtt sikerült 2 véletlenszerű gombnyomással kitörölnöm az egészet. Majd ha lenyugszom, nekiállok újra.
megyerikrisz
alig várom......

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...