Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
MarioAna 1 997
Ragnowt a PFF hypolja, de sokan csak a 3. körre jósolják. Akkor most? Jók lehetünk rá még a második pick-kel? Az első körben kicsit erős lenne vinni, de igazából ha ő az emberünk középre, akkor miért ne? A videók alapján Price-nál és Rankin-nél is jobbnak tűnik. Wynn és Hernandez nem center. Így nálam csak Daniels és ő marad a legnagyobb lyukunkra.

Szerintetek baromság Ragnow-t vinni elsőre?
nasheem
Draft alatt nem mondunk ilyet, hogy kizárt...szerintem a 3 impact-starternek tartott center (Price, Daniels és Ragnow) közül az egyik bent kéne, hogy legyen még 2. körre (olyan sok center needes csapat azért nincs most). Én GM játékban 2. körben 2/28-on vittem James Danielst pl, de még Ragnow is bent volt ekkor. Rankint hagyjuk inkább, őt nem "fotelmegfigyeltem", de az ilyen átképzett/más poziba draftolt emberkékkel ne kísérletezzünk már, amikor ordító need és day-1 starter kell.
Attól függ, hogy a csapat scoutjai kiben látják a kiugró potenciált, akiért beáldoznák az első kört és nem bíznak a "maradékokban"...ugyanúgy mint a QB-knél, ha van egy fix kiszemelt, akkor nem elégszel meg a bent maradóval, hanem kiviszed az első pickkel.
Hernandezt mondjuk elnézném OG-ben nálunk, sokat lendítene Mixon teljesítményén egy ilyen vaddisznó és esetleg Will Clapp későbbi körökben lehet sleeper, techikailag "jómunkásembernek" tartják és minden pozin eljátszik ahogy olvastam - elsődlegesen centerként -, vagy esetleg akkor Rankin ott hátul.

Burrow > Luck valaha is
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ragnowt a PFF hypolja, de sokan csak a 3. körre jósolják. Akkor most? Jók lehetünk rá még a második pick-kel? Az első körben kicsit erős lenne vinni, de igazából ha ő az emberünk középre, akkor miért ne? A videók alapján Price-nál és Rankin-nél is jobbnak tűnik. Wynn és Hernandez nem center. Így nálam csak Daniels és ő marad a legnagyobb lyukunkra.

Szerintetek baromság Ragnow-t vinni elsőre?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Első négyből három idegenben, utolsó négyből három idegenben. WTF.

Ráadásul utolsó kettő @CLE és @PIT, az igen.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Ezt a menetrendet Daltonra írták (meg az európai szurkolóknak), csak a kötelező csütörtök esti van főműsoridőben, semmi több. Sőt ezen kívül is csak egy meccsünk lesz a délutáni idősávban.
Azért az első 4-ből 3 idegenben Burfict nélkül kemény lesz, mire összeáll az új fal és a gameplan, már el is szállnak az esélyeink.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/Bengals/status/987118653370855424

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
NFL agents say Bengals are least prepared for contract talks, not trustworthy

Meglepetééés!
Mikey
Azért én ezt óvatosan kezelem, ezek az agentek az anyjukat meg...nák hogy 10 fillérrel többet csikarjanak ki. Másrészt, lehet hogy nem megy nálunk olyan gördülékenyen, viszont amit megígérnek a játékosoknak, azt meg is kapják. Mikor volt az utolsó 3 paycut és átstruktúrálás?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
NFL agents say Bengals are least prepared for contract talks, not trustworthy

Meglepetééés!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Mit vártok Jordan Evanstől?
Wyatt
Remélem bekerül majd az ötvenhármak közé. Bármi több kellemes meglepetés lesz.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt szomorúan hallom, köszi 😊

több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Mit vártok Jordan Evanstől?
Wyatt
Ha nem lesz sérülés, sokat nem lesz pályán, pedig szerintem van benne potenciál. Rey, Brown és Vigil fog kezdeni, draftról pedig még a korai LB húzás is benne van. Plusz Burfict. Nagyot kéne villantania TC-n, hogy Marvin bízzon benne.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit vártok Jordan Evanstől?

több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
According to Bengals.com’s Geoff Hobson, Driskel said his broken arm feels “excellent,” and he’s hoping he can get cleared in time for on-field drills that begin in May.Cincy Jungle
Erről jut eszembe. Szerintetek ki lesz az első, aki meg fog sérülni az OTA-ken miközben az eredetitől eltérő poszton próbálja ki a stáb?
Mikey
Billings meghúzódik puntolás közben.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
According to Bengals.com’s Geoff Hobson, Driskel said his broken arm feels “excellent,” and he’s hoping he can get cleared in time for on-field drills that begin in May.Cincy Jungle
Erről jut eszembe. Szerintetek ki lesz az első, aki meg fog sérülni az OTA-ken miközben az eredetitől eltérő poszton próbálja ki a stáb?
Mikey
Dalton, mer neki stabil cseréje van


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
According to Bengals.com’s Geoff Hobson, Driskel said his broken arm feels “excellent,” and he’s hoping he can get cleared in time for on-field drills that begin in May.Cincy Jungle
Erről jut eszembe. Szerintetek ki lesz az első, aki meg fog sérülni az OTA-ken miközben az eredetitől eltérő poszton próbálja ki a stáb?
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 6 596
Amugy a viccet felreteve Burfict hatalmas huzas volt. Azert a penzert ( sztem kevesebbert a rookie osszes eve alatt, mint Ross elso eve ) meg kulonosen hiaba hianyzott sokat. Nalunk JSmith, rookiekent a szerzodeses even kivul egy nagy 0, ott jo megkapja a 6. legnagyobb CB fizetest es azota hasonlo aranyban jatszik-serult. Az baj hogy a csapatok hogy kezelik oket, mert a tehetseg egy dolog csak.
no
Ja, ilyen szempontból nincs gond, mert a mostani szerződése sem eget rengető pénzügyileg, viszont nagyon nagy százaléka függ a játékidőtől. Nála inkább az a gond, hogy ilyen képességű játékosra egy évtizedre lehetne alapozni az egész védelmet, na nála ez nem játszik. Annyira megbízhatatlan a sorozatos eltiltások miatt, hogy én lassan már inkább egyfajta bónuszként tekintek arra, ha pályára lép, mert azt azért el kell ismerni, hogy zongorázni lehet a különbséget amikor pályán van és amikor nincs. Nagyon nagy kár érte, mert képességei alapján a Bengals történetének egyik legjobb LB-je lehetett volna.
megyerikrisz
Egyetertunk. Viszont a draft elott elsokoros tehetsegkent lett UDFA es ahhoz kepest kell nezni hisz ti bevallaltatok es be is valt. Osszesegeben hatalmas nyeresege lett a csapatnak. Ha elsokoros lett volna es kapott volna egy megat akkor fajna. Az eredeti allitas hogy ora epitik a D-t, az nem biztos hogy szerencses, de nem lenne jobb ha Rey kore epitenek. Es a fizetese sem teszi kotelezove, hogy ra kell epiteni, de mint bonuszt lehet elvezni.

Egy hatalmas creme egg-be fogadok hogy a vasas ellen o lesz a "bigger person".
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amugy a viccet felreteve Burfict hatalmas huzas volt. Azert a penzert ( sztem kevesebbert a rookie osszes eve alatt, mint Ross elso eve ) meg kulonosen hiaba hianyzott sokat. Nalunk JSmith, rookiekent a szerzodeses even kivul egy nagy 0, ott jo megkapja a 6. legnagyobb CB fizetest es azota hasonlo aranyban jatszik-serult. Az baj hogy a csapatok hogy kezelik oket, mert a tehetseg egy dolog csak.
no
Ja, ilyen szempontból nincs gond, mert a mostani szerződése sem eget rengető pénzügyileg, viszont nagyon nagy százaléka függ a játékidőtől. Nála inkább az a gond, hogy ilyen képességű játékosra egy évtizedre lehetne alapozni az egész védelmet, na nála ez nem játszik. Annyira megbízhatatlan a sorozatos eltiltások miatt, hogy én lassan már inkább egyfajta bónuszként tekintek arra, ha pályára lép, mert azt azért el kell ismerni, hogy zongorázni lehet a különbséget amikor pályán van és amikor nincs. Nagyon nagy kár érte, mert képességei alapján a Bengals történetének egyik legjobb LB-je lehetett volna.
megyerikrisz
de most lesz Preston, meglaposítja a Gauss-görbét
sutianap
Alapvetően hatalmas probléma azzal sem volt, ahogy Rey pótolta, de extrát nem tudott hozzátenni. Idén megfáztunk a rutinos, 1 éves veterán LB-igazolással, remélem Brown nem ilyen lesz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Amugy a viccet felreteve Burfict hatalmas huzas volt. Azert a penzert ( sztem kevesebbert a rookie osszes eve alatt, mint Ross elso eve ) meg kulonosen hiaba hianyzott sokat. Nalunk JSmith, rookiekent a szerzodeses even kivul egy nagy 0, ott jo megkapja a 6. legnagyobb CB fizetest es azota hasonlo aranyban jatszik-serult. Az baj hogy a csapatok hogy kezelik oket, mert a tehetseg egy dolog csak.
no
Ja, ilyen szempontból nincs gond, mert a mostani szerződése sem eget rengető pénzügyileg, viszont nagyon nagy százaléka függ a játékidőtől. Nála inkább az a gond, hogy ilyen képességű játékosra egy évtizedre lehetne alapozni az egész védelmet, na nála ez nem játszik. Annyira megbízhatatlan a sorozatos eltiltások miatt, hogy én lassan már inkább egyfajta bónuszként tekintek arra, ha pályára lép, mert azt azért el kell ismerni, hogy zongorázni lehet a különbséget amikor pályán van és amikor nincs. Nagyon nagy kár érte, mert képességei alapján a Bengals történetének egyik legjobb LB-je lehetett volna.
megyerikrisz
de most lesz Preston, meglaposítja a Gauss-görbét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amugy a viccet felreteve Burfict hatalmas huzas volt. Azert a penzert ( sztem kevesebbert a rookie osszes eve alatt, mint Ross elso eve ) meg kulonosen hiaba hianyzott sokat. Nalunk JSmith, rookiekent a szerzodeses even kivul egy nagy 0, ott jo megkapja a 6. legnagyobb CB fizetest es azota hasonlo aranyban jatszik-serult. Az baj hogy a csapatok hogy kezelik oket, mert a tehetseg egy dolog csak.
no
Ja, ilyen szempontból nincs gond, mert a mostani szerződése sem eget rengető pénzügyileg, viszont nagyon nagy százaléka függ a játékidőtől. Nála inkább az a gond, hogy ilyen képességű játékosra egy évtizedre lehetne alapozni az egész védelmet, na nála ez nem játszik. Annyira megbízhatatlan a sorozatos eltiltások miatt, hogy én lassan már inkább egyfajta bónuszként tekintek arra, ha pályára lép, mert azt azért el kell ismerni, hogy zongorázni lehet a különbséget amikor pályán van és amikor nincs. Nagyon nagy kár érte, mert képességei alapján a Bengals történetének egyik legjobb LB-je lehetett volna.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Ross kapcsán szerintem nem csak a játékoson, de az edzőkön is van nyomás. Egy első körös pick esetén a rookie évre még lehet kifogásokat találni, de ha a második évben sem játszik, az Marvinék alkalmatlanságát is bizonyítja.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 596
Amugy a viccet felreteve Burfict hatalmas huzas volt. Azert a penzert ( sztem kevesebbert a rookie osszes eve alatt, mint Ross elso eve ) meg kulonosen hiaba hianyzott sokat. Nalunk JSmith, rookiekent a szerzodeses even kivul egy nagy 0, ott jo megkapja a 6. legnagyobb CB fizetest es azota hasonlo aranyban jatszik-serult. Az baj hogy a csapatok hogy kezelik oket, mert a tehetseg egy dolog csak.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
no
Eddig. De míg Rossnál nincs minden veszve, addig RF a dutyi esetén viszontlátásra.
megyerikrisz
legyen igazad, de a gyanus hogy nem jatszott. Mellesleg RF-ert nem adtatok drafterteket es fizetest 😊 Ross fele az elvaras meg nagy, termeszetesen barmi lehet meg belole ( akar LT is 😊 )
no
Belegondolva, nekem gyanús, hogy Bodine eligazolt...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 596
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
no
Eddig. De míg Rossnál nincs minden veszve, addig RF a dutyi esetén viszontlátásra.
megyerikrisz
legyen igazad, de a gyanus hogy nem jatszott. Mellesleg RF-ert nem adtatok drafterteket es fizetest 😊 Ross fele az elvaras meg nagy, termeszetesen barmi lehet meg belole ( akar LT is 😊 )
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
no
Eddig. De míg Rossnál nincs minden veszve, addig RF a dutyi esetén viszontlátásra.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 596
Nézzük a dolog jó oldalát. Tavaly voltak olyan szakik, akik R. Fostert húzták volna nekünk, hogy Burfictet váltsa. Most mennyivel lennénk alőrébb. 😀
munoz
A baj hogy RF pont annyit tett le a Bengals asztalara mint a sajat elsokoros ( amittudomenmiaposztja ) huzas. 😕
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Kivéve a Steelerst és természetesen a gyevi bírót.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."