Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Még mindig tartom, hogy Daniels jobb lett volna, de így is az elmúlt évtized legjobb bengals centere

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Amikor a teljesen nyílvánvaló picknek is úgy örülsz, mintha a csapatod valami csodát tett volna, na azt az érzést még szokni kell.

Remélem jobban beválik, mint a csapat előző Rimington Trophy győztes pickje.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/Bengals/status/989691931872694274

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Az elsőkörös CB-től nagyon félek én is. Az errefelé mindig benne van a pakliban.
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Valamiért nagyon rossz előérzetem van a ma estével kapcsolatban. Vagy kitradelünk az első körből vagy húznak egy elsőre wtf típusút (CB-t, TE-t), amit utólag megmagyaráznak, hogy nagyon jó a csapat és BPA-ztak. 😊
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért tárgyilagosan nézve ez az offseason eddig egyáltalán nem rossz. Bodine, Pacman ment, Preston Brown és Cordy Glenn jött. Már egy közepes drafttal is könnyen előrébb léphetnénk a tavalyi szinthez képest.
megyerikrisz
ugye a Bengals-Bills Únió csodát tett


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Pont a Bengalshoz képest szokatlanul jól sikerült free agency miatt kellene egy (nagyon) jó draftot összehozni, hogy markánsan elindulhasson újra felfelé a csapat.

Ne érjük be a közepessel. 😊
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Azért tárgyilagosan nézve ez az offseason eddig egyáltalán nem rossz. Bodine, Pacman ment, Preston Brown és Cordy Glenn jött. Már egy közepes drafttal is könnyen előrébb léphetnénk a tavalyi szinthez képest.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Jaja, elírtam. Natürlich OL.
nasheem
Nehogy Marvinék is elírják...
Mikey
Bocs az ismétlésért, de nekem is ez jutott egyből eszembe, és csak utána olvastam tovább. De egy rugóra....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Jaja, elírtam. Natürlich OL.
nasheem
De legyünk észnél..... Nehogy a fejesek is elnézzék 😂

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Jaja, elírtam. Natürlich OL.
nasheem
Nehogy Marvinék is elírják...
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Jaja, elírtam. Natürlich OL.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Úgy érted, két OL. Ugye? 😀
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
2 DL jöjjön az első 4 pickre. Akkor nagy baromság csak nem lesz belőle. LB mindig jön, így a 3 need kb rendben lenne papíron. Kicker is jó lenne hátul, meg a szokásos cb+te. Ezek kb papírforma pickek. Az elején legyünk észnél.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Holnap draft, végre már! Csak hülyeséget ne csináljunk, léccilécci!
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ragnow és Daniels is simán első kör. Prémium játékosok, míg Price csak "simán jó". Azt viszont el tudom képzelni, higy ha nem viszik ki őket, akkor egy plusz harmadik körért hátrébb mozgunk néhány helyet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Köszi. Volt ma pár igencsak kreatív mock. Peter King Lamar Jacksont írta be hozzánk, egy cbs-es faszi meg Maurice Hurst. Ő egyébként tetszene is, de az első körbe azért inkább mégse.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
MarioAna 1 997
Ragnowt a PFF hypolja, de sokan csak a 3. körre jósolják. Akkor most? Jók lehetünk rá még a második pick-kel? Az első körben kicsit erős lenne vinni, de igazából ha ő az emberünk középre, akkor miért ne? A videók alapján Price-nál és Rankin-nél is jobbnak tűnik. Wynn és Hernandez nem center. Így nálam csak Daniels és ő marad a legnagyobb lyukunkra.

Szerintetek baromság Ragnow-t vinni elsőre?
nasheem
Draft alatt nem mondunk ilyet, hogy kizárt...szerintem a 3 impact-starternek tartott center (Price, Daniels és Ragnow) közül az egyik bent kéne, hogy legyen még 2. körre (olyan sok center needes csapat azért nincs most). Én GM játékban 2. körben 2/28-on vittem James Danielst pl, de még Ragnow is bent volt ekkor. Rankint hagyjuk inkább, őt nem "fotelmegfigyeltem", de az ilyen átképzett/más poziba draftolt emberkékkel ne kísérletezzünk már, amikor ordító need és day-1 starter kell.
Attól függ, hogy a csapat scoutjai kiben látják a kiugró potenciált, akiért beáldoznák az első kört és nem bíznak a "maradékokban"...ugyanúgy mint a QB-knél, ha van egy fix kiszemelt, akkor nem elégszel meg a bent maradóval, hanem kiviszed az első pickkel.
Hernandezt mondjuk elnézném OG-ben nálunk, sokat lendítene Mixon teljesítményén egy ilyen vaddisznó és esetleg Will Clapp későbbi körökben lehet sleeper, techikailag "jómunkásembernek" tartják és minden pozin eljátszik ahogy olvastam - elsődlegesen centerként -, vagy esetleg akkor Rankin ott hátul.

Burrow > Luck valaha is
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Ragnowt a PFF hypolja, de sokan csak a 3. körre jósolják. Akkor most? Jók lehetünk rá még a második pick-kel? Az első körben kicsit erős lenne vinni, de igazából ha ő az emberünk középre, akkor miért ne? A videók alapján Price-nál és Rankin-nél is jobbnak tűnik. Wynn és Hernandez nem center. Így nálam csak Daniels és ő marad a legnagyobb lyukunkra.

Szerintetek baromság Ragnow-t vinni elsőre?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Első négyből három idegenben, utolsó négyből három idegenben. WTF.

Ráadásul utolsó kettő @CLE és @PIT, az igen.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Ezt a menetrendet Daltonra írták (meg az európai szurkolóknak), csak a kötelező csütörtök esti van főműsoridőben, semmi több. Sőt ezen kívül is csak egy meccsünk lesz a délutáni idősávban.
Azért az első 4-ből 3 idegenben Burfict nélkül kemény lesz, mire összeáll az új fal és a gameplan, már el is szállnak az esélyeink.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/Bengals/status/987118653370855424

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
NFL agents say Bengals are least prepared for contract talks, not trustworthy

Meglepetééés!
Mikey
Azért én ezt óvatosan kezelem, ezek az agentek az anyjukat meg...nák hogy 10 fillérrel többet csikarjanak ki. Másrészt, lehet hogy nem megy nálunk olyan gördülékenyen, viszont amit megígérnek a játékosoknak, azt meg is kapják. Mikor volt az utolsó 3 paycut és átstruktúrálás?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
NFL agents say Bengals are least prepared for contract talks, not trustworthy

Meglepetééés!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Mit vártok Jordan Evanstől?
Wyatt
Remélem bekerül majd az ötvenhármak közé. Bármi több kellemes meglepetés lesz.