Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Urak, köszönöm ez eddig élvezetes eszmecseréket, ide ez volt az utolsó hozzászólásom, remélem máshol még találkozunk. Peace!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
MarioAna 1 997
mint - mostanában eléggé inaktív, de "törzsgyökér" 😀 bowlos, ha fórumot kell választani akkor formátumra/kinézetre nyilván ez technikailag, viszont háttérinfók tudatában - kisajátítások, haszonszerzés mindenek felett - szerintem nem kérdés, hogy mennünk kell a közösséggel (akár FK-ra, akár alternatív fórumra ami lesz kialakulóban abból). Azért amit évek alatt letettek a szerkesztők ide önerőből, az a minimum szerény véleményem szeirnt, hogy velük tartunk a támogatást illetően. Én legalábbis igen, és ide ez az utolsó posztom.
Köszönünk mindent!

Burrow > Luck valaha is
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
léccí tényleg jelezzétek, mi történik!
nhm
Buttfumble marad, nyugi 😊
Spy
😊
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
léccí tényleg jelezzétek, mi történik!
nhm
Buttfumble marad, nyugi 😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Hát én várom a híreket, de innen addig ne tűnjetek el, amíg meg nem beszéljük merre folytatjuk.
nasheem
Nincs jó előérzetem a dologgal kapcsolatban.
Mikey
ha attól félsz, hogy a status quo megváltozik, akkor hallgathatsz az előérzetedre 😊 de ilyen a változás, nem feltétlen minden tekintetben pozitív, de vannak rövidebb távon és hosszabb távon érvényesülő dolgok

jómagam és még sokan mások ezentúl az fk-ra fognak írni, és ha nem is holnapra, előbb-utóbb legalább egy olyan tudású fórumot létre fogunk hozni ott, amilyen itt is volt, ezt végre garantálhatom, mert most olyan helyzetbe kerültem és kerültünk a bowl.hu-t bitorló bálinttól való elszakadással, hogy ezt nyugodtan megígérhetjük, mivel rajtunk fog múlni

hogy vannak emberek, akiknek ez nem tetszik, benne van a pakliban, egy közösség amúgy sem valami megfogható dolog, amit A pontból át lehet pakolni simán B pontba, így megy ez, sajnálom, de nem tehetünk mást, mint kérni, hogy bízzatok bennünk, aztán majd úgy is eldől, hogy mi marad talpon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
léccí tényleg jelezzétek, mi történik!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Hát én várom a híreket, de innen addig ne tűnjetek el, amíg meg nem beszéljük merre folytatjuk.
nasheem
Nincs jó előérzetem a dologgal kapcsolatban.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Hát én várom a híreket, de innen addig ne tűnjetek el, amíg meg nem beszéljük merre folytatjuk.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Fura, hogy a búcsú cikk eltünt és újra lehet írni. Gondolom ettől még a bowl.hu-nak annyi😭. Jó volt olvasni a kommentjeiteket, amivel nagyban hozzájárultatok az NFL, és a Bengals rajongásom exponenciális növekedéséhez. Thx A másik oldal egyenlőre nagyon nem szimpi, de ha sokan átjöttök lehet meg tudom majd szokni.
Szipeter
Én ott is vagyok, védem csapatunkat.... Örülnék ha mindenki maradna...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Fura, hogy a búcsú cikk eltünt és újra lehet írni. Gondolom ettől még a bowl.hu-nak annyi😭. Jó volt olvasni a kommentjeiteket, amivel nagyban hozzájárultatok az NFL, és a Bengals rajongásom exponenciális növekedéséhez. Thx A másik oldal egyenlőre nagyon nem szimpi, de ha sokan átjöttök lehet meg tudom majd szokni.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
25 kg fűvet találtak Dre házában😱. Még szerencse, hogy nem érintett az ügyben (egyelőre).😏 Mondjuk az ingatlanosát lecserélhetné, mert egy börtönviselt, munkanélküli, egyedülálló, cashben fizető bérlő az kicsit gyanús.
Szipeter
Szépen beérett classic Bengals játékossá

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
25 kg fűvet találtak Dre házában😱. Még szerencse, hogy nem érintett az ügyben (egyelőre).😏 Mondjuk az ingatlanosát lecserélhetné, mert egy börtönviselt, munkanélküli, egyedülálló, cashben fizető bérlő az kicsit gyanús.
Szipeter
Nem lehet, hogy fűben fizetett? 😂

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
25 kg fűvet találtak Dre házában😱. Még szerencse, hogy nem érintett az ügyben (egyelőre).😏 Mondjuk az ingatlanosát lecserélhetné, mert egy börtönviselt, munkanélküli, egyedülálló, cashben fizető bérlő az kicsit gyanús.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
#napiWJIII

 twitter.com/PFF_Bengals/status/999381918985703425

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Dunlap pedig holdoutol.
Mikey
Contract year, teljesen egyértelmű. Igaza is van.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Dunlap pedig holdoutol.
több mint 5 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Tate Krofttal együtt az oldalvonal mellett kezdi az OTA-t. Nem a legjobb hír, ha rostert akár fogni, minden percre szüksége lenne a bizonyításhoz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
A különbség az, ami igazán megdöbbentő. Azt már tudjuk hogy WJ3 a legjobb. 😊
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/PFF/status/998130221500059649/photo/1

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
“Something I always wanted was to be drafted by the Bengals, and them taking me in the seventh round means they believe in me,” Woodside said via the Dayton Daily News. “There’s an opportunity for me to go out and compete, and that’s what I’m looking to do.”

“I’ve talked to all those guys, and I think I’m just going to come in compete and whatever the team wants me to do if that’s the practice squad, to start or get water for Andy, I don’t really care,” Woodside said. “I’m going to do whatever it takes to win.”Cincy Jingle
Ha fele olyan jó irányító Woodside, mint amilyen jó beszélő, akkor Dalton kezdhet aggódni a kezdő helyét illetően.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
4 DE - Dunlap, Willis, Baker, Hubbard

Sok meglepetésre nem számítok.
Mikey
Michael Johnson nem lesz bent?
somoskovig
Már tavaly sem tett hozzá sokat a csapat játékához, Willis és főleg Lawson simán jobb volt nála. Jött Hubbard is, szóval nem igazán látom a helyét, még third downon interior pass rusherként sem, amivel tavaly is próbálkoztak.

4.5 milliót pedig szerintem nem fog az öreg fizetni egy jó esetben sokadik csere szintű játékosért.

Oké, Lawsonról mondják, hogy idén főként LB poszton akarják játszatni, de én ebben nem hiszek. Túl jó volt tavaly DE-ként.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
4 DE - Dunlap, Willis, Baker, Hubbard

Sok meglepetésre nem számítok.
Mikey
Michael Johnson nem lesz bent?

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
A játék kedvéért, most hogy megvolt a rookie minicamp, egy 53-as tipp.

2 QB - Dalton, Barkley
1 FB - Hewitt
4 RB - Mixon, Bernard, Walton, Flowers
6 WR - Green, LaFell, Ross, Boyd, Malone, Tate
4 TE - Eifert, Kroft, Uzomah, Schreck
3 OT - Glenn, Fisher, Ogbuehi
4 OG - Boling, Hopkins, Redmond, Westerman
2 OC - Price, Johnson

4 DT - Atkins, Billings, Glasgow, A. Brown
4 DE - Dunlap, Willis, Baker, Hubbard
7 LB - Vigil, Lawson, P. Brown, Rey, Evans, Jefferson
5 CB - Jackson, Kirkpatrick, Dennard, Shaw, Phillips
4 S - Iloka, Bates, Williams, Fejedelem

1 K - Bullock
1 P - Huber
1 LS - Harris

Sok meglepetésre nem számítok.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de egy UDFA újonctól ez nekem inkább túlzott arcoskodásnak tűnik, mint jó szövegnek.
nasheem
Hát igen, gyakran nem szimpatikus, ha valaki megmondja a tutit a kamu helyett.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/FOX19Jeremy/status/995019168595488768

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de egy UDFA újonctól ez nekem inkább túlzott arcoskodásnak tűnik, mint jó szövegnek. szar a Browns, de telis tele van nála vélhetően sokkal jobb játékosokkal.
Azt azért elérte a csávó, hogy fokozottan fogom figyelni a campek alatt.
nasheem
Elég nagy a kontingens érkezett most a Bukájztól, én úgy vettem ki, hogy preferálják a Bengalst. Pölö az UDFA jelöltek közül Webb meg lehet Worley sem jött el a pittsburghí vizitre. Kvázi az ohioi foci maradna Ohioban, de a Cleveland a szégyene az egésznek.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak