Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Az OL kritizálásával várjuk meg az első pár meccset. Pollack sokkal jobb edző és min. két poszton (C, LT) jobb emberek fognak játszani. Lehet csak a szokásos offszezonbeli hurráhangulat teszi, de én bizakodom.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
Mikey
Ezek szerint nem Ross.
empty taxi
AJ Ross Boyd a slotban? Nem hangzik rosszul. Bár hátrol mindegy kinek nem passzol a vörös
laoce
Nah jah. A jelenlegi Bengals rákfenéje támadóoldalon pont ott lakozik h nehéz elképzelni h képesek vertikálisan megnyitni a pályát annyira h az ellenfél ne tömje a boxot futásoknál. Egyrészt hiába kiváló mélységi célpont Green vagy Ross ha az OL nem hagy annyi időt a QB-nak h kifejlődjön a mélységi route, másrészt ha még az OL tartana is, Dalton karereje eléggé limitált.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
Mikey
Ezek szerint nem Ross.
empty taxi
AJ Ross Boyd a slotban? Nem hangzik rosszul. Bár hátrol mindegy kinek nem passzol a vörös

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
Mikey
Ezek szerint nem Ross.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Lawson és Green még hihető is, meglepetések meg bármikor történhetnek 😉
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
A training campről szóló írások alapján teljesen az az érzésem támad, hogy Dalton 6000+ yardot fog passzolni, valamint Green, Ross és Boyd egyaránt liga Top3-ban fog végezni elkapott yardokban.

Persze Pollacknak köszönhetően az OL is brutális, a D-line emberek közül Lawson DPOY szinten tolja, a cornerek pedig csak szimplán Pro Bowl-szinten játszanak.

Jahh hogy ez csak a training camp? Kit érdekel?! 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
malkav
Viszont akkor így megragadom az alkalmat, már régóta esedékes volt, hogy hódoljak az avatárod előtt :d
Wyatt
Köszönöm.... szerintem ez pont aktuális 😀
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
malkav
Viszont akkor így megragadom az alkalmat, már régóta esedékes volt, hogy hódoljak az avatárod előtt :d
Wyatt
Akkor már én is a tiéden szereplő hölgy miatt. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
malkav
Viszont akkor így megragadom az alkalmat, már régóta esedékes volt, hogy hódoljak az avatárod előtt :d

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?
Amadeus
Demámiko
Wyatt
Nem tűnt fel😊
Amadeus
Na mondjuk pangás van, az tuti. De majd fel fog sajna

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?
Amadeus
Demámiko
Wyatt
Nem tűnt fel😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?
Amadeus
Demámiko

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Nagyon szép lett az új dizájn a hivatalos oldalon.

😀

szerk.: úgy látom, lett egy saját topikom.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Lewis Hubbardról.
Nagyon díjaznám, ha ez azt jelentené, hogy Michael Johnson ki lesz rakva, és a Dunlap, Willis, Lawson, Hubbard DE négyessel vág neki a csapat a szezonnak.
“He has been way ahead of the curve,” Lewis told WCPO. “We’re just excited about that. He’s going to really complement and add to our football team right away. I’m just excited because he’s probably out here a little mature beyond his years right now.”

The praise didn’t stop there. Lewis even said Hubbard will have a significant role early in his rookie season.

“He’ll be part of our rotation in the defensive line group,” Lewis said. “That’s what I see for him looking into the future, very early right away this year. That’s what we were looking for when we picked him.”Jason Marcum
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Alakul.
 twitter.com/pauldehnerjr/status/1006999886255009793
Mikey
we'll see

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Alakul.
 twitter.com/pauldehnerjr/status/1006999886255009793
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
...éééééés dobpergééééssssss:

The Bengals began the final phase of OTAs on Tuesday with their first minicamp practice.

While we didn’t get much of a look into what went on, we did get some updates on various Bengals battling injury and ailment. The most notable of which was Tyler Eifert, who was unable to practice with what was later called a medical issue (...)


Emellett a no.3 QB posztért harcoló Woodside-ot lekapcsolták ittas vezetésért, ezúton is gratulálunk neki.
Mikey
Nem tudom volt-e ilyen sérülékeny játékos valaha az NFL-ben. Talán Bob Sanders.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
...éééééés dobpergééééssssss:

The Bengals began the final phase of OTAs on Tuesday with their first minicamp practice.

While we didn’t get much of a look into what went on, we did get some updates on various Bengals battling injury and ailment. The most notable of which was Tyler Eifert, who was unable to practice with what was later called a medical issue (...)


Emellett a no.3 QB posztért harcoló Woodside-ot lekapcsolták ittas vezetésért, ezúton is gratulálunk neki.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Hát én várom a híreket, de innen addig ne tűnjetek el, amíg meg nem beszéljük merre folytatjuk.
nasheem
Nincs jó előérzetem a dologgal kapcsolatban.
Mikey
Ez a célpesszimizmus dolog, baszki működik.
több mint 5 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 16
Ma olvastam, hogy marad az oldal kár lenne ha nem írnátok többet.