Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 207
Iloka-t elküldte a csapat! Pénzügyi okokból állítólag.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
Az érzés, amikor a kedvenc egyetemi csapatod volt elkapója a kedvenc NFL csapatodban az első (előszezon) meccsén megszerzi első győztes TD-ját: PRICELESS!


Mikey
pillanatra azt hittem Brandon Tate

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Az érzés, amikor a kedvenc egyetemi csapatod volt elkapója a kedvenc NFL csapatodban az első (előszezon) meccsén megszerzi első győztes TD-ját: PRICELESS!


Mikey
Írna valaki reszleteket? Csak holnap tudom megnézni

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Az érzés, amikor a kedvenc egyetemi csapatod volt elkapója a kedvenc NFL csapatodban az első (előszezon) meccsén megszerzi első győztes TD-ját: PRICELESS!

több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Az első sorok D és O oldalon szerintem rendben voltak. A mélység viszont nagy kérdés, mert a csereemberek már közel sem voltak olyan meggyőzőek.
A picksix bosszantó volt, hogy fordulás során szerencsétlenül elcsúszott Ross, szerencsére később javított.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
nna, akkor kezdjük meg! 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Speciel az utolsó két napon megint hibátlan volt Price a snapekkel.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Az OL kritizálásával várjuk meg az első pár meccset. Pollack sokkal jobb edző és min. két poszton (C, LT) jobb emberek fognak játszani. Lehet csak a szokásos offszezonbeli hurráhangulat teszi, de én bizakodom.
Mikey
Nekem azért vannak kétségeim. Glennből Lawson folyamatosan bohócot csinál, és Price sem képes még normális snappekre. Mindenesetre holnap láthatjuk "élesbe", mit sikerült Pollacknak összeraknia. Egy jó preseason aranyat ér, lásd Browns tavaly😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Az OL kritizálásával várjuk meg az első pár meccset. Pollack sokkal jobb edző és min. két poszton (C, LT) jobb emberek fognak játszani. Lehet csak a szokásos offszezonbeli hurráhangulat teszi, de én bizakodom.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
Mikey
Ezek szerint nem Ross.
empty taxi
AJ Ross Boyd a slotban? Nem hangzik rosszul. Bár hátrol mindegy kinek nem passzol a vörös
laoce
Nah jah. A jelenlegi Bengals rákfenéje támadóoldalon pont ott lakozik h nehéz elképzelni h képesek vertikálisan megnyitni a pályát annyira h az ellenfél ne tömje a boxot futásoknál. Egyrészt hiába kiváló mélységi célpont Green vagy Ross ha az OL nem hagy annyi időt a QB-nak h kifejlődjön a mélységi route, másrészt ha még az OL tartana is, Dalton karereje eléggé limitált.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
Mikey
Ezek szerint nem Ross.
empty taxi
AJ Ross Boyd a slotban? Nem hangzik rosszul. Bár hátrol mindegy kinek nem passzol a vörös

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
Mikey
Ezek szerint nem Ross.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?
laoce
Annyira megbocsájtott neki, hogy minden jel szerint kezdő lesz.
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Valaki valamit nem olvasott rola hogy Ross végleg kuka vagy ML megbocsátott neki?

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Lawson és Green még hihető is, meglepetések meg bármikor történhetnek 😉
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
A training campről szóló írások alapján teljesen az az érzésem támad, hogy Dalton 6000+ yardot fog passzolni, valamint Green, Ross és Boyd egyaránt liga Top3-ban fog végezni elkapott yardokban.

Persze Pollacknak köszönhetően az OL is brutális, a D-line emberek közül Lawson DPOY szinten tolja, a cornerek pedig csak szimplán Pro Bowl-szinten játszanak.

Jahh hogy ez csak a training camp? Kit érdekel?! 😊
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
malkav
Viszont akkor így megragadom az alkalmat, már régóta esedékes volt, hogy hódoljak az avatárod előtt :d
Wyatt
Köszönöm.... szerintem ez pont aktuális 😀
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
malkav
Viszont akkor így megragadom az alkalmat, már régóta esedékes volt, hogy hódoljak az avatárod előtt :d
Wyatt
Akkor már én is a tiéden szereplő hölgy miatt. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
malkav
Viszont akkor így megragadom az alkalmat, már régóta esedékes volt, hogy hódoljak az avatárod előtt :d

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igen sajna elég hullaszagvan mostanság mindegyik AFC northos topikon... 😕
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?
Amadeus
Demámiko
Wyatt
Nem tűnt fel😊
Amadeus
Na mondjuk pangás van, az tuti. De majd fel fog sajna

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?
Amadeus
Demámiko
Wyatt
Nem tűnt fel😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?
Amadeus
Demámiko

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊
kristóf17
mi a fene, Bazza elhagyott minket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Azért én még itt vagyok veled külsősként. Bár sajnos WJIII források is elapadtak, amit sajnálok 😊