Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nehogy má' a sereghajtó levetett göncei közül válogassunk. Na azért na....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Páran próbálkoznak ma nálatok:
Ss Quin Blanding, Mike Mitchell; DTs Joshua Frazier, Elijah Qualls; DE Charles Tapper.
Mitchell-t ugye nem kell bemutatni, igazán érdekes lenne ha szerződést kapna.
Frazier meg idei 7. körös Steelers draft a Bamáról.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊
nasheem
elvileg vmi görcs... de nekem nem hiányozna... sztem nagyon béna, ennek ellenére rendesen fel van szopkodva! 😕
nhm
Köszi srácok.

Welcome To The Jungle
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Dre szerintem is túlértékelt, de Dennard még önveszélyesebb lenne a szélen. Kirkpatrick legalább viszonylag sumák módon tud szabálytalankodni, így rá kevesebb zászló repül 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊
nasheem
elvileg vmi görcs... de nekem nem hiányozna... sztem nagyon béna, ennek ellenére rendesen fel van szopkodva! 😕
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Sziasztok sérültekről lehet tudni valamit ? Billy ? Dre ? eléggé csúnya szitu volt mindkettő Carolina ellen nagy szükség lenne rájuk . Utánanéztem de nem találtam róluk semmit ..

Előre is köszi

Welcome To The Jungle
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀
peach
Ugyanez, ha más nem átpörgeted a kedvenc topikod szarás közben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Mixon egész jól kezdte a szezont, nyilván lesérül.

Atkins nagyon brutál. 2 meccs - 9 tackles, 3 sacks, 4 TFL, 7 QB hits. 😮

(A hétvégén remélem lesz időm mindkét meccset megtekinteni.)
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Mixont műtik. Elvileg csak 2-3 hét, de láttunk már ilyenből season endinget.... Nem jó ez.

Price viszont már a jövő hétre rendben lesz.

Stez, Billings megsérült a Colts meccs elején. De ő is visszatért a következőre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀
peach
Teljesen normális hogy emberek fontossági sorrendet állítanak fel. Ha olvassa is az ember írni nem ír mert a vitákra megbeszélésekre sokszor nincs idő. Fokozottan igaz ha valaki valamilyen szinten véleményvezér

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Marvin még a végén él a bizalommal, és újra beviszi a csapatot a PO-ba.
munoz
Az egy dolog csak hât maga a PO, csak az lenne 😛, hanem alapszakasz alapján hirdetnének mondjuk két döntőst :😀
dande
Ja kérem egy bajnoki cím után másképp látja az ember a világot. 😀
Mi a Bengalsnél a kicsit is megbecsüljük. Egyébként is, amíg nem jut be a csapat a rájátszásba addig nem tud ott nyerni, igaz veszteni sem 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Marvin még a végén él a bizalommal, és újra beviszi a csapatot a PO-ba.
munoz
Az egy dolog csak hât maga a PO, csak az lenne 😛, hanem alapszakasz alapján hirdetnének mondjuk két döntőst :😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Billingssel mi van? Eloszezon alapjan ugy nezett ki, kezdo lesz. Megserult, vagy annyira lathatatlan, hogy szerelese volt kemenyen egy darab a ket meccsen?

több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok, amit az első félidőben műveltetek az... azt borzasztó volt néznem 😀
Gondolom Nektek nem... a második félidőre már jobb lett a helyzet, csak későn.
Szépen játszottátok ezt ki.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Az első negyedben mintha egy egészen más Bengals lett volna a pályán, mint amit az elmúlt években megszoktunk. Szerintem ha a félidő előtti buta hibák nincsenek, akkor a második játékrészt le sem kellett volna játszani. Így sikerült egy pillanatra kicsit izgalmassá tenni a meccset, de szerencsére a kulcshelyzetekben mind az O, mind a D hozta amit kell. A sérülések aggasztókat, Price és Mixon is nagyon kell ebbe a csapatba, az ő kiesésük egyből érződött. Illetve, ha Brown és Burfict játszana LB-t, akkor ott is egészen más minőséget láthatnánk.
Mindenesetre két meccs után úgy tűnik nem reménytelen ez az idény, Marvin még a végén él a bizalommal, és újra beviszi a csapatot a PO-ba.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Kezdtek egész legitnek tűnni...érdekes kis csoport lesz ez.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
qrrva nagy volt! (az első félidő!) 😊
bár már az első félidő végén elkezdtük a hülyeséget, azzal h engedtük őket támadni...

azt tudja vki h Fejedelem miért nem játszott annyit, mint múlt héten?
nhm
Talán mert Williamst nem állították ki? Négykor ébredtem. Az eleje jobb lehetett 😀
laoce
későn ébredtél... a lényeget nézd meg, érdemes!!! 😉
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
qrrva nagy volt! (az első félidő!) 😊
bár már az első félidő végén elkezdtük a hülyeséget, azzal h engedtük őket támadni...

azt tudja vki h Fejedelem miért nem játszott annyit, mint múlt héten?
nhm
Talán mert Williamst nem állították ki? Négykor ébredtem. Az eleje jobb lehetett 😀

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
qrrva nagy volt! (az első félidő!) 😊
bár már az első félidő végén elkezdtük a hülyeséget, azzal h engedtük őket támadni...

azt tudja vki h Fejedelem miért nem játszott annyit, mint múlt héten?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nektek nem szoltak h 34-23on kivul lehet mas eredmenyt is elerni? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/BrandonSaho/status/1040307344327012352

max respect a nagyinak 😀 (eredeti dalszoveggel meg jobb lenne)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
5–14? Nem úgy volt, hogy valami 0–10-zel kezdett? Mert akkor ez már simán fejlődés 😀