Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊
nasheem
elvileg vmi görcs... de nekem nem hiányozna... sztem nagyon béna, ennek ellenére rendesen fel van szopkodva! 😕
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Sziasztok sérültekről lehet tudni valamit ? Billy ? Dre ? eléggé csúnya szitu volt mindkettő Carolina ellen nagy szükség lenne rájuk . Utánanéztem de nem találtam róluk semmit ..

Előre is köszi

Welcome To The Jungle
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀
peach
Ugyanez, ha más nem átpörgeted a kedvenc topikod szarás közben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Mixon egész jól kezdte a szezont, nyilván lesérül.

Atkins nagyon brutál. 2 meccs - 9 tackles, 3 sacks, 4 TFL, 7 QB hits. 😮

(A hétvégén remélem lesz időm mindkét meccset megtekinteni.)
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Mixont műtik. Elvileg csak 2-3 hét, de láttunk már ilyenből season endinget.... Nem jó ez.

Price viszont már a jövő hétre rendben lesz.

Stez, Billings megsérült a Colts meccs elején. De ő is visszatért a következőre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀
peach
Teljesen normális hogy emberek fontossági sorrendet állítanak fel. Ha olvassa is az ember írni nem ír mert a vitákra megbeszélésekre sokszor nincs idő. Fokozottan igaz ha valaki valamilyen szinten véleményvezér

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Marvin még a végén él a bizalommal, és újra beviszi a csapatot a PO-ba.
munoz
Az egy dolog csak hât maga a PO, csak az lenne 😛, hanem alapszakasz alapján hirdetnének mondjuk két döntőst :😀
dande
Ja kérem egy bajnoki cím után másképp látja az ember a világot. 😀
Mi a Bengalsnél a kicsit is megbecsüljük. Egyébként is, amíg nem jut be a csapat a rájátszásba addig nem tud ott nyerni, igaz veszteni sem 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
Marvin még a végén él a bizalommal, és újra beviszi a csapatot a PO-ba.
munoz
Az egy dolog csak hât maga a PO, csak az lenne 😛, hanem alapszakasz alapján hirdetnének mondjuk két döntőst :😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Billingssel mi van? Eloszezon alapjan ugy nezett ki, kezdo lesz. Megserult, vagy annyira lathatatlan, hogy szerelese volt kemenyen egy darab a ket meccsen?

több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratulálok, amit az első félidőben műveltetek az... azt borzasztó volt néznem 😀
Gondolom Nektek nem... a második félidőre már jobb lett a helyzet, csak későn.
Szépen játszottátok ezt ki.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Az első negyedben mintha egy egészen más Bengals lett volna a pályán, mint amit az elmúlt években megszoktunk. Szerintem ha a félidő előtti buta hibák nincsenek, akkor a második játékrészt le sem kellett volna játszani. Így sikerült egy pillanatra kicsit izgalmassá tenni a meccset, de szerencsére a kulcshelyzetekben mind az O, mind a D hozta amit kell. A sérülések aggasztókat, Price és Mixon is nagyon kell ebbe a csapatba, az ő kiesésük egyből érződött. Illetve, ha Brown és Burfict játszana LB-t, akkor ott is egészen más minőséget láthatnánk.
Mindenesetre két meccs után úgy tűnik nem reménytelen ez az idény, Marvin még a végén él a bizalommal, és újra beviszi a csapatot a PO-ba.
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Kezdtek egész legitnek tűnni...érdekes kis csoport lesz ez.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
qrrva nagy volt! (az első félidő!) 😊
bár már az első félidő végén elkezdtük a hülyeséget, azzal h engedtük őket támadni...

azt tudja vki h Fejedelem miért nem játszott annyit, mint múlt héten?
nhm
Talán mert Williamst nem állították ki? Négykor ébredtem. Az eleje jobb lehetett 😀
laoce
későn ébredtél... a lényeget nézd meg, érdemes!!! 😉
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
qrrva nagy volt! (az első félidő!) 😊
bár már az első félidő végén elkezdtük a hülyeséget, azzal h engedtük őket támadni...

azt tudja vki h Fejedelem miért nem játszott annyit, mint múlt héten?
nhm
Talán mert Williamst nem állították ki? Négykor ébredtem. Az eleje jobb lehetett 😀

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
qrrva nagy volt! (az első félidő!) 😊
bár már az első félidő végén elkezdtük a hülyeséget, azzal h engedtük őket támadni...

azt tudja vki h Fejedelem miért nem játszott annyit, mint múlt héten?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nektek nem szoltak h 34-23on kivul lehet mas eredmenyt is elerni? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/BrandonSaho/status/1040307344327012352

max respect a nagyinak 😀 (eredeti dalszoveggel meg jobb lenne)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
5–14? Nem úgy volt, hogy valami 0–10-zel kezdett? Mert akkor ez már simán fejlődés 😀

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Oh my... ez így leírva is csúnya. 😀
 twitter.com/pauldehnerjr/status/1039891188436873216
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Fórumilag értettem. Van aki ide ír, van aki a first-down-ra.
És igen abban egyetértünk, hogy tavaly ebből simán bukó lett volna. Amikor Green másodszor fumblizott el kellett volna menni a meccsnek. Meg is lepődtem rendesen, hogy az a laszti Boydnál kötött ki 😊

Az aggodalom a Redmond-Hart faldarabnak szól. 10 nyomást engedtek két ... khm... nem túl jó védő ellen. Rohadtul jöhetne Westermann.
nasheem
Most sokkal jobban együtt van a csapat, elhagytuk a nehezékeket, és a hangulat vezérek (CSK-k) jó irányba motiválják a többieket. Beszédes volt amikor a hibák után magabiztosan mentünk vissza a pályára. Mixonnak, nagy szerepe van ebben. Azt is jó olvasni, ahogy egymásról nyilatkoznak a játékosok.
Van min javítani, de biztató, hogy idegenben jöttünk vissza, és nyerün egy nagyon jó Luck által vezetett Colts ellen. Sőt a mindig katasztrófa második félidőt sikerült most behúznunk.
Jöhet az első hazai, amitől azért egy kicsit tartok. A Ravens nagyon egyben van a preseason 5 meccsét is magabiztosan hozták, és a Billsnek se adtak semmi esélyt + főműsoridő + rövid hét...
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Az aggodalom a Redmond-Hart faldarabnak szól. 10 nyomást engedtek két ... khm... nem túl jó védő ellen. Rohadtul jöhetne Westermann.
nasheem
De az se baj, ha csak Westerman jön.

Jövő évi drafton remélem rendbe teszi a front office a fal jobb oldalát is.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Fórumilag értettem. Van aki ide ír, van aki a first-down-ra.
És igen abban egyetértünk, hogy tavaly ebből simán bukó lett volna. Amikor Green másodszor fumblizott el kellett volna menni a meccsnek. Meg is lepődtem rendesen, hogy az a laszti Boydnál kötött ki 😊

Az aggodalom a Redmond-Hart faldarabnak szól. 10 nyomást engedtek két ... khm... nem túl jó védő ellen. Rohadtul jöhetne Westermann.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."