Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
kíváncsian várom a második helyet eldöntő csoportrangadót a hétvégén! 😀
nhm
Könnyen lehet, hogy az első helyet is eldönti.😀
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
kíváncsian várom a második helyet eldöntő csoportrangadót a hétvégén! 😀
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Az első jó meccse után. Király

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ryan Glasgow ACL-> season ending


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Hát ilyen run D-vel az is csoda, hogy meccsben voltunk egy ideig, ez siralmas volt. Lehet reménykedni, hogy majd Burfict-tel más lesz a helyzet, de addig még van egy Atlanta elleni meccs. Sajnos az O-ban sem volt kellő erő, Dalton keze megremegett, Green és Mixon hiánya sok volt.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Rawls az első edzésen be is görcsölt, így hamarabb befejezte. Hiába no, nagy akarásnak nyögés a vége.
Mikey
Mondhatni görcsösen akart bizonyítani... 😊

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Rawls az első edzésen be is görcsölt, így hamarabb befejezte. Hiába no, nagy akarásnak nyögés a vége.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
Rawls a SEA-nél volt úgy emlékszem, ott nem volt gyenge... (többek között ezért is jó a fantasy.. 😉

Price is nagyon fog hiányozni, de sztem a Panthers-t is behúzzuk!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Price nagyon nagy talány az alapján, amit írnak. Minimum 2 hét, azon felül lehet akármennyi. Tök jó.

Rawls... túl régóta nem követem rendesen az amfocit, most megint kiderült.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Már csak az orvosi stábot kellene lecserélni, megint nincsenek a helyzet magaslatán. Még jó hogy Price rájött mi a bibije. Ebből simán lehet a szünetig pihenő. Mixont se szabadott volna visszaengedni a Ravens ellen.
Carsont sajnálom végre odaér, erre az első edzésen vége. No de sebaj Gio megoldja Waltonnal. Hopkins pedig jól tolta a C pozit.
Még mindig optimista vagyok a Panterset illetően, Olsen hiánya nagy esély nekünk, mivel a jelenlegi LB sorral a TE védekezés nem az erősségünk.

Rawls 2015-ben jó volt, aztán sérülés és idén a Jets-ben nem tudott 53-ba kerülni.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Tra Carsont kiraktuk sérülés miatt, Thomas Rawls érkezett a helyére. Bennem az él, hogy ő tök jó futó. De ezek szerint csak volt.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Hápersze. 😣
 twitter.com/pauldehnerjr/status/1042443035802517505?s=19
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Bullock 2 éves kiterjesztést kapott 4,205 millióért
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Nehogy má' a sereghajtó levetett göncei közül válogassunk. Na azért na....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Páran próbálkoznak ma nálatok:
Ss Quin Blanding, Mike Mitchell; DTs Joshua Frazier, Elijah Qualls; DE Charles Tapper.
Mitchell-t ugye nem kell bemutatni, igazán érdekes lenne ha szerződést kapna.
Frazier meg idei 7. körös Steelers draft a Bamáról.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊
nasheem
elvileg vmi görcs... de nekem nem hiányozna... sztem nagyon béna, ennek ellenére rendesen fel van szopkodva! 😕
nhm
Köszi srácok.

Welcome To The Jungle
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Dre szerintem is túlértékelt, de Dennard még önveszélyesebb lenne a szélen. Kirkpatrick legalább viszonylag sumák módon tud szabálytalankodni, így rá kevesebb zászló repül 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊
nasheem
elvileg vmi görcs... de nekem nem hiányozna... sztem nagyon béna, ennek ellenére rendesen fel van szopkodva! 😕
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Mixon legalább egy hét, de inkább 2-4. Már meg is volt az artroszkópos műtét.
Price elvileg akár már a héten visszatérhet. MJ esett ki több hétre, de ő bőven pótolható.

Dre-ről én sem olvastam semmit. Remélem csak szimulált 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Sziasztok sérültekről lehet tudni valamit ? Billy ? Dre ? eléggé csúnya szitu volt mindkettő Carolina ellen nagy szükség lenne rájuk . Utánanéztem de nem találtam róluk semmit ..

Előre is köszi

Welcome To The Jungle
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀
peach
Ugyanez, ha más nem átpörgeted a kedvenc topikod szarás közben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Mixon egész jól kezdte a szezont, nyilván lesérül.

Atkins nagyon brutál. 2 meccs - 9 tackles, 3 sacks, 4 TFL, 7 QB hits. 😮

(A hétvégén remélem lesz időm mindkét meccset megtekinteni.)
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Mixont műtik. Elvileg csak 2-3 hét, de láttunk már ilyenből season endinget.... Nem jó ez.

Price viszont már a jövő hétre rendben lesz.

Stez, Billings megsérült a Colts meccs elején. De ő is visszatért a következőre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀
peach
Teljesen normális hogy emberek fontossági sorrendet állítanak fel. Ha olvassa is az ember írni nem ír mert a vitákra megbeszélésekre sokszor nincs idő. Fokozottan igaz ha valaki valamilyen szinten véleményvezér

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
haha, edzőteremben összefutottam gabtsi-val, üdvözöl mindenkit! nő és gyerek mellett már nincs ideje/kedve fórumozni, de megnyugtatott, hogy a Bengals meccseken némi kihagyás után újra képes haját tépni 😊 de a 2-0 az 2-0
r.baggio
Ezt a "nincs ideje" fórumozni dolgot egyszerűen nemtudom hova tenni. Másoknál is láttam már ezt felhozni és egyszerűen nem értem mi olyan rohadt időigényes a fórumozásban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...