Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Hát a védelem már a múlt héten sem csillogott, de ennyire reménytelennek elég rég láttam. Két éve egy Dallas elleni meccs rémlik, amikor hasonlóan reménytelenül játszottak. Érdekes lesz, hogy ebből a gödörből lesz-e visszaút, vagy a szezon elején ellőtte a csapat a puskaporát, 4-1 után lesz egy 6-10.
munoz
Nem hiszem hogy a szezon előtt ezt meg a saints meccsett bárki W-re húzta. Nem történt semmi. Csoporton kívül a játszottunk egy gyönge meccset. Lehet hogy megköveztek de a szezon előtt a 6-7 győzelem volt a realitás vagy az sem. Az o Line és a secondary sehol nincs az eliithez képest tehetségben. Ha így folytatódik a fejlődés jövőre a rájátszás abszolút realitás, bár a jó szezonkezdet miatt idén sem kizárható. A 10-15 héten egy csomó nyerhető az meccs lesz

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Hát a védelem már a múlt héten sem csillogott, de ennyire reménytelennek elég rég láttam. Két éve egy Dallas elleni meccs rémlik, amikor hasonlóan reménytelenül játszottak. Érdekes lesz, hogy ebből a gödörből lesz-e visszaút, vagy a szezon elején ellőtte a csapat a puskaporát, 4-1 után lesz egy 6-10.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
hétvégén annyi minden szól ellenünk.... javítok, igazából semmi sem szól mellettünk, hogy szerintem NYERÜNK! 😀

whodey!
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Lawsont 22 snapre tettük fel. A legkevesebbre a teljes DL corpból. Ez valóban bántóan kevés akkor is, ha vasárnapra a run stop volt a fő koncepció. Tupou még Billingshez képest is nulla nyomást generál. Így tényleg elég nehéz odaérni még egy közepes OL ellen is. A snapszámból kiindulva nem is okvetlenül ez volt a cél vasárnap.
De a KC ellen egész biztos mást játszunk. A mobilis irányítók ellen fel kell tolni a zseb két szélét. Sokkal többet lesz pályán Lawson és szerintem több DB blitz is várható.
A Saints már keményebb diónak tűnik.Nem Ellenük nem igazán fogadnék a csapatunkra.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Az utolsó PIT TD már nem Austin vagy a D hibája. Kockáztatni kellett, ezt tudta az ellen is. +1-nél, bőven FG range-en belül le akarod vadászni az irányítót. Nincs más választásod. Sánta, félegészséges és újonc DB-kel pedig elég nehéz levédekezni JuJut és ABt egyszerre. Ment is a gyors passz. De legalább volt tökünk.

A Kirk holding idegesítő volt, mert kb azon buktuk el, de előtte Boyd is kapott egy ugyanennyire félkamu sárgát. Mondjuk az második kísérletnél volt csak, de lényegtelen. Jó kis ikszes meccs volt a köcsögök ellen, köcsögösködés nélkül. Minimális hiányérzeteim vannak csak. A DL nyomás messze nincs olyan, mint amit szezon előtt vártunk tőlük, de Dalton és ezen a meccsen az ST jobb is volt a reméltnél. Főleg a Dalton-Lazor párost látva reménykedhetünk egy versenyképes szezonban. Én pl a KC-t sem tartom 7 pontnál többel favoritnak. Talán annyival sem.
nasheem
Az első résszel tökéletesen egyetértek. A másodikkal annyiban nem hogy az utolsó drive előtt lehetett látni hogy a time managmant legalább olyan fontos lesz mint az az extra koncentráció amit nagy örömömre idén rendszeresen hoz az O. Nem futottunk eleget nem ment az óra egy elit irányítónak 3 időkéréssel túl sok időt hagytunk. Ezen inkább ment el a dolog. Ezzel nem csak a Pitts kb másik 6-8 csapat ellen is vesztettünk volna.

Azért pont azt látom, hogy ezen a PO is elmehetett. Ha marad a 4 emberes pass rush a KC és a Saints ellen nem lesz esélyünk. Ahogy a 16. héten sem.

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Az utolsó PIT TD már nem Austin vagy a D hibája. Kockáztatni kellett, ezt tudta az ellen is. +1-nél, bőven FG range-en belül le akarod vadászni az irányítót. Nincs más választásod. Sánta, félegészséges és újonc DB-kel pedig elég nehéz levédekezni JuJut és ABt egyszerre. Ment is a gyors passz. De legalább volt tökünk.

A Kirk holding idegesítő volt, mert kb azon buktuk el, de előtte Boyd is kapott egy ugyanennyire félkamu sárgát. Mondjuk az második kísérletnél volt csak, de lényegtelen. Jó kis ikszes meccs volt a köcsögök ellen, köcsögösködés nélkül. Minimális hiányérzeteim vannak csak. A DL nyomás messze nincs olyan, mint amit szezon előtt vártunk tőlük, de Dalton és ezen a meccsen az ST jobb is volt a reméltnél. Főleg a Dalton-Lazor párost látva reménykedhetünk egy versenyképes szezonban. Én pl a KC-t sem tartom 7 pontnál többel favoritnak. Talán annyival sem.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Vigil kb. egy hónapot kihagy MCL sérülés miatt. Kellett tényleg.
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Ezt egyértelműen mi csesztük el, viszont nagyon jó nézni, amit Lazor és Dalton csinál ezekben a GW driveokban. Az elmúlt években nem voltunk ilyen erősek fejben. Nekeünk a PIT a mumusunk, 50-50 es meccset ellenük biztosan nem nyerünk. Ettől függetlenül az utólsó fordulóban remélem úgy jön ki, hogy egy W-vel ütjük el őket a PO-tól.

Chiefs meccs ilyen rokkant DEFvel, csoda kategória lesz. Megnéztem a hajnali meccs összefoglalóját, Mahomes-Hill kombó halálra fog minket szivatni, és mindezt főműsoridőben, idegenben😯
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
sztem jobbak voltunk... a végén egy kis hazai pálya kellett volna, és megvan! ehelyett egy holding, meg egy TD...

mindegy, nincs gond, ha hajtunk/megyünk tovább meglehet simán a PO!
most fog eldőlni... Kansas, Bucs, majd a bye után Saints, és megyünk Baltimore-ba... kemény menet lesz!!! de ezt szeressük! 😊

(sztem egyedül a kansas lesz húzós, a többi meglesz!!!! 😉
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
KCvsNE vége egy csodás példa mit kellett volna nektek is csinálni hogy lezárjátok a meccset. Ez a meccs a ti kezetekben volt 😕
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig
Fast Willie
Redzoneban láttam, hát ezt elég nehéz volt nem észrevenni. Nem tudom magán a meccsen hogy fújtak, de ez egy ajándék TD volt a bíróktól.
gabokocka
Birói hibára fogni hogy az ellenfél irányítóját 0 alkalommal siettetük, 0 alkalommal ütöttük és 0 alkalommal sackeltük, hogy elcsesztük a time managmantet, hogy nem hívtunk blitzet felesleges. Ez az O 21 pontot tud a Steelers ellen. Védekezni kellett volna. Nyilván a sérülések nem segítettek meg az ítéletek sem. Jobbak voltak. Illetve mi szarabbak. Ez van. Lehet korrigálni 4-2.
laoce
Korrekt! Nem rossz ez a csapat amúgy. Mondjuk mindenki csúcsformája kell, hogy a utószezon is érdekes legyen. Csak a D vagy csak az O kevés. Persze a coaching se ártana....
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Általában mindig megkapja a vasas a hazai pályát a sporiktól, de ez most tényleg nem ezen múlt. Ennél sokkal jobban ellenszél szokott lenni. Ez volt a második meccs a szezonban, amikor a D nem jött ki az öltözőből. Ezen ment el. sürgősen rendet kell rakni a fejekben és tolni tovább !
meme
Már a múlt heti Miami elleni meccs is nagyon határeset volt, de ott a negyedik negyedben csodát tettek. De előtte az Atlanta és Carolina elleni is teljesen reménytelen volt a D. Félek, hogy Austin rendszere az ami egy csőd, mert ezekből a játékosokból többet ki kellene hozni.
több mint 5 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig
Fast Willie
Redzoneban láttam, hát ezt elég nehéz volt nem észrevenni. Nem tudom magán a meccsen hogy fújtak, de ez egy ajándék TD volt a bíróktól.
gabokocka
Birói hibára fogni hogy az ellenfél irányítóját 0 alkalommal siettetük, 0 alkalommal ütöttük és 0 alkalommal sackeltük, hogy elcsesztük a time managmantet, hogy nem hívtunk blitzet felesleges. Ez az O 21 pontot tud a Steelers ellen. Védekezni kellett volna. Nyilván a sérülések nem segítettek meg az ítéletek sem. Jobbak voltak. Illetve mi szarabbak. Ez van. Lehet korrigálni 4-2.

Lou Anarumo for president
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Általában mindig megkapja a vasas a hazai pályát a sporiktól, de ez most tényleg nem ezen múlt. Ennél sokkal jobban ellenszél szokott lenni. Ez volt a második meccs a szezonban, amikor a D nem jött ki az öltözőből. Ezen ment el. sürgősen rendet kell rakni a fejekben és tolni tovább !

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig
Fast Willie
Redzoneban láttam, hát ezt elég nehéz volt nem észrevenni. Nem tudom magán a meccsen hogy fújtak, de ez egy ajándék TD volt a bíróktól.
gabokocka
Illegal man downfield volt egy csomószor, amikor be se fújták, egyszer nekünk persze RZ-ban igen. Mi is kaptunk ilyenből hosszabb játékot és utána TD-t. Connernek volt egy TD-je, amit elnéztek, de ott mondjuk Tomlin is fasz volt, mert nem dobott pirosat, pedig elérte a labda a vonalat. Volt endzone-ban sztem be nem fújt DPI, a másik oldalon meg egy vitatott Juju elkapás, ami után mi szereztünk TD-t, szóval volt minden.
Fast Willie
Mondom, nem láttam az egész meccset, de ez teljesen nyilvánvaló OPI volt, nem is illegal man downfield. Mondjuk fantasyban jól jött 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Lehet bírózni, de itt leginkább magát verte meg a Bengals. A D egy fos volt, még csak rá sem ijesztettek BB-re, ráadásul a futást sem tudták megfogni.
Az utolsó támadásnál meg egy-két futással pörgetni kellett volna az órát. Lewis time managementből megint megbukott.
munoz
Nem mintha a mi defünk meg tudta volna állítani Daltont. Főleg a potenciális gw drive-ban, amikor mindenki tudta, hogy Greent fogja keresni, erre ezer yardra álltunk tőle. Szószerint álltunk
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Lehet bírózni, de itt leginkább magát verte meg a Bengals. A D egy fos volt, még csak rá sem ijesztettek BB-re, ráadásul a futást sem tudták megfogni.
Az utolsó támadásnál meg egy-két futással pörgetni kellett volna az órát. Lewis time managementből megint megbukott.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
sajnálom srácok, borzasztó lehet így veszíteni
csak redzoneban láttam a meccset, de Boyd nagyot játszott
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig
Fast Willie
Redzoneban láttam, hát ezt elég nehéz volt nem észrevenni. Nem tudom magán a meccsen hogy fújtak, de ez egy ajándék TD volt a bíróktól.
gabokocka
Illegal man downfield volt egy csomószor, amikor be se fújták, egyszer nekünk persze RZ-ban igen. Mi is kaptunk ilyenből hosszabb játékot és utána TD-t. Connernek volt egy TD-je, amit elnéztek, de ott mondjuk Tomlin is fasz volt, mert nem dobott pirosat, pedig elérte a labda a vonalat. Volt endzone-ban sztem be nem fújt DPI, a másik oldalon meg egy vitatott Juju elkapás, ami után mi szereztünk TD-t, szóval volt minden.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig
Fast Willie
Redzoneban láttam, hát ezt elég nehéz volt nem észrevenni. Nem tudom magán a meccsen hogy fújtak, de ez egy ajándék TD volt a bíróktól.
gabokocka
S nem fújtak be nekik korábban egy TDt ami után csak FG lett.

Persze ettől még bosszantó. A Cinc Dnek jobban kellett volna játszani.... 😕
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig
Fast Willie
Redzoneban láttam, hát ezt elég nehéz volt nem észrevenni. Nem tudom magán a meccsen hogy fújtak, de ez egy ajándék TD volt a bíróktól.
gabokocka
ahogy a fiam egyik mesehőse szokta volt mondani.....
Ezen a meccsen előfordul, gyakran.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig
Fast Willie
Redzoneban láttam, hát ezt elég nehéz volt nem észrevenni. Nem tudom magán a meccsen hogy fújtak, de ez egy ajándék TD volt a bíróktól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....
gabokocka
Csaltak nekünk, mint mindig. Amúgy össze-vissza fújtak néha

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Baszki, most nézem, mekkora bírói hiba volt Brown TD-jénél, simán OPI, és FG távból is kikerültek volna....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Valaki tudja Ross játszik e? És mikor lesz Kroft?
laoce
Sem Ross, sem Kroft nem lesz ma. Nem tudni hogy pontosan milyen komoly a sérülésük.