Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Burfict karrierje veszelyben, a hetvegen egy honapon belul a masodik agyrazkodasat szenvedte el, hivatalosan pedig ez volt a hetedik a karrierje soran, mar amirol tudni lehet.

több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Ennyire azért nem szar a helyzet. Price szezonjával semmi gond (a sérülést leszámítva). Ilyen egy újonc center, akkor is ha elsőkörös. Egy közepesen jó Daltonnal a O skill pozíciói rendben vannak. Fiatalok és jók. Az Ol jobb oldalát kell rendbe tenni. Westermann adná magát, így gyak egy poziról beszélünk. A D sajnos ratyi. Teljes LB sor kell és pár jó coach. De ez is max 1 éves projekt. Nem lenne ez rossz matéria.

De a gond a HC poszt. Az az amit nem fogunk tudni megoldani. Ja meg a tulaj. Az még szarabb...

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Őszintén.....nem gondoltam, hogy pontokat teszünk fel a táblára. Fele csapatról nem is tudtam kicsoda. Persze ez az én szegénységi bizonyítványom !
meme
Gyalázatos volt ez a szezonunk, a Browns kétszer simázott le minket úgy, hogy közben még joggal aláztak is. Azzal, hogy Hue visszatért a csapathoz a fényes jövőnket jó pár évre befixáltuk. Ha minden jól megy még Josephet is beültetjük a DC poziba, csak hogy a régi banda újra együtt legyen. Minden bukott ML tanítványt fel(vissza)veszünk a hajóra.
Rengeteg tennivaló lenne a csapat körül, de a legfontosabb, egy agilis, az új kornak megfelelő fiatal HC. Na erre az esélyünk egyenlő a nullával.
Sajnos a draftjaink is gyalázatosak, és az FA piacról sem igazolunk, csak ilyen Hart féle gyöngyszemeket. Akikből pedig lehetne valami, mint mondjuk WJIII, azt is egy teljes évre jegeljük Pacman féle kutyaütők mögött, vagy Boydot, Lafell mögöt.

Ross nekem két szezon után továbbra is egy giga bust, és Price a Glenn cserével együtt is nagy mellé eddig. Hopkins jóval életképesebb center, mint Price. Nagyjából ugyan ott tartunk mint tavaly, az egész OL kuka Bolinget leszámítva. Mondjuk a Colts idén megmutatta, hogyan lehet ezt a nehéznek tűnő feladatot megoldani.

Pár hete még abban reménykedttem, hogy majd mi elcsesszük a Steelers PO-át, most inkább örülhetünk, ha nem rajtunk élik ki csalódottságukat, és vernek minket rommá, a múlt heti zakójuk miatt. Csodás kis derbi lesz, igazi évadzáró finálé, lehet inkább a Ravens-Browns rangadót nézem majd helyette.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Helló újabb negatív szezon!
Mikey
HC csere, házon belülről? 😉😊
Klaci79
Az lesz, és?
több mint 5 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Őszintén.....nem gondoltam, hogy pontokat teszünk fel a táblára. Fele csapatról nem is tudtam kicsoda. Persze ez az én szegénységi bizonyítványom !

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Helló újabb negatív szezon!
Mikey
HC csere, házon belülről? 😉😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Helló újabb negatív szezon!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Furcsa volt, hogy múlt héten senki nem került IR-re. Ezt tegnap Jefferson megtette, valamint Boyd is szinte biztosan kihagyja az utolsó két meccset MCL sprain miatt. Még szerencse, hogy az 1 000+ yard megvan már neki.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Na és Andre Smith miért nem?! ☹️

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Geno Atkins révén lesz aki képviselje a Cincyt a Pro Bowlon.
 twitter.com/Bengals/status/1075194516636921861
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Belenéztem a harmadik harmadba,
Mikey
Anaheim Mighty Cats?
kishaszi
Hogy tudtam ilyen marhaságot írni, nem tudom. Oké, a szabadidőm 80%-át a jégkorong tölti ki, de nah.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Belenéztem a harmadik harmadba,
Mikey
Anaheim Mighty Cats?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Nyertünk. 😏

Belenéztem a harmadik harmadba, hát valami tragédia volt a támadójáték. Driskelnek pontos passza nem volt, nem is értem hogy sikerült simán nyerni.
Mikey
Lewis összekapta a védelmet, ennyi😆. Egy mágus ez az ember. Driskel irdatlan homályokat dobált végig, viszont Mixon nagyot ment. Hubbard végre be tudja fejezni a játékokat és odaér a QB-hez, Atkins is visszatért, sajnos így is elszáltunk.., a béna Patrióták miatt. Ennyi false start büntit mi sem hozunk össze bakker, és Brady is olyanokat dobált mint Driskel.
Marad az utolsó körös Steelers verés, és ezzel kiütés a PO-tól. Ha ez összejön ismét egy sikeres szezont zárunk és Lewis jövőre elhozza nekünk a világbajnoki címet.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Nyertünk. 😏

Belenéztem a harmadik harmadba negyedbe, hát valami tragédia volt a támadójáték. Driskelnek pontos passza nem volt, nem is értem hogy sikerült simán nyerni.

szerk.: jóvanna, ez nem az a sport. 😀

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Nem szép ilyet mondani, de kirúghatnák Zimmert, mi meg leigazolhatnánk HC-nek. 😊
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
A 2 pontosak nem zavartak. A félidő vége, az igen. És fals start 4&goal-nál. Na az volt igazi balfaszkodás.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Sajnos még mindig nem estünk ki a PO runból, és ha az AFC north így folytatja, akár a végéig is kitarthatunk. Brown papa pedig csak a pozitív dolgokat látja Lewissel kapcsolatosan. 8 kezdő sérültel ilyen sokáig kitartani, mi ez ha nem mágia, garantált a plusz egy év.
Az a szomorú, hogy meg is lehetett volna a meccs, de mi képtelenek vagyunk 2pt -ot csinálni. Driskelnek a végén simán rá kellett volna dobnia Uzsonnára.
Még a Barnák is nyerhetnék a csoportot, ha jövő héten mi elszállunk, akkor segíthetnénk nekik. 😎.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Hát ez meg mi a tököm volt? Volt védekezés, Driskel megdobta a kötelezőket, tudtunk futni. Messze több, mint amit reméltem.
Oké, a majdnem megfutott QB td és utána a fals start igazi lúzer mutatvány volt, ahogy a félidő végén bekapott FG is, de hát a Bengals az Bengals. Ezzel együtt vállalható meccs volt. Additív előnyei, hogy Lewis maradását nem segítette, a jobb draftpozit viszont igen.

Jól láttam, hogy Andre Smith is pályára került? Volt egy külső futásunk, ahol egy feka cula úgy mozgott a többiek között, mint rokkant elefánt az antilopnyájban. Annak neki kellett lennie 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Most hétvégén indul a hajránk az AFC north első helyéért😛. De ha nem is érünk oda, akkor is valami csoda folytán elcsesszük a Vasasnak az utolsó fordulóban. Ezzel pedig ismét nyakunkon marad Lewis még egy évig, ami alatt Hue-t felépítik annyira, hogy lázadás nélkül átvegye HC pozit. Seize the dey!
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Marvin Lewis állása inog.

Hue Jackson befodult a célegyenesbe, feltette a napszemüveget és kirúgta a gázpedált, kirúgta a kurva anyjába, hadd hajoljon a lemez, a kompresszora ugyis jobban szív mint a Browns bármikor bármelyik csaja.
😀

Gyerekek ha ez az ember újra HC lesz, én felszisszentek egy sört!
Mondhatjátok hogy kizárt, de már késő, már bent van a trójai faló! 😀
akdestroyer
A Bengals szurkolók már csak abban bízhatnak, hátha a Packers elviszi Hue-t, úgyis egy kreatív offensive mind-ot szeretnének McCarthy helyett. 😊
Persze ha a valószínűségeket nézzük, akkor azért elég rosszak az esélyeink...
munoz
és ha Mccarthy jön hozzánk???
nhm
Rá lehet húzni, hogy knows the system? Aligha, úgyhogy esélye sincs 😀
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Marvin Lewis állása inog.

Hue Jackson befodult a célegyenesbe, feltette a napszemüveget és kirúgta a gázpedált, kirúgta a kurva anyjába, hadd hajoljon a lemez, a kompresszora ugyis jobban szív mint a Browns bármikor bármelyik csaja.
😀

Gyerekek ha ez az ember újra HC lesz, én felszisszentek egy sört!
Mondhatjátok hogy kizárt, de már késő, már bent van a trójai faló! 😀
akdestroyer
A Bengals szurkolók már csak abban bízhatnak, hátha a Packers elviszi Hue-t, úgyis egy kreatív offensive mind-ot szeretnének McCarthy helyett. 😊
Persze ha a valószínűségeket nézzük, akkor azért elég rosszak az esélyeink...
munoz
és ha Mccarthy jön hozzánk???
nhm
Ez valami szado-mazo elojatekveres?
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
Marvin Lewis állása inog.

Hue Jackson befodult a célegyenesbe, feltette a napszemüveget és kirúgta a gázpedált, kirúgta a kurva anyjába, hadd hajoljon a lemez, a kompresszora ugyis jobban szív mint a Browns bármikor bármelyik csaja.
😀

Gyerekek ha ez az ember újra HC lesz, én felszisszentek egy sört!
Mondhatjátok hogy kizárt, de már késő, már bent van a trójai faló! 😀
akdestroyer
A Bengals szurkolók már csak abban bízhatnak, hátha a Packers elviszi Hue-t, úgyis egy kreatív offensive mind-ot szeretnének McCarthy helyett. 😊
Persze ha a valószínűségeket nézzük, akkor azért elég rosszak az esélyeink...
munoz
és ha Mccarthy jön hozzánk???
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
Hue Jackson
(...)
Gyerekek ha ez az ember újra HC lesz, én felszisszentek egy sört!
Mondhatjátok hogy kizárt, (...)
akdestroyer
Dehogy mondjuk. Az lesz legkésőbb jövőre, nálunk.
Mikey
ne csináld! 😕
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Hue Jackson
(...)
Gyerekek ha ez az ember újra HC lesz, én felszisszentek egy sört!
Mondhatjátok hogy kizárt, (...)
akdestroyer
Dehogy mondjuk. Az lesz legkésőbb jövőre, nálunk.
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Marvin Lewis állása inog.

Hue Jackson befodult a célegyenesbe, feltette a napszemüveget és kirúgta a gázpedált, kirúgta a kurva anyjába, hadd hajoljon a lemez, a kompresszora ugyis jobban szív mint a Browns bármikor bármelyik csaja.
😀

Gyerekek ha ez az ember újra HC lesz, én felszisszentek egy sört!
Mondhatjátok hogy kizárt, de már késő, már bent van a trójai faló! 😀
akdestroyer
A Bengals szurkolók már csak abban bízhatnak, hátha a Packers elviszi Hue-t, úgyis egy kreatív offensive mind-ot szeretnének McCarthy helyett. 😊
Persze ha a valószínűségeket nézzük, akkor azért elég rosszak az esélyeink...