Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 303 — #NoStress
Megvan Scholes utódja is Finley személyében. Sobri gyakori vendég lesz itt, ha beválik. 😊
iktriad
Úgy-úgy.
A draft legjobb irányítója, fingom nincs miért van ennyire alulértékelve.
Tisztára, mint a fiatal Brady, csak mozgásban már most perfect.
Fejben is egyben van, erős is, egy picit talán pici (191 cm), de utóbbi évek legjobb(nak tűnő) irányítója.
Ő lesz 5 év múlva mister “hogy csúszhatott a 4. körig?!”.
Ha megkapja a sanszot (ha csak Daltonon múlik, megkapja), és van körötte csapat, akkor SB. Vagy még annál is több.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
35 éve nagyobb durranás lett volna, ha a kedvenc csapatom drafolja Michael Jordant 😊
munoz
Ő is elég jó szerintem, bár nem annyira mint ismertebb kollégája 😀


több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
35 éve nagyobb durranás lett volna, ha a kedvenc csapatom drafolja Michael Jordant 😊
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Finley nagyon jó picknek tűnik. 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan Scholes utódja is Finley személyében. Sobri gyakori vendég lesz itt, ha beválik. 😊
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Előrelátó és profi a stáb. Sample karrierje során csak blokkol, de a SB game winning drivejában hívunk rá egy hosszú passzjátékot!!! Zseniális!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Mutattak egy mintát arra, hogy milyen az elcseszett második körös pick.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A Sample picken őszintén felröhögtem. A célját tökéletesen elérte, mert nyilván viccnek szánták.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Höhö, bírom amikor nulla kilométeres játékosokat ilyen magabiztossággal ítél meg a nagyközönség.
Én Bush vagy Williamst vártam, de Bushtól féltem jobban. Nem a méretei, hanem a feje miatt. A Vasasnál nem hagyják majd elszállni, de nálunk lettek volna aggályaim. Jonah Williams viszont igazi tudatos profi. Like Whitworth.

Mindkét játékos, mindkét csapatba tökéletesen hiányposztra érkezett. Szerintem így win-win. Aztán az élet majd eldönti. Az első napból kihoztuk, amit ki lehetett. Nincs hiányérzetem (a Vasast meg leszarom😊).

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bushnál zavarnak a méretbeli problémák, de az amúgy is pocsék combine-t futó Williamsnél nem? Mack Wilson „tökéletes” lenne párba vele 😊

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Ha ma összejön Mack Wilson, akkor én maradok annál, hogy mi szivattunk😊. Ha bent lett volna Bush, nálunk ment volna a fejvakarás, mert Williams tényleg sok opciós falember és nem hiszem, hogy hittünk a 11. helyi elérhetőségében. Bushval kapcsolatosan pedig vannak “méretbeli” kérdőjelek, és az a cucc amibe öltözött nálam egyértelmü KO.😊 Mondjuk remélem a draft listánk ennél szofisztikáltabb elvek alapján rangsorolt.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Devin Bush, de a helyünkön. Esetleg Jonah Williams.
nasheem
Nem hittem, hogy Williams lecsúszik hozzánk. Nagyon jó pick, főleg úgy, hogy a Vasast megint “szivattuk”. Miattunk jöttek fel, és remélhetőleg túlfizették Bush-t.
Szipeter
Vagy éppen fordítva. Nem tudom ki fog játszani nálatok ILB-t, de egyelőre nincs komoly minőség. Azért Williams egy remek játékos, ráadásul több poszton is használható, ami nagyon nem árt ennek a falnak. Ugyanakkor szerintem a 2.kör elején jöhetett volna még instant kezdő OL, de ugyanez nem igaz Az ILB posztra. Szerintem úgy voltatok vele, hogy vagy jön, 11-re Bush, vagy húztak OL-be, de extrát nem adtok senkinek. Nyilván mondjuk a Denvernek jobb volt velünk cserélni, a 2.kör miatt.
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Williams szerintem is korrekt pick, ha tényleg összeáll egy normális OL, akkor jövőre nem lesz meg az 1/1 😊
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
Remélem Jonah nem követi az utóbbi évek első körös Bengals OL pick trendjét, miszerint baszik beválni. 😀

Remélem azt is hogy Hart ezzel megy a levesbe.

A Glenn-Boling-Price-Miller-Williams fal máris jobban hangzik.

Örömteli, hogy az új stáb nem azzal kezdett, hogy elszórja az első picket egy új QB-ra. Már ezért önmagában jár a pacsi.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Devin Bush, de a helyünkön. Esetleg Jonah Williams.
nasheem
Nem hittem, hogy Williams lecsúszik hozzánk. Nagyon jó pick, főleg úgy, hogy a Vasast megint “szivattuk”. Miattunk jöttek fel, és remélhetőleg túlfizették Bush-t.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A rengeteg hatodik körösünkkel kezdjünk valamit, hót felesleges annyi. Amúgy meg tökmindegy, úgyis szart húzunk.
Mikey
A rengeteg hatodik körösből lehet húzni egy új Tom Bradyt. 😊 | (Vagy inkább Tanner Leet...) |

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
A rengeteg hatodik körösünkkel kezdjünk valamit, hót felesleges annyi. Amúgy meg tökmindegy, úgyis szart húzunk.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Devin Bush, de a helyünkön. Esetleg Jonah Williams.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Draft tippek?
Nálam hátra mozgás egy 3. körért és 15. helyen Devin Bush lenne a tipp(vágy).
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Sziasztok! Hogy tudok 2 jegyet venni Londonra? Segítene valaki ebben?
meme
Regisztrálj az nfl.com-on, hogy ne maradj le a hivatalos első kézből származó jegyekről. Küldenek majd linket a kezdő dátumról, de arra készülj, hogy mindig vannak értékesítési körök. Elsőnek a korábbi wembley season ticketesek tudnak majd vásárolni, és újra két meccses kombóban (remélem, gondolom). Aztán egy-két napra rá jön a teljes megnyitás. Ekkor érdemes résen lenni, mert egy két óra alatt akár el is fogyhatnak a jegyek, főleg most, hogy a Rams körül nagy a hype.
Ticketmaster.com a hivatalos értékesítési felület, de ha erről még is lemaradnál, akkor jöhetnek a kevésbé megbízható jegyárusító oldalak. Itt az árak már eléggé szórnak és van egy csomó plusz kezelési költség. A ticketen 70-110 GBP között vannak a jegyek.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sziasztok! Hogy tudok 2 jegyet venni Londonra? Segítene valaki ebben?
meme
Itt nézz körül/kérdez rá a dologra.
 bowl.one/forum/nfl-altalanos-temak/nfl-meccs-londonban
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Sziasztok! Hogy tudok 2 jegyet venni Londonra? Segítene valaki ebben?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 5 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Nem értenek hozzá! Simán jövünk WC helyre.
QB picket lehet azért nyomják ennyire, hogy hátra tudjunk mozogni. pl: Redskins 15. helye optimális lenne.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Van aki szerint hurráoptimista volt a jóslatom:
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1118687052118228993

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A predraft jóslatom egy izmos 4-12.
A Barnákat egyszer elkapjuk és mellettük a Cardinals, Raiders, Jets, Bills, Jags, Fins hatosból majd csak összejön 3 győzelem. De szerencsére a schedule vége tűnik könnyebbnek, így lazán ráfuthatunk akár az 1/1-re is, ha úgy alakul az eleje.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."