Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Miközben mi Randy Bullockkal szenvedünk, Jake Elliott bankot robbant az Eagelsnél. Még egy játékos, akivel jót tettünk, amikor kiraktuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na de Finley milyen volt?
Sobri Jóska
Az mar nem is szamit.

Dalton a kezdo!

Mekkora lenne ha a maradek meccset behuzna es elmenne az 1/1 😀
Borbinho
Nyert a Skins, így 1 győzelem simán belefér. Az legyen is meg, soha nem jó ha van 0:16-os csapat.
bcsarli
Na jó, de ha véletlenül elveri a Bengals a Jets-et (tény h az eddigiek nem emellett szólnak, de a Jetsről van szó na...) és lesz a MIA ellen is meccsük, Pats-et hagyjuk és 2x CLE. SoS nem tudom h néz ki majd, de én sem értem mi értelme van Dalton kezdetésének ismét.

1. vhogy növelni akarják az értékét h vmit kapjon a CIN érte, hát...
2. leszóltak volna fentről h kell a győzelem?
3. Taylor félti már az állását vagy a megítélésén akarna javítani 1 győzelemmel?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na de Finley milyen volt?
Sobri Jóska
Az mar nem is szamit.

Dalton a kezdo!

Mekkora lenne ha a maradek meccset behuzna es elmenne az 1/1 😀
Borbinho
Nyert a Skins, így 1 győzelem simán belefér. Az legyen is meg, soha nem jó ha van 0:16-os csapat.

több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
A Vörös Főnix hamvaiból újáéled, és hű pajtását Zöldikét meggyógyítja egyetlen varázslatos könnycseppével.😆

Sajnos Finley tényleg kilátástalannak tünt, szarabb volt nézni a játékát mint Daltonnak. Az utolsó két meccsen tényleg azt éreztem, hogy Daltonnal meglehetne csinálni. No de mindegy is, mert ha milyénk lesz az 1/1, akkor is simán hátra trédelünk egy jó TE-ért, vagy C -ért 😊 , aztán a 2. körben elhozunk egy új Daltont.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Dalton most még jobb Finleynél, de neki fal kell. Fal nélkül Finley jobb. Most is elkaristolt az elején, aztán összeesett. Mentális fáradság. Túl nagy teher egy ilyen csapat neki. De ha már kezdettük orbitális baromság visszaültetni. Bengalsos lépés. Grt.

2-3 rossz dobása volt. A döntéseit nem tudom megítélni, mert tény hogy 3-4 INT esélyes passza volt, de kénytelen volt bedobni oda, ahol nem is volt ablak, ha haladni akartunk. A WRek nem tudnak elszakadni, TE játékunk nincs. Dalton jobb lett volna? bizonyos helyzetekben igen, mert pontosabb, ugyanakkor tőle tuti jött volna INT és több sack is. Finley hiba volt pl mikor Ericksont túldobta. Meccs fordító TD esély volt. De azt a lasztit Dalton el sem eresztette volna, mert behúzott nyakkal várta volna hogy a blitz levigye. Azzal mennyivel lettünk volna előrébb?

(az egyetlen logikus magyarázat, hogy Taylor félti az állását)

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 818 — LIGHTS OUT!
Na de Finley milyen volt?
Sobri Jóska
Az mar nem is szamit.

Dalton a kezdo!

Mekkora lenne ha a maradek meccset behuzna es elmenne az 1/1 😀
Borbinho
Ezért nem értem, hogy miért hozzák vissza Daltont. Napnál is világosabb, hogy Dalton fényévekkel jobb QB, és egy napon sem említhető Finleyvel. De éppen ezért hozták be Finleyt, mert kellett az 1/1, és tudták Finleyvel nem lehet meccset nyerni, de Daltonnal a végén még 2-3 win becsúszna és akkor elmehet. Viszont Daltonnal nem lehet egy franchise újraépítést elkezdeni, kell az 1/1 és az új QB.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na de Finley milyen volt?
Sobri Jóska
Az mar nem is szamit.

Dalton a kezdo!

Mekkora lenne ha a maradek meccset behuzna es elmenne az 1/1 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
Na de Finley milyen volt?

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Figyeljétek meg, ma nyerünk.! Egész nap ilyen érzésem volt, a szezonban előszőr!...
meme
Én egy hete ezt érzem. Nektek ez lesz a Superbowl.
bcsarli
A primetime meccseken a szokásosnál is szarabb a csapat, szóval ha a nullázást elkerüljük, már jó.
Mikey
Hát ez nem lesz főműsoridős (nem véletlenül)
bcsarli
Arra írtam, hogy nekünk ez lesz a Super Bowl...
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Figyeljétek meg, ma nyerünk.! Egész nap ilyen érzésem volt, a szezonban előszőr!...
meme
Én egy hete ezt érzem. Nektek ez lesz a Superbowl.
bcsarli
Nektek is 🤣

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Figyeljétek meg, ma nyerünk.! Egész nap ilyen érzésem volt, a szezonban előszőr!...
meme
Én egy hete ezt érzem. Nektek ez lesz a Superbowl.
bcsarli
A primetime meccseken a szokásosnál is szarabb a csapat, szóval ha a nullázást elkerüljük, már jó.
Mikey
Hát ez nem lesz főműsoridős (nem véletlenül)

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Figyeljétek meg, ma nyerünk.! Egész nap ilyen érzésem volt, a szezonban előszőr!...
meme
Én egy hete ezt érzem. Nektek ez lesz a Superbowl.
bcsarli
A primetime meccseken a szokásosnál is szarabb a csapat, szóval ha a nullázást elkerüljük, már jó.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Figyeljétek meg, ma nyerünk.! Egész nap ilyen érzésem volt, a szezonban előszőr!...
meme
Én egy hete ezt érzem. Nektek ez lesz a Superbowl.

több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Figyeljétek meg, ma nyerünk.! Egész nap ilyen érzésem volt, a szezonban előszőr!...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Azt hittem vasárnap nyerünk (reméltem, hogy Grudenéknek nagy lesz az arca és az is volt), de ilyen OL-lel még a normálisabb egyetemi csapatok ellen is szenvednénk.
Egész jól futottunk, csináltunk pár stopot a második félidőben, de passzjátékunk kritikán aluli volt. Pedig az eredeti gameplan passz heavy lett volna. Szerencsére időben váltottunk. Finley már az első negyedben elbizonytalanodott. Pedig nem kezdett rosszul, de a folyamatos nyomás gyorsan kicsinálta. Pontatlan volt, akkor is, amikor volt ideje. Nem néztem yard/passz átlagot, de durván alacsony lehet. Még középtávolra is rettentő pontatlan. A screeneket is rossz vállra dobja. Erre mit csinálunk a meccs sorsáról döntő 4&4-re? Dobatunk vele egy hosszabbat a duplázott Willisre. Gratulálok. B@szott nagy célpontok kellenének neki, nem ilyen Erickson-féle srácok, akik törpék és még elszakadni sem tudnak. Boyd elvileg tudna, de látványosan szarik bele. Tate az egyetlen, aki legalább az 50-50-es szitukat megoldja viszonylag tűrhetően. De mint láttuk ő is kiesett (rettenet volt, amit kapott). Nem volt jó meccse Finleynek és ha így folytatjuk szezon végére pont sikerül megtörni. Bravó! És ugyan ez lesz az 1/1-es csodairányítónkkal. Fal nélkül tök mindegy kinek a farka dörzsöli a center ánuszát. Hart és Jerry a liga leggyengébb tackle párosa. Na ők pont a snapek 100%-ánál voltak fent. Maxx Crosby nem rossz, de azért nem egy Watt tesókba oltott Khalil Mack. Ez a negyedik körös újonc felzabálta és ki is fosta őket. Jól kiröhögtettük magunkat.
Mixon minden második besegítése szar. Bernard egy fokkal jobb, de nehogy már egy 90kg-s futótól várjuk azt a +1-1,5 másodpercet, ami a passzhoz kellene. Callahan és Jim Turner kéz a kézben mehet el a csába, ha ezt komolyan gondolják.

Kicsit idegesebb vagyok, mint szoktam lenni, mert oké, hogy tankolunk, de csak kellene 1-2 meccset nyerni. ez pedig pont olyan volt, amit lehetett volna. Korántsem vagyok benne biztos, hogy a Fins vagy a Jets ellene könnyebb lesz. 0-16-nál meg tuti elzavarják a teljes stábot, aminek semmi értelem. Legalább Taylor maradhatna, hogy lássuk lépünk-e -1000-ról -999-re.

Kénytelen leszek megnézni a CLE-PIT utolsó perceit, hogy kicsit feldobjam magam 😀

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hm... menjünk trolkodni vasasékhoz milyen szarházi játékosuk van? Évekig kaptuk burkifli miatt... Hát nem semmi volt a barnák elleni meccs vége! 2 idióta!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 923
Geno sérülése is elég fura. Lehet ő is besokallt.
Fél off
Tua kiskocsival távozott a Mississippi State ellen a pályáról.
nasheem
És sajnos elég nagy is a baj.

 twitter.com/jimnagy_sb/status/1195807410088226817?s=21

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
Geno sérülése is elég fura. Lehet ő is besokallt.
Fél off
Tua kiskocsival távozott a Mississippi State ellen a pályáról.
nasheem
Valószínű a footballból is mindörökre... :/

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Geno sérülése is elég fura. Lehet ő is besokallt.
Fél off
Tua kiskocsival távozott a Mississippi State ellen a pályáról.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Brown egy jó játékos, aki egyszerűen motiválatlan lett a szopórolleren, 100+1 ilyen eset volt már a történelemben...jól jár vele aki felszedi.

Az mi WTF, hogy Dalton imitálta Jacksont az edzésen. 😀
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Nem volt jó, de senki nem jó nálunk, úgyhogy ennyi erővel mindenkit kitehetnénk. Pénz is ragad bent a kirakása miatt, mert szezon elején igazoltuk vissza. Valószínűleg mentális problémák is lehettek vele. Pletyka nem volt róla, de a pályán igen beleszarósnak tűnt. Tiszogatunk ezerrel, hogy legyen mivel magyarázni a 0-16ot.A teljesítménye meg nem csak az ő sara. A csodás D coaching folyamatosan coverbe küldte a csapat legbiztosabban szerelő védőjét. Nice.

Pedig hogy örültünk a 2 Billes igazolásnak. Ennyit erről.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
[quote=Mikey
Preston Brownt kirakta a csapat. Nahát.
Mikey
Hoppá ide vele, jöhet ismét Schwarzi keze alá. Vagy ilyen gyenge volt?
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Preston Brownt kirakta a csapat. Nahát.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát ahogy várható volt szépen lerendezték a hátsónkat. Fájt nézni mennyire esélytelen a D stop. Ez a csapat, csapatként teljesen megszűnt létezni. Nem tudom, hogy ebből milyen időtávon lehet visszajönni, de jövőre még biztos nem. Taylor ehhez súlytalan. Kicsúszott a kezéből az öltöző. Nem mondom hogy szar HC, de ehhez rutintalan, nincs tekintélye és hitele. Nyerhetetlen meccs volt számára (nem a tegnapi, hanem a szezon 😊).
Elküldeni szerintem még 1-15-nél sem fogjuk, így jövőre elindul valami lassú építkezés, remélhetőleg jó drafttal. És mivel mi kizárólag draftból tudunk dolgozni (amit persze nem is bánok) így kell 2-3 év, hogy legyen eredménye. Addig jönnek a vastagon negatív szezonok és kétlem, hogy Taylor 2 ilyennél többet túlél. az egyetlen esélye, hogy senki nem fog jelentkezni a posztra 😊

Finley? Olyan volt, amilyen lehet egy nullkilométeres QB fal nélkül. Sőt, talán még jobb is. Próbálta lábon kihordani a nyomást és ebben ügyes is volt. Megúszta 2 sack-kel, ami reálisan (értsd Daltonnal) 4-5 lett volna. Persze ebből jött egy brutális fumbli és pár elszórt passz, de ilyen fal mögött ezért nem hibáztatható. A pick6 csúnya volt. Későn vette észre Peterst, pedig már olvasásnál látnia kellett volna, hogy ő vált ki jobbra. ennek ellenére megdobta a passzt Erickson felé, de próbálta úgy helyezni, hogy a DB ne érjen oda. Nem sikerült. Túlerőltett, rossz döntést hozott, rosszul kivitelezte. Randa volt, naaa.
Az első félideje ezzel együtt rendben volt. többnyire átmentünk a varjak térfelére (talán csak az első drive-ban nem). Nem haladtunk kicsit sem rosszabbul, mint Daltonnal. mondjuk Mixon ebben sokat segített neki. 60% közelében passzolt. hosszú lasztija nem volt (Mixon 24 yardosa YACból volt). 6 yard jött össze passzkísérletenként. Láttunk már ennél rosszabbat. A második félidőben mindenben kicsit romlott. Láthatóan elfáradt mentálisan. De semmi drámai. Hozott egy normális első meccset, amivel tekintettel az eredményre kb a csapat top 3 embere között volt. De nyilván sokkal több kell tőle ennél, hogy jövőre az 1/1-gyel ne valami hipertrendi hypemaschine QB-t húzzunk. Baromira szurkolok neki, de nem önmagában Finley miatt. Ilyen csapatba week1 starter újonc QBt bedobni oltári baromság. Pár hét alatt törnék meg és kerülne a süllyesztőbe. aztán soha ki nem derül, hogy elvettünk egy új Payton Manninget a világtól. A magam részéről még annak is jobban örülnék, ha egy OG-t hoznánk 1/1-re 😀

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Finley hogy játszott fal nélkül?
Látszódott a zsenije?
Sobri Jóska
volt 2 td passza
Amadeus
Én egyet láttam a statokban, de ennél szofisztikáltabb, tapasztalati véleményt olvasnék.
Olyan 9000 karakteres iktriadosat.
Sobri Jóska
Ez esetben kérjük iktriadot, tekintse meg a mérkőzést.
Mikey
A Coltsok fossák a szót egy terjedelmes hsz-ben, nem én.
Egyébként meg 'Blow for Joe'.