Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kondicionalis pick, talan 5. kor. Nagyon ketlem, hogy tobb, a masodik kor meg egyenesen irrelis szerintem a jelenlegi helyzetben.

több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Mi lehet Dalton reális trade értéke? 2. kör?
És mit kapunk érte így hogy mindenki tudja, hogy el akarjuk passzolni? Remélem sokkal kevesebbet nem. Ehhez mindösszesen annyi kell, hogy legyen min 2-3 potenciális trade partner.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72927954_806161759900381_993883360066508503_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=dpqd-Vp21JEAX_rXv7F&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDLOuhUkpE8ykR7D3yCsWsASc_6mbxFOOfRx8He9dD5wA&oe=6609198B
Jersey Swaps on Instagram: "Outside of Burrow and Young at 1 and 2, which pick are you confident will happen?🤔"
658 likes, 28 comments - jerseyxswapnfl on January 15, 2020: "Outside of Burrow and Young at 1 and 2, which pick are you confident will happen?🤔"
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Az lenne az igazi Gebasz ha nem Joe-t vinnétek 1/1-re
ThundersNFL
vagy mondjuk árulni az I/1-et.... 😊
Keano
Az miért lenne az? Ez a csapat nem egy QB ra van a PO-tól... szereznének egy rakás pick-et és két év alatt fel lehetne építeni a csapatot /rendszert amely vezetéséhez már nem egy 1/1 es qb hanem egy game manager is elég.
Nem olyan egyértelmű ez szerintem.
gordon
És végtére is addigra beérik Finley.
Jogos.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az lenne az igazi Gebasz ha nem Joe-t vinnétek 1/1-re
ThundersNFL
vagy mondjuk árulni az I/1-et.... 😊
Keano
Az miért lenne az? Ez a csapat nem egy QB ra van a PO-tól... szereznének egy rakás pick-et és két év alatt fel lehetne építeni a csapatot /rendszert amely vezetéséhez már nem egy 1/1 es qb hanem egy game manager is elég.
Nem olyan egyértelmű ez szerintem.
gordon
Csak az mind rizikozas, es a Browns azert szepen ramutatott, hogy hiaba van rengeteg picked, ha fosul lovod el oket. Burrow azert kinotte magat olyan prospectte, akit egy Daltonnal bohockodo Bengalsnak nem szabadna bennhagynia. Meg ha nem is egy Luck-szintu mindent elsopro tehetseg, azert eleg no brainer, hogy ot kell vinni. Raadasul azert azt jegyezzuk meg, hogy sok csapatnak eleg igazabol egy fasza iranyito a PO-hoz.

Az viszont szerintem nem lenne elorelepes, amit te mondasz, mert a bengalsnal a Lewisos PO-s evekben pont ugyanezt mondtak, hogy az a csapat korrekt, egy game manager Daltonnal is eleg lesz, csak aztan a PO-bol meg kizugtak siman. Szerintem oda visszajutni nem lenne igazan elorelepes, tovabb kellene vegre jutni. Ahhoz viszont Burrow-t nem szabad kiereszteni a kezukbol.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Az lenne az igazi Gebasz ha nem Joe-t vinnétek 1/1-re
ThundersNFL
vagy mondjuk árulni az I/1-et.... 😊
Keano
Az miért lenne az? Ez a csapat nem egy QB ra van a PO-tól... szereznének egy rakás pick-et és két év alatt fel lehetne építeni a csapatot /rendszert amely vezetéséhez már nem egy 1/1 es qb hanem egy game manager is elég.
Nem olyan egyértelmű ez szerintem.
több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Az lenne az igazi Gebasz ha nem Joe-t vinnétek 1/1-re
ThundersNFL
vagy mondjuk árulni az I/1-et.... 😊


több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
A Jerry, Jordan, Hopkins, Miller, Hart fal mögött szerencsétlen Burrow-nak hosszú célpontokat megnézni sem lesz ideje, nem hogy megvárni az elszakadásukat.
Oké, jön vissza Williams, aki remélhetőleg nem sül úgy be, mint Price és vele egy hangyaf@sznyival előrébb leszünk. De ez még mindig liga bottom fal. Ha nem akarjuk, hogy a csoda 1/1-ünk 25 évesen visszavonuljon muszáj lenne költeni az OLre. Tudom, hogy ezt majdnem mindenki így látja, csak pont a "majdnem" fog dönteni...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Az lenne az igazi Gebasz ha nem Joe-t vinnétek 1/1-re
ThundersNFL
Ennyire egyértelmű 1/1 régen volt már. Ha nem őt húzzuk, akkor megszűnik a frencsájjjz.😁 Burrow egy igazi főnyeremény a $ számláló Brown papának ennél jobban nem is alakulhatott volna a draft.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Az lenne az igazi Gebasz ha nem Joe-t vinnétek 1/1-re

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Joe Burrow engem a döntővel végérvényesen megvett. 😊
Tudom, hogy sokan lehúzzák, hogy könnyű ilyen elkapókkal ebben a sémában, meg ilyen fal mögött játszani, és majd a Bengalsnél kiderül, hogy túl lett hypolva a srác. A fal természetesen nagy kérdés, de azt gondolom, hogy ha Green aláír, akkor az elkapók adva lesznek Cincy-ben is. Az OL-t az offseasonben erősíteni kell, de ami engem optimistává tesz, amilyen pontossággal dobja Burrow a távoli célpontokat. Tudom, hogy az NFL más kávéház, de ha csak megközelítően tudja ezt hozni, akkor több megfelelő célpontja is lehet hosszú játékokra (Green, Ross, de akár Boyd vagy Tate is), ezzel vertikálisan szét tudja annyira húzni a pályát, hogy Mixon akár még egy gyengébb fal mögött is tud majd futni, mert az ellenfél nem tudja telerakni a boxot. Ha pedig megteszik, akkor jöhetnek a hosszú passzok, olyan elkapóknak, aki képesek rendszeresen megverni egy az egyben a védőjüket.
Emellett vannak olyan járulékos előnyei, hogy a mi kis piacunkra ráirányítja a figyelmet, és esetleg hozza a topicban is hiányolt győztes mentalitást.
Szóval jöhet a kistigris, szerintem a nagyok közt sem vall majd szégyent.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1214870357611569152


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Kövezzetek meg, de ezzel a Burrow rettentő rossz körülmények közé érkezik rigmussal ami ömlik a médiából az elmúlt 2 hétben, nem tudok egyetérteni.

1/1es csapatról beszélünk, nem azt kell várni, hogy mondjuk egy Saintsbe érkezik, minden poszton a liga legjobbjaival körülvéve. Egy 1/1es csapathoz képest azért rég nem volt ilyen jó dolga egy QB-nek, persze ha nem rontja el az offseason-t a Bengals.

Okés OL szar, de a tavaly magasan választott LT egész szezonban IR-en csücsült, jövőre lesz. Kell két G (meg egy RT sem ártana), erre lesz jó pár draft pick, + FA piacon is lehet majd keresgélni. Most van 60 misije a csapatnak, a cap még emelkedni fog. Ha jön Burrow, Dalton 17.7misijét simán ki lehet vágni. Glenn évi 300 snapje sem ér meg 10 misit. Fullosan rendben lehet rakni ezt a csapatrészt.

Green szerződése lejárt, de Burrow érkezése maradásra bírhatja. Nem tudom mennyire harapózott el a viszonya a vezetőséggel, de ahogy én látom meggyőzhető a magadásra. Pénz van dögivel. Green ha egészséges top5, de legrosszabb esetben is top10es WR. Boyd az egyik legjobb WR2, Ross személyében egy szeparációs WR is van, aki idén mutatott pár értelmes playt. Az Auden Tate, Alex Erickson páros meg több csapatban WR2 is lehetne, itt meg a WR4ért küzdenek. Kifejezetten erős WR állomány, ha mindenki egészséges és Green marad.

Joe Mixon egy jó futó. Kell mellé egy elkapásban erős airback Bernard helyére, de az draft 3. nap vagy udfa project.

Sample amíg volt főleg blokkolásban megállta a helyét. Amennyire szenvednek az újonc TE-ek mostanság kifejezetten jó rookie szezont produkált sérüléséig. Eifert ha egészségesen még mindig jó elkapó TE, persze ha visszahozzátok. Uzomah meg blokkolásban hozzá tud tenni ha kell.

Az OL-t leszámítva, amit ennyi pénzzel és egy teljes drafttal rendben lehet rakni, ez egy átlag feletti offense, már már egész jó. Mi mást kérhet egy újonc QB magának? Ráadásul az edző is egy fiatal támadó beállítottságú ember.

Egyetlen dolog amit megemlítenék negatívumként, az az, hogy kb minden jó játékosa az offensenek sérülékeny. Minden csapatnál vannak persze sérülések a sztárok között, de ez itt hatványozottan igaz. AJ Green, Glenn és Eifert a legsérülékenyebbek egyikei a posztjaikon. Két rookie meg IR-en végezte, és hát Mixon-nak is voltak a múltban sérülésekkel gondjai, ha nem is ekkorák.
Sixo
Ahogy írod, az O-t mindenképpen rendbe lehet rakni az offseasonben. Az OL a kulcskérdés, van jónak tartott, de két sérülékeny OT (Glenn és Jonah Williams, a tavalyi 1# pick), a C posztra úgy tűnik hosszabb távon Trey Hopkinst szánják, aki követi a Bengals hagyományokat, és átlag alatti. A két G poszt ami sérülésmentesen is lyukasnak tűnik, bár úgy tűnt, hogy Jordannal számolnak. Nem tudom, hogy honnan, de kellene hozni egy olyan OT-t aki kezdő szint és akár mindkét oldalon bevethető (ötlet szintjén felmerülhet, hogy Whitworth mondjuk visszajöhetne játszani és mentorálni, mert még 100 évesen is sokkal jobb, mint egy Hart), és kellene még egy átlag feletti G (?? Brandon Scherff, Joe Thuney).
A csapat szerintem szeretné Greent, ha nem így lenne, akkor elcserélték volna, a kérdés, hogy a skót tulaj mennyit hajlandó adni neki. Azzal egyébként egyetértek én is, hogy Burrow körül akkora a hype, ami AJ-t is meggyőzheti. A három említett TE, pedig megint csak összességében egy átlag körüli garnitúra ligaszinten, itt Eifert sérülékenysége és Sample fejlődése/fejleszthetősége inkább a kulcs. A fentiek alapján az FA piacon igen aktívnak kellene lenni, hiszen két embert is jó lenne onnan hozni, ami viszont sajnos nehezen elképzelhető. Benne van persze a pakliban, hogy a 2/1-re húznak valakit az OL-be, és a szemétdombról próbálnak még hozni valakit, de az vélhetőleg olyan jó lesz, mint Bobby Hart. Pedig pénz ugye lenne, ha másból nem Dalton és Kirkpatrik elengedése a dead money után is 25+ milliót jelentene.
Ha a draftról jön valaki az OL-be, akkor a másik oldal legnagyobb gyengeségét nem fogja tudni a csapat megoldani (vagy megint csak az FA piacról, ami nálunk ugye nem igazán működik), kellene ugyanis egy elit MLB, aki side to side képes bejátszani a pályát és ha coverben nem is extra, legalább futás ellen legyen az.
Ha nem is lesz jövőre topcsapt a Bengals, akár nagyot is léphet előre. A vereségek nagy része ugyanis 7 ponton belül volt, egy statisztika szerint senkinek sem volt ennél több egy támadáson belül ennyi meccse, amiből ugye a legrosszabbul jöttünk ki, miközben volt 3-4 ami akár fordított eredménnyel is végződhetett volna. Tehát némi upgrade-del és egy kis szerencsével jövőre a 6-8 győzelem benne lehet simán a pakliban.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
A nevekkel nincs gond. A csapategységgel annál több. És ennél is rosszabb, hogy a staff tapasztalatlan és /vagy gyenge. De mondok még nagy problémát: winning culture....
Szóval tök jogos a sok aggály. Minden adott egy QB élvetemetéshez. Én nem is húznék 1/1re Burrows-t.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell két OG, ott van minden idők legjobb labdázója!

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Kövezzetek meg, de ezzel a Burrow rettentő rossz körülmények közé érkezik rigmussal ami ömlik a médiából az elmúlt 2 hétben, nem tudok egyetérteni.

1/1es csapatról beszélünk, nem azt kell várni, hogy mondjuk egy Saintsbe érkezik, minden poszton a liga legjobbjaival körülvéve. Egy 1/1es csapathoz képest azért rég nem volt ilyen jó dolga egy QB-nek, persze ha nem rontja el az offseason-t a Bengals.

Okés OL szar, de a tavaly magasan választott LT egész szezonban IR-en csücsült, jövőre lesz. Kell két G (meg egy RT sem ártana), erre lesz jó pár draft pick, + FA piacon is lehet majd keresgélni. Most van 60 misije a csapatnak, a cap még emelkedni fog. Ha jön Burrow, Dalton 17.7misijét simán ki lehet vágni. Glenn évi 300 snapje sem ér meg 10 misit. Fullosan rendben lehet rakni ezt a csapatrészt.

Green szerződése lejárt, de Burrow érkezése maradásra bírhatja. Nem tudom mennyire harapózott el a viszonya a vezetőséggel, de ahogy én látom meggyőzhető a magadásra. Pénz van dögivel. Green ha egészséges top5, de legrosszabb esetben is top10es WR. Boyd az egyik legjobb WR2, Ross személyében egy szeparációs WR is van, aki idén mutatott pár értelmes playt. Az Auden Tate, Alex Erickson páros meg több csapatban WR2 is lehetne, itt meg a WR4ért küzdenek. Kifejezetten erős WR állomány, ha mindenki egészséges és Green marad.

Joe Mixon egy jó futó. Kell mellé egy elkapásban erős airback Bernard helyére, de az draft 3. nap vagy udfa project.

Sample amíg volt főleg blokkolásban megállta a helyét. Amennyire szenvednek az újonc TE-ek mostanság kifejezetten jó rookie szezont produkált sérüléséig. Eifert ha egészségesen még mindig jó elkapó TE, persze ha visszahozzátok. Uzomah meg blokkolásban hozzá tud tenni ha kell.

Az OL-t leszámítva, amit ennyi pénzzel és egy teljes drafttal rendben lehet rakni, ez egy átlag feletti offense, már már egész jó. Mi mást kérhet egy újonc QB magának? Ráadásul az edző is egy fiatal támadó beállítottságú ember.

Egyetlen dolog amit megemlítenék negatívumként, az az, hogy kb minden jó játékosa az offensenek sérülékeny. Minden csapatnál vannak persze sérülések a sztárok között, de ez itt hatványozottan igaz. AJ Green, Glenn és Eifert a legsérülékenyebbek egyikei a posztjaikon. Két rookie meg IR-en végezte, és hát Mixon-nak is voltak a múltban sérülésekkel gondjai, ha nem is ekkorák.

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
A végén becsületből sikerült nyerni a Browns ellen. A 2-14 mégiscsak szebb.

Boydnak és Mixonnak megvan az újabb 1000+ szezon, legalább ennyi.

Remélem szeptemberben teljesen más nevekkel kezdünk neki az új szezonnak.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/79859431_128167211581319_7607577302740930324_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=rPtsbHGYpi8AX8u_AlE&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDzg1NJiBB3dBjBJ6BvZQtOfmQnx3kUsc5pkmv1xlkeKg&oe=6603C7F4
Bleacher Report on Instagram: "Can't wait for Burrow at the next level 🐯 @brgridiron"
355K likes, 2,354 comments - bleacherreport on December 28, 2019: "Can't wait for Burrow at the next level 🐯 @brgridiron"


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Nézem az LSU-Oklahomát és visszaszívom nagyon jól fogtok Burrowwal járni. Mahomes szintű a srác. Rakjatok elé egy normális falat és évekig lesz egy franchise QB-tek akire lehet építeni
Hightower94
Most csak azért, mert egy félidő alatt vacak 21/27 403 yard 14.9-es átlag, 7 TD/0 int van a neve mellett... 😀
Wyatt
Hát kész ez a gyerek. Ennyire durva Luck se volt Collegeba . Az a passza amire mindenki azt hitte hogy kidobja és catch lett a vége. Ilyet még nem láttam 😀
Hightower94
Gyenge az ellenfél, jók az elkapók...
GiantsMLBhunter
És ez az elődöntő és ilyen gyenge Oklahoma jutott be. Mondjuk erről nem Burrowék tehetnek. Közben futott egyet pluszba .

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nézem az LSU-Oklahomát és visszaszívom nagyon jól fogtok Burrowwal járni. Mahomes szintű a srác. Rakjatok elé egy normális falat és évekig lesz egy franchise QB-tek akire lehet építeni
Hightower94
Most csak azért, mert egy félidő alatt vacak 21/27 403 yard 14.9-es átlag, 7 TD/0 int van a neve mellett... 😀
Wyatt
Hát kész ez a gyerek. Ennyire durva Luck se volt Collegeba . Az a passza amire mindenki azt hitte hogy kidobja és catch lett a vége. Ilyet még nem láttam 😀
Hightower94
Gyenge az ellenfél, jók az elkapók...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Nézem az LSU-Oklahomát és visszaszívom nagyon jól fogtok Burrowwal járni. Mahomes szintű a srác. Rakjatok elé egy normális falat és évekig lesz egy franchise QB-tek akire lehet építeni
Hightower94
Most csak azért, mert egy félidő alatt vacak 21/27 403 yard 14.9-es átlag, 7 TD/0 int van a neve mellett... 😀
Wyatt
Hát kész ez a gyerek. Ennyire durva Luck se volt Collegeba . Az a passza amire mindenki azt hitte hogy kidobja és catch lett a vége. Ilyet még nem láttam 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nézem az LSU-Oklahomát és visszaszívom nagyon jól fogtok Burrowwal járni. Mahomes szintű a srác. Rakjatok elé egy normális falat és évekig lesz egy franchise QB-tek akire lehet építeni
Hightower94
Most csak azért, mert egy félidő alatt vacak 21/27 403 yard 14.9-es átlag, 7 TD/0 int van a neve mellett... 😀

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Nézem az LSU-Oklahomát és visszaszívom nagyon jól fogtok Burrowwal járni. Mahomes szintű a srác. Rakjatok elé egy normális falat és évekig lesz egy franchise QB-tek akire lehet építeni
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jaj de hosszú lesz a draftig az offseason. Hányszor lesz leírva ugyanaz, hogy miért jó vagy nem jó választás Burrow, egek... 😀

BTW, kezdhetnénk ott, hogy megtanuljuk leírni a nevét. Burrows.
Mikey
Ma megmutathatja 😊 de számomra egyelőre nem kérdés, amit eddig láttam belőle, hogy ő kell nektek 1 év ide vagy oda. Ha Goffot kihúzták 1/1-n akkor őt elég gáz lenne bent hagyni 😊