Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 377 — greenmedia10@gmail.com
Ezen a cserén én is gondolkodtam már és 3 első +1 második körnek én is örülnék. Akkor felcserékkel lehetne vinni Tuát és 2 jó támadó fal embert. WR-t idén nem hoznék, oda elég lenne jövőre húzni.
Bár a múltkor azt álmodtam, hogy 2 első körért odaadtuk Burrow-t. Nagyon rossz álom volt.
ikuvihar
Bocsánat, hogy beleszólok, de jó nagy marha lenne a Miami, ha adna 3 elsőt, meg 1 másodikat az 1/1-ért, úgy hogy igazából nem ér annyival többet Burrow, min Tua. Arról már nem is beszélve, hogy a Cinci könnyen olyan helyzetbe kerülhet, hogy addig zsonglőrködik a pickekkel, amíg két szék közül a padlóra eshet, és sem Tua, sem Burrow nem kerül hozzájuk, amivel nem tudom hogy számolnának el a drukkerek felé. Ha pedig vissza felakarnának cserélni a top háromba, hát akkor nyugodtak lehetünk, hogy jobban le fogja húzni őket az adott csapat, mondjuk a Detroit, mint ahogy ők lehúzták a Miamit. 😊 Egyszóval amit nyernének réven, szerintem elvesztenék a vámon.
Leon78
Valóban ökör lenne a Maimi ennyi picket adni. De állítólag ők szeretnének felcserélni. Szerintem van az a pénz, amiért el kell engedni Burrow-t, de ahhoz nagyon le kell húzni őket.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha lehet választani a jó és a még jobb QB közt, akkor én a még jobbra tennék.
Nem kell szerintem ezt túlgondolni, van egy QB aki nem csak irányítóként a legjobb az idei class án, hanem általánosságban top 2-3 prospect, akkor azt ki kell húzni. Ettől még lehet bust meg lehet x meg y is jobb nála profiként, de ez az 1/1 Burrow olyan választás, ami számomra full egyértelmű.
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Ezen a cserén én is gondolkodtam már és 3 első +1 második körnek én is örülnék. Akkor felcserékkel lehetne vinni Tuát és 2 jó támadó fal embert. WR-t idén nem hoznék, oda elég lenne jövőre húzni.
Bár a múltkor azt álmodtam, hogy 2 első körért odaadtuk Burrow-t. Nagyon rossz álom volt.
ikuvihar
Bocsánat, hogy beleszólok, de jó nagy marha lenne a Miami, ha adna 3 elsőt, meg 1 másodikat az 1/1-ért, úgy hogy igazából nem ér annyival többet Burrow, min Tua. Arról már nem is beszélve, hogy a Cinci könnyen olyan helyzetbe kerülhet, hogy addig zsonglőrködik a pickekkel, amíg két szék közül a padlóra eshet, és sem Tua, sem Burrow nem kerül hozzájuk, amivel nem tudom hogy számolnának el a drukkerek felé. Ha pedig vissza felakarnának cserélni a top háromba, hát akkor nyugodtak lehetünk, hogy jobban le fogja húzni őket az adott csapat, mondjuk a Detroit, mint ahogy ők lehúzták a Miamit. 😊 Egyszóval amit nyernének réven, szerintem elvesztenék a vámon.
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 377 — greenmedia10@gmail.com
Ezen a cserén én is gondolkodtam már és 3 első +1 második körnek én is örülnék. Akkor felcserékkel lehetne vinni Tuát és 2 jó támadó fal embert. WR-t idén nem hoznék, oda elég lenne jövőre húzni.
Bár a múltkor azt álmodtam, hogy 2 első körért odaadtuk Burrow-t. Nagyon rossz álom volt.
több mint 3 éve
gedam 5 692
szerintem ez a cserebere csak akkor jó opció, ha burrow nem akar cinciben játszani.
több mint 3 éve
NickBosa49 San Francisco 49ers 8
Nézegetem a mockokat. És hát rohadtul jobban tetszenek az 1/1 elcseréléses sorozatok. Persze csak ha Tua hozzánk tudna így kerülni. De ha jól sejtem oda max 2 helyet mehetnénk hátra. Az meg nem hoz elég prémium picket.

Nem érzem, hogy Burrow annyival jobb lenne. Egy srácra feltenni a jövőt mindig kockázatos. Még akkor is ha egy ilyen pick akár franchise sorsfordító is lehet. Csak mi pont nem az a franchise vagyunk...
nasheem
Nem teljesen értelek. Én a seggem verdesném a földhöz Burrow miatt. Mit szeretnél, mi legyen akkor, mi lenne a jó lépés? Nem teljesen értem, hogy mi az, hogy egy srácra kockázatos feltenni a jövőt? Minden lépés kockázatos, mivel lenne jobb nem kiválasztani őt?
Inkább vigyenek ki egy olyan embert, aki tuti bust lesz? Abban tényleg semmi kockázat nincs, de nem is jó lépés. 😀
Gerichill
tudom kicsit sok a ha, de ha belegondolsz akkor jobb forgatókönyvnek tűnik a csere, nyílván az is benne van hogy valaki beleköp a levesbe és miután eladták az 1/1t, a Lionsnak valaki ad egy brutális ajánlatot az 1/3ért mondjuk a Chargers és akkor licit háború lenne de abból a Bengals jönnek ki jobban ennyi pickkel és legrosszabb esetben egy Tua és CSAK egy top WR Tuanak jönne az első körben ami még mindig jobb opció szerintem és jövőre lesz két top 10es pickjük vélhetően
több mint 3 éve
NickBosa49 San Francisco 49ers 8
Nézegetem a mockokat. És hát rohadtul jobban tetszenek az 1/1 elcseréléses sorozatok. Persze csak ha Tua hozzánk tudna így kerülni. De ha jól sejtem oda max 2 helyet mehetnénk hátra. Az meg nem hoz elég prémium picket.

Nem érzem, hogy Burrow annyival jobb lenne. Egy srácra feltenni a jövőt mindig kockázatos. Még akkor is ha egy ilyen pick akár franchise sorsfordító is lehet. Csak mi pont nem az a franchise vagyunk...
nasheem
Nem teljesen értelek. Én a seggem verdesném a földhöz Burrow miatt. Mit szeretnél, mi legyen akkor, mi lenne a jó lépés? Nem teljesen értem, hogy mi az, hogy egy srácra kockázatos feltenni a jövőt? Minden lépés kockázatos, mivel lenne jobb nem kiválasztani őt?
Inkább vigyenek ki egy olyan embert, aki tuti bust lesz? Abban tényleg semmi kockázat nincs, de nem is jó lépés. 😀
Gerichill
szerintem azt akarta mondani, hogy ha mondjuk a Miami oda adja a mostani első 3 körét az idei 2.kört meg mondjuk a jövő évit akkor 1/3on ki lehetne vinni Tuat(1/5,2/33/2/39 vagy 1/18 és jövő évi első kör), mivel sokkal nem jobb játékos Burrow mint Tua így Tua is jó lenne. Így 1/18 és 1/26 feltradekkel prémium WR és OT/CB/DT érkezhetne. Jövőre meg lenne újabb 2 első kör vagy ha a 2. csere jönne létre akkor 1/3 Tua, 1/5 Okudah/SImmons és felcserével egy WR, mivel a Miami nagyon all int mondana Burrow miatt így komoly erősítés már nem lenne és magas első körös pick menne Cincinattibe. 😊
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 521
Nézegetem a mockokat. És hát rohadtul jobban tetszenek az 1/1 elcseréléses sorozatok. Persze csak ha Tua hozzánk tudna így kerülni. De ha jól sejtem oda max 2 helyet mehetnénk hátra. Az meg nem hoz elég prémium picket.

Nem érzem, hogy Burrow annyival jobb lenne. Egy srácra feltenni a jövőt mindig kockázatos. Még akkor is ha egy ilyen pick akár franchise sorsfordító is lehet. Csak mi pont nem az a franchise vagyunk...
nasheem
Nem teljesen értelek. Én a seggem verdesném a földhöz Burrow miatt. Mit szeretnél, mi legyen akkor, mi lenne a jó lépés? Nem teljesen értem, hogy mi az, hogy egy srácra kockázatos feltenni a jövőt? Minden lépés kockázatos, mivel lenne jobb nem kiválasztani őt?
Inkább vigyenek ki egy olyan embert, aki tuti bust lesz? Abban tényleg semmi kockázat nincs, de nem is jó lépés. 😀
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Nézegetem a mockokat. És hát rohadtul jobban tetszenek az 1/1 elcseréléses sorozatok. Persze csak ha Tua hozzánk tudna így kerülni. De ha jól sejtem oda max 2 helyet mehetnénk hátra. Az meg nem hoz elég prémium picket.

Nem érzem, hogy Burrow annyival jobb lenne. Egy srácra feltenni a jövőt mindig kockázatos. Még akkor is ha egy ilyen pick akár franchise sorsfordító is lehet. Csak mi pont nem az a franchise vagyunk...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Hihetetlen hogy mind Hart, mind Flowers még egyáltalán a ligában vannak, nemhogy kezdőként tudnak pályára lépni. Amit ezek nálunk anno leműveltek azt nem tudom szavakkal leírni.
ozibozi
Ha Flowers alatt Ereckre gondolsz, ő amióta eljött a Nagy Almából jól játszik, szóval azt úgy tűnik ti edzői stábotok cseszte el...
iktriad
de nem is Tackle pozícióban játszik értékelhetően
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hihetetlen hogy mind Hart, mind Flowers még egyáltalán a ligában vannak, nemhogy kezdőként tudnak pályára lépni. Amit ezek nálunk anno leműveltek azt nem tudom szavakkal leírni.
ozibozi
Ha Flowers alatt Ereckre gondolsz, ő amióta eljött a Nagy Almából jól játszik, szóval azt úgy tűnik ti edzői stábotok cseszte el...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Hihetetlen hogy mind Hart, mind Flowers még egyáltalán a ligában vannak, nemhogy kezdőként tudnak pályára lépni. Amit ezek nálunk anno leműveltek azt nem tudom szavakkal leírni.
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Így van Munoz. Hartot kell lecserélni valakire, mert a fal belseje hiába szar, kevésbé fontos. Egy használható tackle kellene. Nyilván nem egyszerű, mert ilyet vagy 10 csapat keres.
nasheem
Az a baj, hogy Hart valamiért a vezetés szívecsücske, nem fogják kitenni a kezdőből, és meccselve se lesz a pozija. Mondjuk 33. nak amúgy is nkább LB-t kellene húzni, mert az elején nagy lesz a OT rush. Zach Baun nekem tetszene, Murray és Queen nagy valószínűséggel kimegy addigra már, de Baun még bent lehet.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reader hivatalosan is aláírt.
 twitter.com/RapSheet/status/1246150400035688449
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Így van Munoz. Hartot kell lecserélni valakire, mert a fal belseje hiába szar, kevésbé fontos. Egy használható tackle kellene. Nyilván nem egyszerű, mert ilyet vagy 10 csapat keres.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dew kivágása mellett visszajött Greg Mabin is.
 twitter.com/TheTylerDragon/status/1245046274895855620
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Dre fizetéséből és a még meglévő capből (még a DM-et beleszámítva) lehet hozni egy jó falembert. Tudom, hogy nem túl hosszú a lista, de valami 1+1 évet el tudnék képzelni pl Peters esetében, és akkor Jonah Williams meg játszhatna a jobb oldalon Hart helyett. Ez sem lenne egy elit fal, de emögött talán nem vernék egyből agyon Burrow-t.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Ja, nem lenne rossz ez az off season de ha a Williams, MJ, Hopkins, XSF, Hart ötösre bízod a koronagyémántodat, akkor idióta vagy... vagyunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 492
Dre kivágva. Kíváncsi leszek hol talál csapatot.
nasheem
OMFG

valamiert biztos voltam benne hogy hamarabb engedjuk el AJ-t mint ezt a szerencsetlent...

Mi lesz a kovetkezo ertelmes lepes, szerzunk fal erositest es elhozzuk Burrow-t??

Ez a lepes a csapattol mar onmagaban remenykedesre ad okot😍
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Dre kivágva. Kíváncsi leszek hol talál csapatot.
nasheem
Bulikaaa!!

Ez már a sokadik értelmes offseason move, zavart érzek az erőben.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Dre kivágva. Kíváncsi leszek hol talál csapatot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Dennard visszajöhetne. Slotba elfér.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eifert megköszönte az itt töltött éveket.
 twitter.com/tylereifert/status/1243279018654339084

Dennard meg végül még se írt hozzánk alá, szóval újra FA.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bell szerződésének a részletei.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1243185242220957698
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Egy holtszezon alatt nyilván nem csinálsz contender csapatot a ligautolsóból, de a D kezdői között olyan lyukak vannak most is, mint Alexander, Bynes vagy Waynes. De a legnagyobb gond, hogy nincs normális koordinátorunk.

Ennél csak az OL állapota ramatyabb. A D pont nem is zavarna, de ha ezzel az OL-lel szoktatjuk Burrrow-t az NFLhez, azzal kb tönkretehetjük a karrierjét és a jövőnket is.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."