Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Thanks for all the love. Can’t get rid of me that easy. See ya next year✊ - JoeyB

Igazi keményfaszú gyerek nem kételkedem benne hogy felépül és visszatér. Viszont olyan szinten elment a kedvem, annyira kellett volna neki ez az év hogy szokja, fejlődjön... Asszem ez volt az utolsó Cincy meccs idén, amit néztem.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Óbazz, de jó téma lesz ez a szezon hátralevő részére.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi tortent? Csak lattam hogy leviszik kiskocsin. 😕
Vrij6
Eredménykövetőben van videó


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Mi tortent? Csak lattam hogy leviszik kiskocsin. 😕
Vrij6
ha jól láttam ráestek a térdére. Jobbulást neki

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Mi tortent? Csak lattam hogy leviszik kiskocsin. 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
A faszért nem tudtam valami frankó menő csapatot választani? A picsába. Miért pont mindig a Bengals veszi torokra? Faszkivan

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A legjobbakat neki, sajnálom 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Na, akkor most már nem kell annyira meccset nézni. Kurvaélet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A büdös kurva életbe, abba.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ez gyors volt

The Bengals have waived DE Takk McKinley after he failed his physical.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Csak megnézte hogy hol áll fel a PS-ből felhozott vak, féllábú Tony Brown és garantált volt az elkapás. Vicc az az ember, nem hiszem el, hogy ennél nincs jobb.
megyerikrisz
DeAndre Baker?
nasheem
Jöhetne, most hogy kiderült, tulajdonképpen nem is tömeggyilkos hanem egyenesen szent. Érdekes történet az övé. 😂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Csak megnézte hogy hol áll fel a PS-ből felhozott vak, féllábú Tony Brown és garantált volt az elkapás. Vicc az az ember, nem hiszem el, hogy ennél nincs jobb.
megyerikrisz
DeAndre Baker?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát én azért úgy éreztem, hogy oda-vissza feltörölték velünk a padlót párszor.
De igazából az eredmény tök mindegy volt most. Az fájt, hogy Burrow totál megtörtnek látszott a végére. Őt talán a Ravens ellen sem láttam ennyire beletörődni a sorsába. Márpedig ez nem jó a jövőre nézve. És persze javítanivaló bőven van a csapaton. Nem volt véletlen a tavalyi 1/1. DC kellene leginkább, persze valami potens féle.

Vasas. Alapvetően nincs bennem az az ellenérzés velük kapcsolatban, ami az elmúlt években mindig megvolt. Nem szurkolok persze nekik senki ellen, de nem is utálom őket. BigBen szépen "öregedik" és szájkaratés keménylegényük is kevesebb van. De Claypool újonc létére mekkora paraszt már most? Ez a kölök minden meccsen ezt hozza? Sok-kevésnél is teli pofából röhögött a cornerén, aki mellett elkapást csinált. Vártam, hogy Bates egyszer odaérjen rá. Az kicsit feldobta volna a kedvemet. Két év és nagyobb arca lesz, mint a prime AB-nek volt.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Konkrétan nem volt passrush. Azzal kezdeni kell majd valamit, mert ez így zsákutca. Hubbard az egyetlen valid emberünk, a többi... Kareem és Bladsoe ps szint, Lawson meg nem 4-3 DE, az tisztán látszik.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
A secondary mellett azért a pass rush is siralmas volt. Talán egyszer sikerült odaérni BB-hez, ami mondjuk rögtön zászló is lett. Én mind a két oldalon többre számítottam, bár az várható volt, hogy a múlt heti Dallas elleni teljesítménynél többet tesz majd le a Steelers.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hát nem lett Vasas- verés. 🙂
Vegyes érzéseim vannak. Nem aláztak szét minket, viszont az elején mindent elkövettünk, hogy lemélytorkozzuk magunkat, a két fumbli agymenés volt. Az OL nem volt annyira szar, vagy inkább úgy mondom, hogy nem alázta szarrá a Pitt DL. Szvsz az ottani OC-nek (nemtom ki az, én a közönségkedvenc Haley-nél leragadtam) soha nem volt ilyen egyszerű dolga. Csak megnézte hogy hol áll fel a PS-ből felhozott vak, féllábú Tony Brown és garantált volt az elkapás. Vicc az az ember, nem hiszem el, hogy ennél nincs jobb.
Na mindegy, ebben ennyi volt, jelenleg jóval előttünk jár a Steelers, innen is gratula nekik.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
Szexi pick lett a Vasas verés.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Rosst átraktuk cornerbe, hátha ott hasznos lehet. Megsérült, IR-re került...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Csak nehogy egy új Burfict legyen...
SirPub
Szia, üdv itt. Írj gyakran. Ja és ne félj, Burfict nem lesz. Olyan elmeroggyant 20 évente egyszer fordul meg az NFLben. Persze én így is szerettem, amikor nálunk játszott, mert az első 2-3 szezonja még bőven pluszos volt. Zimmer és Guenther tudták kezelni. Utána pedig konstans cirkuszi látványosság.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Burfict? Az állítólagos viselkedés - problémán kívül semmi hasonlóságot nem látok.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 243
Csak nehogy egy új Burfict legyen...

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Takk nem tehetségtelen, csak sztem az agyára mentek a szteroidok.
Meglátjuk milyen hatással lesz az itteni öltözőre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Persze, simán elfér nálunk. Mint volt elsőkörös egyértelmű hogy megéri a (semmi) kockázatot. Reméljük, hogy előjön belőle az, amit 3 éve sokan beleláttak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Sima low risk, high reward igazolás. Másik 3 csapat is vitte volna, egy próbát megér. 17.5 sackje van, az egész passzsiettető depthünknek 25.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.