Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Én is örülnék ha maradna, de annyit nem fogunk neki adni, mint a 10-12 wr needesebb csapat.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 492
Kövezzetek meg, de én még egy évre megpróbálnám itt tartani, aztán lehet hogy csak azért mert a kedvenc játékosom. Én úgy gondolom hogy nála a Burrow dolog sem ment át. A Boyd-Higgins vonal sokkal jobban ment rövid passzoknál, de volt egy éve szokni a rendszert, és ha idén egy falat is tennénk Burrow elé és nem kellene 1-2 mp alatt eldobnia a labdát, még mindig lehetne egy mélységi skill player...

Aztán lehet hogy ezt most csak a Green szurkoló ventillálta ki belőlem.

Viszont az edzői sor egész pofásan alakul, a draft/FA dolog izgat eléggé, ha még egy fal is kialakulna a következő szezonra, akkor..

“Örülünk? Vincent!”
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Azt én is éreztem, hogy félti magát. Lehet spórolt jövőre, hátha el tud menni valahova. Viszont így nem fog kelleni sok helyre. Lehet visszavonulás lesz ebből.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
AJ szerintem megtört lélekben. Folyamatosan azt érzem rajta, hogy fél. Persze simán lehet hogy én féltem és ezt vetítem ki a mozgására, de nagyon úgy tűnik hogy a sérülései óta nem megy bele egyetlen durvább elkapásba se. Ráadásul annyit már lassult, hogy sebességből ne tudja megverni az emberét, így tiszta elkapása alig van. Az igényeiből (fizu és target) viszont nem fog annyit leadni, hogy megérje megtartani. Lesz olyan franchise, akik még hisznek majd benne.
Szóval érdemei elismerése mellett... 😕

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ezek után max egy prove it szerződést fog kapni, máshol. Nagy kedvencem, szerettem volna ha innen vonul vissza, de csak idén egy közepes WR3 500 yarddal többet hozott volna, mint ő.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Btw mi lesz Green-el szerintetek? Szinte biztos nem marad, de hova mehetne? Lesz még egyáltalán piaca?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Az mondjuk meredek lenne, ha biztosra ígérték volna neki. Ha meg beválik, akkor vagy nálunk vagy máshol esélye lesz a DC pozira. Mondjuk az tényleg lehet, hogy a Finsnél sokadik aspiránsnak érezte magát, Taylor és Brown pedig beígérte neki hogy itt első lesz a sorban. De ettől még eltűnik a liga szeme elől, pedig ha a ratyi falból csinál egy félratyit, lehet nagyobb eredmény, mintha POba visz a front7 a Miamit.
nasheem
HA feljavítja a falat már csak közepes szintre és HA az OL is lép egy nagyot előre, akkor a csapat is sokkal jobb lehet. Akkor pedig neki is nő az ázsiója. Csak sajnos ez két hatalmas ha, és még a secondary-ről meg a skill-Player-ekről nem is volt szó.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Az mondjuk meredek lenne, ha biztosra ígérték volna neki. Ha meg beválik, akkor vagy nálunk vagy máshol esélye lesz a DC pozira. Mondjuk az tényleg lehet, hogy a Finsnél sokadik aspiránsnak érezte magát, Taylor és Brown pedig beígérte neki hogy itt első lesz a sorban. De ettől még eltűnik a liga szeme elől, pedig ha a ratyi falból csinál egy félratyit, lehet nagyobb eredmény, mintha POba visz a front7 a Miamit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Nem rossz a pedigréje. Sokkal jobbra nem számíthattunk, úgyhogy örülök. Csak az nem értem miért cserélte le ránk a Miamit. Persze ezer oka lehet, de szakmai az nem sok.
nasheem
Lehet beígértek neki egy DC pozit 2022-re, ha beválik 2021-ben.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Nem rossz a pedigréje. Sokkal jobbra nem számíthattunk, úgyhogy örülök. Csak az nem értem miért cserélte le ránk a Miamit. Persze ezer oka lehet, de szakmai az nem sok.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 523
Marion Hobby érkezik DL edzőnek. Szerintetek?
2020 -nak úgy mentünk neki, hogy ez az egyik legtehetségesebb csapatrész, aztán semmit nem mutattak, és szét is estek. Dunlap Hawks játéka megmutatta, hogy itt nem feltétlenül képeségbeli problémák voltak. Atkinsben is lehet még, kérdés meg akarjuk-e tartani. Hunt is maradhatna.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
18 évet hagytak ki, mi pedig 30 éve nyertünk utoljára.
A Palmer lábtöréses meccs előtt nekünk is volt egy 15 éves pauzánk, meg ha jól emlékszem back to back playoff is valami 30 szünet után jött össze Daltonnal és Greennel.

Szóval sorozatokat mi is tudunk építeni 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Nekem is fura lenne ha nem itt lenne a csapat. Én voltam Cincinnatiben egy nagyon hangulatos város a stadion is szuper bár tök üresen voltam benne, de még így is kirázott a hideg ahogy ráléptem a pályára eszméletlen jó érzés volt. Tudom egy eléggé lesajnált csapat vagyunk, de pont ezért lenne jó legalább egyszer virítani valamit ha a barnánknál rájöttek a receptre talán nálunk is felébred valaki előbb utóbb.
Chad76
Azért más a lépték. Ők tizeniksz év után vannak újra PO-ban, nekünk nemrég volt egy ötös sorozatunk. Mondjuk ok meccset is nyertek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Chad76 Cincinnati Bengals 16
Nekem is fura lenne ha nem itt lenne a csapat. Én voltam Cincinnatiben egy nagyon hangulatos város a stadion is szuper bár tök üresen voltam benne, de még így is kirázott a hideg ahogy ráléptem a pályára eszméletlen jó érzés volt. Tudom egy eléggé lesajnált csapat vagyunk, de pont ezért lenne jó legalább egyszer virítani valamit ha a barnánknál rájöttek a receptre talán nálunk is felébred valaki előbb utóbb.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Mazochizmus, ja 😊
nasheem
Egy Bengals szurkoló default állapota a mazochizmus! 😂
Illetve a reménykedés, hogy egyszer lesz jó D ÉS jó OL nálunk egyidőben 🤞🤞🤞

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Tényleg jó az irány, nincs ezzel gond, de a nagy váltáshoz kellene egy tökös GM. Így családi vállalkozásként nyomjuk, aminek persze megvan a maga romantikája, de csak akkor juthatsz igazán magasra, ha minden klappol. Vagy leginkább már akkor sem.

Egyébként érdekes kérdés ez a tulajváltás és költözés. Én a városhoz nem kötődöm. Sosem jártam ott. A tradíciót is Palmer meg Ocho jelenti nekem, nem Ken Anderson vagy Lemar Parrish. Az is tök mindegy, hogy 7700 vagy 8500km-re van tőlem a kedvenc csapatom stadionja. De elég öreg vagyok már hozzá, hogy idegenkedjek a nagy változásoktól. A Brown család számtalan nyilvánvaló hibája ellenére sem lennék feltétlenül boldog ha valami Jeff Bezos vagy Steve Ballmer szerű nagyon trendi, nagyon gazdag új tulaj érkezne. Nyilván sokszorozódna az SB esélyünk már középtávon is, de annyire cuki lenne Brownékkal, totál lesajnált franchiseként nyerni valamit, hogy nehezen engedem el ezt az lehetőséget. Mazochizmus, ja 😊
nasheem
Hát nemtom, nekem a Bengals miatt lett szimpatikus a város, azóta már nézem a Bearcats és a Reds meccseit is, nem örülnék a váltásnak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Tényleg jó az irány, nincs ezzel gond, de a nagy váltáshoz kellene egy tökös GM. Így családi vállalkozásként nyomjuk, aminek persze megvan a maga romantikája, de csak akkor juthatsz igazán magasra, ha minden klappol. Vagy leginkább már akkor sem.

Egyébként érdekes kérdés ez a tulajváltás és költözés. Én a városhoz nem kötődöm. Sosem jártam ott. A tradíciót is Palmer meg Ocho jelenti nekem, nem Ken Anderson vagy Lemar Parrish. Az is tök mindegy, hogy 7700 vagy 8500km-re van tőlem a kedvenc csapatom stadionja. De elég öreg vagyok már hozzá, hogy idegenkedjek a nagy változásoktól. A Brown család számtalan nyilvánvaló hibája ellenére sem lennék feltétlenül boldog ha valami Jeff Bezos vagy Steve Ballmer szerű nagyon trendi, nagyon gazdag új tulaj érkezne. Nyilván sokszorozódna az SB esélyünk már középtávon is, de annyire cuki lenne Brownékkal, totál lesajnált franchiseként nyerni valamit, hogy nehezen engedem el ezt az lehetőséget. Mazochizmus, ja 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amíg nem lesz normális edzői stábunk, addig kis túlzással majdnem tök mindegy mennyit költünk FA-ra. Az mondjuk tényleg jó, hogy most legalább költünk. De én először az edzőket kezdeném baromira túlfizetni. Mármint az elcsábítandó jó edzőket.
Burrow-val remélhetőleg van minimum 6-8 évünk. Majd csak nem törik el minden szezonban. Szépen lassan, alulról, el kell kezdeni építkezni. De ehhez egy k.rva jó GM kellene, nálunk meg k.rva rossz sincs.

nasheem
Arra ne is várj, nem lesz soha. Ahhoz más tulaj kéne, ha pedig más lenne a tulaj, nem Cincyben lenne a csapat. Én továbbra se mondtam le erről az edzői brigádról, sok selejtet küldtünk most el, Pollack pedig jó irány.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Amíg nem lesz normális edzői stábunk, addig kis túlzással majdnem tök mindegy mennyit költünk FA-ra. Az mondjuk tényleg jó, hogy most legalább költünk. De én először az edzőket kezdeném baromira túlfizetni. Mármint az elcsábítandó jó edzőket.
Burrow-val remélhetőleg van minimum 6-8 évünk. Majd csak nem törik el minden szezonban. Szépen lassan, alulról, el kell kezdeni építkezni. De ehhez egy k.rva jó GM kellene, nálunk meg k.rva rossz sincs.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Olvasva a hozzászólásokat, akkor jó volt a meglátásom! Sajnos ismerve a tulajt, csak 3-4 év jó draftban bízhatunk! FA nem a mi pályánk.....Pedig mit ki lehetne hozni a potens irányítóinkkal! Teljes Rebuilding sokat segíthetne!
meme
Ezt most nem nagyon értem, mármint hogy mire gondolsz. 100M felett költöttünk tavaly, a tendencia jónak tűnik. Én úgy látom, az akarat megvan, az más kérdés hogy túl sok a lyuk.
megyerikrisz
És a minőség? 10-ből 2-3 ember éri meg a pénzét..... Azt kell hogy mondjam az egyik legjobb példa Green! Sajnálom, mert nagy kedvenc! És én is nagyon szerettem volna, ha innen megy nyugdíjba!
meme
Na most végképp elvesztem. 😀 Mi köze Greennek a költéshez?
Amugy Bell és Reader jó igazolás volt, Alexander és Bynes se lógott ki lefelé, XSF ebben a falban a jók közé tartozik, Waynes meg ugye sérült, felette korai lenne pálcát törni. Egyáltalán nem rossz, de lehet tévedek.
megyerikrisz
Kimaradt egy mondatom....Hiába na év eleji fáradság! Így tényleg nem sok értelme volt annak amit írtam..... Most meg már nem is tudom 😂

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Olvasva a hozzászólásokat, akkor jó volt a meglátásom! Sajnos ismerve a tulajt, csak 3-4 év jó draftban bízhatunk! FA nem a mi pályánk.....Pedig mit ki lehetne hozni a potens irányítóinkkal! Teljes Rebuilding sokat segíthetne!
meme
Ezt most nem nagyon értem, mármint hogy mire gondolsz. 100M felett költöttünk tavaly, a tendencia jónak tűnik. Én úgy látom, az akarat megvan, az más kérdés hogy túl sok a lyuk.
megyerikrisz
És a minőség? 10-ből 2-3 ember éri meg a pénzét..... Azt kell hogy mondjam az egyik legjobb példa Green! Sajnálom, mert nagy kedvenc! És én is nagyon szerettem volna, ha innen megy nyugdíjba!
meme
Na most végképp elvesztem. 😀 Mi köze Greennek a költéshez?
Amugy Bell és Reader jó igazolás volt, Alexander és Bynes se lógott ki lefelé, XSF ebben a falban a jók közé tartozik, Waynes meg ugye sérült, felette korai lenne pálcát törni. Egyáltalán nem rossz, de lehet tévedek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Olvasva a hozzászólásokat, akkor jó volt a meglátásom! Sajnos ismerve a tulajt, csak 3-4 év jó draftban bízhatunk! FA nem a mi pályánk.....Pedig mit ki lehetne hozni a potens irányítóinkkal! Teljes Rebuilding sokat segíthetne!
meme
Ezt most nem nagyon értem, mármint hogy mire gondolsz. 100M felett költöttünk tavaly, a tendencia jónak tűnik. Én úgy látom, az akarat megvan, az más kérdés hogy túl sok a lyuk.
megyerikrisz
És a minőség? 10-ből 2-3 ember éri meg a pénzét..... Azt kell hogy mondjam az egyik legjobb példa Green! Sajnálom, mert nagy kedvenc! És én is nagyon szerettem volna, ha innen megy nyugdíjba!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Olvasva a hozzászólásokat, akkor jó volt a meglátásom! Sajnos ismerve a tulajt, csak 3-4 év jó draftban bízhatunk! FA nem a mi pályánk.....Pedig mit ki lehetne hozni a potens irányítóinkkal! Teljes Rebuilding sokat segíthetne!
meme
Ezt most nem nagyon értem, mármint hogy mire gondolsz. 100M felett költöttünk tavaly, a tendencia jónak tűnik. Én úgy látom, az akarat megvan, az más kérdés hogy túl sok a lyuk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Olvasva a hozzászólásokat, akkor jó volt a meglátásom! Sajnos ismerve a tulajt, csak 3-4 év jó draftban bízhatunk! FA nem a mi pályánk.....Pedig mit ki lehetne hozni a potens irányítóinkkal! Teljes Rebuilding sokat segíthetne!

Szerkesztette: meme

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Pollack a fedélzeten, örülünk.
megyerikrisz
Az első olyan visszatérés, aminek őszintén és NAGYON tudok örülni.