Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Joseph Ossai meniscus injury. Vélhetően kiesett az egész szezonra. Fasza 😕
alatriste
Eggyel lejjebb írtam, ilyenkor elgondolkozom amúgy, hogy minek is. 😀
Mikey
Én vettem, köszi és ne add fel😂
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Joseph Ossai meniscus injury. Vélhetően kiesett az egész szezonra. Fasza 😕
alatriste
Eggyel lejjebb írtam, ilyenkor elgondolkozom amúgy, hogy minek is. 😀
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 242
De úgy néz ki jó a rúgónk! 😂 Ez is valami, bár ott is más a tétmeccs

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 242
A próféta szóljon belőled! Én még azért fázom, hogy milyen lesz az OL éles meccsen. Rosszabb nem nagyon lehet, mint tavaly, de Joenak kelleni fog nagyon, hogy bízzon bennük különben vakvilágba fogja dobálni, amint jön a nyomás. Egy ilyen sérülés után nem is hibáztatható ezért szerintem.
A védelem most nem is izgat annyira, azt majd a kövi drafton/piacon rendbe lehet hozni. Legyen karcos és produktív a támadósor, a többi kialakul.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Hát basszus, ezt az Ossai sérülést jól megnyaltuk. A kölök állat lett volna. Na mindegy, úgyis tudtuk hogy lesz ilyen. Reméljük teljes lesz a felépülése.
Védő oldalon rajta kívül Logan Wilson és Markus Bailey tűnt még jónak mindkét meccsen és persze Hodge. Ha a stabil embereink hozzák az elvárhatót, akkor tényleg jó lehet éles meccseken is a védelem. És ha már sérülések, akkor itt jegyezném meg, hogy a csóri Jetsnél is kidőlt Lawson az egész szezonra 😕

A támadóknál ugyan sokkal több a kérdőjel és Chase dropjai rendesen borzolják az idegeinket, de van talán ennél fontosabb terület, ahol biztató dolgokat látni. Pollack úgy néz ki tényleg szintet emel a falon. MJ kifejezetten jó volt mindkét meccsen és Carman is nagyot lépett előre az FT ellen. Jonah Williams nagyot küzdött és stabil volt. Érdekes hogy pont Reiff tűnik sebezhetőnek, de azért ő sem mínuszos. A Washington kezdője játszott a mi cseresorunk ellen is, de sacket nem csináltak és nyomást is alig engedtek MJ-ék.
A kezdő jelenleg ugye Williams, Spain, Price, XSF, Reiff volt, de nagyon szoros a csata az összes belső poszton, úgyhogy bőven lehet változás a nyitóhétig. Mindenesetre mélynek és stabilnak néz ki az OL. Hatalmas az előrelépés.
Chase pedig el fogja kapni a labdákat, nem kérdés. Burrow megnyújtja a pályát így futni is több helyünk lesz. Mixon és Evans jól mozog és jól egészíti ki egymást. Én nem aggódom a támadójáték miatt. A campból nagyon jó hírek jönnek, ami persze általában így van, de pont idén kapott bőven kritikát is a O a táborbeli teljesítmény miatt. Így pedig többet ér a dícséret.

Megjegyzem én még mindig jobban tartok a D teljesítményétől az éles meccseken, mint az támadók szenvedésétől. Nem leszünk egyből PO csapat, de reálisan várható az előrelépés.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Joseph Ossai meniscus injury. Vélhetően kiesett az egész szezonra. Fasza 😕


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Sajnos Ossai csuklósérülést (törést?) szenvedett, így őt a pre meccseken már nem látjuk. De a posztján elég gyorsan vissza lehet jönni még a csuklótörésből is, így a szezon elejere rendben lehet.
nasheem
Lehetne, csakhogy műtik a térdét is meniscus sérülés miatt, így jó eséllyel idén nem játszik.

Érkezett Noah Spence azon nyomban.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 242
 twitter.com/PFF_Bengals/status/1429103430367338505?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1429103430367338505%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fbengalswire.usatoday.com%2F2021%2F08%2F21%2Fcincinnati-bengals-top-graded-pass-blockers-surprises%2F

Két meccs után a fal legobb blokkolói: MJ, és Smith, nem gondoltam volna.
A másik oldalon Shelvinről mi a véleményetek? Olyan nagy hypeval jött, de eddig nem sokat mutatott. Az ő draftolásánál lehet túltoltuk a Burrow cimbije LSU-ról jöjjön dolgot.
Szipeter
Hogy Hörit idézzem: nagyon nagyon dagi ő! Ez a hozzáadott értéke a futballhoz. 😂

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
 twitter.com/PFF_Bengals/status/1429103430367338505?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1429103430367338505%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fbengalswire.usatoday.com%2F2021%2F08%2F21%2Fcincinnati-bengals-top-graded-pass-blockers-surprises%2F

Két meccs után a fal legobb blokkolói: MJ, és Smith, nem gondoltam volna.
A másik oldalon Shelvinről mi a véleményetek? Olyan nagy hypeval jött, de eddig nem sokat mutatott. Az ő draftolásánál lehet túltoltuk a Burrow cimbije LSU-ról jöjjön dolgot.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 242
Sample-nek mennyit kell kihagyni, van már róla infó?
SirPub
Elvileg csak egy kisebb vállsérülés, akár már jövő héten játszhat. Legalább is ezek az első hírek, de nálunk ebből még bármi lehet😁
Szipeter
Köszi!
Szurkolok neki (meg magunknak 😁), hogy ő legyen az új Geno. 🤞🤞🤞

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Sample-nek mennyit kell kihagyni, van már róla infó?
SirPub
Elvileg csak egy kisebb vállsérülés, akár már jövő héten játszhat. Legalább is ezek az első hírek, de nálunk ebből még bármi lehet😁
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 242
Sample-nek mennyit kell kihagyni, van már róla infó?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Az O megint elég harmatos volt, ugyanakkor a D oldalon voltak kifejezetten biztató dolgok, Lehet persze azt mondani, hogy WFT védelme ligaelit, nálunk meg egy gyengécske backup QB volt, de én akkor is többet várnék. Nagyon remélem, hogy Chase a nyitányra ledobja a rozsdát és Burrow passzait majd el fogja kapni, de egyelőre ő is csalódás. Hodge viszont egyértelműen pozitív meglepetés, ha Ossai is visszatér, akkor egy ütőképes pass rush rotációja lehet a csapatnak.
munoz
Az offenset szenvedés volt nézni, falsestart, holding sárga dömpinggel ismét kínlódás lesz a szezon, és láthatólag az első soros védelmek ellen továbbra sem megy a futás. Az oké, hogy Chase kihagyott egy évet, és fel kell vennie az NFL ritmust, de három ilyen dropot ne csináljon már 1/5 ként. Ha meg ennyire nincs játèkban, akkor meg játszon többet.
McPherson 50yról is simán a közepibe vágja, talán végre megtaláltuk a rugónkat, és most nem is küldjük el.
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Az O megint elég harmatos volt, ugyanakkor a D oldalon voltak kifejezetten biztató dolgok, Lehet persze azt mondani, hogy WFT védelme ligaelit, nálunk meg egy gyengécske backup QB volt, de én akkor is többet várnék. Nagyon remélem, hogy Chase a nyitányra ledobja a rozsdát és Burrow passzait majd el fogja kapni, de egyelőre ő is csalódás. Hodge viszont egyértelműen pozitív meglepetés, ha Ossai is visszatér, akkor egy ütőképes pass rush rotációja lehet a csapatnak.
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Amúgy az, hogy MJ után még Amerika kapitány is jött, kicsit igazságtalan a rivalisokkal szemben😊
Wyatt
Eddig ez nem volt meg, de jó👍
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Még annyi, hogy rég láttam olyan meccset ahol nekünk fujtak volna a bírók, most viszont voltak olyan extrém fújások ahol nem is értettem mi tök van. A TD driveunkat kétszer is a sírból hozták vissza, egy tiszta sacket, és egy INT- et annulláltak. Jó lenne ezt átvinni a szezonra.
Szipeter
És tényleg, ezen én is jót röhögtem. Telt ház előtt, az SB címvédő új szezonjának első meccsén, egy outsider csapat javára. Olyan üzengetősnek, túlkompenzálósnak éreztem. Kár, hog ynem volt igazi tétje. De folytassák így 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Köszi a részletes összefoglalót, már aggódtam, hogy nem lesz bejegyzés az első premeccsünk után.
Nekem nagyon tetszett az DL, végre volt nyomás az elejétől kezdve, még Brady és a kezdők ellen is. Ossai brutál lesz, és bőven van mélysége az egységnek. A LB sorban Evans is jelentősen gyorsult, és tőle szokatlan normalis szereléseket csinált. A futást jól tartottuk, a CB között nagy lesz a küzdés a csapatba kerülésért. A teljes védelem 8 pontot kapott, és szerzett 4 labdát, volt nyomás és sackkek, szóval pislákol valami fény az alagútban. Az OL sajnos még mindig szarul néz ki, jó ha meg lesz a kezdő
5, viszont ha valaki kidől, akkor Burrow démonjai elő fognak jönni. RB-k közül Evans és Patrick is maradhatna, jól kiegészítik egymást, Perine viszont mehetne, rá semmi szükség. WR- ek nél Irwin volt meglepő, róla nem nagyon hallottam eddig, de most volt egy két brutál elkapása. Kíváncsi leszek rá a következő meccseken.
Még annyi, hogy rég láttam olyan meccset ahol nekünk fujtak volna a bírók, most viszont voltak olyan extrém fújások ahol nem is értettem mi tök van. A TD driveunkat kétszer is a sírból hozták vissza, egy tiszta sacket, és egy INT- et annulláltak. Jó lenne ezt átvinni a szezonra.
A Vikingek gyalázatosan néztek ki, remélem az első fordulóig kitart ez a forma náluk, a Macik pedig nem tudnak dönteni a QB helyzetről, Dalton irányít még ellenünk és akkor ott is lehet keresni valónk.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy az, hogy MJ után még Amerika kapitány is jött, kicsit igazságtalan a rivalisokkal szemben😊

több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Megvolt az első pre meccs. Az első csapatok szokás szerint alig voltak pályán, de pár kezdő vagy kezdő közeli srác teljesítménye azért így is értékelhető:
- D'Ante Smith egyre inkább úgy néz ki, hogy kezdő lehet. A második és a harmadik sorral volt fent, de nyomást egyáltalán nem engedett. LG-ben már az első sorral edz. Carman don't like this... (Carmanról annyi pozitívum azért kerüljön szóba, hogy a TD driveunknál végig fent volt és voltak szép blokkjai)
- MJ is jó volt, de az ő nagy meccse most jön a Skins ellen. Ugyan nem Burrow áll majd mögötte, de így is extrán motivált kell hogy legyne.
- A DL nagyon jól mutatott abban a pár snapben, amíg fent voltak. Reader és Ossai baromi erős volt. Sajnos Ossai csuklósérülést (törést?) szenvedett, így őt a pre meccseken már nem látjuk. De a posztján elég gyorsan vissza lehet jönni még a csuklótörésből is, így a szezon elejere rendben lehet.
- Awuzie szintén csak pár snapet volt fent, de baromi jónak tűnt. Ő hatalmas erősítés lehet. A CB meglepi pedig Jalen Davis volt, aki mindig az embere seggében volt. A két INT is jórészt neki köszönhető. Embernek nézett ki.
- úgy néz ki Chris Evans lesz a Bernard pótlónk. A szélső futásai nem feltétlenül tetszenek, de jól használható elkapóként. A két Williams valami nyavajával küzd, így ők nem voltak pályán.
- a sokadik védelmek ellen egész jól futott izomból Jasques Patrick. Engem leginkább ő lepett meg (HOdge mellett).
- mert a meccs sztárocskája egyértelműen Hodge volt. A semmiből hozott 5 QB hitet és 1,5 zsákot. Ossai sérülése miatt lesz bőven lehetősége bizonyítani. Éredmes lesz figyelni.
- McPherson rúgásai impozánsak. Van húzásuk és szépen a kapu közepébe mennek.

A leglényegesebb D'Ante Smith és Ossai játéka volt (plusz az, hogy Chase robbantott a táborban és most már senki sem fanyalog miatta). A többi inkább csak ötlet ahhoz, hogy a Skins ellen kiket érdemes majd figyelni.


Szerk: Sry, nincs már Redskins, FT van 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Camp hírek:
- Joe egyelőre nem az igazi, de szombaton végre jó napja volt
- Mixon állat
- Carmant úgy néz ki beelőzheti D'Ante Smith
- az UDFA meglepetés Pooka lehet
- Chase inkonzisztens
- a kicker csatában McPherson áll nyerésre
- a sec jobbnak néz ki, mint évek óta bármikor
- Ossai a legstabilabb pont az újoncok közül
Sérülések:
Burrow, Mixon és Hopkins sérülése teljesen a múlté. Waynes is 100%-os lehet az első hétre.
Adeniji és Hubert vannak a másik serpenyőben. Ők kihagyják a szezont.
Ami idegesítőbb, hogy Trey Hendrickson sem edz.

Az első pre meccsig felesleges bármilyen következtetést levonni, úgyhogy csak idedobáltam ami beugrott az olvasottakból.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
viszont elővigyázatosságból Burrow nem fog pályára lépni a preseasonben.
megyerikrisz
Nem lehetne, hogy az egész csapat ne lépjen pályára előszezonban..?
Mikey
Nem kell ahhoz meccs, hogy sérüljünk. "Torn pec" nálunk népbetegség.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
viszont elővigyázatosságból Burrow nem fog pályára lépni a preseasonben.
megyerikrisz
Nem lehetne, hogy az egész csapat ne lépjen pályára előszezonban..?
több mint 2 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Wyatt Hubert out for season, ha már híreket vártunk.
Ugyanakkor ma van a szokásos évadnyitó, Zac szerint Burrow és Hopkins is 100 százalékos, nincs már hátra rehab, viszont elővigyázatosságból Burrow nem fog pályára lépni a preseasonben.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hubbard hosszabbított:  www.cbssports.com/nfl/news/bengals-sign-sam-hubbard-to-four-year-40-million-extension-lock-up-pass-rush-for-next-several-years/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Jó hír Burrowval kapcsolatban.

iktriad
Az offszezon legjobb híre.