Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Még most sem igazán hiszen el. Majd holnap.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
Na jó, mindenki nyugodjon le a csába!
Szét b@sztuk őket 😊
nasheem
ugyehogy ugye.... 😉
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087


empty taxi
Epp hogy meglett.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Na jó, mindenki nyugodjon le a csába!
Szét b@sztuk őket 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
múltidéző 3. felvonás:

27-23-0 egymás elleni mérlegünk a Ravens javára.
1126 pont nekik, 22,52 átlagban. 905 pont nekünk, 18,1-et átlagolva.
Jelenleg 5 meccses nyeretlenségi szériában vagyunk. (2 hazai és 3 idegenben)
Utoljára 2018ban nyertünk hazai pályán (34-23), ellenfél irányítója ekkor Flacco volt, Tehát LJ 100%-os ellenünk.
Korábban is volt már egy 6 meccses ilyen szériánk 98-00 között. (13-16 között pedig egy 5 meccses veretlenségi széria).

Idegenben 17-8, 586 hazai és 412 vendég pont. (23,44 - 16,48 átlagban).
M&T bank stadionban 17ben nyertünk utoljára (31-27).

LJ eddigi 6* bengals elleni meccsén 902 yard, 8 td, 3 int, 62,9 pct, 96.2 rate.
Burrow 1 meccs 180 yard, 0 td, 1 int, 63,3 pct, 66,4 rate.


több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
A fal erősödik? Melyik? A házad/lakásod fala? 😀
Mikey
Az a jövő projektje! 😉
nhm
Csak addig nehogy az történjen ami tavaly Burrow-al. Így utólag jobban jártatok Chase-el a drafton pedig én Sewell-t választottam volna, viszont ha van egy ilyen irányítód akkor költs arra a falra. Remélem nem fogja senki megenni mint tavaly és 15 évig ő lesz a QB itt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
A fal erősödik? Melyik? A házad/lakásod fala? 😀
Mikey
Az a jövő projektje! 😉
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
A fal erősödik? Melyik? A házad/lakásod fala? 😀
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
Sztem meg simán lehet PO.
LJ nálam sehol sincs Burrow-hoz képest. (ezt nem vita alapnak szántam, nem kell, meggyőzni az ellenkezőjéről! 😉 )
Sőt azt mondom, sztem mennénk is egy kört.
Burrow-ban olyan "győzelmi ösztön" van, h ilyet még nem láttam. Ezt csak sérülés miatt lehet elveszíteni. Ne legyen!!!
Elég, ha az utolsó drive-okat nézitek meg a meccseken, mindenki más összeszarva dobálna, vagy futkározna😉 ekkora nyomás alatt, Ő nem...

Idén is haladunk jó irányba:
O: Burrow még jobb lesz, ne feledjük most jött vissza.
Chase extra, top
Mixon top5
WRcorp qrva jó, futó is jó lehet...
Fal erősödik...
D: óriási különbség tavalyhoz képest!!!
Van nyomás, ha kell, végre tudunk sack-elni, stb...

Jó az irány, és nem volt az olyan régen, amikor söpörtük a csoportot!!!

Nehéz lesz a hétvége, de nem kivitelezhetetlen....

whodey
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Logan Wilson : Lamar Jackson is a RB who plays QB.

2021-ben is okés 🤣
KeyG
Valóban jó poén, de sajnos messze van a valóságtól. Emlékszem mikor ellenünk bemutatkozott. Röhögtem rajtatok, de Lamar átkozott jó QB lett. Harbaughék zseniálisan építették fel a srácot. Simán kerülhetett volna olyan franchiseba, ahol megrekedt volna egy Tyrod Taylor szinten. Ehhez képest már MVP és most még sokkal komplexebb QB-nak is fest, mint az MVP évében.
A fél karomat odaadnám, ha mi ki tudnánk ugyanezt hozni a sokkal magasabbról induló Burrowból.
nasheem
Burrow-bol ki fog jonni ami benne van, ez a PQB-k elonye. Persze az edzoi garda es a csapatepites ( ami nekik a legegyszerubb ) oriasi befolyassal lesznek, de az latszni fog es konnyu lesz valtani is. A kerdes mi van benne.

TT nalunk kezdett egy hagyomanyosabb csapatban es kb nulla eselye es lehetosege volt majd szerencsevel lehetoseghez jutott es meg nagyobbal kapott egy neki illo edzot aki jobbat hozott ki belole mint sok tarsabol akik akar tehetsegesebbek is voltak. LJ viszont rogton jo edzovel kezdett. Egy mareknyibol, de egy jo PQB az ossz edzok 90%-nak az alma es ertelemszeruen tobb jo megoldas lesz ra. Ha Burrow jo lesz ( es nagyon arra halad ) akkor legrosszabb esetben egy SHawk-GB ki fog jonni ( hacsak nem lesz 3 ev mulva 10-15 ilyen szintu QB az AFC-ben, de erre nem fogadnek ). Burrow legyen olyan jo ahogy remelve van a tehetsegebol es legyen szerencses az egeszsegevel es akkor rendben lesztek.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Ha az a kérdés, hogy a csapat PO-ready vagy sem, akkor én is azt gondolom, hogy ez még nagy falat lenne. Ugyanakkor nem gondolom, hogy el kellene engedni a dolgot. Az elmúlt két év nyomorúsága után valószínűleg mentális is sokat jelentene a csapatnak egy ilyen siker. Plusz, ha tényleg hiszünk benne, hogy ez a csapat a következő években tovább tud javulni, és ha contender nem is, de egy stabil PO aspiráns lehet, akkor egy ilyen tapasztalat a későbbiekben sokat érhet.
A Ravens elleni meccs mindenképpen jó indikátor lesz, hogy hol tart a Bengals, és mennyire érdemes álmokat szövögetni.
munoz
Persze a tapasztalat jól jönne, de egy PO szerepléssel nem csak ez jár, hanem a nagyobb nyomás is. Nekünk még nem szabad elmenni ebbe az irányba, mert akkor az FAn kész, rutinos játékosokat fogunk keresgélni és drafton is sokkal inkább a magas pickekre próbálunk majd koncentrálni, nem a keret mélyítésére. Plusz ha POba megyünk, egész biztos nem lesz komoly upgrade az edzői stábban sem és a játékosok sikeréhsége is túl magasra nő, ami okozhat nagy morális visszazuhanást egy következő gyengébb szezonban.
Ezektől én eléggé tartanék még a mostani fázisban. Jövőre még bőven bele kell férnie egy 50% körüli mérlegnek a fejlődési ívbe és mikor letelt ez a a 3 éves újraépítési periódus, akkor remélhetőleg egy tapasztaltabb stábbal és Burrow-val, egy fiatal, de már nem újonc maggal, neki lehet indulni a POnak.
Mert ahog yírod is, a mostani keret nagyon nem PO-ready. Még ha össze is jönne egy PO szezon, kifutott eredmény lenne. Nem tehetünk úgy, mintha ez organikus fejlődésből következett volna. A Dalton-Green érában is túl korán jött a rájátszás, meg is rekedt azon a szinten a csapat.

De ezek csak aggályok, nem biztos hogy hülyén kezelne a franchise egy kifutott szezont. Szurkolóként meg minden bizonnyal nagyon élveznénk 😊
nasheem
Nem nezem az egyetemi focit de amennyira en latom ott a tagozodast az NFL-be kerulok donto tobbsege a gyozelmekhez van szokva az ev soran. Itt a ligaban veszit a legtobbjuke huzamosabban eloszor. Nem hiszem hogy van olyan hogy tul magas sikerehseg, de orulni kell neki a jatekosok kozott. Az epitkezest meg ugyis a lehetosegek kozott kell tartani es nem hiszem hogy eldobnak a tervet egy PO miatt es jovore jonne a SB or Bust es az ezzel jaro problema is.

Viszont JELENLEG es meg nagyon korai beszelni rola, de a sorsolasra ranezni es ketteosztva az AFC-t akik nem akarnak odajutni ( meg ) es nem is hajtanak erte az 4 csapat. A maradek 12-bol nalam 6 jobb csapat van akik gyakorlatilag a helyuk ott van ( lenne, de peldaul a Browns-nal BM lehet belekop a levesukbe ). A maradek 6 csapatbol 1 hely kiado. Ezen csapatok mindegyike epul ahogy ti, persze a helyzetuk valtakozo minden szinten. Viszont a 2 legjobb sorsolas a Colts es a Pats-nek van mert ok sokat jatszanak ezzel a 4 feladtam az idenyt csapattal. Viszont a West es a North egymas kozt es a csoportok is egymas kozt jatszik ahol mindenki ebben a 12 csapatban van. Pl a Colts-Pats 4 kotelezo meccsuk van ezzekkel a feladtam a szezont csapatokkal, nektek van egy Jets meccs es a tobbi meg hajt a PO-ert. Es ez a West-North-ban mindenkire igaz ( Chargers kivetelevel, nekik 2 van ) a 11 hatralevobol. Persze ezen belul is valtozo az erossege a sorsolasnak, a hazai palyak stb.

Persze 4 het mulva lehet ujrairni az egeszet mert a serulesek es 100 egyeb tenyezo miatt kihullnak majd meg es foleg az egymas elleni meccsek tomege a gyengebbeket el fogja hagyni.

Ha megcsinaljatok akkor bizony az meg lesz erdemelve, | de itt a 7. hely semmikeppen nem fogja jelenteni hogy kesz a csapat barki jusson oda. |
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Logan Wilson : Lamar Jackson is a RB who plays QB.

2021-ben is okés 🤣
KeyG
Valóban jó poén, de sajnos messze van a valóságtól. Emlékszem mikor ellenünk bemutatkozott. Röhögtem rajtatok, de Lamar átkozott jó QB lett. Harbaughék zseniálisan építették fel a srácot. Simán kerülhetett volna olyan franchiseba, ahol megrekedt volna egy Tyrod Taylor szinten. Ehhez képest már MVP és most még sokkal komplexebb QB-nak is fest, mint az MVP évében.
A fél karomat odaadnám, ha mi ki tudnánk ugyanezt hozni a sokkal magasabbról induló Burrowból.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Ha az a kérdés, hogy a csapat PO-ready vagy sem, akkor én is azt gondolom, hogy ez még nagy falat lenne. Ugyanakkor nem gondolom, hogy el kellene engedni a dolgot. Az elmúlt két év nyomorúsága után valószínűleg mentális is sokat jelentene a csapatnak egy ilyen siker. Plusz, ha tényleg hiszünk benne, hogy ez a csapat a következő években tovább tud javulni, és ha contender nem is, de egy stabil PO aspiráns lehet, akkor egy ilyen tapasztalat a későbbiekben sokat érhet.
A Ravens elleni meccs mindenképpen jó indikátor lesz, hogy hol tart a Bengals, és mennyire érdemes álmokat szövögetni.
munoz
Persze a tapasztalat jól jönne, de egy PO szerepléssel nem csak ez jár, hanem a nagyobb nyomás is. Nekünk még nem szabad elmenni ebbe az irányba, mert akkor az FAn kész, rutinos játékosokat fogunk keresgélni és drafton is sokkal inkább a magas pickekre próbálunk majd koncentrálni, nem a keret mélyítésére. Plusz ha POba megyünk, egész biztos nem lesz komoly upgrade az edzői stábban sem és a játékosok sikeréhsége is túl magasra nő, ami okozhat nagy morális visszazuhanást egy következő gyengébb szezonban.
Ezektől én eléggé tartanék még a mostani fázisban. Jövőre még bőven bele kell férnie egy 50% körüli mérlegnek a fejlődési ívbe és mikor letelt ez a a 3 éves újraépítési periódus, akkor remélhetőleg egy tapasztaltabb stábbal és Burrow-val, egy fiatal, de már nem újonc maggal, neki lehet indulni a POnak.
Mert ahog yírod is, a mostani keret nagyon nem PO-ready. Még ha össze is jönne egy PO szezon, kifutott eredmény lenne. Nem tehetünk úgy, mintha ez organikus fejlődésből következett volna. A Dalton-Green érában is túl korán jött a rájátszás, meg is rekedt azon a szinten a csapat.

De ezek csak aggályok, nem biztos hogy hülyén kezelne a franchise egy kifutott szezont. Szurkolóként meg minden bizonnyal nagyon élveznénk 😊

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
„That's the end zone.” 😂😂😂

 twitter.com/Bengals/status/1450549361881100292?t=BYDKK71riEaeJSODJnQeRQ&s=19
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 935
Logan Wilson : Lamar Jackson is a RB who plays QB.

2021-ben is okés 🤣

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Ha az a kérdés, hogy a csapat PO-ready vagy sem, akkor én is azt gondolom, hogy ez még nagy falat lenne. Ugyanakkor nem gondolom, hogy el kellene engedni a dolgot. Az elmúlt két év nyomorúsága után valószínűleg mentális is sokat jelentene a csapatnak egy ilyen siker. Plusz, ha tényleg hiszünk benne, hogy ez a csapat a következő években tovább tud javulni, és ha contender nem is, de egy stabil PO aspiráns lehet, akkor egy ilyen tapasztalat a későbbiekben sokat érhet.
A Ravens elleni meccs mindenképpen jó indikátor lesz, hogy hol tart a Bengals, és mennyire érdemes álmokat szövögetni.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Tényleg volt 3-4 nagyon modern és ötletes play design. Ráadásul fontos pillanatokban. Ehhez most tett hozzá az edzői stáb is. Végre.
PO még nem a mi szintünk. Ez látszik majd a héten is. Tudom hülyén hangzik, de szerintem nem is tenne jót nekünk. Rengeteg a fejleszteni, javítani való. Egy rájátszás elterelné ezekről a fókuszt. Nem szabad siettetni a fejlődést. 2 éve még 1/1esek voltunk. Nem kell a PO. Ellenben kell egy stabil OL, egy jó secondary és kell a rutin Burrownak. Skill pozíciókban nagyon jól állunk, de kell a stabil alap. És kellene upgrade a stábban is. Nem sietünk. A Burrow projekt 2 év múlva kell hogy izomból dübörögjön. Ha jól csináljuk, fog is.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Idén valahogy mintha még bizonytalanabb lenne egy csomó minden. A szezon további részébe is történhet bármi (formahanyatlás, feltámadás, sérülések, Covid, nálunk Coach T-től mit látunk még, stb.), de ezt a 6 fordulót nézve, nem pedig azt, hogy kit hova vártak előzetesen, akkor 7-10 és 10-7 között végzünk. Hogy ebben a sávban hol, arról akár olyan apróságok dönthetnek, minthogy egy +50-es FG-nél a kapufáról kifele vagy befele pattan a labda (mint a GB ellen). Vagy, hogy az utolsó fordulókban melyik csapat hajt még a rájátszásra, ki az aki már demotivált, stb. A 10-7-es szezonnal egy WC helyet megcsíphetünk, bár elég sűrű a mezőny. Ennél rosszabb mutatóval viszont szerintem lemaradunk.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Amúgy amennyire nem indultak be az újonc irányító fiúkák Chase-nek kinéz egy rookie év támadója cím. Csak meg ne torpanjon! 🤞
Top10 TD-kben és 20+ játékokban, Top5 yardokban, Top1 40+ játékokban. Mer’ Burrow nem tud messzire dobni…

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 233
Mint már sokszor írtam én nem értek hozzá, úgyhogy íme egy amatőr eszmefuttatás:
Szezon előtt én úgy számoltam, hogy a hátra levő meccsek közül csak a Jets, ami hozható.
Most talán hozzászámolok még egy csoportmeccset otthon, valószínű a Browns ellenit mondanám legkönnyebben. Ellenük idegenben nem hiszem, hogy lesz esély.
Hacsak valaki fejbe nem csapja addig Lámárkát, hogy hetekre kidőlt, akkor az oda-vissza szopó.
A Steelers ellenünk mindent meg fog tenni, mert az csúnya lenne, ha oda-vissza kikapnának (mikor volt ilyen utoljára?). Úgyhogy azt nem számolom.
Ez így eddig 6-6
Maradt a Chiefs, Chargers—-> 6-8
És végül 49’s, Broncos, Raiders. Mondjuk némileg optimistán ebből hozunk max kettőt, azaz a vége 8-9. Ezzel nem hinném, hogy meglenne a 7. hely.
És mégegyszer, ez inkább optimista számolás.
De! Cáfoljanak rám és ne negatív értelemben. 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 492
4-2.

A szezon előtti várakozásaimat hozza/felülmúlja eddig a gárda, és még Taylort is hajlandó vagyok részben megkövetni, mutatunk életjeleket, van néhány szép play, a védelem pedig eddig jól mutat.

Viszont sorban az ellenfelek: Ravens, Jets, Browns, bye, Raiders, Steelers, Chargers, 49ers, Broncos, Ravens, Chiefs, Browns

Mit vártok, van reális esély PO álmokat szövögetni? Végülis az agyonhypeolt barnák 3-3 al állnak, a simán NFC döntőbe várt Packers meg csak egy bohózatbefejezéssel tudtak megverni minket

Erről a meccsről csak annyit, hogy nem is nagyon emlékszem mikor volt olyan utoljára hogy esélyesként érkeztünk, és ennek megfelelően végig irányítottuk a meccset, majd magabiztosan behúztuk.
Kicsit fura, de meglepően jó érzés volt! 😀
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
A mai meccs margójára 😊

több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
A jövő hét a lényeg....
(meg persze a többi csoportmeccs...😉 )
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 369 — Bengals fan
Hát ilyen már rég volt. Az elejétől a végéig sima volt. Jobb csapat vagyunk. Pipa.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."