Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na takarodj 😮

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Végre valami, faxa trade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjátok, hogy náluk az okt 31. az április 1.

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
öööö

 twitter.com/AdamSchefter/status/793127510758293504


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
6, Vagy egyszerűen nincs is min filózni és ennyire képes ez a csapat és jön a 0-16.
P@trik
Jogos kérdések, de sztem felesleges agyalni, a hatos pont a válasz 😊. Szarul van felépítve (ha egyáltalán fel van) a keret, ennyi rookieval és középszar játékossal plusz kulcssérülésekkel nem is lehetett más az eredmény. DePonak be kell látnia, h. ez nem az olcsójánosok ligája, kellenek minőségi veteránok, még akkor is, ha kva jól draftolsz. Ezért is aggasztanak nagyon a Joe Thomas trade pletykák, rossz üzenete lenne az egésznek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Elkiabáltuk hogy nyerhető a meccs.
Az első félidőbe kifejezetten jól játszottunk, nagyon jó volt a offens, defense is aprított.
Jött a második félidő ami teljesen halál... elkéne gondolkodni pár dolgon:

1, Ez már nem az első nagyobb előnyről való leolvadás, okok?motiváció?
2, Mér lesz a jó játékból ennyire totál impotens egy kis szünet alatt? ennyire elhittük h Win?!
3, Fizikálisan fogyunk el? vagy koncentrációba? isis?
4,Horton helyre rakta nagyjából a front7t de a secondary-től okádni tudnék siralmas.(alapanyag hiány)
5,Lehet csak én vettem észre de több ember fején láttam már a reménytelenséget,Pryor és még 1-2 ember viszi a hátán a csapatot hetek óta ,de nem tudnak annyi pontot csinálni h nyerjünk, minden héten más QB ,okádék a védelem, zéró szerencse.

6, Vagy egyszerűen nincs is min filózni és ennyire képes ez a csapat és jön a 0-16.
P@trik
Ebből simán meg lesz a 0-16, a csapatot egyértelműen leépítették idén, az látszik, hogy Hue és az FO nem egy évben gondolkoznak, de még csak nem is kettőben, "saját" csapatot építenek. Bár szerintem azért kockázatos ez a játék amit csinálnak, nem tudhatjuk meddig lesz meg a bizalom meg a türelem Hue irányába(persze azért ennyi sérülttel nincs min csodálkozni). A másik gond, hogy a fasznak sincs már kedve meccset nézni így 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elkiabáltuk hogy nyerhető a meccs.
Az első félidőbe kifejezetten jól játszottunk, nagyon jó volt a offens, defense is aprított.
Jött a második félidő ami teljesen halál... elkéne gondolkodni pár dolgon:

1, Ez már nem az első nagyobb előnyről való leolvadás, okok?motiváció?
2, Mér lesz a jó játékból ennyire totál impotens egy kis szünet alatt? ennyire elhittük h Win?!
3, Fizikálisan fogyunk el? vagy koncentrációba? isis?
4,Horton helyre rakta nagyjából a front7t de a secondary-től okádni tudnék siralmas.(alapanyag hiány)
5,Lehet csak én vettem észre de több ember fején láttam már a reménytelenséget,Pryor és még 1-2 ember viszi a hátán a csapatot hetek óta ,de nem tudnak annyi pontot csinálni h nyerjünk, minden héten más QB ,okádék a védelem, zéró szerencse.

6, Vagy egyszerűen nincs is min filózni és ennyire képes ez a csapat és jön a 0-16.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Csak az Indians húzza be a mai meccset... 😊
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem baj jön majd a we have to execute better duma 😊

Kedden meg már Haden valami bajnokesélyes csapatba lesz. Ő örül, hogy eltakarodhat erről a lepratelepről, mi meg ... őőő ... lesz pickünk bazzeg, hát az a lényeg öcsém... nem winre játszák ezt a sportot, hanem a temérdek draftpickre, abból jönnek a bustok, azok termelik továbbra is a pickeket és ha van használható játékos hát akkor túladunk rajta ... és így tovább, és így tovább

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Erre már nem lehet mit mondani... 0-16 is coming... :S
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
#browns

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
egyre több a pletyka, hogy Hadent tényleg elcserélnék

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
nem érdemes nagyon bízni benne, de hátha:
 www.cbssports.com/nfl/news/suspended-josh-gordon-reportedly-released-from-rehab-facility/?linkId=30498601
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyerekek nem adtuk kölcsön DePodestát az Indiansnak?😊 elég jól állnak a baseball döntőbe.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Srácok! Mi a helyzet a Harmadikkal? Sérült még? Vagy game over van neki?
nexion218
Ha a porcelán bábura gondolsz akkor még sérült, és nem erőltetik a visszatérését, nehogy újra megsérüljön. Tudod valami járvány van itt, kúbéitisz mert sorra hullanak ki.
több mint 7 éve
nexion218 3 959 — Washington Gyapotkombájnz fan
Srácok! Mi a helyzet a Harmadikkal? Sérült még? Vagy game over van neki?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Hivatalosan Coleman out, McCown remélem kezd, Haden játéka kérdéses, Nassib, Drango, Erwing, és Joe Thomas fullosak, sztem kezd mindenki. A Jetsnél 3 OL is kérdéses, valamint Wilkerson a DL-ből. Kedves BUSTer Skrine barátom (ez irónia) is kérdéses, pedig remélem játszik és rajta megy el a meccs.
Csiriba
Skrine off, Morris kezd majd a helyen.
Beki
picsába, az ellenfél meg egyre csak erősödik... 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosan Coleman out, McCown remélem kezd, Haden játéka kérdéses, Nassib, Drango, Erwing, és Joe Thomas fullosak, sztem kezd mindenki. A Jetsnél 3 OL is kérdéses, valamint Wilkerson a DL-ből. Kedves BUSTer Skrine barátom (ez irónia) is kérdéses, pedig remélem játszik és rajta megy el a meccs.
Csiriba
Skrine off, Morris kezd majd a helyen.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Hivatalosan Coleman out, McCown remélem kezd, Haden játéka kérdéses, Nassib, Drango, Erwing, és Joe Thomas fullosak, sztem kezd mindenki. A Jetsnél 3 OL is kérdéses, valamint Wilkerson a DL-ből. Kedves BUSTer Skrine barátom (ez irónia) is kérdéses, pedig remélem játszik és rajta megy el a meccs.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.
Csiriba
Az egyetlen nyerhető meccs ami a schedule-ról maradt
Drip
Hát Coleman dobott volna pluszban azért az esélyeiteken, de McCown és Haden változtat azért a képen bőven.
Beki
Ettől függetlenül nem hiszem hogy mi lennénk az esélyesek a bukiknál 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.
Csiriba
Az egyetlen nyerhető meccs ami a schedule-ról maradt
Drip
Hát Coleman dobott volna pluszban azért az esélyeiteken, de McCown és Haden változtat azért a képen bőven.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha most túladtok rajta, idei (2017 május) (+akár későbbi)picket kapnátok érte, ha találtok elkeseredett partnert, akár jobbat is, mint jövőre kaphatnátok. Oké, van csomó picketek a draftra, de draft után nem trade-elném el, mert akkor már csak másik játékost/játékosokat kapnátok érte (vagy 2018as picket, ami meg ok, hogy moneyball, de nem feltétlen éri meg az egyik legjobb játékos beáldozását sztem).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
A vicces az, hogy mindenhol Joe Thomast jósolják tradere meg Hadent. Mindkettőjükért második körös picket tartanak valószínűnek... Szerintem elég bolond lenne az aki a mi helyzetünkben bármelyiket is elcserélné egy második körösért. Thomas már nem fiatal, viszont "jó állapot"ban van, Haden meg úgy kell(ene) mint egy falat kenyér. A jövő év előtt egyiket sem cserélném el, viszont egy jó draft után jövő ilyenkor bizony lehetségesnek tartanék egy-két cserét. Vagy akár az off seasonben is a draft után.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.
Csiriba
Az egyetlen nyerhető meccs ami a schedule-ról maradt

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
McCown full edzést tolt, Haden és Coleman(!) pedig limitáltan 😊
Drip
...és az NFL sötét alagútjában felcsillant az első reménysugár az első győzelemre.... Tudom, a lepényhal meg utoljára.