Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Folesért elsőt kérnek a sasok....
P@trik
Azért Foles lehozott egy nem éppen gyenge Playoffot és SB-t. Egyáltalán nem túlzás érte az első kör.(Btw. Elsőt és még picket akar érte a vezetőség, az sem túlzás, pláne hogy szerződése van és nem keres sokat. 1 évre rookie elé kb nincs nála jobb opció)
Mellesleg eddig is szimpatikus csapat volt a Browns, sajnos az eredményeik nem jöttek..hátha most. Ha jól nézem van még vagy 90m amit el lehet költeni 😀

Szerkesztette: monkaS
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Fuu srácok megkell gondoljam mit kiabálok el, mert egy éjszaka alatt felforgattuk a piacot : D

Viccet félretéve 1-2 megjegyzés:
Landry nagyon jóóó igazolás volt istenem de kellett, konkrétan adtunk egy puntert(Lee-ért kapott 4.kör) és egy 7. kört Landryér. Nagyon combos WR sor lehet itt, és én továbbra is azt mondom hogy fog még jönni Pryor is.

Tyrod Taylor kicsit már érdekesebb húzás, 5 sör után olvastam a hírt és az első érzésem a mennyből a pokolba volt, de így józanul végig gondolva nem is rossz annyira, egyetértek Joey-val hogy ez a 3. kör nem sok szerintem se. McCarronért 2.at akartunk, Folesért elsőt kérnek a sasok....

Az egy másik kérdés hogy vajon ezt Hue vagy Haley mennyire akarta, volt-e beleszólásuk vagy Dorsey teljesen átvette a hatalmat.
Haley nagyon nem ilyen típusú QB-val dolgozott az elmúlt évekbe.

Randall konkrétan ingyen volt, Kizert sajnálom mert egy rendes kölök meg nagyon akart, csak a nagy akarásnak nyögés lett a vége... Itt sajnos nem volt ideje fejlődni, egyszerűen eredményt kell felmutatni már, nincs idő malmozni, Rogi mögött lesz ideje tanulni de aztán majd kiderül mi lesz belőle.

Megvan az 5 pick továbbra is az első 2 körbe ami nagyon jónak tűnik.

Én továbbra is azt mondom hogy 1/1 Barkley hiába köveztek meg, elit fal, nagyon jó elkapók így már,+Njoku, kapnánk egy brutál futót+Duke. Végre footballt látnánk Clevelandben. 1/4-en meg kb bárki jöhetne még.

Szabadügynök piacról továbbra is azt mondom hogy Pryor!!
CB-nél Shermant, vagy Trumiet megkell környékezni és túl licitálni a többi kérőt, ha meg nagyon nem akarunk RB-t húzni esetleg 1-2 évre mondjuk egy Demarco Murray?


OFF:
Összeesküvés elméletnek hangozhat másik opció amit látok még, valamiért azt érzem hogy a Buffalóval van valami háttér alku, és felfognak jönni valamelyik pickünkre, és ez a 3.kör automatikusan jön majd vissza a többi pick mellett.
P@trik
Ezt a teljesen elit falat csak én nem láttam egyébként? (Igaz 2 meccset láttam csak szóval lehet tévedek).
94-ben vált be utoljára top3-as RB, igaz nem is volt sok nem véletlen.
Hacsak nem TT-re akarjátok építeni a QB posztot óriási hiba lenne nem QB-ra költeni az 1/1-et.
Mondjuk lehet, hogy a scoutok at mondják egyik se ér ennyit és elviszitek Barkleyt, de azért ekkora hype vonatos 2 RB közül egyik se váltotta be az jövendölt karriert.
Toca
Konkrétan akkor van értelme futót 1/1-re húzni, ha kurva gyenge az egész class (nem csak a futók), és van 1 futó, aki egy igazi szörnyeteg. Az idei nem ilyen. Az idei pont egy igencsak erős class. 1/1-re QB-t kell vinniük, és ha 1/4-ig bent marad Barkley, akkor ott kihúzni őt. Mert lehet a futók nem nagyon érnek top picket, de ha azt nézzük, az utóbbi top 10-es futókra lehet azt mondani, hogy beváltak. Gurley/Elliott/Fournette.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Fuu srácok megkell gondoljam mit kiabálok el, mert egy éjszaka alatt felforgattuk a piacot : D

Viccet félretéve 1-2 megjegyzés:
Landry nagyon jóóó igazolás volt istenem de kellett, konkrétan adtunk egy puntert(Lee-ért kapott 4.kör) és egy 7. kört Landryér. Nagyon combos WR sor lehet itt, és én továbbra is azt mondom hogy fog még jönni Pryor is.

Tyrod Taylor kicsit már érdekesebb húzás, 5 sör után olvastam a hírt és az első érzésem a mennyből a pokolba volt, de így józanul végig gondolva nem is rossz annyira, egyetértek Joey-val hogy ez a 3. kör nem sok szerintem se. McCarronért 2.at akartunk, Folesért elsőt kérnek a sasok....

Az egy másik kérdés hogy vajon ezt Hue vagy Haley mennyire akarta, volt-e beleszólásuk vagy Dorsey teljesen átvette a hatalmat.
Haley nagyon nem ilyen típusú QB-val dolgozott az elmúlt évekbe.

Randall konkrétan ingyen volt, Kizert sajnálom mert egy rendes kölök meg nagyon akart, csak a nagy akarásnak nyögés lett a vége... Itt sajnos nem volt ideje fejlődni, egyszerűen eredményt kell felmutatni már, nincs idő malmozni, Rogi mögött lesz ideje tanulni de aztán majd kiderül mi lesz belőle.

Megvan az 5 pick továbbra is az első 2 körbe ami nagyon jónak tűnik.

Én továbbra is azt mondom hogy 1/1 Barkley hiába köveztek meg, elit fal, nagyon jó elkapók így már,+Njoku, kapnánk egy brutál futót+Duke. Végre footballt látnánk Clevelandben. 1/4-en meg kb bárki jöhetne még.

Szabadügynök piacról továbbra is azt mondom hogy Pryor!!
CB-nél Shermant, vagy Trumiet megkell környékezni és túl licitálni a többi kérőt, ha meg nagyon nem akarunk RB-t húzni esetleg 1-2 évre mondjuk egy Demarco Murray?


OFF:
Összeesküvés elméletnek hangozhat másik opció amit látok még, valamiért azt érzem hogy a Buffalóval van valami háttér alku, és felfognak jönni valamelyik pickünkre, és ez a 3.kör automatikusan jön majd vissza a többi pick mellett.
P@trik
Ezt a teljesen elit falat csak én nem láttam egyébként? (Igaz 2 meccset láttam csak szóval lehet tévedek).
94-ben vált be utoljára top3-as RB, igaz nem is volt sok nem véletlen.
Hacsak nem TT-re akarjátok építeni a QB posztot óriási hiba lenne nem QB-ra költeni az 1/1-et.
Mondjuk lehet, hogy a scoutok at mondják egyik se ér ennyit és elviszitek Barkleyt, de azért ekkora hype vonatos 2 RB közül egyik se váltotta be az jövendölt karriert.
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Remélem, hogy T-Mobilet cserének hoztátok...
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kevin Costner jó munkát végzett tegnap!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Abba belegondoltatok miért kellett már most ennyire felkavarni a vizet? Thomassal kapcsolatban ilyen szarul állunk(remélem már álltunk) hogy tényleg a visszavonulás mellett döntött, és ezzel próbáljuk visszafelé csalogatni?
zsutu
Ugyanez járt a fejemben ma hajnalban a dolgokat látva. Remélem így azért még nehezebb a döntése, ha piocit a vége felé hajlott. 😊
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár


nfl memes 😊

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Abba belegondoltatok miért kellett már most ennyire felkavarni a vizet?
zsutu
1-31?
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Abba belegondoltatok miért kellett már most ennyire felkavarni a vizet? Thomassal kapcsolatban ilyen szarul állunk(remélem már álltunk) hogy tényleg a visszavonulás mellett döntött, és ezzel próbáljuk visszafelé csalogatni?
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Taylor lesz a mentor
alatriste
Ahogy Petermannek is megtanította hogy kell 5 intet dobni kezdésnek... Inkább csak kezdjen és koncentráljon a saját játékára, van coaching staff aki majd tanítgatja a draftolt qb-t.
Csiriba
Rodgers is milyen faszan ki tanította Hundleyt...
Enyhén túl van gondolva ez a mentor szerep is az NFLben.
Drip
ahhoz, hogy valaki egy jó QB mögött padozva később jó játékos legyen, nem elég az, hogy egy jó QB mögött padozott egy darabig. Ahhoz kell sok egyéb is.
Tény, hogy ott a legjobb példa ARod személyében, aki várt BF mögött, míg megkapta a stafétát, és a jelenkor egyik legjobbja lett a posztján, de ez nem úgy működik, hogy én odamegyek AR, agy TB mögé, és 2 év múlva elit QB leszek.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fuu srácok megkell gondoljam mit kiabálok el, mert egy éjszaka alatt felforgattuk a piacot : D

Viccet félretéve 1-2 megjegyzés:
Landry nagyon jóóó igazolás volt istenem de kellett, konkrétan adtunk egy puntert(Lee-ért kapott 4.kör) és egy 7. kört Landryér. Nagyon combos WR sor lehet itt, és én továbbra is azt mondom hogy fog még jönni Pryor is.

Tyrod Taylor kicsit már érdekesebb húzás, 5 sör után olvastam a hírt és az első érzésem a mennyből a pokolba volt, de így józanul végig gondolva nem is rossz annyira, egyetértek Joey-val hogy ez a 3. kör nem sok szerintem se. McCarronért 2.at akartunk, Folesért elsőt kérnek a sasok....

Az egy másik kérdés hogy vajon ezt Hue vagy Haley mennyire akarta, volt-e beleszólásuk vagy Dorsey teljesen átvette a hatalmat.
Haley nagyon nem ilyen típusú QB-val dolgozott az elmúlt évekbe.

Randall konkrétan ingyen volt, Kizert sajnálom mert egy rendes kölök meg nagyon akart, csak a nagy akarásnak nyögés lett a vége... Itt sajnos nem volt ideje fejlődni, egyszerűen eredményt kell felmutatni már, nincs idő malmozni, Rogi mögött lesz ideje tanulni de aztán majd kiderül mi lesz belőle.

Megvan az 5 pick továbbra is az első 2 körbe ami nagyon jónak tűnik.

Én továbbra is azt mondom hogy 1/1 Barkley hiába köveztek meg, elit fal, nagyon jó elkapók így már,+Njoku, kapnánk egy brutál futót+Duke. Végre footballt látnánk Clevelandben. 1/4-en meg kb bárki jöhetne még.

Szabadügynök piacról továbbra is azt mondom hogy Pryor!!
CB-nél Shermant, vagy Trumiet megkell környékezni és túl licitálni a többi kérőt, ha meg nagyon nem akarunk RB-t húzni esetleg 1-2 évre mondjuk egy Demarco Murray?


OFF:
Összeesküvés elméletnek hangozhat másik opció amit látok még, valamiért azt érzem hogy a Buffalóval van valami háttér alku, és felfognak jönni valamelyik pickünkre, és ez a 3.kör automatikusan jön majd vissza a többi pick mellett.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Taylor lesz a mentor
alatriste
Ahogy Petermannek is megtanította hogy kell 5 intet dobni kezdésnek... Inkább csak kezdjen és koncentráljon a saját játékára, van coaching staff aki majd tanítgatja a draftolt qb-t.
Csiriba
Rodgers is milyen faszan ki tanította Hundleyt...
Enyhén túl van gondolva ez a mentor szerep is az NFLben.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
És mit tanul TT mögött?...
Wyatt
öööö.... kizer 22-szer adta el a labdát tavaly.... Tyrod 4-szer, vágod...

szerintem az új QB fog kezdeni, de befejezhetnéd ezt a nagy tyrod utálatot, még mindig ő adja el a legritkábban a labdát az NFL irányítók közül

eddig is szimpi csapat volt a browns, most már végképp, bár szerintme nem TT fog kezdeni

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Zseniális ez a franchise.
Tiétek az 1/1,van 4 potens QB a drafton,tavaly ledraftoltok 2.körben egy QB-t plusz még ott van a '16-os 3.körös QB is a padon.Erre mit csináltok, tradeltek egy 3.körért TT-ért. Just Browns things. 😀

Viszont a többi trade rendben van,jó dolga lehet a leendő QB-nak,főleg ha Thomas is marad még.Egyszer már végre a Brownsnak is összejöhetne egy jó offseason és nem csak papíron.
Mr.Breaker
Múltbeli rossz döntések nem lehetnek alapjai a mostani döntéseknek sőt.
Szóval mert hoztak az elmúlt két évben két nem jó QBt attól még igenis be kell biztosítani, hogy ha rookie QB valamiért nem első meccstől bevethető akkor valaki vigye a csapatot főleg 0-16 után.
TT olyan szempontból nem rossz 3.korert hogy fosasig van pick.
Ettől függetlenül a Barkley 1/1 elég risky, RB-t 1/1-re nem véletlenül nem húztak ráadásul nem is az a legégetőbb poszt itt.
Landry - Gordon duoval TT-nek szép számai lehetnek és meg ott van Coleman is.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Whoa, micsoda éjszaka volt 😀

Ha Gordon fejben tényleg összeszedte magát, akkor ez a WR-sor Landryvel és Colemannel odacsaphat. Slot WR nagyon kellett, az mégsem járta, h. a legjobb futónkat, Dukeot használtuk ott tavaly.

Taylor is tetszik, elsőre soknak tűnhet az a 3./65, de ha belegondolok, h. McCarronért másodikat ÉS harmadikat akartunk adni, akkor sokkal inkább ez. Egyértelműen Dorseynál a staféta, Huenak nem hiszem, h. TT volt az első számú célpontja.

A CB-sorba meg mindenki erősítés, Kizert azért fél szemmel figyelni fogom, h. mire megy egy normális franchiseban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tyrod Taylor egyébként Lamar Jackson elé lenne tökéletes fit 😛
empty taxi
Szerintem Mayfield-el sem vészesen rossz opció.
Bazzani
Mayfield azert nem tunik a csendben ulok a padon tipusnak, foleg h nem egy future HoF QBt kell kiszoritania...

Ellenben peldaul Josh Allen ilyen lehet es neki a tobbseg szerint nem is artana egy ev pad | bar ezt mondtak Lynchre is es nem nagyon latszik rajta a fejlodes 😂😂 |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tyrod Taylor egyébként Lamar Jackson elé lenne tökéletes fit 😛
empty taxi
Szerintem Mayfield-el sem vészesen rossz opció.
Bazzani
Azt megtanulhatná tőle, hogy miként kell vigyázni a labdára, ez tény.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tyrod Taylor egyébként Lamar Jackson elé lenne tökéletes fit 😛
empty taxi
Szerintem Mayfield-el sem vészesen rossz opció.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tyrod Taylor egyébként Lamar Jackson elé lenne tökéletes fit 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs ezzel semmi baj, meccseket is kell nyerni '18-ban, így logikus, hogy hoztak egy tapasztalattal rendelkező irányítót akivel sikerülhet ez. Tyrod Taylor erre jó lehet, de mégsem lehet úgy tekinteni rá, hogy ő a franchise QB. Az 1/1-n jöhet a jövő embere, akin nem lesz nyomás, lesz ideje felvennie az NFL ritmusát. Taylor pedig játékos, neki nem az a feladata, hogy tanítsa a rookie-t.
Asbee
+ ha megsérül a rookie akkor nem állsz ott letolt gatyával Kizerrel a padon...

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nincs ezzel semmi baj, meccseket is kell nyerni '18-ban, így logikus, hogy hoztak egy tapasztalattal rendelkező irányítót akivel sikerülhet ez. Tyrod Taylor erre jó lehet, de mégsem lehet úgy tekinteni rá, hogy ő a franchise QB. Az 1/1-n jöhet a jövő embere, akin nem lesz nyomás, lesz ideje felvennie az NFL ritmusát. Taylor pedig játékos, neki nem az a feladata, hogy tanítsa a rookie-t.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Zseniális ez a franchise.
Tiétek az 1/1,van 4 potens QB a drafton,tavaly ledraftoltok 2.körben egy QB-t plusz még ott van a '16-os 3.körös QB is a padon.Erre mit csináltok, tradeltek egy 3.körért TT-ért. Just Browns things. 😀

Viszont a többi trade rendben van,jó dolga lehet a leendő QB-nak,főleg ha Thomas is marad még.Egyszer már végre a Brownsnak is összejöhetne egy jó offseason és nem csak papíron.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/evansilva/status/972263538046709760


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
+ új szerződést is kap Landry
Beki
Ennek hírértéke nulla 😀
Kíváncsi vagyok melyik kettő, remélhetőleg nem az 1/1+1/4 😊
Wyatt
Szerintem az egyik 2. körös, + jövőre valamelyik hátsó pick. Ha tényleg, akkor jó deal.
zsutu
Áh, 3. kör fölé nem kellene menni, inkább ilyen 4+6 lehet itt szerintem
Wyatt
Még túl is áraztam

De komolyan, Tyrod Taylor 3. körért? Jézusom...


1/1 Barkley
1/4 Mayfield aki tanul kicsit TT mögött...

OL van, skill emberek vannak...ha ezzel se megy Hue-nak szépen elküldik és egész vonzó HC poszt lehet ez évtizedek óta először...
Rolni
És mit tanul TT mögött?...

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Landry-ben titkon reménykedtem, nagy fogás mindenképp, és lett mellé egy qb figura is. Vajon ez Hue műve vagy Dorsey keze van a dolgokban? Randall is erősítés mindenképp, eddig jól alakul. Most lesz igazán érdekes a draft! Titkon reménykedem hogy elhozzuk Barkleyt az első helyen, és Joe Thomas még marad egy évre minimum.
Csiriba
Basszus egyszerűen nem éri meg futó 1/1-re, nekem 1/4-re se.
HA nem akartok QB-t húzni, én Chubb-ot húznám 1/1-re, igen, úgy is hogy tavaly Garrett jött, és ha bent van Barkley 1/4-re, akkor esetleg.
De szerintem 1/1-re QB-t kell hozni.