Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
TE Darren Fells to the Browns, Three years, $12m with over half guaranteed, source says.
Beki
DeValve és Njoku mellé hogy-hogy?
kristóf17
Kifejezett blokkoló TE.
alatriste
Köszönöm! Ezzel sem voltam képben.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
TE Darren Fells to the Browns, Three years, $12m with over half guaranteed, source says.
Beki
DeValve és Njoku mellé hogy-hogy?
kristóf17
Kifejezett blokkoló TE.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
TE Darren Fells to the Browns, Three years, $12m with over half guaranteed, source says.
Beki
DeValve és Njoku mellé hogy-hogy?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
TE Darren Fells to the Browns, Three years, $12m with over half guaranteed, source says.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Érdekes hogy Crowell elment de még pletykát se nagyon olvasni hogy kijöhetne helyére FA-ról? (még is csak Barkley lesz az egyik pick?!)
P@trik
Carlos Hyde érkezik, 3 évre, 15 milliós szerződéssel.
peterbadbone

Löfli
Nem akarom ide nem tartozó dolgokkal teleszemetelni a fórum ezen részét, de azért érdekelne, hogy ezzel mit akarsz mondani?
peterbadbone
Szerintem azt, hogyha lentebb görgetsz ott van alatta ez a hír már.
De hozzáteszem, ha normális fórumozásra is lenne lehetőség (azaz a friss komment alul lenne, és nem felül), akkor nem lenne ilyen probléma olyan sűrűn.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Érdekes hogy Crowell elment de még pletykát se nagyon olvasni hogy kijöhetne helyére FA-ról? (még is csak Barkley lesz az egyik pick?!)
P@trik
Carlos Hyde érkezik, 3 évre, 15 milliós szerződéssel.
peterbadbone

Löfli
Nem akarom ide nem tartozó dolgokkal teleszemetelni a fórum ezen részét, de azért érdekelne, hogy ezzel mit akarsz mondani?

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
1/1-re QB, ha 1/4-nél még ott lesz Barkley, akkor ott ki fogják húzni (hacsak nem cserélik el vmelyik picket).
shagi0206
Igen pont most akartam írni hogy erősen benne van a pakliba hogy az egyik pick trade lesz így. Még is csak volt valami háttér alku a Bills-el? : D
P@trik
aztán lehet semmit nem fog érni az a háttéralku a Billsnek, ha ketten is feljönnek az 1/4 elé, és kiviszik a Buffalo célpontját. szóval a helyükben inkább az 1/2-re mennék rá
Löfli
engem a top pickek közül a Giants húzása izgat a legjobban. Mert ott van több kelendő hiányposzt is, kíváncsi vagyok, hogy melyiket akarják betömni. QB is simán benne van, kell valaki Eli utánra. Barkley is benne van. O-linemanre is szükségük van, (bár kétlem, hogy olyan korán arra mennének rá, annyit az idei prospectből sztem egyik sem ér). Lehet ők is hátrartradelnek?
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
1/1-re QB, ha 1/4-nél még ott lesz Barkley, akkor ott ki fogják húzni (hacsak nem cserélik el vmelyik picket).
shagi0206
Igen pont most akartam írni hogy erősen benne van a pakliba hogy az egyik pick trade lesz így. Még is csak volt valami háttér alku a Bills-el? : D
P@trik
aztán lehet semmit nem fog érni az a háttéralku a Billsnek, ha ketten is feljönnek az 1/4 elé, és kiviszik a Buffalo célpontját. szóval a helyükben inkább az 1/2-re mennék rá


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
1/1-re QB, ha 1/4-nél még ott lesz Barkley, akkor ott ki fogják húzni (hacsak nem cserélik el vmelyik picket).
shagi0206
Igen pont most akartam írni hogy erősen benne van a pakliba hogy az egyik pick trade lesz így. Még is csak volt valami háttér alku a Bills-el? : D
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Érdekes hogy Crowell elment de még pletykát se nagyon olvasni hogy kijöhetne helyére FA-ról? (még is csak Barkley lesz az egyik pick?!)
P@trik
Carlos Hyde érkezik, 3 évre, 15 milliós szerződéssel.
peterbadbone
Neeee. Nem hiszem el.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Érdekes hogy Crowell elment de még pletykát se nagyon olvasni hogy kijöhetne helyére FA-ról? (még is csak Barkley lesz az egyik pick?!)
P@trik
Carlos Hyde érkezik, 3 évre, 15 milliós szerződéssel.
peterbadbone


Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
1/1-re QB, ha 1/4-nél még ott lesz Barkley, akkor ott ki fogják húzni (hacsak nem cserélik el vmelyik picket).
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/RapSheet/status/973886706809233408

Mostmár biztos, hogy nem Barkley lesz az 1/1. Nem mintha eddig nagy kérdés lett volna John Dorsey drafttörténetére tekintve.

Szóval melyik QB jön 1/1-re?
Hulkeinstein
Hát bmeg ezt megint elkiabáltam xD
Viszont szerintem jó igazolás.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/RapSheet/status/973886706809233408

Mostmár biztos, hogy nem Barkley lesz az 1/1. Nem mintha eddig nagy kérdés lett volna John Dorsey drafttörténetére tekintve.

Szóval melyik QB jön 1/1-re?
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ma derül ki elvileg Thomas döntése.
Ha visszatérne még az idei évre, akkor egy elég jó fal mögött állhatna Taylor.
Thomas-Bitonio-Tretter-Zeitler-Hubbard.
Elkapó sort is megerősítettük Landryvel, Gordon megkapta az ERFA tendert, állítólag mennek az egyeztetések Pryorral is.
Érdekes hogy Crowell elment de még pletykát se nagyon olvasni hogy kijöhetne helyére FA-ról? (még is csak Barkley lesz az egyik pick?!)

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Komoly zsé, de Haley látta eleget, meglátjuk. Colemanról is hamar lemondtunk...
Joey Tribbiani
És csináltatok egy negyedik körös kompezációs picket nekünk, úgy hogy Sowellen kívül egy büdös kanyi teköl nem írt alá még....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Komoly zsé, de Haley látta eleget, meglátjuk. Colemanról is hamar lemondtunk...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Közben: OT Chris Hubbard 5év/ 37,5 milla
Huha...
P@trik
ööööö ... hogy mennyi ?
Sixo
Jobb tacklebe jött 18 misi a garantált. Elég kemény fal lesz itt Taylor előtt.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 774 — LIGHTS OUT!
Közben: OT Chris Hubbard 5év/ 37,5 milla
Huha...
P@trik
ööööö ... hogy mennyi ?

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Közben: OT Chris Hubbard 5év, 37,5 milla
Huha...

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett:
OT Donalad Stephenson 1év/2,5 milla
DE Chris Smith 3év-14 milla

Esetleg tud valaki róluk valami bővebbet?


Crowell--->Jets
P@trik
Chris Smitht még a Jags választotta ki 2014-ben. Voltak felvillanásai, de kb 2 zacsi mogyoróért(idei 7. kör) eltradeltük tavaly a Bengalsba. Ott szituációs pass rusher lett belőle, minden meccsen játszott, de sose kezdett., és volt 3 sackje. Pass rusher rotációban nem lesz rossz. Mondjuk azon meglepődtem, hogy a hírek szerint 3 évre 14 millát kap itt.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Érkezett:
OT Donalad Stephenson 1év/2,5 milla
DE Chris Smith 3év-14 milla

Esetleg tud valaki róluk valami bővebbet?


Crowell--->Jets

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Robinson medve lett.
Colemant én nagyon sajnálnám, szerintem órási 4-es lenne a Gordon-Coleman-Jarvis-Pryor.
CB az továbbra is nagyon kellene. Érdekes hogy érdeklődünk Trumaineért de nem mozgatunk meg minden követ, még is csak Williamssal dolgozott évekig, és nagy needünk.

Közbe hogy kicsit tovább fokozzam a múltkori elméletem, Bills fejött 1/12-ig, szinte borítékolt hogy jönnek fel QB-ért top 5-be. Falra festettem múltkor az ördögöt?!
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Corey coleman és jamar taylor trade blockon, utóbbi valószínű cutolva is lesz. Allen Robinson elvileg FA célpontunk
Drip
Robinsont bírnám, viszont a trade blockosokat én sem értem, hacsak nem Colemanről tudnak valamit az orvosok.

Btw, Randallt valszeg FS poszton fogjuk használni, az egyetemen is ott tolta. Peppers így tényleg mehetne az eredetinek szánt hibrid SS/LB szerepkörébe.

MKC szerint Pryor, Breeland, Trumaine Johnson és Solder iránt is érdeklődünk, utóbbi gondolom Joe Thomas függvénye. Lassan döntenie kéne.

Dukekal megkezdtük a tárgyalásokat egy esetleges hosszabbításról, egyelőre messze az álláspontok, de mindenképp meg akarjuk tartani. Kiváló.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet 1/4-en Vita Vea jön? 😮
Dodó
Szerintem az csúnya lenne, kb ugyanaz a szint mint Shelton, nem hinném hogy top 5 öt érne.
kapitnono
Még az első kör is kérdőjel nála pár szaki szemében.
Amadeus
Azokat ne olvasd inkább.