Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt irjak, hogy most szallittatta cask Ohioba a verdajat, es nem is o hasznalta korabban. Ez a fure meg lehetne is magyarazat ,de a jogsija is fel van/volt fuggesztve kozben...Vicces h pont a Coleman trade masnapjan 😀
Persze majd kiderul h igazabol Gordon fuve volt a kocsiban es akk mindenki megnyugodhat 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Fasza. Elkapni meg ki fog?

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
:'D

végem

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
New Browns starter Antonio Callaway was cited for marijuana possession on Sunday morning
Callaway's history of troubles at Florida caused him to drop to the fourth round in the 2018 draft.


New Browns starter Antonio Callaway was cited for marijuana possession on Sunday morning
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egyszerűen felfoghatatlan ez a 8 first round pick bust, 0%-os beválási rátával..
Mármint ennyire nem lehet szarol draftolni, de akkor meg óriási gondok vannak még mindig az edzői stábbal vagy tudja a jóisten.
tenorx
Tök jogos, egyetértek amit írsz, viszont szerintem Dorsey érkezésével új lapot kell nyitni ebbe a vaskos könyvbe.
Aztán persze majd meglátjuk 2-3 év múlva.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyszerűen felfoghatatlan ez a 8 first round pick bust, 0%-os beválási rátával..
Mármint ennyire nem lehet szarol draftolni, de akkor meg óriási gondok vannak még mindig az edzői stábbal vagy tudja a jóisten.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Mondjuk azóta, hogy a Draft előtt is mentek a hírek, szerintem várható volt. Picit sajnálom azért, de ha mondjuk Callaway nagy ász lesz hamar ellesz felejtve az egész.
Drip
Egy 2020-as 7. körösnél azért érjen már többet egy két évvel ezelőtti first round pick. Oké, sérült is volt, droppolgatott is, na de kik dobták azokat a bogyókat?

Ha meg senki nem ad többet, akkor tartsuk meg, max. jövőre kivágjuk. Most kb. két igencsak véleményes hátterű játékosra tettünk fel mindent, mert Landry egyedül kevés lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
The #Browns had EIGHT 1st round picks from 2012-16 and none are still on the team. The only pre-2017 1st round picks on the roster are from other teams (Zeitler, Randall, Robinson).

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk azóta, hogy a Draft előtt is mentek a hírek, szerintem várható volt. Picit sajnálom azért, de ha mondjuk Callaway nagy ász lesz hamar ellesz felejtve az egész.

több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Az ilyen tradeket én sem értem, egy két év múlva esedékessé váló hetedik kört nem szertárosért szoktak adni?!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Reggel hajnalba melo előtt láttam már a cserét.

Első gondolat: bazeg ez így nagyon meredek, mér nem vártunk Gordonig legalább?
Második gondolat: nincs kegyelem Dorsey kiszórja a hulladékot.
Harmadik gondolat Dez coming...

Szánalmasan keveset kaptunk Colemanért én egy 5. vagy 6. körre számítottam azért.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
2020as 7.pick. ennyi erovel cutolhattak volna is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tisztul az út Damion Ratley előtt!

több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Újabb első körös ment a levesbe, Colemant eltradeltük Buffaloba. Oké, jól tolja Callaway és Higgins a campben, Landry meg atom alapból, na de ennyire biztosak vagyunk Gordonban?
Joey Tribbiani
Dez lesz ebbol figyeld meg.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 958 — Believelander
Újabb első körös ment a levesbe, Colemant eltradeltük Buffaloba. Oké, jól tolja Callaway és Higgins a campben, Landry meg atom alapból, na de ennyire biztosak vagyunk Gordonban?

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
LB Genard Avery (groin), DL Caleb Brantley (thigh), DL Trevon Coley (ankle), LB Justin Currie (concussion), TE Seth DeValve (quad), DL Daniel Ekuale (calf), OL Desmond Harrison (toe-PUP), OL Kevin Zeitler (calf).

Eddig ők hagytak ki edzést sérülés miatt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
El kell keserítselek, TT fog kezdeni. Bakert nem dobják az idén a mélyvízbe amíg TT meg nem sérül vagy már mindegy nem lesz a szezonnak.
Csiriba
Így mondták Wilsonnál is, aztán egy nyár alatt beküzdötte magát a kezdőbe. 😉
Sobri Jóska
ja csak itt egy elit QB van előtte, nem holmi flynnek 😊
eaglesmcnabb
😀 😀 😀

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
El kell keserítselek, TT fog kezdeni. Bakert nem dobják az idén a mélyvízbe amíg TT meg nem sérül vagy már mindegy nem lesz a szezonnak.
Csiriba
Így mondták Wilsonnál is, aztán egy nyár alatt beküzdötte magát a kezdőbe. 😉
Sobri Jóska
ja csak itt egy elit QB van előtte, nem holmi flynnek 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bitonio-t próbálgatjuk LT pozícióban. Maga az ember és a munkamorálja kifogástalan, meglátjuk megállja-e a helyét. Corbett veheti át a helyét LG-ben.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Tessék szépen Superbowlt tenni. Ha nincs PO, ugyanott vagytok. Ha van, onnan már sima az út, SB-n az esetleges profit fele mehet az Eaglesre, bánatpénznek megteszi.
csipkelli
És ha megvan a PO SB fogadásnál, onnan faszán le lehet hedgelni egy rakás pénzt.

több mint 5 éve
csipkelli 3 218
Tessék szépen Superbowlt tenni. Ha nincs PO, ugyanott vagytok. Ha van, onnan már sima az út, SB-n az esetleges profit fele mehet az Eaglesre, bánatpénznek megteszi.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
Készülök egy ilyen "durva" szelvényre, hogy Browns-Colts PO, de még nem néztem meg, hogy megtehető-e ez így. 😊
kristóf17
Szólj ha igen mert társulok 😃
Drip
Sajnos csak több, mint 5,5 win (Browns) illetve több, mint 6,5 win (Colts) van, ami a legközelebb áll ehhez, vagy, hogy nyerik a diviziójukat. Pedig az én tippem egy-egy wild card pozi.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
El kell keserítselek, TT fog kezdeni. Bakert nem dobják az idén a mélyvízbe amíg TT meg nem sérül vagy már mindegy nem lesz a szezonnak.
Csiriba
Így mondták Wilsonnál is, aztán egy nyár alatt beküzdötte magát a kezdőbe. 😉

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
El kell keserítselek, TT fog kezdeni. Bakert nem dobják az idén a mélyvízbe amíg TT meg nem sérül vagy már mindegy nem lesz a szezonnak.