Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Üdv! A clevelandbrowns.com-on megnézhető az első rész! Azt írják, for limited time, szóval akit érdekel nézze meg minél előbb! 😊
Cymbee
kedvencem, amikor Landry beszél a többieknek és sípolják ugye az obszcén kifejezéseket. Az egész beszéd ennyiből áll: beep-beep-beeeeep-beep-beep....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem is merek idén összefoglalót írni, tavaly is reménykedtünk azt 4/4 után 0-16...
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Addig láttam egészben míg Baker be nem állt. TT elég nagy önbizalommal játszik, 5/5 passz 99yards és TD. Kezdőként elég jó statok, nem is kell több nyugodtan ülhet míg Baker tanul a pályán, akinek személy szerint meg vagyok elégedve a bemutatkozásával, ha nem vigyáznak még rendes QB is lehet belőle 😀
Érdekes volt, hogy a futójátékunk szenvedett. Chubb beleszaladgált a sűrűjébe, hiába a 15 futókísérlet, és a legtöbb yardját egy elkapás után hozta. A futás blokkolásunk szenvedett, ebben mindenképp fejlődnünk kell, az átlagos futójáték 1,5y volt...
Azt mondom kezdésnek biztató volt, de ugye tavaly is veretlen preseason bajnok voltunk és mi lett belőle...

Szerkesztette: Csiriba
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Latta valaki vegig esetleg?
Janek
este tervezem potolni, ha megeri lehet irok is rola 😀
Drip
mindenkepp megeri. szeretheto tarsasagnak tunik.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Üdv! A clevelandbrowns.com-on megnézhető az első rész! Azt írják, for limited time, szóval akit érdekel nézze meg minél előbb! 😊
Cymbee
Tetszik a nickname, pajti 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Üdv! A clevelandbrowns.com-on megnézhető az első rész! Azt írják, for limited time, szóval akit érdekel nézze meg minél előbb! 😊

BIUSA"@
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Baker jol tolta es Njoku is

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Latta valaki vegig esetleg?
Janek
este tervezem potolni, ha megeri lehet irok is rola 😀

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Latta valaki vegig esetleg?

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
Készülök egy ilyen "durva" szelvényre, hogy Browns-Colts PO, de még nem néztem meg, hogy megtehető-e ez így. 😊
kristóf17
Nyilván lehet, az irodák imádnak nyerni☺️
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
na ki látta a Hard Knocks nyitóepizódot?
shawnka
Merre lehet visszanézni, kerestem eddig de nem nagyon találtam?
Az se baj ha nincs felirat
kapitnono
redditen megtalálsz mindent ( www.reddit.com/r/hardknocks/)

 www1.swatchseries.to/serie/hard_knocks



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
De a Rozmarnak voltak is eredmenyei mar korabbrol is (mint HC). Bizom benne, hogy egy 4-12 pl nem lesz eleg Huenak, h megtartsa az allasat. Haslamnak is azert lassan el fog fogyni a turelme, nem nagyon nott a csapat erteke (sot talan csokkent?, friss adatot nem talaltam) amiota megvette.
Borbinho
de, rengeteget nőtt a csapat értéke:  fuzovelkifele.com/2018/07/nem-kell-semmifele-siker-ahhoz-hogy-ertekes-legyel/
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Bocs, ha volt már:

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
na ki látta a Hard Knocks nyitóepizódot?
shawnka
Merre lehet visszanézni, kerestem eddig de nem nagyon találtam?
Az se baj ha nincs felirat


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De a Rozmarnak voltak is eredmenyei mar korabbrol is (mint HC). Bizom benne, hogy egy 4-12 pl nem lesz eleg Huenak, h megtartsa az allasat. Haslamnak is azert lassan el fog fogyni a turelme, nem nagyon nott a csapat erteke (sot talan csokkent?, friss adatot nem talaltam) amiota megvette.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
53 jatekoson meg az edzokon mulik hetente. nem a varosban vagy a kozegben kell keresni a hibat. rossz emberek voltak tul magas pozicioban, akik kozul sztem eleg sokan ugy is alltak hozza amikor mar jo ideje szar volt a csapat, hogy itt ugy sincs elvaras, ha esetleg nyerunk az kurva jo meg csoda szamba megy, de a fizut felvesszuk. es a jatekosoknal is siman elofordulhat, foleg a veteran fa igazolasoknal, hogy ilyen mentalitassal jottek ide (nem a mostani idoszak, Dorseytol en is sokat varok). kizartnak tartom, hogy egy Belichick (de irhatnam akar Tomlint, Coughlint, vagy az ujabbak kozul Pedersont, McVayt) alatt az elozo evi keret ugyan ugy 0-16al vegezzen.
talald meg a GM-ed, hagyd, h at tudja formalni az FO-t (nem csak a directorokat + VP-ket valassza ki, hanem meg a scoutokat is) es a rostert olyanra, ami az elkepzelesehez kell. o talalja meg a HC-t, vele a kordinatorokat, es utana a csapatot. csak ez itt mar egy ideje megy egy loopon. nem tudom h ilyenkor ki masban lehetne keresni a hibat, mint a tulajban.
Borbinho
Igen ez a hagyományos modell és én is ennek vagyok a híve.
On the other hand pont Dorsey a példa, akit anno úgy neveztek ki a Chiefs GM-jének h adott volt a kötöttség h Big Red a HC, vállalod a melót avagy sem, és tényleg néhány évig szépen működött a kettóőjük közti szimbiózis.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
53 jatekoson meg az edzokon mulik hetente. nem a varosban vagy a kozegben kell keresni a hibat. rossz emberek voltak tul magas pozicioban, akik kozul sztem eleg sokan ugy is alltak hozza amikor mar jo ideje szar volt a csapat, hogy itt ugy sincs elvaras, ha esetleg nyerunk az kurva jo meg csoda szamba megy, de a fizut felvesszuk. es a jatekosoknal is siman elofordulhat, foleg a veteran fa igazolasoknal, hogy ilyen mentalitassal jottek ide (nem a mostani idoszak, Dorseytol en is sokat varok). kizartnak tartom, hogy egy Belichick (de irhatnam akar Tomlint, Coughlint, vagy az ujabbak kozul Pedersont, McVayt) alatt az elozo evi keret ugyan ugy 0-16al vegezzen.
talald meg a GM-ed, hagyd, h at tudja formalni az FO-t (nem csak a directorokat + VP-ket valassza ki, hanem meg a scoutokat is) es a rostert olyanra, ami az elkepzelesehez kell. o talalja meg a HC-t, vele a kordinatorokat, es utana a csapatot. csak ez itt mar egy ideje megy egy loopon. nem tudom h ilyenkor ki masban lehetne keresni a hibat, mint a tulajban.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Egyszerűen felfoghatatlan ez a 8 first round pick bust, 0%-os beválási rátával..
Mármint ennyire nem lehet szarol draftolni, de akkor meg óriási gondok vannak még mindig az edzői stábbal vagy tudja a jóisten.
tenorx
Pár éve merészeltem leírni, hogy rendre szarul húz ez a csapat és valszeg nagy gebasz van itt szervezeti szinten. Azért is én voltam a feketeseggű. Pedig ez van. Ettől a csapattól a portásig mindenkit ki kéne baszni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
na ki látta a Hard Knocks nyitóepizódot?
shawnka
magyar felirat van már?
P@trik
kis iksz nagy dé
shawnka
angol is jó lenne hozzá 😀
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Az elkapó Callaway máris produkált egy "elkapást". Labda nélkül! Ilyen is csak Clevelandben van. Ja, várjunk csak... 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mondjuk azóta, hogy a Draft előtt is mentek a hírek, szerintem várható volt. Picit sajnálom azért, de ha mondjuk Callaway nagy ász lesz hamar ellesz felejtve az egész.
Drip
ja igen erre meg jar a jinx 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
na ki látta a Hard Knocks nyitóepizódot?
shawnka
magyar felirat van már?
P@trik
kis iksz nagy dé
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Van aki tudja, hol lehetne esetleg visszanézni a Hard Knocksot?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
na ki látta a Hard Knocks nyitóepizódot?
shawnka
magyar felirat van már?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
na ki látta a Hard Knocks nyitóepizódot?