Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sackland Browns! 😆
steelwolf
Sajna a mi nyolc sackünk most kicsit kevésbé néz ki pöpecül, asszem itt az Eagles lesz a ludas 😀

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Tehát az első preseason meccen a passzjátékot gyakoroltuk, a másodikon a futást, a harmadikon a védelmen volt a hangsúly? 😀

Felkészül: special team 😀
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sackland Browns! 😆
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
ez a csávó milyen félidőt tolt. 😮
 www.thescore.com/nfl/news/1590381?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

20 sack körüli éve simán lehet.
braxa88
2-3 TD fórnál miért passzolna az ellenfél?

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a csávó milyen félidőt tolt. 😮
 www.thescore.com/nfl/news/1590381?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

20 sack körüli éve simán lehet.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AthleteTweetts/status/1031994521998041089

kozben fu alatt ugy nez ki ala is irt Dez 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Brutál jó rész lesz amúgy a Hard Knocksba a meccsről, defense nagyot játszott.
Garrett meg félelmetes, látszott a fején az a sunyi mosoly, hogy élvezi hogy kemény az ellenfél de ő még keményebb. 😀

Természetesen a támadókat már lehugyozták az éjjel az elemzők, ami tény hogy szar volt, Mayfield is.
Viszont én kíváncsi leszek ha több labda megy Landry fele, van egy Duke, és ne felejtsük el Gordont se!

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Taylor megsérült?
steelwolf
semmi baja, vissza is ment a páylára (tök fölöslegesen, de ez más kérdés)
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Most láttam az első részt. Ami lejött, hogy puhányan edzenek. Példa a landry beszéd, illetve mikor a többi edző is ezt próbálja felvezetni huenak, az rb edző csak annyit kér, hogy duke johnson legalább beöltözve álljon a pálya szélén de jacksonnak annyi a reakciója, hogy én vagyok a hc, nektek kuss van az priceledd 😀
peach
az egyébként elképesztő volt. menedzsment skillje kb nulla a csávónak, ott 2 percen belül nagyjából háromszor hangsúlyozta ki, hogy ő eddig azokban a székékben ült és már emberek faszságait hallgatta, most végre odakerült a HC székbe, úgyhogy ti fogjátok az én faszságaimat követni -> miközben látszik az edzői stáb nagyrészén, hogy totálisan nem értenek egyet Hueval. Todd Haley-nél én érzem csak azt, hogy rettenetesen ki van égve?

amúgy eddig csodálatos az évad, a Coleman sztorit értem miért nem akarták jobban megmutatni, viszont az ifjú Antonio szála nagyon szépen végig volt vezetve a bukástól a redemptionig. Jarvis eddig nagy kedvenc, remek példakép az ember, remélem sokáig húzóember lesz nálatok. a szokásos longshot sztoriból valószínűleg megint nem lesz semmi, de a gazdag, nem túl ügyes fehér fiú a folyton meghaló apával átérezhető volt.

az egyetlen negatívum nálam az öreg Gregg, nincs olyan táblázat amivel ki tudom mutatni mekkora gyökér a faszi. értem hogy edző vagy és mindenki a csicskát, de néha olyan hangnemet meg szavakat enged meg magának, hogy kicsit én dőltem szekunder szégyenbe a képernyő előtt.
shawnka
Lehet egy kicsit mazoista vagyok (browns drukker vagyok szal biztos), de nekem meg pont hogy Gregg Williams volt szimpi, igaz hogy üvölt mint a vadparaszt meg kikel magából, de legalább ő mindig ilyen, és nem ilyen teszetosza senkiházi mint a Jackson.
Okádni tudtam volna sugárba amikor az említett jelent folyt az edzők között, tipikus jelenete volt annak amikor egy csőtömeg ember azt hiszi nyeregbe van és ő szarta a spanyol viaszt.

Visszatérve Greggre tudom, hogy rengetegen utálják, meg is érti valahol az ember, de azt nem lehet elvitatni tőle hogy, Horton szarából várat épít az öreg, tavaly rendbe rakta a frontsevent, idén kapott alapanyagot a secondaryhez is, össze lesz rakva a defense ez borítékolt.

//
Nem lehet tudni egyenlőre a sérüléseket, hogy mennyire súlyosak.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Taylor megsérült?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Most láttam az első részt. Ami lejött, hogy puhányan edzenek. Példa a landry beszéd, illetve mikor a többi edző is ezt próbálja felvezetni huenak, az rb edző csak annyit kér, hogy duke johnson legalább beöltözve álljon a pálya szélén de jacksonnak annyi a reakciója, hogy én vagyok a hc, nektek kuss van az priceledd 😀
peach
az egyébként elképesztő volt. menedzsment skillje kb nulla a csávónak, ott 2 percen belül nagyjából háromszor hangsúlyozta ki, hogy ő eddig azokban a székékben ült és már emberek faszságait hallgatta, most végre odakerült a HC székbe, úgyhogy ti fogjátok az én faszságaimat követni -> miközben látszik az edzői stáb nagyrészén, hogy totálisan nem értenek egyet Hueval. Todd Haley-nél én érzem csak azt, hogy rettenetesen ki van égve?

amúgy eddig csodálatos az évad, a Coleman sztorit értem miért nem akarták jobban megmutatni, viszont az ifjú Antonio szála nagyon szépen végig volt vezetve a bukástól a redemptionig. Jarvis eddig nagy kedvenc, remek példakép az ember, remélem sokáig húzóember lesz nálatok. a szokásos longshot sztoriból valószínűleg megint nem lesz semmi, de a gazdag, nem túl ügyes fehér fiú a folyton meghaló apával átérezhető volt.

az egyetlen negatívum nálam az öreg Gregg, nincs olyan táblázat amivel ki tudom mutatni mekkora gyökér a faszi. értem hogy edző vagy és mindenki a csicskát, de néha olyan hangnemet meg szavakat enged meg magának, hogy kicsit én dőltem szekunder szégyenbe a képernyő előtt.

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gordon visszatért a csapathoz

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000949026/article/josh-gordon-returning-to-browns-following-absence
kapitnono
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Gordon visszatért a csapathoz

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wz932vzwvnebnzaur5te
Josh Gordon returning to Browns following absence
Josh Gordon is returning to the Browns. The Cleveland Brown wide receiver announced Saturday he will return to the team after taking an absence for personal reasons.


több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Széttrollkodjuk a meccseket taktikai szempontból! xD

Giants meccs: "Skacok ma nem futunk, megnézzük megtanultunk-e passzolni tavaly óta ?!--> 270 yard passzolt yard! Megtanultunk hurrá!"

Bills meccs: "Srácok ma nem passzolunk, megnézzük tud-e még futni a csapat?!--> 170 yard futás! Igen tudunk!"

Jövő héten folyt köv.

Chubb és Hyde is jó volt, lesz futójáték idén.
Speciális egység viszont siralmas volt, azzal vmit kell kezdeni.

Sérülés nem volt nálunk, viszont a Billsbe McCarront Garrett bedarálta, és Kyle Williams is térdsérülést szenvedett.

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Most láttam az első részt. Ami lejött, hogy puhányan edzenek. Példa a landry beszéd, illetve mikor a többi edző is ezt próbálja felvezetni huenak, az rb edző csak annyit kér, hogy duke johnson legalább beöltözve álljon a pálya szélén de jacksonnak annyi a reakciója, hogy én vagyok a hc, nektek kuss van az priceledd 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Nekem a 2. rész jobban tetszett mint az első, látszik a hbo hatás, nagyon profin építették fel a Callaway sztorit. Good shit, baby!
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Megjött Dez Bryant, meglátjuk a papírra is kerül-e aláírás...
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=vsQqg9HOJhU

2. rész (nem tom meddig lesz még fent, de már majdnem 1 napot kibírt 😀)
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Kiválasztom csak térjen vissza...
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Állítólag Mayfield a kezdő... Gyorsan ment ha így van.
dande
merre olvastad?
P@trik
Lehet félreértettem vmit, de itt pl erős esélyként vetik fel:

 www.thescore.com/nfl/news/1584208/baker-mayfield-should-be-starting-for-the-browns
dande
Úgy mondanám, hogy a cikk írója szerint Mayfield megérdemelni, hogy fontolóra vegyék, hogy kezdő legyen. Ebben a részben:
Jackson's insisted that veteran Tyrod Taylor is the starter after the Browns sent a third-round pick to the Buffalo Bills to secure his services, but Mayfield - who's been compared to a cross between Wilson and Drew Brees - looks like he at least deserves the opportunity to change his coach's mind.
Miszerint: Jackson ragaszkodik hozzá, hogy TT a kezdő, miután a Browns egy 3. körös draft cetlit küldött Buffaloba a szolgálataiért cserében, de Mayfield - akit Wilson és Drew Brees közötti átmenetként hasonlítanak - ÚGY NÉZ KI, HOGY LEGALÁBB MEGÉRDEMELNÉ A LEHETŐSÉGET, HOGY AZ EDZŐ MEGGONDOLJA MAGÁT.

Egy riporter aki egy hírverést szeretne magának, semmi több. Az első scrimmageből ne vonjunk le tanulságokat, hogy miért? Itt a tavalyi első preseason meccs egy statja: Kizer 11/18, 184y, 1 TD (hol vannak az eladott labdák?)
A második meccsen Kizer 8/13 74y. A harmadik meccs: 6/18 93y és 1 INT! A negyedik meccsen fel se küldték (nem azért mert szar volt, tudom.) Szóval gyenge kezdés után erős visszaesés. Bennünket meg elvakított a 4 meccs 4 győzelem... pedig ha már ma visszatekintünk, az évtized legrosszabb qbjai voltak nálunk 😀

Szurkolok Mayfieldnek, hogy jövőre vagy azután átvegye a csapat irányítását és egy korszakos qb váljon belőle de attól jelenleg még messze van. Meg van hozzá a képessége, akarata, csak fejlődnie kell. Azt mondom, jövőre nyílt lesz a verseny a kezdőért, de az idén nem.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Mayfield a kezdő... Gyorsan ment ha így van.
dande
merre olvastad?
P@trik
Lehet félreértettem vmit, de itt pl erős esélyként vetik fel:

 www.thescore.com/nfl/news/1584208/baker-mayfield-should-be-starting-for-the-browns
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Állítólag Mayfield a kezdő... Gyorsan ment ha így van.
dande
merre olvastad?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Mayfield a kezdő... Gyorsan ment ha így van.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Üdv! A clevelandbrowns.com-on megnézhető az első rész! Azt írják, for limited time, szóval akit érdekel nézze meg minél előbb! 😊
Cymbee
kedvencem, amikor Landry beszél a többieknek és sípolják ugye az obszcén kifejezéseket. Az egész beszéd ennyiből áll: beep-beep-beeeeep-beep-beep....
Amadeus
Én sípolás nélkül néztem de nyilván szinte csak az f betűs szót használja 😀


több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/trashtalkhu/photos/a.608924125892097.1073741829.593323007452209/1777649309019567/?type=3&theater